Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

poruka: 42
|
čitano: 16.245
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu".
14 godina
neaktivan
offline
Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

@ masna kosa

 

ti imaš stvarno potrebu vrijeđat ljude na forumu?

 

1. yuga ti je propala prije 20 godina

2. mislio sam da je ovaj forum otvoren za sve dok poštuju pravila foruma

3. da sam iz azerbejdžana to se tebe ne tiče

4. ko si ti da mene nazivaš primitivcem?

5. mobiteli koji je bačen, je bačen u posebnom spletu okolnosti. i najvažnije, to je MOJ mobitel. bacat ću ga kolko želim.

6. govorit ljudima da žive u prošlosti i da nemaju za kruh, nije nimalo primitivno. štoviše, to je odlika šačice intelektualaca.

 

sad. ontopik.

 

iskreno, nadam se da će se SE izvuć iz krize. nisam od onih što pošto-poto moraju imat određenu marku nečega.

al igrom slučaja, zadnjih 5 mobitela su mi SE. svaki mi je u tom trenutku za novce što sam imao, dao najviše.

drago mi je što i google ulazi u taj segment. iz veće ponude je lakše nać točno ono što nam treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
Core2Duo2 kaže...

SE definitivno nije što je nekad bio...    npr u vijeme T610/630, K750/800 uređaja. Nema tko ih nije imao, a bili su jako, jako kvalitetni.

Čim je počela podjela, walkman, cybershoot i sl. od tada više nije to to za mene.

Ja se sjećam naj bolje T630 još ga imam 1 put mjenjan display ja ga otreso ozid i sam promjenio i dan danas radi sve ok baterija bolje radi nego na mojoj 6288 i taj T630 je zamjena kad mi neš nevalja moja 6288 onda njega koristim uglavnom za ono vrjeme su to bili mobiteli kao danas N97 i 5800

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

Jesi li kad čuo za interpunkcije? Belji se

 

Ja uopće ne sumnjam da će se SE izvući, pa u današnje vrijeme su mnogi u gubitku, čeka se da natrag krene gospodarski rast. SE ima stvarno par jako zgodnih modela, ali da su bar malo jeftiniji

There's no business like showbusiness
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
Batista kaže...

Do sada sam imao 20-ak sony ericssona i svi osim w800i su mi se jako svidjeli. Jedinu zamjerku bi naveo njihov format memorisjkih kartica - M2, osjetno skuplje od MMC (premda su bile brze). Neki vele da su preskupi... Pa sad... Iskreno, nikad nisam kupovao mob u ducanu pa ne bih to komentirao. Uglavnom kao najbolji mob koji sam imao od SE-a je bio K850i (kamera mu je bila savrsena, neki dan danas mu nisu do koljena), takodjer njihov P1 je bio mrak mobitel. Definitivno se nisu proslavili "gljiva" joystickom - to im je bila bolna tocka, premda se to rijesilo brzo kod servisera za 30 kn. Kod novijih modela, baterije su osjetno bolje. Imam dosta iskustva s tim proizvodjacem i mogu rec da ima kvalitetan proizvod. Neki spominju dizajn... eh to je stvar ukusa....

Belji seSramim seNeodlučan

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
masna_kosa kaže...

uh mora da te boli Djone kad si morao komentirati. Sta se tice Juge hvala ku.rcu da je propala, ali mentalitet i dalje zivi. Sta se tice bacanje para na mob to je jednostavno pitanje tvog osobnog budjeta, bez osobne uvrede tebi. Ali komentari su sranje u najmanju ruku. A sto se tice SE neka su im sretna vjecna lovistaOsmijeh

 

a možeš nas dragi gospodine prosvijetlit zašto to SE nije dobar?

koji si to imao, a da mi što nemamo za kruh, nismo.

i daj ne trolaj.

 

p.s. ne žicaj me kunu kad me vidiš u gradu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
Pa da SE vrijedi nebi propali ;)

Dizajn im je prekrasan, pretpostavljam da vozite Volkswagen i da Vam je lijep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
masna_kosa kaže...
Sir John kaže...
masna_kosa kaže...

uh mora da te boli Djone kad si morao komentirati. Sta se tice Juge hvala ku.rcu da je propala, ali mentalitet i dalje zivi. Sta se tice bacanje para na mob to je jednostavno pitanje tvog osobnog budjeta, bez osobne uvrede tebi. Ali komentari su sranje u najmanju ruku. A sto se tice SE neka su im sretna vjecna lovistaOsmijeh

 

a možeš nas dragi gospodine prosvijetlit zašto to SE nije dobar?

koji si to imao, a da mi što nemamo za kruh, nismo.

i daj ne trolaj.

 

p.s. ne žicaj me kunu kad me vidiš u gradu

SE T610, T630, K800i, W850i, Satio. Dok su K800i i W850i bili dobri u svoje vrijeme, konkurencija ih je jednostavno pregazila. Satio je ok ali nista posebno plus problemi u softwareu. Samsung Omnia HD je puno bolji izbor.

 

Sumnjam da ces me ikad vidit u gradu.

jesi mogao to napisat odmah? a ne trolat, i pljuvat po ljudima da nemaju ni za kruh?

 

za omniu hd baš i nezz. nisam koristio. samsunzi mi ne leže nikako.

a za satio, nema baš neki mob za tu lovu da je puno bolji. osim ako baš imaš problem sa simbyanom, pa bježiš od njega.

možda bi bio pun pogodak da ima android. jer win mo je potpuni promašaj.

 

i izrazito mi je drago što se nikad nećemo srest. lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

Koji k*** pak sad ti imaš protiv VW-a??? Vjerojatno nemaš ni vozačku, a da je imaš valjda bi vozio ružičastu Nissan Micru. Nije da sad ja imam nešto protiv Nissana. Belji se Isprika što sam otišao u OT.

 

SE nije propao i ne vjerujem da hoće tako brzo. Imaju najbolje foto-mobitele, sjajne walkmane, a i situacija sa smartphone modelima se popravlja. Nikad mi nije bilo jasno zbog čega su Nokie toliko raširene, no mislim da će dolazak Androida ponešto promijeniti stvari.

There's no business like showbusiness
16 godina
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
NEW_MAN kaže...
Pa da SE vrijedi nebi propali ;)

Dizajn im je prekrasan, pretpostavljam da vozite Volkswagen i da Vam je lijep.

ne vrijeđaj SE sa VW pojmom u istoj rečenici Belji seSmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu
masna_kosa kaže...

Nisi svatia poantu, raspravlja se kako su prastari modeli zakon. A sta se tice omnie HD ona jest na symbian os-u ima hd video, amoled 3.7 incha ekran itd. tako tesko da ces za 2000kn naci bolji model.

Gdje si našao Omniu HD da se prodaje za 2000kn?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

Na black marketu...

14 godina
protjeran
offline
RE: Nastavak lošeg poslovanja u Sony Ericssonu

na ebayu novi...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice