Evga 1070 FTW

poruka: 7
|
čitano: 1.062
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Evga 1070 FTW

Pozdrav

 

Zanima me koliko bi bilo realno traziti za ponuđeni model. EVGA 1070 FTW

 

Nema garanciju, koristena u SLIu par godina i onda godinu sama, jer sam drugu istu poklonio nečaku.

 

Hvala

Zajeb
14 godina
offline
Re: Evga 1070 FTW

ja sam MSI 1070 gamingx 8gb prodao za 1500kn, pa mozes tu negdje dobiti i ti...

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Evga 1070 FTW
herr_martin kaže...

ja sam MSI 1070 gamingx 8gb prodao za 1500kn, pa mozes tu negdje dobiti i ti...

 to što si ti nekog zavaljao ne znači ni blizu da je to realna cijena....

Pored 1660S/ti sa redovnom garancijom koje se prodaju u rasponu 1300-1500kn, ovo možda 1000 vrijedi

14 godina
offline
Re: Evga 1070 FTW

pa ne bi rekao da sam zavaljao nekoga ako sam trazio neku cijenu i dobio tu cijenu na trzistu. Ne znam zasto svi misle da je "realna" cijena ona koju si svatko od nas zamisli da bi trebalo vrijediti, a ne ona koja se moze ostvariti na trzistu... Po cemu moja cijena nije "realna" ako sam doslovno isti dan kad sam stavio na prodaju dobio par ponuda da odmah uzimaju i odmah i prodao? Ili sam imao velike srece i moj slucaj je jedinstven ili sam mozda pogodio otprilike cijenu za koju ljudi zele takvu karticu jos uvijek kupiti... Moj savjet mu je neka stavi za 1500kn ako moze dobiti super, ako ne, bude spustio.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Evga 1070 FTW
1080Ti 11G dođe 1700-1800kn max.
Pa računaj.
18 mjeseci
protjeran
offline
Evga 1070 FTW

Ja sam u svoj komentar stavio usporedbu sa konkretnim hw-om potpuno performansama usporedivim sa karticom za koju se trazi procjena... A ti pricas o "trzistu"... Jasno da ce na njuskalu ili fb marketu lakse naici na neznalicu koja ce kesnuti par sto kn vise nego vrijedi, a s obzirom da je trazio forumsku procjenu, istu je od mene dobio... 1500kn nece dobit ovdje nikad

13 godina
offline
Evga 1070 FTW

Ok hvala na info. Stavit cu 1100 pa vidin kako ide.

 

Pozdrav

Zajeb
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice