Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

poruka: 58
|
čitano: 9.845
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Ajde fanboju bježi... Kaj je update 3gsu donio novog? Nista... Ios 6 nis ne donosi jer apple nema inspiracija za nista novo... Dok ja na htc hero iz 2009 mogu stavljat vesele romove i imat ics i overclock itd ali nije u tom poanta,neg je poanta u tome kaj je iOs zajedno s iphoneom izgubio gro publike jer izdaju crappy mobitele crappy izrade i crappy softvera koji je dosadan i iz godine u godinu ga je naganjao android al ga je sa gingerbreadom prestigo dok je s icsom preletio,a appleov odgovor na sve to je "Poboljsat cemo Siri" koji tak i tak dosadi nakon pol sata gluparenja,sad reci ti kaj oces ali pogle koliko se lako staklo razbije... Ili ogrebe ekran
Jedino u cem je iphone bolji od ostalih je... Hmm cak i nema neceg haha
prodajem galaxy s2 i sony xperia u POVOLJNO
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

svaki update je donio poboljšanje performansi. al dobro, nisam ni očekivao da znaš pošto se ne informiraš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

pa ja sam zapravo skuzio na iphone 3g/3gs da je sto je noviji software uredaj zapravo sporiji,najbolje mi je radio 3.1.3 i to je cinjenica,a o usporavanju uredaja sa jailbreakanjem 2g i 3g postaju neupotrebljivi koliko god ti dobrog donio JB(znam jer sam imao sva cetiri 2g,3g,3gs i 4)

 

a koliko znam rootanjem android uredaje mozes samo dobiti na brzini i trajanju baterije

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

iphone 3g da, ali 3gs je i dalje solidno brz uređaj. appleu je greška što je izdao 4.xx os za 3g

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Jednostavno nema smisla dokazivat ovom sta zelim rec al ajd... To kaj je apple poboljsao malo uredjaj i stavio 2 nova wallpapera nije dovoljno... Pogledaj sto s anroid 4 dobijes a sto s iOs 6...
Ja se ne trebam informirat jer sam koristio iphone 4 dobrih 9 mjeseci i 4s nekih mjesec dana jer jednostavno je dosadan,nemres nista na njemu u usporedbi s androidom a o malom ekranu da ne govorim,a za tu cjenu po kojoj sam mogao prodat 4/4s nasem tupavom trzistu sam nabavio hi ene android,tebi trebainformiranje a ne meni jer je android jednostavan a opet tako slojevit i pun sadrzaja kaj je iphone? Skupa hrpa lomljivog stakla s neinspirirajucim ui i os-om
Da bio je zakon kad je tek izaso jrr je bio nov i bio je zakon kad je ip4 izaso al sad stagnira u svakom pogledu
prodajem galaxy s2 i sony xperia u POVOLJNO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
maks0806 kaže...
Zar jos treba kaj dodat,iphone je kakti od kvalitetnog materijala a razbije se ko zadnje smece ak padne s pol metra dok galaxy s2 ne dobije crtice...
IOs je cisto smece i stvarno je uzevsi u obzir da je 5 godina isti bez vecih inovacija i nikakve podrske...
Poserem se i na 330ppi... Kaj ce mi to kad je ekran siromasan velicinom i bojama... puno je ugodnkje koristenje galaxy s2 jer ima brutalne boje veci ekran lagan je,nego iphone koji ima dobrih 100ppi vise... Eto,danas vise nije stvar koja je platforma bolja nego je ocito da android 4.0 gazi ostale nuff said...

 

that´s what she said...

 

tipican android fanboy

 

iOS ima najbolju podrsku, a ako uzme iPhone 4s, imat ce najmanje bar jos 3 updatea za svaki novi iOS kad izadje, cuj, nema podrske, sta rece i osta ziv

iOS naspram Androida radi daleko bolje, fluidnije, rijetko ces vidjeti da crasha aplikacija, web browsers, dok na androidu su to ceste stvari

 

android 4.0 gazi ostale? kako to gazi? tek koliko znam 10% na trzistu su na ics.u,  vidim skoro sad ce izaci i jelly bean, pametno od googlea nema sta

 

 

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
gamer34 kaže...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
hehe. Hvala vam svima na odgovorima. Dakle Note mi je super samo zato sto ima ogroman ekran ali me Android zivcira malo. Dok s druge strane iPhone mi je lijep ali i dosta funkcionalan mobitel i uvijek mi dobro radi pa se zato premisljam jer mi je iOS jako dobro radio i radi jos uvijek.

Mislim da bez obzira na sve iOS i dalje najbolji mobilni os od svih trenutno. Ne kuzim se skroz u Android ali koliko citam po tim vasim postovima bez romova i tih modova ti nemozes puno. Ne kazem da Android ne valja, svaki os ima svoje mane i vrline ali u ovom trenutku iOS je dosta bolji os. Pa mogli ste i sami citati za android akplikacije kako ih ne nezgodno razvijati jer morate imat cijeli seriju mobitela i svega. Po mom misljenju iOS ce i dalje bit vodeci mobilni os ali s nesto manjim udjelom nego sto je to bilo te mislim da ce kroz godinu-dvije windows phone opako izjednaciti svoj trzisni udio sa androidom. Ali opet to je samo ono sto ja mislim;-).

Jos nisam odlucio koji cu, ali najvjerojatnije je da cu kupiti iPhone 4S upravo samo zbog iOSa.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Indestructible kaže...
maks0806 kaže...
Zar jos treba kaj dodat,iphone je kakti od kvalitetnog materijala a razbije se ko zadnje smece ak padne s pol metra dok galaxy s2 ne dobije crtice...
IOs je cisto smece i stvarno je uzevsi u obzir da je 5 godina isti bez vecih inovacija i nikakve podrske...
Poserem se i na 330ppi... Kaj ce mi to kad je ekran siromasan velicinom i bojama... puno je ugodnkje koristenje galaxy s2 jer ima brutalne boje veci ekran lagan je,nego iphone koji ima dobrih 100ppi vise... Eto,danas vise nije stvar koja je platforma bolja nego je ocito da android 4.0 gazi ostale nuff said...

 

that´s what she said...

 

tipican android fanboy

 

iOS ima najbolju podrsku, a ako uzme iPhone 4s, imat ce najmanje bar jos 3 updatea za svaki novi iOS kad izadje, cuj, nema podrske, sta rece i osta ziv

iOS naspram Androida radi daleko bolje, fluidnije, rijetko ces vidjeti da crasha aplikacija, web browsers, dok na androidu su to ceste stvari

 

android 4.0 gazi ostale? kako to gazi? tek koliko znam 10% na trzistu su na ics.u,  vidim skoro sad ce izaci i jelly bean, pametno od googlea nema sta

 

 

Kad taman 3 verzije iOS-a donesu novosti koliko i jedna Androida.

Web browser odavno na Androidu daleko bolje radi, a istraživanja pokazuju da se češće ruše aplikacije na iOSu.

 

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

o kakvim novostima pricate na androidu? sta je ics to donio? novi interfejs? sta jos, podrsku za 10 jezgri? sta jos?

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

Kako vam se da svadjat, na kraju ce svako izabrat ono sto njemu pase..nekom je mal ekran ok, nek se onda drzi iphone-a, kome nije, dalje ima ogroman izbor odlicnih mobitela, jer iphone ne pruza biranje velicina ekrana..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Fantasticus kaže...
hehe. Hvala vam svima na odgovorima. Dakle Note mi je super samo zato sto ima ogroman ekran ali me Android zivcira malo. Dok s druge strane iPhone mi je lijep ali i dosta funkcionalan mobitel i uvijek mi dobro radi pa se zato premisljam jer mi je iOS jako dobro radio i radi jos uvijek.

Mislim da bez obzira na sve iOS i dalje najbolji mobilni os od svih trenutno. Ne kuzim se skroz u Android ali koliko citam po tim vasim postovima bez romova i tih modova ti nemozes puno. Ne kazem da Android ne valja, svaki os ima svoje mane i vrline ali u ovom trenutku iOS je dosta bolji os. Pa mogli ste i sami citati za android akplikacije kako ih ne nezgodno razvijati jer morate imat cijeli seriju mobitela i svega. Po mom misljenju iOS ce i dalje bit vodeci mobilni os ali s nesto manjim udjelom nego sto je to bilo te mislim da ce kroz godinu-dvije windows phone opako izjednaciti svoj trzisni udio sa androidom. Ali opet to je samo ono sto ja mislim;-).

Jos nisam odlucio koji cu, ali najvjerojatnije je da cu kupiti iPhone 4S upravo samo zbog iOSa.

Lol,a ko to kaže? To nije istina,nego je kod Androida stvar što si možeš što ti nepaše promjeniti. Jednostavno ako ti se nešto nesviđa promjeniš,što kod iOS-a je to nemoguće. Oni stavljaju custom ROM-ove jer ŽELE a ne zato što MORAJU. Ljudi su željni testiranja i zato ih stavljaju,a ne zato što ovaj neradi. Na Androidu imaš izbora,a na iPhonu nemaš. Neznam,na tebi je šta češ kupit,al ako ti paše veliki ekran kao što si i sam reko,uzmi Note.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

možeš i kod iphonea mjenjat puno toga jailbreakanjem isto ko i promjenom romova kod androida

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Dkc kaže...

 

Kad taman 3 verzije iOS-a donesu novosti koliko i jedna Androida.

Web browser odavno na Androidu daleko bolje radi, a istraživanja pokazuju da se češće ruše aplikacije na iOSu.

 

 

to nije točno. evo benchmarka kako će biti u ios 6. u rangu najnovijeg snapdragon proca koji se pokazao u nekim benčevima jačim i od tegre 3. još jedan dokaz kako je ios odlično optimiziran

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Indestructible kaže...

o kakvim novostima pricate na androidu? sta je ics to donio? novi interfejs? sta jos, podrsku za 10 jezgri? sta jos?

Ujedinio tablete i smartphoneove, unio novine iz Linuxovog koda i frameworka, wi-fi direct (stiže u iOSu 7 ne brini), hardversku akceleraciju UI-a, Android Beam, novi browser, galerija, launcher, prikaz potrošnje podataka, gimmick face unlock itd.

 

iOS se polako pretvara u Photoshop i Microsoft Office, trpanje opcija koje nitko ne koristi. Android tu ima daleko bolji princip, dopušta aplikacijama da se integriraju u OS pa onda biraj što ćeš. Možeš imati kompletno čist OS, ili instalirat što koristiš.

 

Evo primjer last.fm scroblanje, ti na iOSu moraš koristiti neki glupi plajer koji je baš za scroblanje i onda zaboravi svoj fancy iOS player. Dok na Androidu Last.fm aplikacija može scroblati iz tvog omiljenog plejera. Može to biti stock, Samsungov plejer, HTC-ov, Google music ili bilo što.

 

zuper kaže...
Dkc kaže...

Kad taman 3 verzije iOS-a donesu novosti koliko i jedna Androida.

Web browser odavno na Androidu daleko bolje radi, a istraživanja pokazuju da se češće ruše aplikacije na iOSu.

 

to nije točno. evo benchmarka kako će biti u ios 6. u rangu najnovijeg snapdragon proca koji se pokazao u nekim benčevima jačim i od tegre 3. još jedan dokaz kako je ios odlično optimiziran

Već 2 generacije Samsunzi i Nexusi gaze ajfone u brzini učitavanja, imaš jutub pa gledaj. Postaš benchmarke prve bete iOS-a, dok finalni izlazi oko Božić kad će i nova verzija Androida. Mislim ono...

 

zuper kaže...

možeš i kod iphonea mjenjat puno toga jailbreakanjem isto ko i promjenom romova kod androida

 

Ovo je istina, ali nejailbreakani ajfon je tragično ograničen u usporedbi s stock Androidom. Dok kad ga jb možeš u globalu sve kao i rootani Android osim mjenjanja ROMa, Kernela i Modema.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Troll thread.
Moze lock?
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

Samsung i Htc su poceli proizvodnju quad-core cpu.. a jadni ajfon je ostao jos na 1 jezgri ili 4s dual-core.. i to na 800MHz dok Samsung ide na 1,5GHz.... Ajfon ždere bateriju toliko da jedva izdura 1 cjeli dan malo intenzivnijeg korištenja. I toliko taj apple nabija cjene da je to nenormalno... Kada je izasao 4/4s kostao je 8 000 kn... msm stvarno!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Kakve to ima veze kolko ima jezgri kad je iPhone brzi i fluidniji.I iPhone kada se uzima na tarifu dode jednako ko i drugi high end smartphoni i ja stvarno neznam ko uzima iPhone ili bilo koji drugi smartphone u alobodnoj prodaji.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
gamer34 kaže...
Kakve to ima veze kolko ima jezgri kad je iPhone brzi i fluidniji.I iPhone kada se uzima na tarifu dode jednako ko i drugi high end smartphoni i ja stvarno neznam ko uzima iPhone ili bilo koji drugi smartphone u alobodnoj prodaji.

Samsung Galaxy S3 32GB - Vip Bez Limita 444 - 1299Kn

iPhone 4S 32GB - Vip Bez Limita 444 - 1699Kn

 

Ima veze koliko jezgri ima, za aplikacije i igre.

ICS je jednako fluidan koliko i iOS, sa Jelly Beanom i Project Butterom ce biti jos i bolji, a da ne pricam o dvostruko vecoj procesorskoj snazi.

s14.___.org/qthrwcptb/NO_DONT_PLEASE.jpg What heretics expect...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Sta nije sad s3 32gb na akciji nekoj???

iP4s 16gb bez limita 444-999kn
Sgs3 16gb bez likita 444-1099kn
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

ma daj kakav iphone,iphone je samo za preseravanje

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Imam Note. Vise NIKAD! ne bih kupio nista drugo. Olovcica je toliko integrirana u sve da je produktivnost toliko bolja a o zabavi da i ne pricam. A zbog velicine i tehnologije ekrana WOW faktor je cak i veci od iP4s. Note je jwdnostavno bolji od vecine telefona danas. Jedino sto bih poboljsao je touch odaziv donjeg desnog kuta kada je Note vodoravan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
kizve kaže...

ma daj kakav iphone,iphone je samo za preseravanje

 

iPhone je za one koji hoce da mobitel jednostavno radi,al da dobar je i za preseravanje {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
gamer34 kaže...
kizve kaže...

ma daj kakav iphone,iphone je samo za preseravanje

 

iPhone je za one koji hoce da mobitel jednostavno radi,al da dobar je i za preseravanje {#}

gluposti, svaki iphone je imao velikih hardverskih i softverskih problema

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
apoteka kaže...
gamer34 kaže...
kizve kaže...

ma daj kakav iphone,iphone je samo za preseravanje

 

iPhone je za one koji hoce da mobitel jednostavno radi,al da dobar je i za preseravanje {#}

gluposti, svaki iphone je imao velikih hardverskih i softverskih problema

Pa cuj ja sam imo iP4 i 2 iP4s i nijedan problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

nisan mislio na svaki mobitel, nego je svaka serija pokazivala razne probleme

uostalom, nije ni ios lag-free a i aplikacije se cesce ruse nego na androidu

a sad su poceli i virusici dolazit

necu rec da drugi mobiteli nemaju problema, nema savrsenog mobitela

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s
Sad si se ti uhvatio jednog virusa na iosu a kolko je tih virusa imao android??
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note ili iPhone 4s

iphone je samo za preseravanje ,to su abnormalne cjene pogledajte macbookove za tu lovu možeš kupit troduplo bolji laptop il komp ,samo kaj je apple marka,

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice