iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 880.228
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
dRoID kaže...

Da li je netko riješio problem greške 1601 ili 1602 prilikom restora?

 

Skini iReb s interneta i pokreni program ( tai program rjesava sve 16xx error-e ) odaberes svoj uredaj i toe to. Pozz

Probao sam s tim, ali još uvijek mi javlja grešku.

Ili ja nešto krivo radim ili je nešto drugo.

13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
dRoID kaže...
Stolnik kaže...
dRoID kaže...

Da li je netko riješio problem greške 1601 ili 1602 prilikom restora?

 

Skini iReb s interneta i pokreni program ( tai program rjesava sve 16xx error-e ) odaberes svoj uredaj i toe to. Pozz

Probao sam s tim, ali još uvijek mi javlja grešku.

Ili ja nešto krivo radim ili je nešto drugo.

meni je to uvijek pomoglo na starijim iuredajima, na iPhone 4s ne radi {#}

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Sorry ak vec jesi ovo napisao, al jesi probao restorat iz DFUa?
13 godina
protjeran
offline
Iphone Jailbreak

Ne pratim već dugo ove vijesti za JB pa me zanima dal ima untethered jailbreak za iOS 5.1 iphone 4.

“Todo el mundo sabe que soy Madridista de corazon, blanco hasta la muerte.”
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Floda kaže...

Ne pratim već dugo ove vijesti za JB pa me zanima dal ima untethered jailbreak za iOS 5.1 iphone 4.

 

Vec je nekoliko hackera napravilo JailBreak za iOS 5.1, ali jos ni jedan nije objavljen, vijesti procitaj ovdje.

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Dakle news:

 

Zasad postoje 3 poznate Untethered Jailbreak metode za "new iPad" (iPad 3):

 

1.Ona i0n1c-ova, za koju je rekao da nece shareati sa ostatkom svijeta

 

2. Musclenerdova, kako je i kolega napisao

 

3. chpwn i phoenixdev-ova

 

Naravno, ako se radi o novom iPadu, znaci da je Jailbreak uspjesan i na svim prijasnjim generacijama iUredaja, ukljucujuci:

iPad2, iPad original, iPhone 3GS New Bootrom, iPhone 4S, iPhone 4 (GSM/CDMA), novi iPod Touch

 

Sve je poznato s Twittera, pojedinih hakera gore navedenih, i poznato je da su svi jailbreakovi

bazirani na drukcijoj metodi (iako na zalost jos uvijek Userland exploiti), a vise o metodama:

 

iPhone Dev Team (prva vijest, a bas o jailbreakovima, gledajte pod update1)

 

Na Twitteru:

@i0n1c

@Musclenerd

@pod2g 

@chpwn 

@phoenixdev 

@iH8sn0w

 

Imajte na umu da ljudi na svojim Twitter accovima ne pisu samo o Jailbreaku,

a i tako cu vas ja obavjestavat o novostima tu ubuduce :)

 

Jos jedna novost, nedavno objavljena, od iH8sn0wa, na njegovom twitteru:

 

iPad2

iPad3

 

Ukratko, ovo znaci da ce definitnivno biti moguce napravit downgrade na stariji firmware na svim dosadasnjim

uredajima (naravno uz sejvane Blobove za pojedine firmware), ukljucujuci iPad 3, iPad 2, iPhone 4S,

za starije je to vec odavno moguce, i uvijek ce biti (bootrom exploit, iPhone 4, iPod Touch 4G i svi stariji)

 

Napomena: za iPad 3 ne postoji nista starije od 5.1, ali sa slijedecim updateom, moci ce se vratit na 5.1,

sa SSH Blobovima, a on ce (ili slijedeci noviji) biti SIGURNO Jailbreakan, samo opet, kako sam i rekao, i tako i je

(nije mi drago) za razliku od drugih forumasa, racunao sam i govorio da nece tako skoro, dok su neki govorili

pitanje je dana/sati

 

Dakle: NO ETA! (ne zna se kad ce Jailbreak) ali itekako imamo razloga biti optimisti, time i strpljivi

 

A sad moje pitanje, s kojim Firmwareom se trenutno kod nas isporucuje 4S? Gotovo siguran s 5.1, ali

da vas pitam da budem siguran, a i uvijek ima nade, hvala? :) (nije zbog mene, ja jos uvijek rockam svoj najjaci 3GS) :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Kako JB-ati iphone 3GS bez upotrebe turn off tipke??

(ne radi mi ta tipka, a moram JB-a ti iPhone...)

http://bux.ratovi.net/?r=plahy Ja sam Hrzan zagorski Tarzan teri išče po huste ljude, teri navek ti veli ŽIVELI i hodi bume si spili!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak

Nazalost, za DFU (koji ti treba za Jailbreak) ti treba Power button, nabavi novi (gumb), jeftini su ti ako ti se da rastavljat iPhone, na ebayu ako si u mogucnosti, ako ne potrazi na njuskalu, ili na servis najsigurnije (bez garancije, morat ces platit)

 

Inace ako mozda znas (iako nema veze s ovim, ne mozes bez obzira) jel taj tvoj 3GS Old ili New Bootrom?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Nazalost, za DFU (koji ti treba za Jailbreak) ti treba Power button, nabavi novi (gumb), jeftini su ti ako ti se da rastavljat iPhone, na ebayu ako si u mogucnosti, ako ne potrazi na njuskalu, ili na servis najsigurnije (bez garancije, morat ces platit)

 

Inace ako mozda znas (iako nema veze s ovim, ne mozes bez obzira) jel taj tvoj 3GS Old ili New Bootrom?

Zaboravio sam već kako to provjerim... ima veze s onim brojkama na poleđini ili tak neke?

http://bux.ratovi.net/?r=plahy Ja sam Hrzan zagorski Tarzan teri išče po huste ljude, teri navek ti veli ŽIVELI i hodi bume si spili!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak

Postoji nekoliko metoda, nisam upoznat s brojem na poledini (ako takva i postoji), po pogledas koji ti je tjedan proizveden, odes pogledat serial (settings->general->about):

 

" The week number is usually the 4th and 5th digit of the serial number. For example, a serial number beginning with 88926 would be week 26 of 2009. 3GS units made week 45 or later will usually have a fixed bootroom. Before week 40 they usually have the older bootroom. Between weeks 40 and 45 the results vary."

 

Najsigurnija metoda je aplikacija zvana iDetector, od iH8sn0wa, no za to ti treba DFU (time i tipka)

 

EDIT: na netu sam cak i nasao nes da ne moras koristit Power tipku, probaj ovo:

 

"drain the battery.
when it's drained do the following:
hold the home button.
plug the iPhone.
  it should go into DFU mode after."

 

Ak to uspijes znas sam dalje, lik je napisao da mu je iz druge uspjelo...Ali nis vise nije napisao

Justin Bieber - God created me to sing ! Rise Against - No, i don't
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 15:32 (Mojpismonosa).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

Postoji nekoliko metoda, nisam upoznat s brojem na poledini (ako takva i postoji), po pogledas koji ti je tjedan proizveden, odes pogledat serial (settings->general->about):

 

" The week number is usually the 4th and 5th digit of the serial number. For example, a serial number beginning with 88926 would be week 26 of 2009. 3GS units made week 45 or later will usually have a fixed bootroom. Before week 40 they usually have the older bootroom. Between weeks 40 and 45 the results vary."

 

Najsigurnija metoda je aplikacija zvana iDetector, od iH8sn0wa, no za to ti treba DFU (time i tipka)

46. tjedan, dakle, novi bootrom.

http://bux.ratovi.net/?r=plahy Ja sam Hrzan zagorski Tarzan teri išče po huste ljude, teri navek ti veli ŽIVELI i hodi bume si spili!
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Plahi kaže...
Mojpismonosa kaže...

Postoji nekoliko metoda, nisam upoznat s brojem na poledini (ako takva i postoji), po pogledas koji ti je tjedan proizveden, odes pogledat serial (settings->general->about):

 

" The week number is usually the 4th and 5th digit of the serial number. For example, a serial number beginning with 88926 would be week 26 of 2009. 3GS units made week 45 or later will usually have a fixed bootroom. Before week 40 they usually have the older bootroom. Between weeks 40 and 45 the results vary."

 

Najsigurnija metoda je aplikacija zvana iDetector, od iH8sn0wa, no za to ti treba DFU (time i tipka)

46. tjedan, dakle, novi bootrom.

Nije ni to 100% sigurno, znalo se dosta puta ponoviti da je stari bootrom, pogotovo tako kratko nakon uvođenja novog. Vjerovatno je novi, ali ne škodi provjertiti kad budeš mogao.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...

 

 

A sad moje pitanje, s kojim Firmwareom se trenutno kod nas isporucuje 4S? Gotovo siguran s 5.1, ali

da vas pitam da budem siguran, a i uvijek ima nade, hvala? :) (nije zbog mene, ja jos uvijek rockam svoj najjaci 3GS) :D

 

 

ako ga kupis znaci u vipu ili t-mobile-u dolazi s 5.0 fw-om.

13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Jedno pitanje, jel vama funkcionira mediafire na installusu ili sam ja jedini s ovimp problemom? :)

 

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
power_user kaže...

46. tjedan, dakle, novi bootrom.

Nije ni to 100% sigurno, znalo se dosta puta ponoviti da je stari bootrom, pogotovo tako kratko nakon uvođenja novog. Vjerovatno je novi, ali ne škodi provjertiti kad budeš mogao.

  Tako je! Ne mora znacit

12 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Iphone 3gs (4.2.1) mi je sinkroniziran sa laptopom (na kojemu ne mogu nikako staviti ios 5.0.1). 

Što bi se dogodilo ako na PC instaliram itunes i restoram novi ios. Da li bih mogao iz backupa vratiti podatke sa laptopa(imenik, app, sms...)?

 

P.S. Da li je netko imao i riješio error 21?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 17:06 (dRoID).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
dRoID kaže...

Iphone 3gs (4.2.1) mi je sinkroniziran sa laptopom (na kojemu ne mogu nikako staviti ios 5.0.1).

Što bi se dogodilo ako na PC instaliram itunes i restoram novi ios. Da li bih mogao iz backupa vratiti podatke sa laptopa(imenik, app, sms...)?

 

P.S. Da li je netko imao i riješio error 21?

  Mozes! I ako ti je old bootrom restoraj ga na 5.1 najjednostavnije

 

EDIT: u vezi errora, jesi stavio uredaj u DFU prije nego si dizao firmware, ako nisi probaj tako 99% rjesenje

Justin Bieber - God created me to sing ! Rise Against - No, i don't
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 17:20 (Mojpismonosa).
13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Kupujem iPhone 4s, pa me zanima dali se moze iPhone 4s na iOS 5.1 sa BB 2.0.1. otkljucat , i ako se moze pomocu koje, gevey kartice ? Dali se moze jailbreakat uz unlock ?

Ako moze link do geveya, bio bih zahvalan !! :)

WHY SO SERIOUS ??
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

WHY SO SERIOUS ??
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
fakEEE kaže...

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

Nemoguce je Downgrade-ati sa iOS 5.1 na 5.0.1 ( bez obzira dal imas spremljene SHSH il ne ), ja sam to isto napravio sa svojim iPhone 4s-om i sad nemam Jailbreak ni Unlock {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 19:10 (Stolnik).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

Nemoguce je Downgrade-ati sa iOS 5.1 na 5.0.1 ( bez obzira dal imas spremljene SHSH il ne ), ja sam to isto napravio sa svojim iPhone 4s-om i sad nemam Jailbreak ni Unlock {#}

Onda nis, ide u prodaju ! 

WHY SO SERIOUS ??
15 godina
odjavljen
offline
Iphone Jailbreak

E ljudi daj pomognite, imam iPhone 4S na 5.1 verziji (koja nema jailbreak). No jucer sam cuo da je izasao downgrade za 5.01 verziju koja ima jailbreak, pa me zanima kako to učiniti?

Nemam sejvane one SHSH blob-ove za 5.01 verziju.

 

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Axlus kaže...

E ljudi daj pomognite, imam iPhone 4S na 5.1 verziji (koja nema jailbreak). No jucer sam cuo da je izasao downgrade za 5.01 verziju koja ima jailbreak, pa me zanima kako to učiniti?

Nemam sejvane one SHSH blob-ove za 5.01 verziju.

 

Stvarno je izasao downgrade za iPhone 4s sa 5.1 na 5.0.1? Mi mozes dati link di si to procitao?

Zahvaljujem!

 

EDIT: ja imam spremljene SHSH za 5.0.1 {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 19:25 (Stolnik).
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
fakEEE kaže...
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

Nemoguce je Downgrade-ati sa iOS 5.1 na 5.0.1 ( bez obzira dal imas spremljene SHSH il ne ), ja sam to isto napravio sa svojim iPhone 4s-om i sad nemam Jailbreak ni Unlock {#}

Onda nis, ide u prodaju  ! 

Ako te to kai tjesi i ja svojeg 4s-a prodajem iz istog razloga {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

pa ljudi moji ja ne shvacam zasto ste update-ali uređaj koji je super radio s jailbreakom i unlockom. sad nemate nista od toga a nikakvih promjena update nije donio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
Axlus kaže...

E ljudi daj pomognite, imam iPhone 4S na 5.1 verziji (koja nema jailbreak). No jucer sam cuo da je izasao downgrade za 5.01 verziju koja ima jailbreak, pa me zanima kako to učiniti?

Nemam sejvane one SHSH blob-ove za 5.01 verziju.

 

Stvarno je izasao downgrade za iPhone 4s sa 5.1 na 5.0.1? Mi mozes dati link di si to procitao?

Zahvaljujem!

http://cydiahelp.com/downgrade-iphone-4s-ipad-2-5.1-to-5.0.1-now-possible/

http://www.iphonehacks.com/2012/03/ipad-2-iphone-4s-downgraded-to-ios-5-0-1-from-ios-5-1.html

D=mc2, Deinstein
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

Nemoguce je Downgrade-ati sa iOS 5.1 na 5.0.1 ( bez obzira dal imas spremljene SHSH il ne ), ja sam to isto napravio sa svojim iPhone 4s-om i sad nemam Jailbreak ni Unlock {#}

Onda nis, ide u prodaju  ! 

Ako te to kai tjesi i ja svojeg 4s-a prodajem iz istog razloga {#}

Ti si lud, jailbreak za 5.1 verziju, kao i dowgrade za 5.01 verziju koja se moze jailbreakati i unlockati ce izaci svakoga casa, do kraja ovoga tjedna.

D=mc2, Deinstein
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Axlus kaže...
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...
Stolnik kaže...
fakEEE kaže...

I sorry na double postu, no zanima me jos jedna stvar .. backupao sam uredaj i imam spremljene SHSH blobse dok sam imao iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01. .. uredaj mi se upgradeao na iOS 5.1 sa BB 04.12.01 pa me zanima kako i dali uopce mogu vratit sve na staro ( iOS 5.0.1 sa BB 04.10.01 ) ? Ugl. treba mi da otkljucam uredaj prek geveya supreme green kako je bio na iOS 5.0.1 kad sam spremao SHSH blobse ..... 

Molim brzo pomocc !

Nemoguce je Downgrade-ati sa iOS 5.1 na 5.0.1 ( bez obzira dal imas spremljene SHSH il ne ), ja sam to isto napravio sa svojim iPhone 4s-om i sad nemam Jailbreak ni Unlock {#}

Onda nis, ide u prodaju  ! 

Ako te to kai tjesi i ja svojeg 4s-a prodajem iz istog razloga {#}

Ti si lud, jailbreak za 5.1 verziju, kao i dowgrade za 5.01 verziju koja se moze jailbreakati i unlockati ce izaci svakoga casa, do kraja ovoga tjedna.

Onda cu pricekati, btw hvala na odlicnim vjestima, hacker je skuzio kako downgrade-ati sa 5.1 na 5.0.1 ali jos nije stavio program na internet, btw samo ce se moc downgrade-ati iOS, baseband ne {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Jel ima tko rješenje za moj problem? {#}

http://bux.ratovi.net/?r=plahy Ja sam Hrzan zagorski Tarzan teri išče po huste ljude, teri navek ti veli ŽIVELI i hodi bume si spili!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Plahi kaže...

Jel ima tko rješenje za moj problem? {#}

Koji je tvoj problem? {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice