OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 160.382
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Da, moguće da je zbog toga.. čak ni 16. uopće nisu dali da se plati karticom ili doda bilo koja kartica u "payment card". Probao svoju visu i mastercard od starog i nije moglo, jedina opcija plaćanja je bio paypal. Vjerojatno nešto rješavaju oko tih navodnih čudnih transakcija.


Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 18:40 (lithiumion).
14 godina
online
OnePlus 5

zasad su prekinuli sva plaćanja putem kartica.samo PayPal...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Dobio sam oneplus na nagradnoj igri 1+5Ts preko MKBHDa, i oneplus mi se danas javio da je u procesu i da šalju telefon uskoro. 

 

I sad je pitanje Vi koji ste naručivali kakvo je stanje s carinom? A odakle će ga poslati, to ne znam. 

Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5
Vau!! Čestitam! Ko da si na lutriji dobio jer praktički tolike su šanse bile.
OnePlus ima EU skladište u Poljskoj pa nećeš ništa morati dati
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Moj sendan danas, u Poljskoj je trenutno. 23.01. datum dostave. 


Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 18:32 (lithiumion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 5
People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 18:48 (unimatrix001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 5
lithiumion kaže...

Moj sendan danas, u Poljskoj je trenutno. 23.01. datum dostave. 


 sakrij broj telefona i transakciju sa slike, nikad ne znaš tko može pristupiti forumu iskoristiti u negativne svrhe

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

OP5T jučer ujutro stigao. 


Bio sinoć s frendom na kavi, posjeduje S8+, pa je uzeo Oneplus zagledao, zagledao i zagledao.. čačkao po mobu nekih 20ak min i zaključak mu je bio, da je glup što je kupio S8 jer mu je OP5 brutalan. Kaže na videima mu je izgledao kao neki mid range mobitel i ne baš neka kvaliteta izrade, ali sinoć kad ga je vidio uživo, kaže da je mob prebrutalan u svakom segmentu i da je fluidniji sad nego njegov S8+ kad je bio nov. I da, koliko na OP5T autofocus kamere brže radi nego na S8, to je strašno. Što se tiče kvalitete kamere pri fotografiranju, onako, usudio bi se reći da je kvaliteta i oštrina slike ista kao na Samsungu S7. Cura ima S7 pa sam uspoređivao malo fotke. Mom laičkom oku to izgleda skoro pa identično, možda čak mrvicu da je bolji OP5T. (ovo pišem pošto je bilo pisanja prije u temi da je kamera loša)

Šteta što face unlock teško radi pri lošijem osvjetljenju. 

Za sada, prvi dojmovi su odlični. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
online
OnePlus 5

uključi ono pomoćno svjetlo koje se pali u mraku pa pomogne za otključavanje.meni u 9 od 10 otključa u potpunom mraku...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Primjetio sam jednu stvar koja me dosta živcira. Uglavnom, radi se o facebookovoj messenger aplikaciji. Npr mob mi je na stolu pola sata i ne koristim ga, i čuje mi se zvuk da su mi došle poruke ne fb i odem otvoriti poruke, otvorim ih ali te poruke su poslane prije 10-15 min, ali sam tek sad dobio notifikaciju i zvuk dobijanja poruke. Jel se to još kome dešaje ili?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Meni je sve uredno što se tiče notifikacija.

 

Možda imaš naviku često ubijat aplikacije u pozadini?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Da, u pravu si, notifikacije mi kasne kad ubijem aplikacije koje rade u pozadini. Ali npr, to sam isto radio i sa bivšom S6-icom i nikad mi nisu kasnile notifikacije. Ali sad je oke, dok rade u pozadini notifikacije dolaze odmah. 

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

čemu ubijati apliakcije u pozadini kad imas 6/8 GB rama. To ko da vozis Ferrari a vozis se 40..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Kupio sam OP5T prije tjedan dana kao zamjenu za S8+ pošto sam naletio na loš (valjda) model pa me ubijala baterija i UI.

Nakon tjedan dana, mogu reći da je to bila najbolja odluka ikad. Tek sad vidim kako u biti mobitel treba raditi, software + FP + face unlock + baterija.
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Ja sam isto prešao sa Mi6 na OP5T zbog notifikacija. Koliko god ih podešavao na MIUI-ju one jednostavno nisu radile kak treba, a inače dobar mob.

Na kraju poludio, uzeo OP5T i ukratko - preporodio se....instaliraš apk i sve radi kak treba, bez podešavanja, čačkanja i davanja hrpetine dozvola..

Konačno mi je srce na mjestu...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 5
Ja imam Mi Note 3 koji je gotovo isti kao Mi6 i bas nikakav problem nemam sa notifikacijama.
OP5 mi je bio isto jedna od opcija, ali taj mob jednostavno meni ne vrijedi te novce.
Vidi se i po ovoj temi koliko je manje aktivna u odnosu na fenomenalni OP3 koji je cijenom i omjerom ulozeno/dobiveno bio daleko bolja kupnja od ovoga.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

lol 

 

A mozda su ljudi znali sto tocno kupuju, pa kad su dobili to i vidjeli da nema nikakvi problema nemaju sta ni pisat?

Otkad sam dobio uređaj ama baš nikakva nepredvidiva situacija se nije dogodila, nikakvo crashanje aplikacija, nikakvo kasljucanje niti bilo sta, pa ne znam sta bi trebao pisat, mozda puste hvalospjeve kao u nekim drugim temama.

 

OP3T je bio odlicna kupnja a kostao je 439 eura, OP5T kosta 499 a mnogi kao ja su ga dobili za 450 preko one fore sa studentskim.. tak da, to hvatanje za cijenu je promašena prica u startu.

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
E ocean77, kad vidiš kako radi onda vrijedi sigurno 50-100 eura nadoplate. Ne bi se vratio na Samsung da mi ga netko pokloni, bez obzira na sve feature koje ima.
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
E ocean77, kad vidiš kako radi onda vrijedi sigurno 50-100 eura nadoplate. Ne bi se vratio na Samsung da mi ga netko pokloni, bez obzira na sve feature koje ima.
13 godina
offline
Re: OnePlus 5
ocean77 kaže...
Ja imam Mi Note 3 koji je gotovo isti kao Mi6 i bas nikakav problem nemam sa notifikacijama.
OP5 mi je bio isto jedna od opcija, ali taj mob jednostavno meni ne vrijedi te novce.
Vidi se i po ovoj temi koliko je manje aktivna u odnosu na fenomenalni OP3 koji je cijenom i omjerom ulozeno/dobiveno bio daleko bolja kupnja od ovoga.

 Šta da kažem osim, blago tebi.

A što se teme tiče, jedino mogu napisati da sve radi kako treba pa mi je malo dosadno. Kao u jednoj reklami za Toyotu, koja se davno vrtila na tv-u, gdje mehaničar sjedi u servisu i hekla jer nema posla. Baš kao što kolega iznad kaže, vrijedi tih eura više jer duševni mir nema cijenu.

10 godina
offline
Re: OnePlus 5
Kada sam ja imao OP vi vjerojatno jos niste ni znali za njega, a imao sam 1 i 3 generaciju i tada su nudili vrhunski omjer cijene i onoga sto dobijes...OP5T se moze jedino pohvaliti brzim radom, a popis onoga sto nedostaje je meni prevelik...dao bih 3000Kn maksimum za njega.
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Ne treba podcijenjivati ko je kad imao koji model. Svatko zna što mu je bitno na mobitelu ili što koristi.
Xiaomi su dobri mobiteli, ali ne mogu doći blizu iskustva stock androida,bio to OP, Pixel ili HTC.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 5
ocean77 kaže...
Kada sam ja imao OP vi vjerojatno jos niste ni znali za njega

 '

6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
ocean77 kaže...
Kada sam ja imao OP vi vjerojatno jos niste ni znali za njega

 sve jasno kakav je kolega tip diskutanta.. mislim da se moze zakljucit rasprava

10 godina
offline
Re: OnePlus 5

Samo sam realan jer danas svaki mob radi brzo (top klasa) i razlike su minimalne, a nakon sto sam iskusio korisnicko iskustvo sa Mi Note 3 pao mi je u ocima OP5T u kontekstu cijene.
Nema cak ni tele kameru vise, primarna mu ima losiji senzor od one u Mi Note 3, ima losiju bateriju, nema stereo zvuk i to je razlika samo u odnosu na gotovo 2x jeftiniji Mi Note 3, a obzirom na cijenu i na druge mobitele tog ranga cijene nema stosta...nije vodotporan, nema bezicno punjenje, od njih pogotovo ima losiju kameru i kao glavni adut i utjeha onima koji su za njega izdvojili puno previse novaca ostaje jedino brži rad u milisekundama...meni se Oneplus kao marka svidja, svidjao mi se i Apple i onda su obje kompanije pocele prodavati muda pod bubrege, a ja im to necu placati...koga cini sretnim mrvu brzi rad i nesto brze punjenje neka ga kupi, a ostale adute ja ne vidim i to mi ne vrijedi te novce...za gotovo 4000 kn hocu kameru na nivou Pixela i sve ono sto fali i necu da mi mob iza izgleda kao kineski klon iPhonea 7+.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 14:19 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Koji si ti lik, za 4kkn hoćeš kameru Pixel-a a sam Pixel je 1000 eura.
Ako tebi osobno ne vrijedi toliko, meni vrijedi a ostale stvari koje si spomenuo me diraju uopće.
Tako da imamo različite prioritete i sve 5.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 5

problem koji ima OP5 u hrvatskoj je to sto za 500 EUR se mogu kupiti novi, zapakirani sa jamstvom sljedeci telefoni:

 

S8

 

U11

 

G6

 

P10 Plus

 

iP 7 Plus

 

jednostavno nisam mogao naci niti jedan razlog da ga kupim kada sam trazio novi uredaj 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 5
Upravo to, taj mob je realno precjenjen od proizvođača barem 1000 Kn.
Za 2900 Kn se vec moze naci i Mi Mix 2 koji ako nista drugo ima originalan dizajn koji nikoga ne kopira vec su njega drugi kopirali.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Timo kaže...

problem koji ima OP5 u hrvatskoj je to sto za 500 EUR se mogu kupiti novi, zapakirani sa jamstvom sljedeci telefoni:

 

 

iP 7 Plus

 

 

 Može link? baš tražim jedan takav za poklon

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice