Vodič za odabir kućišta izdvojena tema

poruka: 6.673
|
čitano: 1.396.567
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...
Tako me iritira činjenica da ne mogu pronaći ono što tražim. A tražim tako osnovne karakteristike.

 Ne ponovi 3 puta...

 

Evo jednog gorostasa za tebe sa svim sta trazis Thermaltake Core V71 Tempered Glass Edition, ova verzija nema psu cover mozes ga dokupit za 20 eura mislim, a ima si verziju bez kaljenog ali sa coverom Thermaltake Core V71 Power Cover Edition, mocna artiljerija 

 

Svakom po volji 

 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Luci ne čitaš pa zato ponavljam. Ovaj ne podržava 3*140mm FANOVE ni top no front prema siteu. Podržava radijatore ali ne i fanove. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir kućišta

Ma sta nebi podrzavao, to podrzava i F31 i F51 samo sta Thermaltake vec godinama ne upisuje ispravno podrske na stranicama, evo ti moj F51  sa 3 x 140mm (isto ne pise da ne podrzava a jos je manji) KLIK, a logicno je i ako ide 420mm rad da idu i 3 x 140mm ventovi 

 

EDIT:

 

Sa time da u ovog mozes i po 2 x 200mm venta stravit na krov i na prednji panel...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 13:14 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Logično je da mogu fanovi ako može i rad, ali zašto to ne napišu?! Glupo do boli. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir kućišta

A imaju jos nekih bisera di sami sebi rade na stetu jer sve ne upisu, nebitno ionak za nekog tko zna upotrijebit glavu i pronac koju sliku na netu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

Logično je da mogu fanovi ako može i rad, ali zašto to ne napišu?! Glupo do boli. 

Valjda misle da se podrazumjeva al bilo bi bolje da su napisali. Ako moze rad onda uvijek mogu i fanovi ali obrnuto ne vrijedi 

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
ansha kaže...
eywa33 kaže...

Logično je da mogu fanovi ako može i rad, ali zašto to ne napišu?! Glupo do boli. 

Valjda misle da se podrazumjeva al bilo bi bolje da su napisali. Ako moze rad onda uvijek mogu i fanovi ali obrnuto ne vrijedi 

Al pazi ne nuzno..

Radiator moze stati su unutarnje strane sto ne znaci da moze i 3 x 140mm na mjesto za ventove..

 

Pazi sliku : http://www.thermaltake.com/db/imgs/pdt/angle/CA-1B6-00F1WN-04%20_bae604ca790744e8b8fb2115022b6cf9.jpg

Meni se cini da je radiator dosta duzi nego sto idu ventovi.

Ovo treba zaista probati

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

Al pazi ne nuzno..

Radiator moze stati su unutarnje strane sto ne znaci da moze i 3 x 140mm na mjesto za ventove..

 

Pazi sliku : http://www.thermaltake.com/db/imgs/pdt/angle/CA-1B6-00F1WN-04%20_bae604ca790744e8b8fb2115022b6cf9.jpg

Meni se cini da je radiator dosta duzi nego sto idu ventovi.

Ovo treba zaista probati

 

 

 Pa kako nece stat kad moras ionako sa prednje strane usarafit ventove da drze rad usrafljen za kuciste? 

 

I naravno da je rad uvijek duzi od same duzine ventova i samim time ako ide radijator onda stanu i ventovi.

 

Evo i na djelu, FRONT 3 X 140mm KLIKKLIK, TOP 3 X 140mm KLIK 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 13:40 (Lucidius).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

Al pazi ne nuzno..

Radiator moze stati su unutarnje strane sto ne znaci da moze i 3 x 140mm na mjesto za ventove..

 

Pazi sliku : http://www.thermaltake.com/db/imgs/pdt/angle/CA-1B6-00F1WN-04%20_bae604ca790744e8b8fb2115022b6cf9.jpg

Meni se cini da je radiator dosta duzi nego sto idu ventovi.

Ovo treba zaista probati

 

 

 Pa kako nece stat kad moras ionako sa prednje strane usarafit ventove da drze rad usrafljen za kuciste? 

 

I naravno da je rad uvijek duzi od same duzine ventova i samim time ako ide radijator onda stanu i ventovi.

 

Evo i na djelu, TOP 3X 140mm KLIK, FRONT 3 X 140mm KLIKKLIK 

 

 

 

 

 pogledaj ovo : https://proclockers.com/reviews/cases/thermaltake-core-v71-full-tower-chassis-review

 

out of the box sigurno ne mozes namontirati 3 x 140mm front

a kada ih namotiras gornji vent ti pokriva utor za dvd player i s prijeda to izgleda hebena kataastrofa..pogotovo ako imas rgb ventove

 

 pogledaj recimo ovu sliku gdje su 2 x 200m i vidis da je do vrha prvog 5.25" utora ?  http://www.thermaltake.com/db/products/case/coreV71/pic4.jpg

kada namontiras 3 x 140mm gornji vent ide preko tok udubljenja. Ne Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 13:43 (toxic).
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

 

out of the box sigurno ne mozes namontirati 3 x 140mm front

a kada ih namotiras gornji vent ti pokriva utor za dvd player i s prijeda to izgleda hebena kataastrofa..pogotovo ako imas rgb ventove

 

 

Pa izvadis kaveze od DVD playera i ugradis, slike su ti postavljene ne razuimijem te sa tim out of the box...

 

Ti sta ce vrh venta malo pokrivat taj jedan ulaz od dvd playera nije nikakva katastrofa niti ce ruzno izgledat, dok na kraju krajeva nemoras ni imat LED ventove naprijed pa neces nista ni skuzit 

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

 

out of the box sigurno ne mozes namontirati 3 x 140mm front

a kada ih namotiras gornji vent ti pokriva utor za dvd player i s prijeda to izgleda hebena kataastrofa..pogotovo ako imas rgb ventove

 

 

Pa izvadis kaveze od DVD playera i ugradis, slike su ti postavljene ne razuimijem te sa tim out of the box...

 

Ti sta ce vrh venta malo pokrivat taj jedan ulaz od dvd playera nije nikakva katastrofa niti ce ruzno izgledat, dok na kraju krajeva nemoras ni imat LED ventove naprijed pa neces nista ni skuzit 

 kako kome.

 

out of the box znaci da kuciste nije dizajnirano da primi 3 x 140mm venta jer gubi drugu funkcionalnost i zato ih proizvodac nije napisao.

Linkao sam ti gore bas tvornicki manual gdje takoder ne spominju 3 x 140mm..

Kad smo kot top panela..

 

ajde objasni mi sto dobijes kada gore ugradis 3 x 140mm?

 

http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2014/07/Thermaltake-Core-V71-External-Top-Bezel-Off-645x573.jpg

 

Evo ti slika, opet gubis funkcije + filter je van gabarita.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 13:54 (toxic).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...

A imaju jos nekih bisera di sami sebi rade na stetu jer sve ne upisu, nebitno ionak za nekog tko zna upotrijebit glavu i pronac koju sliku na netu 

Out of the box, case ne podržava 3*140mm fanove. Toxic ti je rekao što dobiješ postavljanjem istih, a ove slike što si stavio očito se vidi da su pričvršćeni vezicama a ne kako Bog zapovida. Sve u svemu, to nije moj next case. A ovo o traženju i gledanju slika po netu je nešto normalno, to radim svaki put prije kupnje bilo kojeg komada, no osnovne podatke očekujem ma siteu. I ovdje je TT točno napisao da ne idu jer moraš se snalazit da ih uguraš.. Nije problem, ali... 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

 

out of the box znaci da kuciste nije dizajnirano da primi 3 x 140mm venta jer gubi drugu funkcionalnost i zato ih proizvodac nije napisao.

Linkao sam ti gore bas tvornicki manual gdje takoder ne spominju 3 x 140mm..

Kad smo kot top panela..

 

ajde objasni mi sto dobijes kada gore ugradis 3 x 140mm?

 

http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2014/07/Thermaltake-Core-V71-External-Top-Bezel-Off-645x573.jpg

 

Evo ti slika, opet gubis funkcije + filter je van gabarita.

 

 

 

 Joj ti ga dramis da ga dramis...

 

Pa kuciste dolazi sa ugrađenim kavezima jer im je lakse tako transportirat i pakirat kuciste nego da salju u dodatnoj kutiji te kaveze, mislim ono cudis se ko pura dreku nekim logicnim stvarima.

 

Tvornicki manual smo raspravili koji post iznad, necemo bit papagaji... 

 

A ovo za gornji filter, e pa posto su 3 x 140mm venta dugi 420mm a dva 200mm duga 400mm, znaci d ace samo pisljiva 2 cm biti ovi duzi sta apsolutno u nicemu nema veze i hoce li biti malo pokriveni ili ne, ionako na tom djelu gdje su duzi 2 cm odozgora nemogu potegnut zrak da uđe prasina.

 

I ajde mi ti nađi sa tim pametovanjem kuciste koje prima 3 x 140mm naprijed i usput podrzava istovrmeno da stavis kvaez za HDD iznad 

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...

 

 Joj ti ga dramis da ga dramis...

 

Pa kuciste dolazi sa ugrađenim kavezima jer im je lakse tako transportirat i pakirat kuciste nego da salju u dodatnoj kutiji te kaveze, mislim ono cudis se ko pura dreku nekim logicnim stvarima.

 

Tvornicki manual smo raspravili koji post iznad, necemo bit papagaji... 

 

A ovo za gornji filter, e pa posto su 3 x 140mm venta dugi 420mm a dva 200mm duga 400mm, znaci d ace samo pisljiva 2 cm biti ovi duzi sta apsolutno u nicemu nema veze i hoce li biti malo pokriveni ili ne, ionako na tom djelu gdje su duzi 2 cm odozgora nemogu potegnut zrak da uđe prasina.

 

I ajde mi ti nađi sa tim pametovanjem kuciste koje prima 3 x 140mm naprijed i usput podrzava istovrmeno da stavis kvaez za HDD iznad 

 Pa top panel ti cak nema niti tvornicke utore di mozes zasarafit treci vent od 140mm.... kupis kuciste i onda moras kemijat gluposti...

Nista ja ne pametujem, pametuje proizvodac ja samo prevodim ono sto ti krivo tumacis.

 

Cijelo vrijeme govoris kako kucista nemaju dobre funkcionalnosti i sada kada kupis kuciste i onda mu sam skracujes te funkcionalnosti to nije problem?

Reko WOW nije problem fali 2cm filtera, blokirao si jedan 5.25" sloz nema veze, nemas mogucnost zarafit treci 1 x 140mm vent na topu, nema veze..

 

 

 

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

a ove slike što si stavio očito se vidi da su pričvršćeni vezicama a ne kako Bog zapovida.

 Jedino si na prednjem panelu mogao po potrebi zategnut gornje dvije rupe na ventu vezicom (na gornjem ide bez problema sa svim usarafljenim rupama), a vent ce drzat bez brige i bez gornje dve rupe zasrafljene jer kad zasarafis donje dvije cijeli vent se nabije na prednji panel i stoji kako treba, a jos kad stavis masku nazad na prednji panel sve se dodatno nabije i drzi bez problema, al dobro kupujte sta hocete 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 14:14 (Lucidius).
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

Cijelo vrijeme govoris kako kucista nemaju dobre funkcionalnosti i sada kada kupis kuciste i onda mu sam skracujes te funkcionalnosti to nije problem?

Reko WOW nije problem fali 2cm filtera, blokirao si jedan 5.25" sloz nema veze, nemas mogucnost zarafit treci 1 x 140mm vent na topu, nema veze.. 

 I dalje nista ne gubis i bez problema sve ugradis, funkcionalnost se ne mijenja.

 

Inace kucista na koja ces ugradivat naprijed ventove preko cijelog panela po standardu moras vadit kaveze, to je taklo vec 100 godina, ili ona u koja neces morat skidat imaju podrsku za samo 2 venta od 140mm naprijed.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 14:10 (Lucidius).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

Cijelo vrijeme govoris kako kucista nemaju dobre funkcionalnosti i sada kada kupis kuciste i onda mu sam skracujes te funkcionalnosti to nije problem?

Reko WOW nije problem fali 2cm filtera, blokirao si jedan 5.25" sloz nema veze, nemas mogucnost zarafit treci 1 x 140mm vent na topu, nema veze.. 

 I dalje nista ne gubis i bez problema sve ugradis, funkcionalnost se ne mijenja.

 

Inace kucista na koja ces ugradivat naprijed ventove preko cijelog panela po standardu moras vadit kaveze, to je taklo vec 100 godina, ili ona u koja neces morat skidat imaju podrsku za samo 2 venta od 140mm naprijed.

S vezicama ? (nisi ozbiljan ?)Gubis 1 x 5,25" i fali 2 cm filtera i veliš ništa se ne mijenja.

 

inace ovo je kuciste koje podrzava sve sto covjek treba : http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-c700p/

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 14:16 (toxic).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

I got my Antec 140mm fans and fitting them is a nightmare. TT put more emphasis on putting 120s and 200s in the front and top of the V71. The front and top does accommodate up to 420mm radiators. But how it goes about it is almost a joke! The front fans: the bottom and middle ones are ok and just need some fiddling around to make them sit properly. The top one is a just embarrassing on how it only has two mounting points. That's it! TT more then like thought a radiator would be sufficiently secured with 10 of 12 screw points as its a solid single item. Back to the fans; you have to remove the 5.25" bottom bracket (btw, very nice design and removable/installation of this, kudos TT) but you still have the top 140mm fan in free standing at the top mounting points. i ended up using cable ties for now. A simple bay bracket or similar would have been nice.

The top fans were the worst setup. There's really only two mounting points for each fan! Really TT!!!! C'mon guys! does it take a bit more to have a few more holes drilled out?!?!?!?! I ended up mounting the fans and the rear one barely fitted through. I used a small screw driver to center punch (or scribe the paint tbh), drilled out some more holes and I now have a proper mount setup. What a pita!

 

...

evo post čovjeka koji je isto htio ono što želim i naveo nedostatke.

 

btw, ja sam napisao fractalu sugestiju za dizajn željenog casea. Naveo sam im da bi se mogao zvat Meshify xl kako su već imali takav naziv. I to bi im bio pun pogodak. Sviđa mi se stil, samo ima dosta ograničenja.

 

i toxic, kad će stići beštija?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 14:20 (eywa33).
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

S vezicama ? (nisi ozbiljan ?)Gubis 1 x 5,25" i fali 2 cm filtera i veliš ništa se ne mijenja.

 

 Živo me zanima tko do danas uopce i koristi 5,25" kaveze i DVD citace da je tolko deal breaker 

 

Za filter ti ponavljam, tamo gdje je 2cm venta viska kuciste je zatvoreno, nema rupe za zrak tako da nema ni prasine na tom dijelu, nesto kao Phantek enthoo pro M kada naprijed stavis 3 x 120mm.

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

S vezicama ? (nisi ozbiljan ?)Gubis 1 x 5,25" i fali 2 cm filtera i veliš ništa se ne mijenja.

 

 Živo me zanima tko do danas uopce i koristi 5,25" kaveze i DVD citace da je tolko deal breaker 

 

Za filter ti ponavljam, tamo gdje je 2cm venta viska kuciste je zatvoreno, nema rupe za zrak tako da nema ni prasine na tom dijelu, nesto kao Phantek enthoo pro M kada naprijed stavis 3 x 120mm.

 kakvi bozji DVC citac?

 

Halo znas li za sto se sve koriste 5,25" utori ?

 

Eto ti par hintova : Potencimetar, 5,25"USB front paneli, npr RGB hue controler, predivna stvarcica. ili media dashboard paneli

 

Kad smo kod "DVD" citaca, danas postoje BLURAY citaci , pa zatim drive rackovi. Dakle punkes diskove i vadis van.. itd... hrpu stvari ako nekom treba..

 

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

Out of the box, case ne podržava 3*140mm fanove. Toxic ti je rekao što dobiješ postavljanjem istih, a ove slike što si stavio očito se vidi da su pričvršćeni vezicama a ne kako Bog zapovida. Sve u svemu, to nije moj next case. A ovo o traženju i gledanju slika po netu je nešto normalno, to radim svaki put prije kupnje bilo kojeg komada, no osnovne podatke očekujem ma siteu. I ovdje je TT točno napisao da ne idu jer moraš se snalazit da ih uguraš.. Nije problem, ali... 

Ogromna vecina kucista koja imaju i podrsku za 3x140mm i za 5.25" ne podrzavaju i jedno i drugo istodobno (ona koja podrzavaju su divovska). Netocno je rec da ne podrzava out of the box zato sta trebas odvidat 5.25" bay...

8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

 

inace ovo je kuciste koje podrzava sve sto covjek treba : http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-c700p/ 

 Nisi cuo da cijelo vrijem trazi kuciste sa meshom na prednjem dijelu 

eywa33 kaže...

The front fans: the bottom and middle ones are ok and just need some fiddling around to make them sit properly. The top one is a just embarrassing on how it only has two mounting points. 

The top fans were the worst setup. There's really only two mounting points for each fan!

 Za prednji panel sam ti vec objasnio da nema problema ako usrafis samo donje dvije rupe jer se vent odma nabije na kuciste i jos kad stavis masku sve se dodatno stisne.

 

Na gornjem panelu imas samo dvoje rupe za 200mm, iako i na vrhu kad usarafis dvije rupe vent nema kamo jer ga samo sila teze vuse na dolje nit ga je lako pomaknut, plus kad stavis gornju masku nazad nema kamo jer ga "zakljuca". Za 140mm ventove imas normalno rupe za sve pozicije na ventu KLIK

 

Opterecujete se sa nekim minornim stvarima.

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

 

inace ovo je kuciste koje podrzava sve sto covjek treba : http://www.coolermaster.com/case/full-tower/cosmos-c700p/ 

 Nisi cuo da cijelo vrijem trazi kuciste sa meshom na prednjem dijelu 

 A iskreno sad ne znam da'l da se smijem ili placem.

Hint : druga slika na linku skroz dolje... 

Dakle prednji poklopac se mice i dobivas mesh...

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

 

Eto ti par hintova : Potencimetar, 5,25"USB front paneli, npr RGB hue controler, predivna stvarcica. ili media dashboard panel 

 To samo blokira airflow naprijed i poruznjava unutrasnjost, neznam tko dans u modernim konfama drzi kaveze u kucistu, sve se ugrađuje straga. To vise nitko ne koristi i to su price iz davnina i potenciometri i prednji USB ulazi (na danasnjim kucistima ih imas dovoljno samo po sebi) i te ostale gluposti kaj trebas imat kavez za ugradivanje naprijed.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Reko ne trebaju mi uopće odd bayevi. Zapravo ih i ne želim. Define S mi je nešto najbliže onome što tražim, ali nema mesh ni fan controller ni psu shroud . A define S je patuljak prema mom arcu i ovom velom joži od Tta i ostalim a podržava 3*140 ko iz p...

 

Tako blizu... 

 

ps ne čitaš gore. v71 ima samo dvi rupe za gornji 144mm fan, ove dvi veži vezicama. Za top isto ima nedostataka. Pročitaj.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
toxic kaže...

Dakle prednji poklopac se mice i dobivas mesh...

I dolazimo do toga kada ga maknes i imas 3 x 140mm naprijed oper ce ventovi ici iznad DVD utora i po tvome ukusu ogaditi estetiku KLIK (120ke na slici taman ispod tog DVD prostora)

 

Isto tako moze i na F51 sve staviti za 3 puta manje love i uz to otvarati prednja vrata po potrebi... neznam cemu smo odmakli od njega..

8 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

 

ps ne čitaš gore. v71 ima samo dvi rupe za gornji 144mm fan, ove dvi veži vezicama. Za top isto ima nedostataka. Pročitaj.

 Ti ne citas jer ti o tome tupim sada treci put, za prednji panel sam ti vec objasnio da nema problema ako usrafis samo donje dvije rupe jer se vent odma nabije na kuciste i jos kad stavis masku sve se dodatno stisne.

 

Ista stvar i za gornji panel

 

Dramite zbog gluposti

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 14:39 (Lucidius).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Lucidius kaže...
toxic kaže...

Dakle prednji poklopac se mice i dobivas mesh...

I dolazimo do toga kada ga maknes i imas 3 x 140mm naprijed oper ce ventovi ici iznad DVD utora i po tvome ukusu ogaditi estetiku KLIK (120ke na slici taman ispod tog DVD prostora)

 

Isto tako moze i na F51 sve staviti za 3 puta manje love i uz to otvarati prednja vrata po potrebi... neznam cemu smo odmakli od njega..

 Ma daj kakav F51 nasprem onog CM-a. F51 mu ni kopacke ne moze cistit.

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

Reko ne trebaju mi uopće odd bayevi. Zapravo ih i ne želim. Define S mi je nešto najbliže onome što tražim, ali nema mesh ni fan controller ni psu shroud . A define S je patuljak prema mom arcu i ovom velom joži od Tta i ostalim a podržava 3*140 ko iz p...

 

Tako blizu... 

 

ps ne čitaš gore. v71 ima samo dvi rupe za gornji 144mm fan, ove dvi veži vezicama. Za top isto ima nedostataka. Pročitaj.

Ne mislim konkretno na tog TT-a, tu je to stvarno lose rijeseno ako je istina to sta tip pise. 

Pisem opcenito o kucistima koja podrzavaju 5.25" i/ili 3x140mm...

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Vidi dizajn ovog ljepotana. Dodaj ostale stvarčice koje oću i to je moj dream case. Može biti i akril, ne tangira me. Funkcionalno, uredno, otvoreno, ne glomazno. Tt ima mana, svi ti odd i hdd bayevi su mi bacanje željeza i čelika. Rupe koje ostanu kad sve to maknes su užas, vezice i fanovi sa dva šarafa na mrcini tolikoj su mi smijurija. Ne dramim nego tražim adekvatnu zamjenu za već odličnog Arca. Ovaj to nije. I izgled mi je meh, a imam pravo valjda i to stavit kao uvjet za kupnju...

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice