HTC One

poruka: 16
|
čitano: 7.609
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
HTC One
Službena cijena HTC One X bit ce 5.500kn, stize za koji tjedan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One

 

Izgleda da dolazi i u VIP i u TELE2.

 

Da li netko zna dobiva li se i 25GB free mjesta na Dropboxu kupovinom HTC One-a ?

 

 

p.s. Možda je bilo, no ipak .. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
neaktivan
offline
HTC One

Dobiješ extra 25gb na postojeći account ili 25gb od nule na novi account.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One

Dobiva se korištenjem accounta na Sense 4.0 uređaju. Stavio sam neki alpha rom prvi dan kad je leakao na 10min na Desire HD i dobio obavijest o povećanju pola sata kasnije.

dropbox dropbox
13 godina
neaktivan
offline
HTC One

Dvoumim se između Xperie Z i One-a. Neznam da li se isplati čekati još mjesec-dva i neznam da li će na one biti takav megapopust ko ko na xperiu u t-mobileu. Molim pomozite :D

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One
donluxx311 kaže...

Dvoumim se između Xperie Z i One-a. Neznam da li se isplati čekati još mjesec-dva i neznam da li će na one biti takav megapopust ko ko na xperiu u t-mobileu. Molim pomozite :D

 

Kako sad stvari stoje, ne vjerujem da češ ga vidit za mjesec-dva.

15 godina
offline
HTC One

Nije problem cekati mobitel kao ovaj. 

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
donluxx311 kaže...

Dvoumim se između Xperie Z i One-a. Neznam da li se isplati čekati još mjesec-dva i neznam da li će na one biti takav megapopust ko ko na xperiu u t-mobileu. Molim pomozite :D

 

 

One je definitivno bolji, a sad dali se tebi da cekat tvoja stvar, ja bi osobno pricekao jer mi se cini da puno ljudi ima probleme s xperiom a i opcenito mi se one cini kao bolji uredaj.

14 godina
offline
HTC One

Kolko vidim na facebooku, vipnet je objavio da se od sutra HTC One može isprobati u odabranim centrima u Zagrebu ,Splitu ,Rijeci i Osijeku.

S tim da nemaju točan datum dolaska uređaja u ponudu, pa tako ni njegovu cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One
donluxx311 kaže...

Dvoumim se između Xperie Z i One-a. Neznam da li se isplati čekati još mjesec-dva i neznam da li će na one biti takav megapopust ko ko na xperiu u t-mobileu. Molim pomozite :D

 

Sve je na strani HTCa osim kamere, prelosa je. Imas test na GSM Areni. sgs4 , One i XperiA Z pa si pogledaj.

16 godina
offline
Re: HTC One

Zna li tko kada dolazi kod T-Coma?

I jel ga ko vidio kod VIPa? Ja bio u Areni i nema ga.

 

Kako je kasnila ta sljedeća pošiljka i rekli su da su popravljali proizvodni proces i spominjali i kameru, jel moguće da su poparavili kameru? Mislim znam da će i dalje biti 4MP ali ako su dodatno smanjili šum možda će moći konkurirati i ovima sa više.

12 godina
offline
HTC One
Htc one ofc bolji od xperie.
xperia je last gen uredaj,zna zastekat 0 inovacija,kamera je katastrofa ko I ekran. koristim ju neko vrijeme ali mislim da ce na prodaju... Nema kategorije u kojoj xperia izlazi kao pobjednik osim water resista,iako nikad mi nece past na pamet. da idem uronit mob u vodu...ti cover flopovi djeluju prejeftino iI preiritantni su... baterija isto nije nes,ugl razocaran
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
HTC One
ima ga u vipu na trgu(Gajeva) ali se moraš popeti na kat i skrenuti desno ne tamo gdje su ostali mobiteli nego prođeš pokraj pultova do kraja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One

Aha, hvala ti.

13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice