Iphone 5c

poruka: 33
|
čitano: 4.950
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Iphone 5c
boxer kaže...
jurica_m kaže...
Boxer, pa skini provjerene Nokijine mape, aplikacija se zove Here maps, drugo ti ne treba.

 Ne razumijem kakve nokijine mape? Šta će mi to?

 

 Pitao si za kvalitetan offline GPS app? Preporučio sam ti aplikaciju po imenu Here maps.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 12:55 (jurica_m).
12 godina
offline
Re: Iphone 5c
boxer kaže...
maks0806 kaže...

Izdvoji jednu večer i deri jedan po jedan :P

 Heh i onda kad na forumu pročitam hvalospjeve za Ipnone ovo, ono,  - pa da sebi pucam u koljeno koliko su zakomplicirali stvari. 

 

Na tragu sam rješenja problema sa uvozom kontakata, da li ću ga na kraju riješiti ostaje misterija. 

 

Uglavnom prebačeni vcard kontakti su version 2.1 a za icloud treba version 3.0. Probao sam editirati u notepadu verzije kao što im piše na forumu, ali uzalud trud svirači, opet isto. 

Importaj ih na gmail, i onda sinkroniziraj gmail kontakte, a iskljuci icloud kontakte (da nove ne sprema tamo).

 

Tako da ako poslije odlucis prijeci na android neces imati ovakvih problema. 

16 godina
offline
Iphone 5c

Hvala vam napokon sam uspio.

 

Prvo sam spojio sve kontakte u jedan vcf file pomoću cmd-a. Nakon toga sam u gmailu importao taj vcf file sa svim kontaktima, a nakon toga exportao sve kontakte u apple format. Nakon toga sam importao vcf file apple format na icloud, te povukao sve kontakte sa iclouda na Iphone. Operacija uspjela. Malo zeznuto, ali prošlo je.

 

Ova dva videa fino objašnjavaju cjelokupan postupak pa će možda nekome biti od pomoći.

 

Spajanje svih vcarda u jedan vcf file radi lakšeg importa na Gmail

 

Import i export kontakata sa Gmail

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice