Kopiranje u Osmici

poruka: 37
|
čitano: 8.357
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kopiranje u Osmici".
16 godina
online
Re: Kopiranje u Osmici
dravid kaže...

Directory Opus ftw :)

 

Bolji, puuno vise opcija, ljepse izgleda.

 

znam da ima 3rd party rješenja, ali volio bih nativnu podršku za te nekakve jednostavne stvari

 

btw, nisam znao za Directory Opus (istina, bolji je!), do sada sam koristio nekakav hack ili nešto što omogućuje to u samom win exploreru

15 godina
protjeran
offline
Kopiranje u Osmici

za sve one koji zele odlicno rijeseno kopiranje sa svim mogucim funkcijama bez da cekaju osmicu i bez instalacije alternativnih file manager neka usnime teracopy

dobivaju pauzu, mogucnost testiranja nakon kopiranja, bolju brzinu kopiranja itd...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje u Osmici

Da Dopus je third party, to dodje nesto kao Amiga legacy :p

 

Ultracopier je slicno rjesenje koje spominje GrimyHR. Vidio sam ga inkorporiranog u win XP-u i dosta lijepo funkcionira, na prvi pogled.

14 godina
neaktivan
offline
Kopiranje u Osmici

Ja san DOpus otkria tamo negdi 2005 i odtad je moj weapon of choice. Doduše, uvik se zblesiran kad san za kompom koji ga nema. 

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kopiranje u Osmici

Imam osjećaj da je Vista bila dobra lekcija za Microsoft. Nadam se da će 8ica biti jedan kvalitetan OS, kao što je 7 sada.

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kopiranje u Osmici
_Dangerous_Lickz_ kaže...

Imam osjećaj da je Vista bila dobra lekcija za Microsoft. Nadam se da će 8ica biti jedan kvalitetan OS, kao što je 7 sada.

True, true. Trgnuli su se u zadnje vrime. Iako san u početku bia protiv Windowsa 7, i prvih misec dana san samo tia deinstalirat i vratit se na XP64, sad mi to ne pada na pamet.

I mogu reć da san ugodno iznenađen Windows Phone 7.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
15 godina
neaktivan
offline
Kopiranje u Osmici

Možda da još malo implementiraju neke stvarčice iz TeraCopy. Npr. provjera hash vrijednosti što bi bilo korisno kod većih fajlova (u control panelu napraviti opciju da uvijek provjerava hash vrijednosti ili nikad).

I hoću desk band:)

World Championships: 7, GP started: 2, Po81, GP wins: 91dium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,483
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice