OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 160.338
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
Cordas kaže...

Kad vidim koliko hejta se skupili oko OP5, čovjek bi rekao promašaj godine. 


Meni, s druge strane, moj OP5 6/64 model savršeno odrađuje svoj posao. Prešao sam sa SGS6 i apsolutno svaki aspekt je upgrade. Za 3700 kn nisam mogao naći ništa bolje, tako da je meni bio najbolja kupovina za novce, a posebno ako uzmem u obzir da mi je došao za 2-3 dana. 
Display odličan, u svakodnevnom korištenju ne osjetim razliku u odnosu na 2k ekran sa SGS6, a samim time baterijaa je bolja.
Kamera odlična, napravio sam nekoliko odličnih fotki u manual modu. Dual kamera mi je glupost i sasvim nepotrebna, tako da to nisam niti isprobavao. Nedostatak OIS-a me iznenadio i 4k snimke su stvarno užasno, ali 1080p sa EIS izgleda fenomenalno. Ne znam opet zašto se pravi tolika zbrka oko toga, tko još ima potrebu mobitelom snimati 4k kad većina niti nema ekran za pregledati te 4k snimke. No, svakom svoje.

Baterija taman, izdrži mi cijeli dan bez problema. Kad sam u obavezama i ne koristim puno mobitel, na 50% bude na kraju dana. Opet, ja zadovoljan.

Ono najvažnije - sučelje, napokon sam se maknuo od Samsungovih gluposti i ovaj clean android experience je odličan, a neki od featura iznenađujuće korisni. 

Meni osobno jedina mana je dizajn, od naprijed mi mobitel izgleda dosadno i zastarjelo. 

 

Ne znam stvarno zašto toliko negativnih komentara, nije da mobitel košta $800 pa da se očekuje da bude bolji od iP7+. Po meni, za cijenu, dobar mobitel. 
Problem što su ljudi navikli na cijenu od 300€, iako je od početka bilo jasno da je politika firme stvoriti brend pa onda lagano dizati cijenu. 

 Pa ekipa je pocekivala specefikacije S8 za 2000 kn.... I meni je to dobro pozicioniran mob sa dobrom cijenom....  OCigledno mu je jedna od vrecih mana sto ga nema na rate u telekomu.... Da nemam nexus 6p meni bi bio u izboru za sledeci mob....

16 godina
offline
OnePlus 5

Ma OP5 je odličan mob za te novce, ko nema za S8, kupil bu OP5 i ne bu se zeznul i jos bu ušparal novce..

 

Galama se diže bespotrebno oko cijene..

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 5

A da kredite i ostale bankovne rasprave prenesete u neku drugu temu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

A šta je sa tim jelly ekranom? Jel ima tko od ljudi s foruma takav problem?

Razmišljam s čime zamjenit SGS6.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 5

Imam OP5 i nisam primjetio problem. Aplikacije sa skrolanjem tipa face i chrom mi rade ok. S jedne strane si mislim da bi to moglo biti izraženije kad se snima s kamerom ili mobitelom ako se pikseli kod snimanja iscrtavaju iz gornjeg lijevog kuta prema dolje, a OP5 iscrtava iz donjeg desnog kuta u lijevo prema gore.No u normalnom radu kao što rekoh ne primjetih, dapače ako je ekran zakrenut za 180 što jest, onda bi čak imalo logike da je bolje za aplikacije u kojima se puno skrola od dolje prema gore, opet face ili chrome. I nakon ovih koliko već 10 dana, zadovoljan kao i prvi dan.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
mladen-p kaže...

Imam OP5 i nisam primjetio problem. Aplikacije sa skrolanjem tipa face i chrom mi rade ok. S jedne strane si mislim da bi to moglo biti izraženije kad se snima s kamerom ili mobitelom ako se pikseli kod snimanja iscrtavaju iz gornjeg lijevog kuta prema dolje, a OP5 iscrtava iz donjeg desnog kuta u lijevo prema gore.No u normalnom radu kao što rekoh ne primjetih, dapače ako je ekran zakrenut za 180 što jest, onda bi čak imalo logike da je bolje za aplikacije u kojima se puno skrola od dolje prema gore, opet face ili chrome. I nakon ovih koliko već 10 dana, zadovoljan kao i prvi dan.

 

To i nije efekt koji će svi primjetiti, i oni samo su izjavili da manji dio ljudi bude imao tih "problema" sa "fičerom". I jasno, to ne spada u jamstvo tj. neće mijenjati uređaj nego se lijepo navikni.

 

Ma oni su sa ovim sami sebi jamu počeli kopati, umjesto da su uz ovo spustili cijenu za 3T za recimo 50eura pa da vide što ljudi misle o tom njihovom napretku.

Ishypali su uređaj masno, sami su plasirali one silne prototipe, skice, screenove sa raznih benchmarka kako bi se ekipa napalila. I dosta njih je podleglo tom hypu.

 

Ok, to je i dalje super uređaj, daleko od toga...ali kako očekivati da će netko imati visoko mišljenje o firmi koja je na dizajn (očito) potrošila puno i previše kada su iskopirali druge, a imaju i plaćaju dizajnerski tim. Kako oni mogu ispasti pozitivci i "flagship killeri" kada im je OPPO vlasnik (nešto kao naše "alternativne" mreže bonbon i tomato, šatro ti dam puno za malo, ali i dalje radim sa bezobrazno puno marže). I jasno, maknuli su OIS, naručili istu pošiljku ekrana od prošle serije i rekli sebi: "Pa mogli bi mi to malo napumpat".

 

A da ne spominjem ono muljanje sa Dxo...a kamera je u rangu ili maaaalo bolja od 3T. Očito se išlo sa dosta lošijim senzorom pa su ovi "markovci" to dotjerali da bude u rangu sa prethodnikom.

Da su ovo dali za istu cijenu kao i 3T nitko ne bi rekao ništa, ali očekivati da će netko kao ovca pohrliti (što nažalost mnogi i jesu) kada im za više love efektivno daš manje i lošije zbilja nema smisla.

 

Smanjiše i bateriju, ali ajde ako je proc zbilja štedljiv kao što se govori, onda to i ne bi trebalo raditi razliku, a baterija svakako utječe na debljinu uređaja.

Jedini napredak tu ispadne CPU koji budimo realni većina ekipe neće ni osjetiti promjenu. Kao da na poslu imaš najjači i7 proc a samo radiš u Wordu, eventualno i Excelu.

origin: mrxa
9 godina
offline
Re: OnePlus 5
R36 kaže...
skyactive kaže...

 

To je rješivo i na slijedeći način. Uzmeš gotovinski kredit (preko mobilne aplikacije, pbz, vrlo jednostavno, bez jamaca i biljeznika), mislim da je kamata negdje 7-8% i zadaš si sam vrijeme otplate, tj. rate. 

U konačnici si prošao i dalje daleko jeftinije a iznos kamate je zanemariv za iznose oko par tisuća kuna koliko mobiteli koštaju i ne plaćaš odjednom iznos što je cilj.

Usput, ovo sa HPB-ovom VISA karticom na rate je zgodno ali se dodatno plaća i mjesečna naknada za članarinu.

 

Pitanje, u tablici stoji naknada za kupovinu 1 % a ti si spomenuo 3% što je iznos naknade za isplatu gotovine na HPB uređajima? Koji je onda postotak za kupovinu na 3 rate na nekom online shopu npr.? 1 ili 3% i ima li negdje prikazan iznos kamate koji se plaća na određen iznos?

Čim si napisao da "uzmeš gotovinski kredit"...

Mislim uzimat gotovinski kredit za mob - pa to moraš biti baš lud...

 

HPB visa na rate - upisnine nema, niti se što plača izdavanje kartice.

Mjesećna naknada je 12,00kn, a kamate su ti na 3 rate 1%, na 6 rata 2% i na 12 rata 3% - https://www.hpb.hr/gradanstvo/kartice/visa-kartica-na-rate

Ma možeš ti podići i "gotovinu na rate" samo su ti tad kamate veće.

 

Ovo je puno povoljnije od bilo kojeg gotovinskog kredita s kamatom 7-8%.

 

Ako gledamo da pbz naplačuje vođenje računa po 30kn a npr Splitska ima pakete po 60kn mjesečno., onda je ovih 12kn smiješno.

 šta se čudiš kao pile jajetu, s tim gotovinskim kreditom i kamatom koju sam naveo za kredit mob je i dalje puno povoljniji od sličnih mobitela u Hrvatskoj, 600 kuna jeftiniji od iznosa koji je forumaš platio za taj isti mob.

 

A ta tvoja HPB visa na rate traži dodatne troškove kao troškove održavanja računa i jednokratnu naknadu pa na kraju dođeš na isto. Btw, nemaju svi račune u HPB-u.

 

Što se tiče onoga koji je podebljavao moje rečenice, naravno da sam mislio na to da se mob koji se kupuje iz online shopa van Hr ne može kupovat na rate, već jednokratno, a malo tko želi kupovat jednokratno mob, pa makar koštao i "samo" 3000 kn. S7 se danas može naći za vrlo male novce, pa čak i novi uz 1 tarifu. Dosta često klijenti teleoperatera za kojeg radim dobiju S7 za cca 1700 kn jednokratno (bez rata) uz samo 1 tarifu, koju tako i tako imaju zbog prirode posla (poslovni subjekti), dakle kod produženja ili akvizicije sa mreže drugog operatera a da ne govorim koja je cijena S7 ili čak i S8-ice uz 2-3 tarife...dobiju ih praktički badava.

 

Što se tiče OP5, mob je svejedno lagano razočaranje, iako će kad mu padne cijena na cca 400 dolara bit i dalje best buy. Mada, ja osobno ću ga preskočit i gledat ubost OP6 sa optičkom stabilizacijom koje ovdje nema što je problem. U svemu ostalom mob je i dalje top, mada kvalitetom slike (softverom više nego senzorima) zaostaje ne samo za s8, nego čak i za Mi6 u nekim segmentima.

 

Što se tiče jello efekta ekrana, nažalost to je posljedica orijentacije ekrana, okrenuli su ekran (instalirali ga naopako, zdravo seljački rečeno) i zbog toga dolazi do tog čudnog efekta kod skrolanja. Navodno se efekt puno više primjećuje kod LED ekrana nego kod LCD ekrana. Probao sam okrenut ekran na svom mobu i zaista mi se čini da je taj efekt primjetniji nego kod normalne orijentacije ekrana.

Tako da su i s tim usrali, no najveći problem je što nema optičke stabilizacije a elektronska je kilavo implementirana, treskava, što se vidi u ovoj recenziji 

 

video na glavnoj kameri je zato praktički neupotrebljiv, action camovi za 700 kn imaju puno bolju stabilizaciju. A fotke su slične onima na 3T pa ne vidim smisla prelaska na ovaj model. Brijem da će brzo izdat OP6, treba njega pričekat 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 20:37 (skyactive).
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

OnePlus 5 vs Xiaomi Mi6 vs OnePlus 3T vs Samsung Galaxy S8

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Za iste pare se nadje zapakirani S7 edge od prosle godine s kojime se ovaj mob ne moze usporediti. Iskopirali dizajn, okrenuli ekran naopako(vidjeli to kod applea) i sad imaju probleme. S7 edge on the way :)

 
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
jao kakvih likova ovdje ima,bože sačuvaj....
ko te tjera da ideš u ovu temu.uživaj u Samsungu i Touchwizu ili kako li se već zove.isto sranje....
14 godina
online
Re: OnePlus 5

Reklo bi se "produzi dalje"...kakav crni Samsung...ali svatko kupuje ono sto mu se svida.

9 godina
offline
Re: OnePlus 5
tjodalv kaže...

Ja sam kupio OP5 i sad čekam. Vidim uspoređuje ga se sa Samsung S8 i vidim da je netko nabrajao što sve S8 ima i slažem se da je bolji mob, ali je i drastično skuplji, a većini ljudi ti "skupi" featuri ionako nisu potrebni. OP5 ima dobru kameru, brzi punjač, po brzini rada (otvaranje i switchanje applikacija) može se svakako mjeriti i sa iPhone 7 plus, a kamoli ne sa S8 ima brzi čitač otiska prsta, kvalitetan display. I sve to za "samo" 3700 kn. Kužim da ih ljudi uspoređuju sa top modelima kad se sami guraju tamo, ali to je marketing ...

 Drasticno skuplji lol. Nije ovo trznica gdje sa babama razgovaras i gdje nitko nema pojma o nicemu. "Drasticna" razlika je 69 eura. 

https://oneplus.net/hr/oneplus-5

https://www.amazon.it/gp/offer-listing/B071RSVYSH/

16 godina
online
Re: OnePlus 5
Odjebite vise s pricama o Samsungu na temu o Samsungu.
12 godina
offline
OnePlus 5

https://www.dxomark.com/Mobiles/OnePlus-5-review-A-serious-shooter - Dobio 87 bodova.

 

Čim sam vidio da je bolji od G5, znam da je prevara...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 5

Kako onda izgleda bad stabilization??

Protiv sam svih cijeđenja love ljudima i OP mi je bio drag sa svojom idejom, ali ove fore...kako da vjerujem da je ovo nepristrano kada na svim mogućim usporednim testovima telefoni dosta povoljniji (Mi6 npr.) imaju OIS i to radi odlično?

 

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 10:37 (mrxa1).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
vepar kaže...
jao kakvih likova ovdje ima,bože sačuvaj....
ko te tjera da ideš u ovu temu.uživaj u Samsungu i Touchwizu ili kako li se već zove.isto sranje....

 OP5 me tjera jer sam ga cekao od kad jos S8 nije pusten u prodaju da izadje i onda ga sj... Nisam niti fan Samsunga, dapace narucio  sam  HTC u11, imao sam Desire, bio je super mob, testirao sam hrpu custom romova, na kraju sam dugo bio na cyanogenu i bio zadovoljan. Sony Z2 mijenjam, isto je super mob, radi ko urica jos uvijek, nisam ga ni rootao ni dizao custom romove jer nisam imao potrebe. Razlog prelaska je jer mi treba dual sim, veci ekran, dobar sound i dobra kamera(bolja, a ne losija) iako imam fotic, ne nosim ga stalno.

 

Nego, samsung shamsung, jeba vas sta ste osjetljivi. Da je op5 oko 3200kn ajde, ali zbilja, razmisilite - taj mob ima gresku, ekran je okrenut naopako sto ne bi bio problem da su firmware za ekran slozili i okrenuli da se analogno tome i refreha u istom smjeru , ovako su to "zaboravili" i masa ljudim vidi jelly effect. Meni se ne kocka iskreno za te novce. SAR sam vec napisao, to przi, nemojte ga drzat u prednjim djepovima  https://comedycentral.mtvnimages.com/images/shows/south-park/clip-thumbnails/season-14/1403/south-park-s14e03c09-women-love-huge-balls-16x9.jpg?width=100%25&height=100%25

 

S7E je (bio) bolji mob za te pare, op5 nema nikakve prednosti, cpu razlika nebitna, toliko puno rama je previse i neiskoristivo, 4GB je i vise nego dovoljno, vodootporan je, bolji ekran (citaj dolje), bolja kamera, exynos ne laga za razliku od verzije sa snapdragonom (nije cpu problem vec optimizacija os-a), hrvatska garancija...  OS - isti vrag, s7e je unlocked, ima hrpa romova, lineage os itd.  Jedino zasto je OP5 bolji je metalno kuciste, a i taj edge ekran je vise neki dizajnerski preserans nego sto je praktican.

 

E sad, zasto S7E sucks balls i zasto sam odustao - svaki kojeg sam probao u shopovima, a pogledao sam ih 15ak po razlicitim ducanima ima faking specen ekran, severe burned in picture. Zenin S3 to nema recimo i isto je amoled ekran. Ne znam jel S7 serija ima los amoled pa se slika upece ili to prati neke novije S serije od samsunga, ali eto, shop stopper za mene. One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Vracam se roots, HTC, bio bih najsretniji da je op5-ov Q&A napravio posao kako spada ili da u11 ima kuciste kao htc 10, ali jebga nemozes sve :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5

Manite se dxomarka i scorea. Treba znati sta gledati na dxomarku. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
Valius kaže...
vepar kaže...
 

 

E sad, zasto S7E sucks balls i zasto sam odustao - svaki kojeg sam probao u shopovima, a pogledao sam ih 15ak po razlicitim ducanima ima faking specen ekran, severe burned in picture. Zenin S3 to nema recimo i isto je amoled ekran. Ne znam jel S7 serija ima los amoled pa se slika upece ili to prati neke novije S serije od samsunga, ali eto, shop stopper za mene. One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Vracam se roots, HTC, bio bih najsretniji da je op5-ov Q&A napravio posao kako spada ili da u11 ima kuciste kao htc 10, ali jebga nemozes sve :)

 Gledao si izlozbene primjerke i cudis ste sto imaju burn in??? Boze svasta cu procitati ovdje....

 

Dramite ko djecica neka i trazite dlaku u jajetu....

 

Vi bi htjela s8 za 1 kn i da vam pop...e jos....

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Torent kaže...
Valius kaže...
vepar kaže...
 

 

E sad, zasto S7E sucks balls i zasto sam odustao - svaki kojeg sam probao u shopovima, a pogledao sam ih 15ak po razlicitim ducanima ima faking specen ekran, severe burned in picture. Zenin S3 to nema recimo i isto je amoled ekran. Ne znam jel S7 serija ima los amoled pa se slika upece ili to prati neke novije S serije od samsunga, ali eto, shop stopper za mene. One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Vracam se roots, HTC, bio bih najsretniji da je op5-ov Q&A napravio posao kako spada ili da u11 ima kuciste kao htc 10, ali jebga nemozes sve :)

 Gledao si izlozbene primjerke i cudis ste sto imaju burn in??? Boze svasta cu procitati ovdje....

 

Dramite ko djecica neka i trazite dlaku u jajetu....

 

Vi bi htjela s8 za 1 kn i da vam pop...e jos....

 

Ajde sad procitaj jos jednom - One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Tako da samo ti kupi mob 6k kn pa si imaj burn in effect i pricaj kak je to super. Inace S8 + sam mogao naruciti za manje novaca sa mobileshopa nego htc u11 tako da ti komentar ne drzi vodu :)

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Ja trenutno ne vidim mobitel na tržištu koji mi se sviđa (izgledom). HTC U11 mi očajno izgleda sa ovim šljaštečim kučištem, kao da je rađen za djecu ili neke nakinđurene tinejđerice. Šteta, M8 je bio najljepši mob ikad. Mi6 su opet usrali, izgleda kao Samsung, obični komad plastike, a Mi5 je bio prekrasan. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
grmljar kaže...

Ja trenutno ne vidim mobitel na tržištu koji mi se sviđa (izgledom). HTC U11 mi očajno izgleda sa ovim šljaštečim kučištem, kao da je rađen za djecu ili neke nakinđurene tinejđerice. Šteta, M8 je bio najljepši mob ikad. Mi6 su opet usrali, izgleda kao Samsung, obični komad plastike, a Mi5 je bio prekrasan. 

 

Mi6 je kombinacija stakla i metala, o čemu ti to?

Ajd nemoj kenjat samo da bi kenjao...

origin: mrxa
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
NEW_MAN kaže...
Odjebite vise s pricama o Samsungu na temu o Samsungu.

 neka mi netko objasni te fore gdje možeš raspravljati o nekoj stvari ali ne možeš spomenuti konkurente. Kakva je to rasprava? Onda preimenujete temu u oneplus 5 fan club pa hajpate jedni druge kako imate cool mobitel. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
grmljar kaže...

Ja trenutno ne vidim mobitel na tržištu koji mi se sviđa (izgledom). HTC U11 mi očajno izgleda sa ovim šljaštečim kučištem, kao da je rađen za djecu ili neke nakinđurene tinejđerice. Šteta, M8 je bio najljepši mob ikad. Mi6 su opet usrali, izgleda kao Samsung, obični komad plastike, a Mi5 je bio prekrasan. 

Dijelom se slazem, kad sam vidio prvi puta u11 s tim shiny staklom, ko neka cheap shiny plastika, mislio sam si kaj moraju svake godine nest usrat. Ali dobro ionako cu ga drzat u spigen rugged armor tako da whatever. Btw. S8 isti k, s7 isto, taj glass ima cheap filling i mozes se slikat, kao da je od plastike. Jedan axon 7 ima bolji filing, mate 9/10 isto, Lenovo p2 isto. P10 serija pak cheap filing, kao i sony XZ i trenutni moj sony z2... Ali nazalost, tako je, potraznja kaze sto im valja, idu svi na staklo i mozes se slikat. Naravno svi su ludi za 18:9 sto je neiskoristivo pa ce sad svi pocet stancat taj format... To je isto meni jedan od anti s8 razloga. OP5 je metalan i to je super i bravo da su zadrzali, cak mi je i boja i dizajn dobar iako je iphone copy :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 11:51 (Valius).
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Jim Carrey kaže...
NEW_MAN kaže...
Odjebite vise s pricama o Samsungu na temu o Samsungu.

 neka mi netko objasni te fore gdje možeš raspravljati o nekoj stvari ali ne možeš spomenuti konkurente. Kakva je to rasprava? Onda preimenujete temu u oneplus 5 fan club pa hajpate jedni druge kako imate cool mobitel. 

 

Apsolutno se slazem, ko da im kompeksi prorade cim se spomene samsung. U cem je problem jedan flagship usporediti s drugim

9 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5
DzigiBau kaže...
Jim Carrey kaže...
NEW_MAN kaže...
Odjebite vise s pricama o Samsungu na temu o Samsungu.

 neka mi netko objasni te fore gdje možeš raspravljati o nekoj stvari ali ne možeš spomenuti konkurente. Kakva je to rasprava? Onda preimenujete temu u oneplus 5 fan club pa hajpate jedni druge kako imate cool mobitel. 

 

Apsolutno se slazem, ko da im kompeksi prorade cim se spomene samsung. U cem je problem jedan flagship usporediti s drugim

 Nema problema, nedostaju im mentalni kapaciteti. 

U podbacaju OnePlusa sto ostali cekaju? Osobni mi je Mi Mix 2 zanimljiv ako bude imao globalni ROM/Lineage OS podrsku. Inace se ne bi zazao sa Xiaomievijem spywareom od OSa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 12:31 (Magnolia_fan).
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
Magnolia_fan kaže...


U podbacaju OnePlusa sto ostali cekaju? Osobni mi je Mi Mix 2 zanimljiv ako bude imao globalni ROM/Lineage OS podrsku. Inace se ne bi zazao sa Xiaomievijem spywareom od OSa.

 Globalni rom će imati 100% a i custom romove. Samo da se bude mogao nabaviti po pristojnoj cijeni ali znajući sa kecom kako je bilo...

6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
mrxa1 kaže...
grmljar kaže...

Ja trenutno ne vidim mobitel na tržištu koji mi se sviđa (izgledom). HTC U11 mi očajno izgleda sa ovim šljaštečim kučištem, kao da je rađen za djecu ili neke nakinđurene tinejđerice. Šteta, M8 je bio najljepši mob ikad. Mi6 su opet usrali, izgleda kao Samsung, obični komad plastike, a Mi5 je bio prekrasan. 

 

Mi6 je kombinacija stakla i metala, o čemu ti to?

Ajd nemoj kenjat samo da bi kenjao...

 Nisam rekao da je od plastike, nego da izgleda kao da je Samsung od plastike. Usporedi izgled Mi5 i Mi6, nebo i zemlja, kao fićo i mercedes...

8 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
Valius kaže...
Torent kaže...
Valius kaže...
vepar kaže...
 

 

E sad, zasto S7E sucks balls i zasto sam odustao - svaki kojeg sam probao u shopovima, a pogledao sam ih 15ak po razlicitim ducanima ima faking specen ekran, severe burned in picture. Zenin S3 to nema recimo i isto je amoled ekran. Ne znam jel S7 serija ima los amoled pa se slika upece ili to prati neke novije S serije od samsunga, ali eto, shop stopper za mene. One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Vracam se roots, HTC, bio bih najsretniji da je op5-ov Q&A napravio posao kako spada ili da u11 ima kuciste kao htc 10, ali jebga nemozes sve :)

 Gledao si izlozbene primjerke i cudis ste sto imaju burn in??? Boze svasta cu procitati ovdje....

 

Dramite ko djecica neka i trazite dlaku u jajetu....

 

Vi bi htjela s8 za 1 kn i da vam pop...e jos....

 

Ajde sad procitaj jos jednom - One year later revieweri na yt kazu da imaju lagani burn in ekran, ali da i dalje preporucju mobitel, wtf is that, self denial Tako da samo ti kupi mob 6k kn pa si imaj burn in effect i pricaj kak je to super. Inace S8 + sam mogao naruciti za manje novaca sa mobileshopa nego htc u11 tako da ti komentar ne drzi vodu :)

 Imam amolede od s2 i nikad vidio nikakav problem sa ekranom. S2, s3 note 3, note 4, s6 nexus 6p. Ne m9zes reci da nemam iskustva iz prve ruke. Na netu ces naći svasta i tako gledajuci svi su smece...

15 godina
offline
Re: OnePlus 5
grmljar kaže...

 Nisam rekao da je od plastike, nego da izgleda kao da je Samsung od plastike. Usporedi izgled Mi5 i Mi6, nebo i zemlja, kao fićo i mercedes...

 

Ajde ti usporedi Mi5

 

i Mi6

origin: mrxa
13 godina
offline
Re: OnePlus 5
grmljar kaže...

 Nisam rekao da je od plastike, nego da izgleda kao da je Samsung od plastike. Usporedi izgled Mi5 i Mi6, nebo i zemlja, kao fićo i mercedes...

 Dok se same kvalitete izrade tiče, Mi6 je mnogo mnogo bolji od Mi5.

 

I ove negativne stvari oko OP5 se uglavnom mogu na forumima naći. Većina poznatih recenzenata su suglasni da se radi o fantastičnom uređaju koji nije revolucijski naredak u odnosu na 3T, ali da bez problema se može uspoređivati sa najboljima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice