Lumia 820 u ponudi HT-a

poruka: 104
|
čitano: 15.041
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 820 u ponudi HT-a".
15 godina
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
bik kaže...

aj nemoj trollat temu svojim predobrim usporedbama android-wp.

 

Evo i Linus je danas prešao na WP, vidim ima malo problema sa korištenjem :D (ne zna da je aplikacija u backgorundu dok ne uđeš ponovo u tu aplikaciju pa ju ponovo pokrečeš, treba samo drzati tipku back i listati željene aplikacije u pozadini)

 

ma nemoj mi reći, ja da trolam? prvo pogledajte svoje postove pa onda nekaj reci. a ako vam nije do usporedbi, čemu onaj komentar i slika android verzija? 

alankish kaže...
nsoul kaže...

lupetaš gluposti. već je stotinu puta rečeno da se tu ne radi samo o mobitelima i tabletima nego o svemu i svačemu, i uređajima poput media playera kojih je najmanje stotinu  izdano, i svi rade na 2.3.x androidu. i ne dobivaju nadogradnju. i zato toliki postotak.

 

i opet lupetaš gluposti, kaj hebe? si probao? nisi, zato šuti i ne govori gluposti. 

imaš toliko videa na youtubeu gdje JB radi dobro na najstarijim android uređajima.

 

da, dobro veliš, wp radi na svim telefonima isto, pa takav UI bi radio i na svim digitronima isto. dosadno i monotono. i da ne veliš da serem, koristio sam 8x, i wp  je najlošiji os koji sam imao prilike isprobati

 

Dijete, bitna je funkcionalnost, konzistentonost i usability UI. Imao sam bling-bling ICS, i mid-range Android. Otvarao je keypad cca. 5 sekundi.

DA, slažem se, zato i koristim android. 

hobi:moj-android.net
14 godina
odjavljen
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
nsoul kaže...
DA, slažem se, zato i koristim android. 

Sve u redu, svi imamo pravo na izbor.

 

OFF,

13 godina
neaktivan
offline
Lumia 820 u ponudi HT-a

ja sam osobno odustao od androida zbog

1. stekanje glazbenog playera u pozadini

2. 5-10 sek potrebno da se upali lockscreen

3. poruke bi se otvarale uzasno sporo kako se broj sms-ova povecavao

4. kad bi netko zvao, cekao bi sliku pozivatelja dosta dugo, a koji put bi se custom ringtone sam od sebe promijenio (vratio na default)

itd itd

uglavnom, osnovne funkcije su bile poremecene i s vremenom sve losije

 

e sad jasno da ce jaci, brzi skuplji mob imati manje problema

ali prednost wp-a je da i najskuplji i najjeftiniji model rade vise manje jednako

dok je kod androida veeeelika razlika

 

Moj PC  
9 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
alankish kaže...
nsoul kaže...
DA, slažem se, zato i koristim android. 

Sve u redu, svi imamo pravo na izbor.

 

OFF,

Znam, zato svako koristi ono kaj mu odgovara. Meni android, tebi wp melon ios. Zato nema potrebe za poruke tipa: kome se ne sviđa wp s njim nekaj nije u redu. 

apoteka kaže...

ja sam osobno odustao od androida zbog

1. stekanje glazbenog playera u pozadini

2. 5-10 sek potrebno da se upali lockscreen

3. poruke bi se otvarale uzasno sporo kako se broj sms-ova povecavao

4. kad bi netko zvao, cekao bi sliku pozivatelja dosta dugo, a koji put bi se custom ringtone sam od sebe promijenio (vratio na default)

itd itd

uglavnom, osnovne funkcije su bile poremecene i s vremenom sve losije

 

e sad jasno da ce jaci, brzi skuplji mob imati manje problema

ali prednost wp-a je da i najskuplji i najjeftiniji model rade vise manje jednako

dok je kod androida veeeelika razlika

 

Možda si imao problema, ne velim da nisi, no ja ih nisam imao, pogotovo ovo kaj pišeš, ni na slabijim uređajima. No to ne znači da neki nisu imali. Velis da wp radi i na jeftinijim modelima. E pa frend ima lumiu 710, i trza kod otvaranja galerije ili kamere (velim primjer ne znam dal su baš te). Tako da nije istina da wp radi ok na svim uređajima. Ja bi neke stvari s wp na androidu, tipa jedan inbox za sve, da imam sms, gtalk, g+, skype, fejs... i jos neke . I ja bi pločice na androidu, ali ne live tiles na homescreenu, nek bude kakav je s widgetima, nego bi app drawer da budu pločice umjesto ikona, tipa kao sto je kad se otvori google play, kad imamo mozaik aplikacija. To bi ja u app draweru, i da na svakoj koja ima update to bude označeno

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 16:56 (nsoul).
14 godina
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
apoteka kaže...

ja sam osobno odustao od androida zbog

1. stekanje glazbenog playera u pozadini

2. 5-10 sek potrebno da se upali lockscreen

3. poruke bi se otvarale uzasno sporo kako se broj sms-ova povecavao

4. kad bi netko zvao, cekao bi sliku pozivatelja dosta dugo, a koji put bi se custom ringtone sam od sebe promijenio (vratio na default)

itd itd

uglavnom, osnovne funkcije su bile poremecene i s vremenom sve losije

 

e sad jasno da ce jaci, brzi skuplji mob imati manje problema

ali prednost wp-a je da i najskuplji i najjeftiniji model rade vise manje jednako

dok je kod androida veeeelika razlika

 

ja koristim android od prvog galaxy niti jednu od ovih stvari nisam primjetio :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
pasko kaže...

ja koristim android od prvog galaxy niti jednu od ovih stvari nisam primjetio :)

upravo to sam i spomenuo, ako imas skupi i jaki android, vjerojatno ces proci bez frustracija

doduse danas su i najjeftiniji 1ghz+, tako da ne bi trebalo biti problema...

 

sto se tice lumije 710, chipset je isti kao i na 800 i na 900 tako da ako trza, trzaju sve starije lumije

ali dakako, wp je poznat po nefluidnosti...

15 godina
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
apoteka kaže...

 

sto se tice lumije 710, chipset je isti kao i na 800 i na 900 tako da ako trza, trzaju sve starije lumije

ali dakako, wp je poznat po nefluidnosti...

kaj hoćeš reći da izmišljam? pa oprosti ali tolko  nisko opet nisam pao

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
nsoul kaže...
apoteka kaže...

 

sto se tice lumije 710, chipset je isti kao i na 800 i na 900 tako da ako trza, trzaju sve starije lumije

ali dakako, wp je poznat po nefluidnosti...

kaj hoćeš reći da izmišljam? pa oprosti ali tolko  nisko opet nisam pao

ne kazem da izmisljas

nego, ako je tako, onda je iznimka

 

15 godina
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
apoteka kaže...
nsoul kaže...
apoteka kaže...

 

sto se tice lumije 710, chipset je isti kao i na 800 i na 900 tako da ako trza, trzaju sve starije lumije

ali dakako, wp je poznat po nefluidnosti...

kaj hoćeš reći da izmišljam? pa oprosti ali tolko  nisko opet nisam pao

ne kazem da izmisljas

nego, ako je tako, onda je iznimka

 

da tako je, inače wp je jako fluidan i brz os. no ima iznimaka. takvih iznimaka ima i s drugima. 

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
Lumia 820 u ponudi HT-a

Moja 710, nije mi zatrzala ni jednom .. Par puta bi se smrzla kad je baterija bila na 0 % .. Ali tada bi se i ugasila... Poslije sam skuzio da je problem bio punjac od druge marke mobitela.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumia 820 u ponudi HT-a

Jučer ih stiglo 7, svaki s bežičnim punjačem,  danas testiram, kako su dobri, mogao bi i sebi jedan ostaviti!

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
7 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a

Kolko bi došla jedna s punjačem?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a
chemmy kaže...

Kolko bi došla jedna s punjačem?

  Sorry, ne prodajem, kupili u firmi. Zasada imam sve pohvale, osim što imam manjih problema s Exchangeom, mislio sam da su to odradili u WP8.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 820 u ponudi HT-a

Sredit češ exchange siguran sam, MS podrška je odlična u tom polju. Eh da je moju firmu nagovoriti da nam treba robusiji sustav od postoječeg...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice