Jednostavno s iOS-a na WP7

poruka: 43
|
čitano: 5.740
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jednostavno s iOS-a na WP7".
15 godina
neaktivan
offline
Jednostavno s iOS-a na WP7
raso86 kaže...

gajim simpatije prema nokiji ali surova realnost je da vec sad debelo kasne, a gdje je 2012 god...

 

Vjerojatno u jednoznamenkastom postotku tržišnog udjela segmenta smartphonea, ako se ovakve brojke nastave.

 

Izgleda da je Elop neko vrijeme proveo u ekonomskim školama na ovim prostorima {#} - rezultate prvog kvartala ocijenio je solidnima (većina bi ih nazvala katastrofalnima) i dodao da će drugi kvartal biti izazovniji (citat: "Following a solid first quarter, we expect a more challenging second quarter.").

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 22:51 (hrx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jednostavno s iOS-a na WP7

Šteta što su prodali samo 700.000 WP7 mobitela.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
berofx kaže...

Šteta što su prodali samo 700.000 WP7 mobitela.

E ovo nisam skuzio?

WP7 je ok OS za nesto sto je jedva godinu dana staro i napravljeno "ground up"...

To sto nema dobrog telefona (mozda HD7) ce se promijeniti a za godinu dana ili manje kad Nokia izda svoj prvi WP7 mob WP7 ce sigurno biti ispeglan i zapakiran u kvalitetno kuciste iz Nokie. A ovaj software ce omoguciti lako prebacivanje vec postojecih aplikacija na WP7 sto bi moglo Nokia-in mob napraviti vrlo dobrim izborom.

 

PS. Ovi sto govore da Nokia napusta Symbian jedino sto ima reci da se vrate nazad u skolu a ne pored skole da slusaju traceve...
A ovima za 1gh procesore; nekim cudom (kazu da se to zove optimizacija) Sym^3 radi na procesorima od 450mHz bez ikakvih problema sto bi mogao biti razlog zasto se ostalo na "starim" 600-680mHz proc. koji trose 40% manje...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 10:58 (brainiac).
13 godina
neaktivan
offline
Jednostavno s iOS-a na WP7

Jedino se na Microsoft kao dostojni konkurentni odgovor i moglo računati predstavljanjem iPhonea.

Jedino što im je trebalo jest da se probude iz one kome zvane Windows Mobile. Doduše, taj grozni mobilni OS je bio odličan izbor kad ti je konkurencija bila smijurija od Symbiana, no kad je došao veliki igrač u igru, standardi su se naglo povećali.


Android nikad nije bio značajan. Pet minuta slave za Google. Iz starta napravljen bez gledanja u budućnost, a svaka nova verzija sve više pokazuje očajan model razvoja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
alen-c kaže...

Šta ce to biti da je M$ poceo redati pametne odluke, valjda su se otrijeznili {#}

Možeš mi molim te objasniti što sa M$ aludiraš? Možda to da je Microsoft kompanija koja zarađuje dolare ili možda to da su nekada bili to što je danas Apple, tj. jedna od IT kompanija koja ostvaruje najveće profite? Ok. Idemo istom logikom, ja od danas Apple pišem Appl€.

Anti-Apple inc. koalicija
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
Sinatra kaže...

Android nikad nije bio značajan. Pet minuta slave za Google. Iz starta napravljen bez gledanja u budućnost, a svaka nova verzija sve više pokazuje očajan model razvoja.

Android nikada neće nestati. U najgorem slučaju ostaje za low end dio tržišta smartphonea i tableta (zbog cijene i podrške za svakakv hardware). I definitvno za specijalizirani custom hardware koji zahtjeva UI u različitim industrijama (do sada se koristile razne verzije Linux micro kernela, ali ako trebaš UI to nije adekvatno) . A za high-end mobitele, to ćemo vidjeti. Mislim da neće opstati kada WP7 sazrije dovoljno.

Anti-Apple inc. koalicija
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
Stazh kaže...

Možeš mi molim te objasniti što sa M$ aludiraš? Možda to da je Microsoft kompanija koja zarađuje dolare ili možda to da su nekada bili to što je danas Apple, tj. jedna od IT kompanija koja ostvaruje najveće profite? Ok. Idemo istom logikom, ja od danas Apple pišem Appl€.

Na apsolutno ništa ne aludiram, M$ je postala uobicajena skracenica za Microsoft.

Apple je krace ime pa nema smisla da ga dodatno kratim. Ali zato cesto znam skratiti ime iPhone 4 na

iP4. Dakle ništa osobno prema Appleu ili M$ nego cista prakticnost.

Apple danas zgrce pare, sutra možda netko drugi. Tako svejedno. Glavno da postoje tvrtke koje se bore za

kupce i da rade kvalitetne proizvode, a za ostalo cemo lako.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
alen-c kaže...
Na apsolutno ništa ne aludiram, M$ je postala uobicajena skracenica za Microsoft.

Jedino kod dežurnih Microsoft mrzitelja.

 

Gdje si financijskim i burzovnim izvješćima, novinama, člancima (kod kvalitetnih autora - ne nekih nadrkanih piskarala i fanboya koji su umislili u glavu da su novinari) vidio tu "uobičajenu" skraćenicu?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Jednostavno s iOS-a na WP7

Ja sam M$ fanboy pa opet pisem M$ :)

Zar bi me to trebalo vrijedjati kad netko napise M$ ???

Mentalist je moj idol...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
tnakir kaže...

Ja sam M$ fanboy pa opet pisem M$ :)

Zar bi me to trebalo vrijedjati kad netko napise M$ ???

Ovisi o tebi. Netko ima problem s tim netko nema. Ali tvrditi da je M$ uobičajena skraćenica za microsoft je laž.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 18:04 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Jednostavno s iOS-a na WP7

Uobičajena na nekim forumima i kod nekih, ali jedine ozbiljne i priznate su MS i MSFT (uobičajena i najčešća, jer je burzovna oznaka).

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 18:09 (naxeem).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7

MS čak i sami sebe zovu... (MS DOS) Mislim da kraće i jasnije ne može, ali dobro...

Anti-Apple inc. koalicija
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno s iOS-a na WP7
Paolo2612 kaže...

Jedino kod dežurnih Microsoft mrzitelja.

 

Gdje si financijskim i burzovnim izvješćima, novinama, člancima (kod kvalitetnih autora - ne nekih nadrkanih piskarala i fanboya koji su umislili u glavu da su novinari) vidio tu "uobičajenu" skraćenicu?

 A LOL... Neznam zašto bi mrzio M$. Tako pišem i navikao sam. Ako nekog smeta žao mi je.

Neki stvarno preosobno shvacaju firme cije proizvode koriste.

Kad sam rekao da je to uobicajena skracenica, mislio sam na ovom forumu.

Jer dobar ljudi upravo "M$" koristi kao skracenicu za Microsoft. I kolko znam nikog se nije

zbog toga do sad prozivalo. Pa neznam zašto je sad to slucaj?

Jel se ja ljutim kad netko zove S.J. Stevo? Ne. Pa i sam ga vecinom tako zovem.

Nek ga ljudi zovu kako god oce. Stevo, Ševo. Svejedno.

Isto tako Apple neki zovu ejpl,jabuka, nagrižena jabuka i ko zna kako sve ne.

Zar bi se netko trebao ljutiti?

Stazh kaže...

MS čak i sami sebe zovu... (MS DOS) Mislim da kraće i jasnije ne može, ali dobro...

 Možda, ali eto, redi se o navici. Ako vas izricito smeta što pišem M$, možda cu se probat

natjerat pisat MS, ali ovo mi je vec automatika

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice