LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 213.448
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
sp0ngy kaže...

Pogledaj gore link, ili pretrazi google lg g6 lens scratch pa ce ti biti sve jasno. 

 

navodno nije staklo ogrebano neko nekakav coating ima preko tog stakla sto je super "kvalitete". cak ima solucija da se taj coating skine sa polir pastom ali zasto bi se ja morao zafrkavati sa mobitelom starim 2 dana to raditi? i nisam jedini kao sto se vidi po stranim forumima.

Čudno, jako čudno. Evo ja ga imam već par tjedana i sve je ok i nije bio u nikakvom case-u, sad sam u subotu kupio proziran case. Eto nemaš sreće.

Imam osjećaj da su crni LG G6 tome nekako više podložni, a možda se varam.

7 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

dali imas sivi ili?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Meni je isto već dosta izgreban taj sloj preko stakla kamere. Imam mobitel 3 tjedna i nemam pojma kako se moglo izgrebati. Ili u praznom džepu ili kad ga spustim na neku površinu. Nikad prije nisam imao maskicu za mobitel a sad sam ih narucio 3 . No dok ne smeta kameri, ne smeta ni meni. Čitam po forumima i dosta se ljudi žali na to. Čak i kad je u maskici se izgrebe. Može se skinuti taj sloj ali se još ne želim upuštati u to.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Koliko vas je došao LG G6 ak se smije znati? Ste ga uzeli uz neku tarifu ili kao slobodan uređaj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
sp0ngy kaže...

dali imas sivi ili?

 Imam Titanium (onaj plavkasti) i odličan je u svakom pogledu, ali ok imam ga samo par tjedana.

Taraba kaže...

Koliko vas je došao LG G6 ak se smije znati? Ste ga uzeli uz neku tarifu ili kao slobodan uređaj?

U Vip-u u tarifi kupljen (XL+) - LINK. A još više me njemu privuklo što sam u prednarudžbi uz njega gratis dobio i 43" LG Smart TV.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Nesto slicno je imao Huawei P8 u ono vrijeme...znaci staklo lece se ogrebalo...
Zamjenjeno po garancijom.
Koliko sam citao zadnja strana ima GG5 a prednja GG3.
Ocito kamera nema nikakvu zastitu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
Nesto slicno je imao Huawei P8 u ono vrijeme...znaci staklo lece se ogrebalo...
Zamjenjeno po garancijom.
Koliko sam citao zadnja strana ima GG5 a prednja GG3.
Ocito kamera nema nikakvu zastitu.

Kamera ima GG4, ali ima taj neki zaštitni sloj koji se očito lako izgrebe, pa bi trebalo skinuti, pa ne bi bilo tih "ogrebotina". Malo glupo, al eto šta je, tu je.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
aleng3 kaže...

Meni je isto već dosta izgreban taj sloj preko stakla kamere. Imam mobitel 3 tjedna i nemam pojma kako se moglo izgrebati. Ili u praznom džepu ili kad ga spustim na neku površinu. Nikad prije nisam imao maskicu za mobitel a sad sam ih narucio 3 . No dok ne smeta kameri, ne smeta ni meni. Čitam po forumima i dosta se ljudi žali na to. Čak i kad je u maskici se izgrebe. Može se skinuti taj sloj ali se još ne želim upuštati u to.

 Kolega nemoj slučajno skidat da ne bi poslje bilo nismo znali. Otfuraj u servis neka ti promjene...

MasterOfDisaster kaže...

Kamera ima GG4, ali ima taj neki zaštitni sloj koji se očito lako izgrebe, pa bi trebalo skinuti, pa ne bi bilo tih "ogrebotina". Malo glupo, al eto šta je, tu je.

Nije to nikakav zaštitni sloj., kažem ti isto sam vidio na P8. Ista priča. Zamjenili kompletno cijelu zadnju stranu.

 

 

14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Kamera ima GG4, ali ima taj neki zaštitni sloj koji se očito lako izgrebe, pa bi trebalo skinuti, pa ne bi bilo tih "ogrebotina". Malo glupo, al eto šta je, tu je.

Nije to nikakav zaštitni sloj., kažem ti isto sam vidio na P8. Ista priča. Zamjenili kompletno cijelu zadnju stranu.

 

 

Na hrpetini foruma kažu da je, ali ok, moguće da lupetaju napamet. Ovdje se samo mijenja GG4 staklo od kamere, a ne i cijela zadnja strana jer je to zasebna cjelina (zadnja - primarna kamera) od ostatka zadnjeg dijela.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Na hrpetini foruma kažu da je, ali ok, moguće da lupetaju napamet. Ovdje se samo mijenja GG4 staklo od kamere, a ne i cijela zadnja strana jer je to zasebna cjelina (zadnja - primarna kamera) od ostatka zadnjeg dijela.

 Aj onda imaju manje posla ako ide samo staklo od kamere. Bolje to nego da rastavljaju cijeli mob.

9 godina
offline
LG G6- Rasprava

evo da se i ja javim s tim problemom ogrebotina..imam crni i isto je zgreban ko da sam ga strugao po asfaltu..ima jedna baš duboka ogrebotina..al nigdje mi nije pao il slično..a fkt pazim na njega..onda sam se neki dan sjetio da je istih dimenzija ko g5 pa sam uzeo staru maskicu dok mi nova ne dođe i dbrand skin pa da bude očuvam..al fkt preloše da je to tak

jel netko od vas to možda išao reklamirat il već nekak riješio te sitnice? ovo sa polir pastom mi se ne da baš upuštat

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Na hrpetini foruma kažu da je, ali ok, moguće da lupetaju napamet. Ovdje se samo mijenja GG4 staklo od kamere, a ne i cijela zadnja strana jer je to zasebna cjelina (zadnja - primarna kamera) od ostatka zadnjeg dijela.

 Aj onda imaju manje posla ako ide samo staklo od kamere. Bolje to nego da rastavljaju cijeli mob.

 Meni nema sance da ista mjenjaju na mobitelu starom 2 dana Neka izvole dati komplet novi uredaj inace slijede prijava trzinosnoj inspekciji. 

 

Moj je na servisu zbog toga pa javim sta ce reci.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 18:20 (sp0ngy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ako ides na taj nacin tj da oces novi mob...vracaj ga gdje si kupio - inace uzalud ti trud sviraci.
Ako si ga kupio online - imas 2 tj za povrat...
U svakom slucaju 50%-50% je da ce se i na drugom to dogadat - prva serija.
9 godina
offline
LG G6- Rasprava

imo sam g5 prije..bio par puta na servisu pa nije bio popravljen kak spada pa su mi odobrili zamjenu..uzeo g6 u vipu
mislim mene ne smeta..jer kad stavim bdrand skin i maskica eventualno..neće se ni primjetiti..samo mi je hebeno glupo da nakon par dana se mob izgrebao 

budem sutra vidio kaj mogu napravit pa javim

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

O Bože, sad ispada da sam ja jedini sretnik kojem kamera nije izgrebana

 

Da li još netko ima Platinum verziju i da li mu je izgrebano staklo od kamere?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Stigle maskice danas. Jedna cheap prozirna silikonska, jedna tpu crna koju je izgleda netko prije pakiranja gazio jedno 10min jer je došla sva svinuta i nillkin super forsted shield smeđa. Uzeo s gizzmo.hr, imao kupon 25%. Prozirna je ok ali nillkin mi je genijalan. Jako usko i lijepo prijanja, odlično leži u ruci, čvrsta je i boja mi je odlična. I još je s nillkinom došla i folija za screen. I dalje ne mogu objasniti kako su mi se pojavile te ogrebotine. Imam crni model i jedino što mi pada na pamet jest da se oštetilo kad sam mobitel vadio iz džepa, stavljao na stol i kad sam ga brisao (otisci na poleđini), jer ga stvarno mazim i pazim. Danas sam se malo igrao s kamerom i mislim da mi te ogrebotine ne utječu na kvalitetu slike. Po forumima ljudi pričaju da im je fokus off i da imaju jak light glare, posebno u low light. Ja danas nisam primjetio ni jedno ni drugo. Ionako ne slikam baš puno. Važan mi je screen i battery life, koji su mi na G6 odlični. Velik napredak naspram G4.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Ja sam uzeo maskicu totalno prozirnu CELLULAR LINE.

Zadovoljan sam i koštala je samo 79 kn. Pošto je mob tako lijep hoću i da se vidi kompletno, a k tome je i zaštićen.

Win - Win situacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Zao mi je ali moram vas "razocarati". Doticna vanjska zastita lece, kako vas vecina misli, da je staklo, to nije, kamoli 'GG', nego je plastika i radi toga ima tih problema sa ogrebotinama. 

Ovo se kod LG-ja vuce i jos uvjek ne isprave toga pa da na lecu stvarno stave staklo, sto bi za rang takvog mobitela i trebalo. Takodje i 'V20 ima tamo(leca) zastitu iz plasticne mase, tako da znate.

 

To su proverene informacije, koje i na servisu tesko raskrivaju ali su mi to morali potvrditi(vec pre nekog vremena), kad sam ih stavio pred cinjenicu. 

 

A onima, kojima uredjaji ogrebotinama kljubuju, stvarno paze na svoj tel., sto znaci, da to nije zasluga materiala, nego korisnika samih. ;) 

 

Inace mi je LG G6 simpatican uredjaj pa vam pozelim sve dobro u koriscenju, neka vas odlicno i dugo sluzi. :) 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Sosed kaže...

Zao mi je ali moram vas "razocarati". Doticna vanjska zastita lece, kako vas vecina misli, da je staklo, to nije, kamoli 'GG', nego je plastika i radi toga ima tih problema sa ogrebotinama. 

Ovo se kod LG-ja vuce i jos uvjek ne isprave toga pa da na lecu stvarno stave staklo, sto bi za rang takvog mobitela i trebalo. Takodje i 'V20 ima tamo(leca) zastitu iz plasticne mase, tako da znate.

 

To su proverene informacije, koje i na servisu tesko raskrivaju ali su mi to morali potvrditi(vec pre nekog vremena), kad sam ih stavio pred cinjenicu. 

 

A onima, kojima uredjaji ogrebotinama kljubuju, stvarno paze na svoj tel., sto znaci, da to nije zasluga materiala, nego korisnika samih. ;) 

 

Inace mi je LG G6 simpatican uredjaj pa vam pozelim sve dobro u koriscenju, neka vas odlicno i dugo sluzi. :) 

 Kazes greska korisnika je ogrebotine?

 

Pa daj covjece punac mi ima samsung j5 radi u sumariji a punica j3 i nijedno nepaze na mobitel a straznja kamera bez i jedne crtice niti na jednom, a mi svi smo ocito idioti kad uspijemo u par tjedana unisitiit mobitel od 600 EUR-a. Naravno da je moja krivica!

 

A kako objasnjavas cinjenicu da je plastika ako su ljudi koji su skinuli taj coating vise nisu uspjeli ostetiti pozadinu kamere? da je plastika opet bi se izgrebalo. Kako to objasnjavas?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 20:59 (sp0ngy).
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava

A J5 i J3 su dno ponude ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Torent kaže...

A J5 i J3 su dno ponude ;)

 jesu da zato i to sve pisem, ako punac u sumariji nije izgrebao j5(kameru) za 1g a ja kroz 2 dana na mobitelu od 600 EUR unakazio kameru, onda hvala lijepo netreba mi takav "premium" mobitel.

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava

LG ko LG... napravi dobar do odlican posao i onda uprska na glupostima.... Vec godinama tako.

7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
sp0ngy kaže...
Sosed kaže...

Zao mi je ali moram vas "razocarati". Doticna vanjska zastita lece, kako vas vecina misli, da je staklo, to nije, kamoli 'GG', nego je plastika i radi toga ima tih problema sa ogrebotinama. 

Ovo se kod LG-ja vuce i jos uvjek ne isprave toga pa da na lecu stvarno stave staklo, sto bi za rang takvog mobitela i trebalo. Takodje i 'V20 ima tamo(leca) zastitu iz plasticne mase, tako da znate.

 

To su proverene informacije, koje i na servisu tesko raskrivaju ali su mi to morali potvrditi(vec pre nekog vremena), kad sam ih stavio pred cinjenicu. 

 

A onima, kojima uredjaji ogrebotinama kljubuju, stvarno paze na svoj tel., sto znaci, da to nije zasluga materiala, nego korisnika samih. ;) 

 

Inace mi je LG G6 simpatican uredjaj pa vam pozelim sve dobro u koriscenju, neka vas odlicno i dugo sluzi. :) 

 Kazes greska korisnika je ogrebotine?

 

Pa daj covjece punac mi ima samsung j5 radi u sumariji a punica j3 i nijedno nepaze na mobitel a straznja kamera bez i jedne crtice niti na jednom, a mi svi smo ocito idioti kad uspijemo u par tjedana unisitiit mobitel od 600 EUR-a. Naravno da je moja krivica!

 

A kako objasnjavas cinjenicu da je plastika ako su ljudi koji su skinuli taj coating vise nisu uspjeli ostetiti pozadinu kamere? da je plastika opet bi se izgrebalo. Kako to objasnjavas?

 

Nisi pravilno shvatio, napisao sam, da je greska u materialu, sto nije staklo, nego je plastika. Nemam objasnjenja zasto se ljutis. 

To je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 2:00 (Sosed).
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Ja sam svog stavio u futrolu jer sam skužio nakon 2 dana da je osjetljiv,dobio malo po rubu sa protvanom :-)

Na kameri nemam ništa a vjerujem da neću ni imati pošto ga planiram držat maski. Uspio sam ga prije para dana katapultirat na drugi kraj dnevne i nije mu ništa bilo! :-)

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Evo samo da javim da su mi popravili mobitel, ali cu sutra vidjeti kada me tele nazove hoce li mi utrapiti taj mobitel jel sam trazio zamjenu za novi ili S8 prije slanja na servis. Ako budu inzistirali na tome da mi uvale novi mob koji je vec bio na servisu necu ga preuzeti i prijaviti cu ih inspekciji.

 

Tako da svi koji imate ogrebotine na kameri ako vam smeta, pravac na garanciju! Ako kome odbiju  reklamaciju ja vam posaljem status moje reklamacije i da su odobrili popravak da ih mozete stisnuti kako to da su vama odbili.

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

zasto bi presao na s8 , nisi zadovoljan sa lg osim kamere ili ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
4mal kaže...

zasto bi presao na s8 , nisi zadovoljan sa lg osim kamere ili ? 

 Dobar je mobitel, ima super wideangle kameru, ali me razocaralo sto se grebe kamera iz cista mira a bojim se da bi bio isti slucaj i sa drugim g6.

 

a druga zamjerka je sto nedjeluje bas tako malen kako ga reklamiraju, s8 je puno ugodniji za drzanje i djeluje manje i jednostavnije za koristenje jednom rukom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 19:02 (sp0ngy).
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

pa cak bi reko da s8 je mali barem meni tj manji je os s7e , meni je s8+ taman ali ja imam veliki dlan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Zvali iz tele2, poslali su mi komplet novi mobitel ali ce poslijepodne biti zamjenjen za s8!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

pametno... nedaj se zajebavat ! i vidimo se u temi 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 17:19 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice