Kućište preporuka

poruka: 52
|
čitano: 8.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Kućište preporuka

Ja sam uzeo zalmana z9 plus i zadovoljan sam. ima 4 venta +  moguće je ugraditi još 3 venta, moderno je i super izgleda, na front panelu ima pokazatelj temperature, ima senzor za temeperaturu, 4x2 usb 2.0, fan control... unutrašnjost je velika, 5 hdd utora, 3 dvd utora, napajanje je na podu...

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kućište preporuka
AMD Phenom II X4 kaže...

Ja sam uzeo zalmana z9 plus i zadovoljan sam. ima 4 venta +  moguće je ugraditi još 3 venta, moderno je i super izgleda, na front panelu ima pokazatelj temperature, ima senzor za temeperaturu, 4x2 usb 2.0, fan control... unutrašnjost je velika, 5 hdd utora, 3 dvd utora, napajanje je na podu...

 

Dobar je samo tog kucista nemaju u adm ja mislim :(

***Celeron***
12 godina
protjeran
offline
Re: Kućište preporuka
i7 extreme kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

Ja sam uzeo zalmana z9 plus i zadovoljan sam. ima 4 venta +  moguće je ugraditi još 3 venta, moderno je i super izgleda, na front panelu ima pokazatelj temperature, ima senzor za temeperaturu, 4x2 usb 2.0, fan control... unutrašnjost je velika, 5 hdd utora, 3 dvd utora, napajanje je na podu...

 

Dobar je samo tog kucista nemaju u adm ja mislim :(

Evo imaš u Protisu

 

EDIT: Evo imaš i review

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2012 14:05 (AMD Phenom II X4).
12 godina
offline
Re: Kućište preporuka
AMD Phenom II X4 kaže...
i7 extreme kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

Ja sam uzeo zalmana z9 plus i zadovoljan sam. ima 4 venta +  moguće je ugraditi još 3 venta, moderno je i super izgleda, na front panelu ima pokazatelj temperature, ima senzor za temeperaturu, 4x2 usb 2.0, fan control... unutrašnjost je velika, 5 hdd utora, 3 dvd utora, napajanje je na podu...

 

Dobar je samo tog kucista nemaju u adm ja mislim :(

Evo imaš u Protisu

 

EDIT: Evo imaš i review

 

Ajmee predobro kuciste, nadam se da ce doc u ADM :/

***Celeron***
12 godina
protjeran
offline
Re: Kućište preporuka
i7 extreme kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...
i7 extreme kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

Ja sam uzeo zalmana z9 plus i zadovoljan sam. ima 4 venta +  moguće je ugraditi još 3 venta, moderno je i super izgleda, na front panelu ima pokazatelj temperature, ima senzor za temeperaturu, 4x2 usb 2.0, fan control... unutrašnjost je velika, 5 hdd utora, 3 dvd utora, napajanje je na podu...

 

Dobar je samo tog kucista nemaju u adm ja mislim :(

Evo imaš u Protisu

 

EDIT: Evo imaš i review

 

Ajmee predobro kuciste, nadam se da ce doc u ADM :/

pa ne trebaš čekati da dođe u adm, samo naručiš preko interneta i još platiš dostavu 28 kn ako ti nije problem

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
13 godina
neaktivan
offline
Kućište preporuka

Evo jučer sam dobio LC power Warmachine X kućište i sve je OK, samo je jednostavno premalo za moje potrebe, jedva unutra stanu sve komponente, a hladnjak od procesora jednostavno ne stane unutra zbog bočnog ventilatora.

 

Fulao sam skroz :)

 

Moje pitanje bi bilo dali je zakonski moguće tražiti zamjenu proizvoda sa nekim drugim ili vraćanje proizvoda u nekom roku?

Ja bi zamijenio to kućište u Portio sa nekim drugim u istom cjenovnom rangu, dali je to moguće?

 

Hvala!

Gaming is Life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kućište preporuka

Mislim da u roku 7 dana možeš vratit proizvod bez obzira bio ispravan ili ne!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
volegradele kaže...

Mislim da u roku 7 dana možeš vratit proizvod bez obzira bio ispravan ili ne!

Može li to neko potvrdit?

 

Sada sam poslao upit u Portio, vidit ću šta će mi oni odgovorit...

Gaming is Life!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
PCGamerX kaže...

Evo jučer sam dobio LC power Warmachine X kućište i sve je OK, samo je jednostavno premalo za moje potrebe, jedva unutra stanu sve komponente, a hladnjak od procesora jednostavno ne stane unutra zbog bočnog ventilatora.

 

Fulao sam skroz :)

 

Moje pitanje bi bilo dali je zakonski moguće tražiti zamjenu proizvoda sa nekim drugim ili vraćanje proizvoda u nekom roku?

Ja bi zamijenio to kućište u Portio sa nekim drugim u istom cjenovnom rangu, dali je to moguće?

 

Hvala!

to ti je tako kad nisi slusao ljude za chieftec..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
A kod Chiefteca bi sigurno bio problem prekratki I/O kablovi, pa nebi mogao spojit zvuk na matičnu, garant :)

Hoće neko kupit glanc-novo, odmah zapakirano-nazad kućište?

Ako ga nemogu razmijenit onda ću ga prodat...
Gaming is Life!
12 godina
offline
Re: Kućište preporuka
PCGamerX kaže...
volegradele kaže...

Mislim da u roku 7 dana možeš vratit proizvod bez obzira bio ispravan ili ne!

Može li to neko potvrdit?

 

Sada sam poslao upit u Portio, vidit ću šta će mi oni odgovorit...

Znam sigurno da Links ima takvu politiku,ali mislim da je zakonski to propisano!

AUDIOFIL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
Gaming is Life!
13 godina
offline
Kućište preporuka
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka

Po meni se ne isplati dat te pare za kejs, za 500 Kn pukni nekog HAF-a, ZALMANA, Corsaira za malo više i miran si.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka

Smanjujem cijenu kućišta za forumaše na 300 kn!!!

LC Power Warmachine X za 300 kn, staro 3 dana :)

Gaming is Life!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 20:43 (PCGamerX).
13 godina
offline
Re: Kućište preporuka

Jesi pitao u trgovini jel ga možeš zamjenit za drugo. Mislim da imaš rok od 8 dana da zamjeniš ako nisi zadovoljan, zavisi od trgovine do trgovine.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
Ma neda mi se zahebavat sa time, Portio je rekao da oni nemogu, rekli su mi da priupitam ovlašteni servis, a to je Links, sutra će mi doć odgovor, ali mislim ga prodat, jer bi i ovako izgubio novce na slanje kućišta poštom.
Gaming is Life!
12 godina
offline
Kućište preporuka

Pozdrav.

 

Koje kućište kupiti od ova dva modela ?

 

Preporuka

 

Coolermaster storm trooper

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052607148

 

                  ili

 

 

Termaltake chaser

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052600026423

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište preporuka
Moj glas za Coolermastera.
Gaming is Life!
12 godina
offline
Re: Kućište preporuka

Tnx za glas.

 

Mislim sa za odluku.

Termaltake ima više ventilatora ali je i nešto skuplji, a coolermaster mi izgleda  kvalitetniji materijal.

12 godina
neaktivan
offline
Kućište preporuka

Storm Tropper.

 

Ja osobno nikad ne bi išao na TT kejs, stranice su im ko' papir, u V3 i V4, a u ostalih ne znam, ali valjda isto.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Kućište preporuka
darijoman kaže...

Pozdrav.

 

Koje kućište kupiti od ova dva modela ?

 

Preporuka

 

Coolermaster storm trooper

                  ili

Termaltake chaser

Tu nemas kaj razmisljat , uzmi CM Storm Troopera !

 

Vecih je dimenzija , teze je ( sto ujedno i znaci da je kvalitetnije izrade ) , dolazi s vise ventova , razlika je skoro 500kn ...

Music As A Weapon !!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice