Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

poruka: 102
|
čitano: 15.440
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!".
12 godina
suspendiran
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

35 kn? za šta? za prepisane vijesti i novotarije sa interneta,  nisu normalni, radje dam 2x za eurojackpot.

Moj PC  
2 14 hvala 1
12 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Nagrada mi nije potrebna,čak mi je i ovaj komp u potpisu previše,ali uvik je lipo dobit poklon,još ovakav,bring it on baby!

 

 

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Bit cu iskren, uzeo bi si samo gpu, ostalo si ostavite;)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

iako nema šanse da dobijem, uhvatim se u razmišljanju što bi sa "starim" kompom , da li bi tipkovnicu poklonio na forumu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Ja bi više cijenio i Links i Bug kada bi se dogovorili i sastavili 20 ili 30 kom kompjutorića i za ovo blagdansko vrime razveselili dicu iz Gunje i okolnih poplavama uništenih mista. Zamislite sriću te dice ...!!!

Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 10:04 (zeko73).
Moj PC  
2 7 hvala 1
11 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
zeko73 kaže...

Ja bi više cijenio i Links i Bug kada bi se dogovorili i sastavili 20 ili 30 kom kompjutorića i za ovo blagdansko vrime razveselili dicu iz Gunje i okolnih poplavama uništenih mista. Zamislite sriću te dice ...!!!

Da njima bas trebaju " kompljutorici " {#}

Finger Up :)
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
razermario kaže...
zeko73 kaže...

Ja bi više cijenio i Links i Bug kada bi se dogovorili i sastavili 20 ili 30 kom kompjutorića i za ovo blagdansko vrime razveselili dicu iz Gunje i okolnih poplavama uništenih mista. Zamislite sriću te dice ...!!!

Da njima bas trebaju " kompljutorici " {#}

Pa naravno da im tribaju...tribaju im i druge stvari ali logično je da im links i bug neće slati brašno i odjeću...

Zadar živi vječno!
11 godina
online
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

naravno da bi takva gesta bila dobra, no hebiga, onda danas ništa ne bi mogao napraviti, kupiti, pokloniti ili u ovom slučaju organizirati nagradnu igru za svoje čitatelje da ti neko ne spočitne da si to mogao iskoristiti u bolje svrhe...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

Zadar živi vječno!
Moj PC  
1 4 hvala 1
13 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Cryogenic kaže...

kolko košta bug?

Ovisi o kojem softveru se radi. Nekad ne košta ništa a u drugim situacijama košta milijune.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

I? Što je s ostalim nagradnim igrama, Jutarnji, Hrvatska Lutrija, da ne nabrajam dalje? I ja ih se sjetim, pa djelujem. Tko ti brani da kontaktiraš ustanove da doniraju stara računala i organiziraš akciju? Najlakše je biti dobrotvor iza tipkovnice, i sugerirati drugima da budu dobrotvori. NHF {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

U hypo banci imaš postavljen iban na pultu pa ti doniraj ako ti je do toga.

Najlakše je tuđim qurcem mahat. ;)

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
alankish kaže...
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

I? Što je s ostalim nagradnim igrama, Jutarnji, Hrvatska Lutrija, da ne nabrajam dalje? I ja ih se sjetim, pa djelujem. Tko ti brani da kontaktiraš ustanove da doniraju stara računala i organiziraš akciju? Najlakše je biti dobrotvor iza tipkovnice, i sugerirati drugima da budu dobrotvori. NHF {#}

Prvo, ti ne znaš jesam li dobrotvor ili nisam pa ti nemaš pravo niti to govoriti. A ti ako djeluješ, kako kažeš, onda to poštujem i cijenim.

Drugo, smatram da se u današnje vrime nema dovoljno osjećaja za druge ljude, a to potvrđuju i Vaši komentari kojima me napadate di ispada kao da sam predložio da meni pomognete a ne nekomu ko je ostao bez svega.

Treće, smatram da bi i hr. lutrija i jutarnji i država itd. trebali se više organizirati oko ovakvih stvari i pomagati ljudima kojima to triba a viruj mi da ih ima iz dana u dan sve više.

NHF ..{#}

Zadar živi vječno!
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Ikarus01 kaže...
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

U hypo banci imaš postavljen iban na pultu pa ti doniraj ako ti je do toga.

Najlakše je tuđim qurcem mahat. ;)

 

Hvala na obavijesti, sarkastični,...nisam znao, ja to radim preko net bankarstva...mogu te uputit kako, da ne čekaš red u banci.

Doniram i donirat ću i dalje.

A tuđi qurac me ne zanima...

 

Zadar živi vječno!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
zeko73 kaže...
Ikarus01 kaže...
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

U hypo banci imaš postavljen iban na pultu pa ti doniraj ako ti je do toga.

Najlakše je tuđim qurcem mahat. ;)

 

Hvala na obavijesti, sarkastični,...nisam znao, ja to radim preko net bankarstva...mogu te uputit kako, da ne čekaš red u banci.

Doniram i donirat ću i dalje.

A tuđi qurac me ne zanima...

 

Oprosti ja sam post napisao iz šale,ako sam te povrijedio žao mi je.Očito je da si veoma empatična osoba i nažalost za takve nema mjesta u današnjem surovom svijetu.

A sad ontopic

(jbga moram neki qurac napisat,al kaj)uff što je dobra konfa skoro bi rađe nju nego margot robbie.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Ikarus01 kaže...
zeko73 kaže...
Ikarus01 kaže...
zeko73 kaže...

Slažem se da triba nagrada za čitatelje...ali komp od 33 keke kuna?? Ja sam samo socijalno emotivan i suosjećajan pa se često sitim i onih koji nemaju a tribali bi imati..a pogotovu kad su u pitanju oni najmanji koji nisu ništa nikada krivi. Ali neću više oftopičariti...

U hypo banci imaš postavljen iban na pultu pa ti doniraj ako ti je do toga.

Najlakše je tuđim qurcem mahat. ;)

 

Hvala na obavijesti, sarkastični,...nisam znao, ja to radim preko net bankarstva...mogu te uputit kako, da ne čekaš red u banci.

Doniram i donirat ću i dalje.

A tuđi qurac me ne zanima...

 

Oprosti ja sam post napisao iz šale,ako sam te povrijedio žao mi je.Očito je da si veoma empatična osoba i nažalost za takve nema mjesta u današnjem surovom svijetu.

A sad ontopic

(jbga moram neki qurac napisat,al kaj)uff što je dobra konfa skoro bi rađe nju nego margot robbie.

Empatičan jesam al sam i simpatičan{#}...Slušaj, ako sam ovako empatičan preživio rat na prvoj crti onda ću viruj mi i ovaj "surovi svijet" tako da ne brineš za mene jadnog empatičnog...{#}

Zadar živi vječno!
13 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Čitam komentare i ne vjerujem.
Tu ima dobrotvora, humanista i ne znam čega sve ne.

Gledam, vijest objavljena prije 40 minuta, natukli ste 70+ komentara.

Sve moral do morala. {#}

Hrvatu, ups. Balkancu udovoljit, oslobodi Bože.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
3 4 hvala 1
11 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
sudy_freak kaže...

Čitam komentare i ne vjerujem.
Tu ima dobrotvora, humanista i ne znam čega sve ne.

Gledam, vijest objavljena prije 40 minuta, natukli ste 70+ komentara.

Sve moral do morala. {#}

Hrvatu, ups. Balkancu udovoljit, oslobodi Bože.

Govoris o nekim komentarima, sta je ovaj tvoj ? Ostali barem imaju veze sa temom a ovaj ? ......

Finger Up :)
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
jozef kaže...

Aj' što svi cvile... Onaj tko dobije konfiguraciju lako će promijeniti što mu smeta. Nemoguće je svima udovoljiti. Naravno da je realna vrijednost manja, ali koga briga. Izbor hlađenja i uparivanje 5960x sa samo 16GB je neobično, ali neću se žaliti ako ga dobijem.
3 kompa po 11000 nisu tako atraktivna nagrada. To su konfiguracije kakve velik broj čitatelja kao komp entuzijasti već imaju.
a cijene komponenti :
case ... 105€

ploča ... 205€

RAM ............ 240€

CPU ..........970 €

disk .........270€ (WD red)

SSD ......... 175€

hladnjak .... 50€

grafa ...... 870€

napajanje .... 105€

kb......... 90€

miš .........55€

slušalice..... 70€

zvučnici ..... 30€

= cca 25000kn. Nisu puno ni pretjerali. Taman su mogli do 33000kn dodati 2kom QHD monitora ;-)

+ PDV 25% = 31250

12 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

ima li kod u digitalnom izdanju BUGa

vlastoručni potpis
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!
He, poklonjjenim konju se ne gleda u zube,, ali.... Očito da se sponzor želi riješiti precjenjene mašine,, jer realno tko god je dobije je najvnerovatnije neće iskoristiti maximalno, šta za igranje igrica, surfanje??? Da će dobit netko kome treba sirova snaga, he teško
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Ja se dobrovoljno javljam kao mogući kandidat za udomljavanje ove neželjene mašine. Kupio sam Bugić, kod ću da upišem poslije seanse u wc-u...{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Stavljam 100 kn da ce dobitnik bit iz Zg-a kao i svaki put.....

 
1 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
ahmedy kaže...

Stavljam 100 kn da ce dobitnik bit iz Zg-a kao i svaki put.....

So what? Ako je statistički najveći broj igrača, odnosno osoba koje sudjeluju u nagradnoj igri iz Zagreba, što je lako moguće, jer se najveći postotak stanovništva nalazi unutar Zagrebačke regije, onda se tako proporcionalno vjerojatnost da nagrada ode dobitniku iz Zagreba, povećava. Kasnije dok uhvatim malo vremena, bacim ti točan izračun na nekom manjem broju uzoraka, recimo N=1000, toliko da vidimo koliki postotak iznosi šansa da nagrada ode u Zagreb.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
bus kaže...
He, poklonjjenim konju se ne gleda u zube,, ali.... Očito da se sponzor želi riješiti precjenjene mašine,, jer realno tko god je dobije je najvnerovatnije neće iskoristiti maximalno, šta za igranje igrica, surfanje??? Da će dobit netko kome treba sirova snaga, he teško

Kako ne? SPonzor i priređivač imaju zapravo, poslovnu logiku iza ovakvog poteza, a netko tko se igra itekako će cijediti ovakvu strojčinu, posebno ako igra novije igre i to na maksimalnim postavkama.

15 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Ako uspijem dobiti ovu konfiguraciju, neću se žaliti. Doduše, neću je nešto posebno moći iskoristiti, ali da izigram sve igre sa origina i steama koje imam, bit će odlična! :)
Ako ne dobijem, nikom ništa, više sreće drugi put! :D 

Why so serious?
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Eto jedan nesebicni bozicni poklon od mene , posto vec imam mrcinu od kompa poklanjam nekom od vama kod za nagradnu igru , sretno ljudi i happy gaming {#}

7BBX7F7BA4

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 11:48 (4mal).
Moj PC  
15 0 hvala 10
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
4mal kaže...

Eto jedan nesebicni bozinci poklon od mene , posto vec imam mrcinu od kompa poklanjam nekom od vama kod za nagradnu igru , sretno ljudi i happy gaming {#}

7BBX7F7BA4

Bravo kolega veoma pohvalan čin.Sve najbolje pred nadstojeće blagdane.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Tebi i tvojima takodjer {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 11:50 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Evo još jedan Kod{#}

Ako dobijem nagradu svečano se zaklinjem se da ću nastaviti foldati. A Ako je ne dobijem i onako planiram napraviti i jače računalo od ovoga!

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 18:23 (phoenix2003).
Moj PC  
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice