MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 337.250
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
MEIZU M2 Note

Prvi post updatean sa dojmovima nakon 10ak dana korištenja.

Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
hbilic kaže...
m.aliexpress.com/item/32361077715.html

Ja ga naručio od ovog sellera. 168 dolara + 15 dolara DHL dostava. To vam je i zadnja cijena jer seller ima posrednika u UK. Bio kod mene unutar 7 dana. Inače naručio više mobitela od njega (OPO, Asus Zenfone 2). Samo riječi pohvale. A što se tiče mobitela, super uređaj za jako pristupačnu cijenu.

 To je ovaj link?

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-Note-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-5-1920X1080P-MT6753-Octa/32361077715.html

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
10 godina
offline
MEIZU M2 Note

Kako je fino vidit da proizvođač radi na softveru uređaja, evo 3. update u 10 dana, 900MB. Velik je update, mislim da cu factory reset napravit.

 

System
Optimize mobile 3G standby power consumption;
Speaker phone noise optimization noise and other problems;
Background easily killed optimize application problems;
Optimize system application startup time;
HOME key needs to fix the problem points twice before responding;
Alarm clock repair phone reboot problems arise overnight charge;
Calls handset with video sound problem fixes playback of video;
Repair sporadic Flyme account logged undue cleared question;
Repair phone may restart problem;
Fix the problem caused due iFlyTek mobile digital certificates;
External SD Card repair settings inefficacy of the phone ringing;
After repairing close holster call will vibrate problems;
Repair PIN code interface call an emergency number, hang up the call interface is still a problem;
Open microblogging phone from the multi-task management repaired encryption telephone and microblogging can not exit password entry screen;
Recovery from the camera into the gallery, after the lock screen right slide can not enter the library issue;
Audio recorder interface when repairing files and documents in play audio files, long inconsistencies;

GPS
GPS positioning speed optimization;

WIFI
Fixes a number of issues WIFI;

Phone
Repair search call records flash back problems;
For more details, contact details, or call the repair interface call, outgoing interface wrong way to cut the problem;
Yellow Pages repair call number (such as 10086), hang up click to call recording head, returned to the desktop flash issue;
Fix the problem can not be saved numbers with spaces;
Custom Auto Repair exit call interface is abnormal reply;
Repair first boot directly back to the desktop problems call hang up;
Under repair lock screen black call, hang up the terminal after the other bright screen is abnormal;
Possible crash repair telephone;

Notification bar
Click the icon restoration notification message, the notification message is automatically deleted, but does not jump to the page corresponding application problem;
Repair stand-charging battery icon is full of state, there is no problem charging animation;

Browser
New Form Remember Password box prompts bomb;
Optimization browser content sharing to experience micro-channel;
Repair in the reading mode or regular Web pages Press text links, even now no response to the problem;
Repair browser to access the branch network show load failure 付宝官 click Alipay home, and still can not withdraw Previous issues;
Repair Ad Filter related issues;
After the repair receipt of the message containing the URL to extract URL from the short message, calling the browser does not automatically download the file in question;
Browse full-screen interface at the top of bug fixes not covered browser in full screen mode;
Repair your browser settings option to set the font size function problem no effect;

Camera
Part of the scene to repair the front lens in the outdoor yellowish problem;
Repair panoramic camera has a vertical line of stitching at the problem;

Video
Even now play mpeg audio repair audio coding video interface Huaping problems;
When using the MX repair or iPhone UA potato video is not part of the problem;
Repair XVID video file has sound but no picture issues;

Gallery
Repair super-resolution picture display full of gray problems;

Backup and Recovery
Repair backup generation timestamp folder name resulted in backup and recovery flash back problems;

Personalise
Repair theme color replacement issue is not in force;

Set up
Repair using third-party input method, complex password input field with a simple interface display / complex passwords switching problem of overlapping;
Repair turn mute the sound and vibration pages will not turn off mute, press the volume key issues;
APN 2 switching cards while repairing the main card, the actual problem is not the handover success;
After inserting the SIM card repair boot, connect the USB cable can not be switched connection problems;

 

Moj PC  
2 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Ezy-E, da to je taj link. Seller s zove Chigon Shenzen Technology i provjereno odličan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

sorry

 

znaci da bi bilo bez carine ili pdvea treba naruciti sa dhl dostavom?

 

ali na ovom linku http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-Note-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-5-1920X1080P-MT6753-Octa/32361077715.html

 

na pocetku stranice je sve jasno da nema carine i pdva ako ide preko dhla,  ali na dnu stranice About Shipping kaze da nema carine i pdva samo ako ide preko EU Express

 

e sad u cemu je stvar dali je tebi dostavu napravio dhl ili eu express

 

 

hvala

14 godina
offline
MEIZU M2 Note

Jel grossoshop šalje po defaultu DHL-om ili?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
hbilic kaže...
Ezy-E, da to je taj link. Seller s zove Chigon Shenzen Technology i provjereno odličan.

 Jos jedno pitanjce prije kupovine. Koju verziju salje taj seller ? Kinesku (U, C) ili univerzalnu (A)? I dolazi li sa multilanguage romom (ako kazem da hocu neotvorenu kutiju), jer vidim da nude opciju instaliranja ROMa sa multilanguageom?

Vidim da je poceo prodavati internacionalnu verziju koja je skuplja za pedesetak dolara. Zanima me isplati li se dati vise ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 15:56 (Gigx0n).
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Ne znam za te verzije, ja sam uzeo onu jeftiniju od 168 dolara. Po defaultu ti stavlja multilanguage rom sa google play, ali ja to nisam htio, vec neotvernu kutiju. Za sve ostale detalje, uhvati sellera na chatu, brzo odgovora na sve.
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
a što se tiče troškova, samo odaberi DHL od 15.79 dolara kao shiping i to je to, nema više nikakvkih dodatnih davanja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
hbilic kaže...
Ne znam za te verzije, ja sam uzeo onu jeftiniju od 168 dolara. Po defaultu ti stavlja multilanguage rom sa google play, ali ja to nisam htio, vec neotvernu kutiju. Za sve ostale detalje, uhvati sellera na chatu, brzo odgovora na sve.

 Znaci ti si dobio isto multilanguage sa originalnim romom? To me samo zanima :D jer ako vec ima multilanguage rade su original firmware.

 

A za verzije navodno vidis koju verziju imas u verziji firmwarea na njemu Flyme 4.5A znaci univerzalna verzija, pretpostavljam Flyme 4.5C je kiineska verzija itd :D

Ako mozes to provjeriti salju li uredaje sa  Flyme 4.5A ili necim drugim. Sad je seller bas bio online na par minuta ali ga nisam "uhvatio"

 

Puno hvala.

16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Sas sam provjerio - A verzija je. Ja sam ga znao najčešće ujutro uloviti (zbog vremenske razlike od +8h u Kini).
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Znaci imao sam i hrvatski jezik out of the box za odabrati, jedino što sam morao sam instalirati google servise. A to ti je doslovno minuta posla - u njegov app store upišeš google installer i to je to.
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Kupljeno javim dojmove kada stigne. Jos jednom hvala na odgovorima.

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

gdje si ga na kraju uzeo i po kojoj cijeni?

 

Poz

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
babobabo kaže...

sorry

 

znaci da bi bilo bez carine ili pdvea treba naruciti sa dhl dostavom?

 

ali na ovom linku http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-Note-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-5-1920X1080P-MT6753-Octa/32361077715.html

 

na pocetku stranice je sve jasno da nema carine i pdva ako ide preko dhla,  ali na dnu stranice About Shipping kaze da nema carine i pdva samo ako ide preko EU Express

 

e sad u cemu je stvar dali je tebi dostavu napravio dhl ili eu express

 

 

hvala

 EU Express je udruga dostavljačkih firmi (DHL, UPS, FedEx itd.), a fizički ti paket u ovom slučaju isporuči DHL - LINK

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 21:50 (frulex).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
babobabo kaže...

gdje si ga na kraju uzeo i po kojoj cijeni?

 

Poz

 

 Uzeo sam ga sa Aliexpressa http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-Note-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-5-1920X1080P-MT6753-Octa/32361077715.html

170 Eura sa postarinom

14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
tach kaže...
frulex kaže...

Da, s tim da i kod Grossoshop izgleda na tu cijenu od 207$ ide još 19€ shipping tako da ispadne na kraju cca 1570 kn...

Eto, ili ovo gore na Ali-ju je jako dobra cijena...

 Naručio kod Grossoshop....nema 19€ shipping.

 Može malo više informacija?

Ja mislim od njih naručiti pošto sam otkazao narudžbu od ovog lika s ebaya.

Jel dolazi mob DHL-om ili?

Negdje sam vidio da da čini mi se.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Pitao sam na Grossoshop koja je verzija mobitela i ovo je odgovor :

 

it's the Chinese version, upgradeable to A version (global one).

Thanks

Iris GrossoShop

Kind regards,

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
MEIZU M2 Note

Pozdrav...
Vec dulje vrijeme cekam dostupnost Lenova k3 Note na Vickmallu, ali izgleda da nista od tog...cak ga nema ni na minidealu hahah

Ugl nekako sam se ipak odlucio za kupnju M2 Nota :) takoder preko Aliexpressa - http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-M2-Note-4G-FDD-LTE-Dual-SIM-Mobile-Phone-5-5-1920X1080P-MT6753-Octa/32361077715.html
Jedino mi je malo glupasto, ako npr uzimam 2 mobitela, zasto mi oba ne idu pod istu postarinu (15$), nego se zbraja u 30$? :/

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
MEIZU M2 Note

imam 2 problema, notifikacije od vibera nekad rade, nekad ne i google play services stalno javlja da nije ispravna verzija, iako instaliram ispravnu on stalno vraća neispravnu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Zynaps kaže...

imam 2 problema, notifikacije od vibera nekad rade, nekad ne i google play services stalno javlja da nije ispravna verzija, iako instaliram ispravnu on stalno vraća neispravnu.

 Kad instaliras pravu verziju ajde u app centar (ne trg play) i zabrani auto update te aplikacije. Jesi updateao na 4.5.2?

14 godina
offline
MEIZU M2 Note

jeste li imali ovih problema: 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

u meizu m2 note idu samo nano sim kartice?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

napravio update, ali viber i dalje zeza, ostalo zasad ok

10 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Zynaps kaže...

napravio update, ali viber i dalje zeza, ostalo zasad ok

 Ajde u app security > permisions tu dozvoli viberu auto start

10 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
kc-kb kaže...

u meizu m2 note idu samo nano sim kartice?

 da

9 godina
offline
MEIZU M2 Note

premoćno

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

!!!! Procitao sam na italijanskom forumu(koliko sam mogao razumjeti) da ce svaki Meizu telefon sa KINESKOG TRZISTA od sada gubi mogucnost drugog jezika osim Kineskog!!! U narednom vremenu italijanski se gubi... Dal to znaci da nece postojati ni Engleski jezik u kineskoj verziji???? 

kiki
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Iz nekog su razloga u jednoj verziji update-a maknuli talijanski i ruski jezik: 

"Flyme OS 4.5.1A with Russian ,Italian Language. But Later, Meizu company offer updated firmware( 4.5.2A and 4.5.2A +) without Russian, Italian language. Keep your OS 4.5.1A for your Chinese Version M2 Note if you want Russian or Italian languages, the Russian and Italian language will be missing after update latest Firmware via OTA ."

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Talijanska posla.

Nesluzbeni je uvoznik uvozio Meizu telefone na "sivo" iz Kine i to verziju firmware-a A. Sluzbeni uvoznik sa domene meizu.it prodaje internacionalne verzije telefona sa firmware I.
I onda je sluzbeni uvoznik zatrazio od Meizu da izbaci iz A verzije talijanski jezik sto su ovi i ucinili.

Nadalje, Meizu je najavio da ce razmotriti i ostanak ostalih jezika u verziji A.

I ja sam jucer zamalo kupio M2 note, samo me ova vijest pokolebala. Vjerujem da engleski nece izbaciti iz verzije A. Tjesi me sto wowshop i hangar18 uvoze vergiju A za hrvatako teziste.

Za sada jos malo cekam sa kupovinom da vidim kako ce se stvari iskristalizirati. Ako ne, kupujem internacionalnu verziju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice