MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

poruka: 171
|
čitano: 26.926
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MS certifikati za srednjoškolce - besplatno".
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Volvox kaže...
DamageHigh kaže...
Volvox kaže...
Hvala. Jel to pise u onom vodicu ili se to za predispit treba znat ovako, kao neko predznanje?

Treba učit...predispit nije ništa drugo nego primjer ispita. Razlika je u tome što su na ispitu pitanja na engleskom jeziku i dosta su jasnija nego ova u predispitu.

 

Ma jasno da treba ucit:) nego te pitam jeli dovoljno ucit iz vodica onog na njihovih stranicama ili od jos nekud?

Na kraju sam sam sve napisao osim Print spoolera i imam 90%

robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

moze meni neko rec sto se radi na kojem od ova tri testa?

ja sam dao prijavu za ono windoes operating system fundamentals, to su osnove operativnog sustava jel?

Tako je. Mislim, poprilično je jasno iz imena što je što. Networking Fundamentals - osnove mreža, Software Development Fundamentals - osnove razvoja softvera.

OS Fundamentals je najlakši ispit.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Postoje li i jaci ispiti nakon ovih, dakle da te nauce i u praksi kako nesto radit? @robimarko koji si ti ispit isao?
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 21:14 (Volvox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Volvox kaže...
Postoje li i jaci ispiti nakon ovih, dakle da te nauce i u praksi kako nesto radit? @robimarko koji si ti ispit isao?

Naravno da postoje. Evo ovdje graf koji to lijepo prikazuje.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Naci realno sa ovim certifikatom nemogu nista, ali je dobar za kasnije napredovanje? Koliko inace dode polaganje?
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Riješavao sam predispit po 1. puta, 75%, a 70% je za prolaz. Nije loše, ali s obzirom da sam se ipak malo pomagao googleom za 2-3 pitanja, nije baš ni dobro{#}

 

Ono iz vodiča je ipak dosta lakše

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

ja isto dobio 75% iz prvog puta, ic cu sad opet da uberem bar 85% i vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
A to se moze vise puta? Sta ne treba podatke ostavit ili tako nesto?
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Volvox kaže...
A to se moze vise puta? Sta ne treba podatke ostavit ili tako nesto?

Može se beskonačno puta kako bi se omogućila vježba za ispit, ali se za prijavu gleda najbolji rezultat iz samo prva 3 pokušaja.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

ostavis podatke i mail, na mail ti dode sifra i tako se prijavis na algebrinu stranicu i polazes taj ispit, tri puta prva ti uvazavaju i uzimaju najbolji rezultat, a mozes pisat neograniceno puta.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

evo pitanje za koje nisam bio siguran

koje rjesenje omogucuje klijentima da pokrecu aplikacije koje se nalaze na udaljenom serveru i rade sa tim aplikacijama kao da su instalirane na lokalnom racunalu?

a remoteapp
b hyper aplication

c virtual aplication

d remote desktop

e virtual desktop

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
A remoteapp
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Volvox kaže...
Postoje li i jaci ispiti nakon ovih, dakle da te nauce i u praksi kako nesto radit? @robimarko koji si ti ispit isao?

Pisao sam OS Fundamentals.

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

evo pitanje za koje nisam bio siguran

koje rjesenje omogucuje klijentima da pokrecu aplikacije koje se nalaze na udaljenom serveru i rade sa tim aplikacijama kao da su instalirane na lokalnom racunalu?

a remoteapp
b hyper aplication

c virtual aplication

d remote desktop

e virtual desktop

A RemoteApp

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Joj tog je bilo u 4tom mjesecu :) Koja je to prevara bila uff. Dode nama lik " Prolaznost je velika " nas je bilo 9 i rekoh ajde idemo, lagano ce biti ( OS funde.. ) i frend i ja rijesimo to o prode nas 2 od nas 9 i mi onako malo ljuti jer nismo prosli a znamo dosta o osnovama OS-a. Inace mislim da sam imao 67 od 70 bodova, i poslje te pitaju dali si zainteresiran za skolovanje kod njih bla bla...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Do kad ima vremena da se obave predtestiranja? Izgleda mi vrlo lako ovaj OS fundimentals {#}


I dali moram dolazit/pratit seminare ili mogu odma na ispit ako uspjesno obavim predtestiranje?

Op Op Op Gangnam Style!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 22:17 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

ma ja ispuco sva tri puta, rjesio 75% test, neka pitanja su glupa do zla boga, npr korisnik zeli koristiti aplikacija za win xp koje nisu podrzane na win 7 sto bi mu preporucili, i sad ima ponudeno win xp mode, dual boot, nadogradnja na ultimate pa win xp mode, nadogradnja na pro pa win xp mode, ili uzet drugo racunalo s xp-om, po meni je najlakse instalirat win xp mode, a nekom je mozda lakse i bolje dual boot, hebala ih takva pitanja koaj veze sa znanjem nemaju. onda pitanja za onaj internet explorer, pa ti u zivotu smece nisam koristio, nemam pojma o tome.

nego kazete da je to vec bilo, kakve su sanse da me uzmu ako sam rjesio 75% od potrebnih 70? jel bude guzvi na tim testiranjima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

ma ja ispuco sva tri puta, rjesio 75% test, neka pitanja su glupa do zla boga, npr korisnik zeli koristiti aplikacija za win xp koje nisu podrzane na win 7 sto bi mu preporucili, i sad ima ponudeno win xp mode, dual boot, nadogradnja na ultimate pa win xp mode, nadogradnja na pro pa win xp mode, ili uzet drugo racunalo s xp-om, po meni je najlakse instalirat win xp mode, a nekom je mozda lakse i bolje dual boot, hebala ih takva pitanja koaj veze sa znanjem nemaju. onda pitanja za onaj internet explorer, pa ti u zivotu smece nisam koristio, nemam pojma o tome.

nego kazete da je to vec bilo, kakve su sanse da me uzmu ako sam rjesio 75% od potrebnih 70? jel bude guzvi na tim testiranjima?

Ima 500 mjesta, vjerojatno ima dosta ljudi koji žele tamo.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Volvox kaže...

  Upravo tako, i u školi i tu, valjda i na fakultetu -.-

Kvragu i teorija ako mi ne objasne na računalu nešto.

Šta mene briga šta je java ili c++ i da znam cijelu teoriju o tome, ako neznam kako krenut u javi radit.(ovo sam ko primjer uzeo)

Pa tko te može naučiti programirati na nekom "kursu", ne budi smješan...

Nije teorija tipa povjesti, nego ono što je bitno, iz C++a, npr., valja znati neku teoriju, a ne samo ono najosnovnije, a da ne govorim o .NET-u (IL-u, GC-u, CLR-u...).
Na te certifikate idu ljudi zbog certifikata, govorim za ove što završavaju na P (professional), uče samostalno ili to imaju u malom prstu pa se samo certifikuju.
Kakvo će biti ovo vezano za srednje škole ne znam.

Spremam se polagati MCPD i pitam kolegu kakva su mu bila pitanja na ispitu (ASP.NET), to su bila teorijska pitanja tipa "šta je View State, Postback, DataGrid, DataList...", dakle neće ti niko reći "napravi sajt/aplikaciju" za to i to u tom i tom vremenskom periodu.

 

Ako misliš da ako uđeš kao laik tamo, da ćeš izaći kao ekspert u tom području, varaš se.

15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

a nista, molit se da upadnem{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Jesu li pitanja samo iz tih vodiča i na testu kao i predtestu ili samo služe kao referenca.

Inače ja se jako dvoumim oko ovih smjerova i najradije bi OS al kad se danas Networking i virtualizacija najviše traži šta ću drugo nego kug svi Turci u i ja.

Inače ako neko hoće ići za OS smjer preporučam Windows Systrem internals 1&2 ,nađite na Amazonu,proučite pa skinite od nekud pdf-ove.

 

EDit:Zna li netko mozda ima li gdje u hrvatskoj za polagati CompTia A+ cert .

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 10:55 (Ikarus01).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

E ekipa, da vas pitam (ovi koji ste pratili situaciju prošle godine), znam da ne možete biti 100% sigurni, ali me zanima mogu li predispiti sa 75% riješenosti uopće ući u opticaj da budu pozvani?

 

Ono, kažem, ne možete znati 100%, no recite (od prošle godine kategorija najsličnija ovogodišnjoj Software Development Fundamentals), koliko je najniže rangirani imao % (da je bio pozvan)?

 

Naime, kako je rekao kolega mar123 i vi ostali, ekipa si pozove pored sebe nekog koga zna i onda riješi 100%, a sam ispit će vjerojatno pasti, no hej, tako funkcionira gotovo sve u današnje vrijeme.

 

Nadam se da će netko odgovoriti.

 

Hvala!

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

i mene zanima, ja sam imo 75%

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

i mene zanima, ja sam imo 75%

Do kad se može taj test pisati jer ima vremena do 4.11 jer ja bi ga stvarno htio razvaliti i naučiti kak bog zapovijeda iz onih skripti.

Također jeli istina da se može polagati samo jedan.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

da samo jedan od ta tri ponudena. a probni test mozes tri puta pisat, uvazava se najbolji score, a svaki put proslije treceg se ne gleda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

da samo jedan od ta tri ponudena. a probni test mozes tri puta pisat, uvazava se najbolji score, a svaki put proslije treceg se ne gleda.

Ok hvala samo zanima me do kad je rok taj probni pisat.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
TheGh0st kaže...

E ekipa, da vas pitam (ovi koji ste pratili situaciju prošle godine), znam da ne možete biti 100% sigurni, ali me zanima mogu li predispiti sa 75% riješenosti uopće ući u opticaj da budu pozvani?

 

Ono, kažem, ne možete znati 100%, no recite (od prošle godine kategorija najsličnija ovogodišnjoj Software Development Fundamentals), koliko je najniže rangirani imao % (da je bio pozvan)?

 

Naime, kako je rekao kolega mar123 i vi ostali, ekipa si pozove pored sebe nekog koga zna i onda riješi 100%, a sam ispit će vjerojatno pasti, no hej, tako funkcionira gotovo sve u današnje vrijeme.

 

Nadam se da će netko odgovoriti.

 

Hvala!

Prošle godine su bili pozvani svi koji su prošli predispit. Nije bio bitan rezultat, a moglo se polagati koliko god puta se htjelo.

Ove godine su to uveli vjerojatno zbog veće zainteresiranosti.

Ikarus01 kaže...
mar123 kaže...

da samo jedan od ta tri ponudena. a probni test mozes tri puta pisat, uvazava se najbolji score, a svaki put proslije treceg se ne gleda.

Ok hvala samo zanima me do kad je rok taj probni pisat.

Prvi rok do 28.11. Drugi do 5.12. Zadnji (riskantni) do 12.12.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...

Prvi rok do 28.11. Drugi do 5.12. Zadnji (riskantni) do 12.12.

Hmmm... Jel se moze izaci dva puta na ispit i na prvi (i onda ako slucajno ne prodjem) i na drugi (ili treci)?

Op Op Op Gangnam Style!!
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Ferritin kaže...
DamageHigh kaže...

Prvi rok do 28.11. Drugi do 5.12. Zadnji (riskantni) do 12.12.

Hmmm... Jel se moze izaci dva puta na ispit i na prvi (i onda ako slucajno ne prodjem) i na drugi (ili treci)?

Ovo su rokovi za predispit. Predispit možeš polagati 3 puta. Tj., možeš i više, ali samo se prva 3 puta računaju za prolaz dalje..

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Vi koji ste polagali predispit dajte napišite najbolji rezultat od prva 3 pokušaja i za koji ispit ste se prijavili :)

 

Ja sam se prijavio za 98-349 Windows Operating System Fundamentals i riješio 90%. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice