IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 481.204
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Naisao sam na jako glupi bug poslje instaliranja ios 11
Znaci ugasim wifi u kontrolnom centru i upalim mobilne podatke...i kroz par minuta kad opet kliznem kontrolni centar wifi ikonica je opet plava ( kao da je ukljuceno a nije) i kada kliknem na nju ona se kao ugasi a ustvari se upali wifi 😂😂😂😂
Glupi bug al uglavnom iritantan
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Nije bug nego je sad tako na ios 11, tako je i wifi i bluetooth, ako se stisne samo na ikonicu u control centru on se samo trenutno odspoji, za gašenje do kraja treba ući u postavke - totalna glupost

 

https://forums.developer.apple.com/thread/81966

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 19:26 (samurai007).
11 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Pa find my phone imas ukljuceno radi sebe ako izgubis mobitel ili ti ga ukradu. ali ljudi kupe smartphone tipa s8 ili najnoviji iphone i onda sve iskljuce i bacaju drkicu na bateriju i SOT, isti kurac ko i sa autima i potrosnjom jer jako je vazno ak auto trosi 4,54 ili 4,60l gorina na 100km. strasno.

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

pa meni osobno ne znači ništa, nisam u životu izgubio mobitel i toliko sam odgovoran prema svojim stvarima i imovini da mi nije nikada ni ispao, kamoli šta drugo..

 

kad sam vidio kako baterija osjetno više curi s tom funkcijom isključio sam je i ok mi je, svakome na volju.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Hahahahah samurai hvala ti stvarno takva glupost 🙈🙈🙈🙈🙈
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Kao covjeku koji ne koristi find my iphone, svjetiljka je daleko korisnija.

Ne vidim niti jedan razlog zasto bi netko morao koristiti sve usluge koje postoje. Tonu njih ne koristim. A one koje koristim, upalim kad mi trebaju, npr. BT.
Zasto bi BT netko drzao upaljen danima ako zna da ga nece koristiti?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Umbel kaže...
robee1 kaže...

Koji se smisao iskljucivanje funkcija koje mob nudi? Uvijek je sve ukljuceno 24/7

 Potpuno isti smisao zbog kojeg ti nemaš uključenu svjetiljku non stop.

Za pretpostavit je i da hotspot držiš stalno uključenim, zlu ne trebalo...

 

 

 Da, bas sam na to mislio :)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Umbel kaže...
Kao covjeku koji ne koristi find my iphone, svjetiljka je daleko korisnija.

Po toj tvojoj logici su grijana sjedala daleko korisnija stvar u autu nego pojas i zračni jastuci. Jer ti je češće hladno u autu nego što ti se desi sudar. Sorry, ali baš mi je genijalno tvoje razmišljanje.

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Umbel kaže...
Kao covjeku koji ne koristi find my iphone, svjetiljka je daleko korisnija.

Po toj tvojoj logici su grijana sjedala daleko korisnija stvar u autu nego pojas i zračni jastuci. Jer ti je češće hladno u autu nego što ti se desi sudar. Sorry, ali baš mi je genijalno tvoje razmišljanje.

 Ne, u autu se uvijek vežem, a sjedala grijem zimi, zato je pojas bitniji.

Ali kad uzimam auto u rent a caru negdje vani puno mi je bitnije da ima klimu nego line assist i 16 zračnih jastuka.

Bježiš sa teme, a tema razgovora je zašto ne bi svi koristili sve usluge, odnosno, zašto postoje neki koji neke gase. I tim načinom smo došli do toga da ti očito ne vjeruješ da postoje neki koji ne koriste find my iphone.

 

Na androidu mi je GPS isključen sve do momenta dok ga ne namjeravam koristiti. Jel ti je i to genijalno? Isto tako i BT...ovo mora da te baca u trans ako ti je ovo do sad bilo genijalno.

btw., ako ti je moje razmišljanje genijalno, ne trebaš se ispričavati

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Umbel kaže...

 Ne, u autu se uvijek vežem, a sjedala grijem zimi, zato je pojas bitniji.

Ali kad uzimam auto u rent a caru negdje vani puno mi je bitnije da ima klimu nego line assist i 16 zračnih jastuka.

Bježiš sa teme, a tema razgovora je zašto ne bi svi koristili sve usluge, odnosno, zašto postoje neki koji neke gase. I tim načinom smo došli do toga da ti očito ne vjeruješ da postoje neki koji ne koriste find my iphone.

 

Na androidu mi je GPS isključen sve do momenta dok ga ne namjeravam koristiti. Jel ti je i to genijalno? Isto tako i BT...ovo mora da te baca u trans ako ti je ovo do sad bilo genijalno.

btw., ako ti je moje razmišljanje genijalno, ne trebaš se ispričavati

Ne bježim s teme. Find my iPhone, phone, whatever, ni ne znam kako se zove na Androidu, je stvar koja ti ne treba nikad dok ti ne zatreba kad je kasno. Isto kao i pojas.

 

Za GPS isto ne razumijem zašto bi ga itko gasio. Ne troši ništa dok nema potrebe. BT isto tako. Apsolutno nikakve razlike u trajanju baterije nisam primijetio ni gašenjem lokacijskih servisa ni vezano za stalno upaljen BT otkad imam Gear. Potpuno jednako traje baterija, a ispilo bi mi živce da stalno gasim/palim stvari i onda baš kad mi zatrebaju moram potrošiti još vremena da upalim GPS ili BT umjesto da ih samo krenem koristiti. Rađe bih kupio neki mali powerbank nego se je*avao sa svim tim da uštedim 12 mAh baterije u danu.

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Bravo Mirko.

Slažem se 800%
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Bravo Mirko.

Slažem se 800%
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Bravo Mirko.

Slažem se 800%
Ja rekoh
8 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Nakon dan i po korištenja ios 11 na iphone 7 mogu reći da sam zadovoljan. 

 

Baterija se nakon drugog punjenja "normalizirala", isto tako su lagovi nestali nakon sat dva, a ios11 leti. Ljepši, brži... Uglavnom velik  za apple od mene. 

 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Nemam ni ja lagova vise osim na 3d touchu to i dalje laga...animacija
Tebi ni tu ne laga vise?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Robi1992 kaže...
Nemam ni ja lagova vise osim na 3d touchu to i dalje laga...animacija
Tebi ni tu ne laga vise?

 Meni sve funkcionira odlično osim 3D touch-a na ikoni. Otvori i onda još malo trzne na kraju. Inače 3D touch radi odlično na slikama i dalje.

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Isto tako i kod mene samo na aplikacijama trzne dvaput...a valjda ce ispravit sljedecim updateom
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Na iphone ne gasim “lokacijske usluge” jer ne trose skoro ništa.
Na Galaxy S7 ako je GPS stalno upaljen osjetno se brze trosi baterija.
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Dali postoji jos neka aplikacija koja i dalje funkcionira skroz za skidanje pjesama sa youtubea kao sto je bio imusic i takve aplikacije?? Ili bas moram preko itunesa stavljat pjesme.. hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ne radi mi pisanje osvrta u appstoreu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Ja sam radio restore na iP7 i radi sve ok, baterija mi se ne čini lošija... 3D touch možda malo zatrza ali ne korsim ga često pa mi nije toliko bitno... ali ovaj bold text ubija :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

ima li netko plus model? pitam zato sto bi ja uzeo osmicu plus ali se bojim da je prevelik za traperice i svakodnevnu upotrebu.godio bi mi veci ekran ali me brine kak o ce to sve funkcionirati u svakodnevoj upotrebi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

3D Touch sam sad isprobao. Mozda lagani trzaj, al skoro i neprimjetan. 

 

Sve zasad radi odlično. Baterija možda 5-10 % lošija. Il mi se samo čini... iphone je fluidan i brz, tj. još brži. 

 

IOS11 mi se zasad sviđa.

 

 

 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Kill frenzy bio sam i ja skeptican prema plus modelu ali ako uzimas osmicu uzmi plus...jer ti opet ima veci screen per body ratio i ima full hd rezoluciju i veci ekran naravno..na gabarite ces se naviknut..sve stvar navike
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ma zajebi ti tu naviku, evo ja imam plusa vec mjesec dana i nikako da se priviknema na tu velicinu,super je to kad gledas YT,surfas, igras igrice...al brate u trapericama kad ga stavljas  imas problem, trenirku da ni ne spominjem jer voli ispasti ajme, zatim voznja auta sa telefonom u dzepu nemoguca misija, voznaj biciklom takoder problem...

stvarno je ogroman i ozbiljno razmisljam da ga prodam i vratim se na ip7 ili 8

iPhone 7 Plus
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

i7 je odlicna velicina za normalni svakodnevni rad, tel, poruke, mail....i to sve jednom rukom.

Naravno da je cool vidjeti display 5.5 - 6'' no definitivno je neprakticno za jednu ruku. Nedavno sam pogledao Mate 9 i ono wow..fora ali samo to...barem meni.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Pozz instalira sam ima par dana ios 11 i mogu rec da ima pun kurac lagg,na fb,insta,na yt,wapp vecinom kada se scrolla, i jos sam uradija FACTORY RESET moba i opet ista stvar pa koji im je kurac bog ih jeba... APPLE ***0*** mob star puni misec dana ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Nema ti to veze koliko je mob star, pustili su nedoradjen soft sto nikako ne mogu shvatiti a ni prihvatiti. Poceli su gadno brljaviti :(

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Jbg ne dodaju se nove funkcije vec se polira.... Koliko puta sam to ovdje procitao i svaka nova verzija puna problema..... Covjek se zapita sta toliko softverasi rade u appleu... Android radi na milion raznih konfiguracija i nema tih problema...... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 8:39 (Torent).
11 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Nema ti to veze koliko je mob star, pustili su nedoradjen soft sto nikako ne mogu shvatiti a ni prihvatiti. Poceli su gadno brljaviti :(

 O cemu ti pricas meni 6s radi perfektno. Sve radi bez lagga.

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice