Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.073.774
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

zanimljivo!  ti si ga uzeo u tarifi obitelj i iskoristio 18k bodova i nadoplatio 2098 a u toj tarifi su 2 pretplatnika, a recimo u tarifi u kojoj bi ga ja uzeo koju sam plaćam 250 je nadoplata 1700 kn.

 

malo su si zabrijali ovi u t-mobile. oće nas opljačkat jer je novi mobitel. eto to je. umjesto da ga daju recimo za 1000 kn u toj tarifi 250, a recimo za 700 kn u tarifi 350 onda bi ih prodali toliko da nebi mogli toliko ih naručiti koliko im im bila potražnja.

 

čekamo da padne cijena. mogu se okladiti da će sensation u extra total tarifama biti jeftiniji.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dilbert kaže...

 

Jeste primijetili da je nestao sa VIP stranica?

 

To mi je bio vic za dobro jutro!

Sinoć gledam, reko, budem ja danas prošetao do vipa... budem da, al ne deenes. -.-'

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 15:48 (crobigg).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam osjećaj da netko nekoga mulja....Ona razlika u cijenama je bila i prevelika da ne bi netko od glavonja reagirao i nazvao drugog glavonju...

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

kad pogledam tu cijenu dodje mi da odem u t-mobile i da si uzmem hrc dhd za 500 kn u extra l tarifi. mobitel je super, ima update na 2.3.3. vidio uživo kak to radi, dosta dosta brzo. jedini mu je mana baterija ali preživjet ću. oba moba imaju 8 mp kameru samo kaj galaxy s2 snima u 1080p.

 

ustvari bum pričekal sensation pa ću vijdet jer će on biti povoljniji u extra totalu kao i dhd.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mew kaže...

Evo dobio ga u T-mobile :)

Ako moze kratki review kad se upoznas sa mobom...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 16:36 (parizer).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ovoj temi samo da pridodam svoje viđenje moba, danas ga imao u ruci i malo testirao {#} !

 

Opći dojam, uuuuu*ebote čuk, što je to lagano, perce lagana kategorija, pohvalno, ali {#} !?

Ekran, obzirom je 4.0 dijagonala, uz 800x480 rezoluciju, jako lijepe boje, odlično {#} !!

Poklopac straga "malo čudna" plastika, ali bar antipacka za otiske prstiju, u redu {#} !

Ostale opake specifikacije su svima manje više već poznate i kao takve nisam obadao, ali ako useri koji nisu zadovoljni s Samsungovim originalnim (Ttouch Wizz ako sam točno zapamtio), te budu mogli skinuti HTC 3.0, vrlo ozbiljna pila, bez sumnje {#} !!

 

Kako nisam u moućnosti sada kupovati novi mob, pretplata mi ističe za 6 mjeseci, a za tri mogu produljivat, nisam dublje ulazio u bit moba, da ga ne pokvarim nekom NOVOM SRETNOM vlasniku, a ako nekog interesira u Karlovcu ih "ima" dva komada, znakovi navoda su iz razloga što je to bilo oko 14 sati, pa ako nisu prodani, a želite ih rezervirati, T-mobile centar na Korzu, pa evo vam exluziv vijest, navalite, sretno {#}  !!

 

P.S. ali kod općeg dojma čisto iz razloga, toliko je lagan da ZABORAVIŠ da ga imaš u ruci, tako će ga lako biti za izgubiti ako ga ne stavite na kakav lanac ili sajlu, tako da mu je to možda jedan veći minus, uz mono bljeskalicu, ako to kome što znači!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
parizer kaže...
Mew kaže...

Evo dobio ga u T-mobile :)

Ako moze kratki review kad se upoznas sa mobom...

Naravno, evo tjero sam ga ko konja bio mi je sto godina na 1% baterije nikad da crkne da ga potpuno napunim fino...

 

Sad se puni a ja dokle gledam appove i ostalo

 

ATJLučko kaže...

Ovoj temi samo da pridodam svoje viđenje moba, danas ga imao u ruci i malo testirao {#} !

 

Opći dojam, uuuuu*ebote čuk, što je to lagano, perce lagana kategorija, pohvalno, ali {#} !?

Ekran, obzirom je 4.0 dijagonala, uz 800x480 rezoluciju, jako lijepe boje, odlično {#} !!

Poklopac straga "malo čudna" plastika, ali bar antipacka za otiske prstiju, u redu {#} !

Ostale opake specifikacije su svima manje više već poznate i kao takve nisam obadao, ali ako useri koji nisu zadovoljni s Samsungovim originalnim (Ttouch Wizz ako sam točno zapamtio), te budu mogli skinuti HTC 3.0, vrlo ozbiljna pila, bez sumnje {#} !!

 

Kako nisam u moućnosti sada kupovati novi mob, pretplata mi ističe za 6 mjeseci, a za tri mogu produljivat, nisam dublje ulazio u bit moba, da ga ne pokvarim nekom NOVOM SRETNOM vlasniku, a ako nekog interesira u Karlovcu ih "ima" dva komada, znakovi navoda su iz razloga što je to bilo oko 14 sati, pa ako nisu prodani, a želite ih rezervirati, T-mobile centar na Korzu, pa evo vam exluziv vijest, navalite, sretno {#}  !!

 

P.S. ali kod općeg dojma čisto iz razloga, toliko je lagan da ZABORAVIŠ da ga imaš u ruci, tako će ga lako biti za izgubiti ako ga ne stavite na kakav lanac ili sajlu, tako da mu je to možda jedan veći minus, uz mono bljeskalicu, ako to kome što znači!!

 

Imao sam Nokiju 5800XM i navikao sam da osjetim mobitel u đepu, ovaj je sirok i lagan tako da se tezina rasporedi i stalno se hvatam za đep jer mislim da je ispao...

 

Ekran je 4.3", ekran je nevjerovatan sto se tice boja a ima bogami i jako dobru gledljivost na suncu.

 

Poklopac straga se cini tako super jeftinim da je za nepovjerovat, ali kada ga skines primjetis da je strasno elastican, kada je na mobitelu jako dobro stoji u ruci ne osjecas "jeftinost"

 

Ima jos dosta los mikrofon kod snimanja cim zapuse vjetar zaboravi na zvuk bar is mojih par filmica oko porta nove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 19:59 (Mew).
15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Jel ga puštaš da se malo odmori il se zapalio već:-)
Daj reci jesi slučajno naletio na njega ili..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mosec kaže...
Jel ga puštaš da se malo odmori il se zapalio već:-)
Daj reci jesi slučajno naletio na njega ili..

Jucer sam ga mrcvario dok mu se baterija nije ispraznila pa se punio sada preko noci, sada cu polako.

 

Pa bio sam dosta uporan, zvao sam T-centre po osijeku, isao sam tamo svaki puta ujutro u 7 i nesto kada su najavili da ce doci.

 

I eto jucer iz neke ocajnicke nade odem oko 9 do T-centra i pitam ih jel imaju, zena provjeri i kaze nismo dobili ja vec onako "A ZNAO SAM", ali kaze ona "mislim da ima u portanovi"

 

Pitam ju ja za broj, nazovem odma, i kaze ovaj je mislim da smo dobili. Rezerviro sam ga i bio sam tamo u roku od sata podic ga :)

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Daj stavi jos slika i malo opisi dojmove, dali touchwiz jako slici na UI na iPhone-u....

pwn too much... http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 9:10 (agent_00klc).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

evo za one koji su ga koristili:

jeli se moze promjenit nacin otkljucavanja da umjesto povlacenja slike bude neki drugi nacin 

i jeli fluidan ili ima laganih trzavica priradu jer u tmobilea lagga ko *****

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno....................COD4 nick: IsMyYy
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

stigao i meni danas popodne, dovezli ga iz T coma.

Prvi dojam:

- dosada sam imao htc desire i Sense mi nekako bolje leži, al je vjerojatno to stvar navike

- malo je prelagan za moj ukus, mislimda bi bilo bolje da je kučište od metala

- smeta mi što nema optički track-pad, kod surfanja na htc-u sam ga dosta koristio

- još nisam skužio kako se mjenja način otključavanja na ekranu (mislim da ga se nemože promjeniti, mičeš sliku udesno ili koristiš pin ili spajaš crtom loptice

- na tastaturi nema zareza, treba ući pod "brojeve", tamo je zarez - iritira me to, ali se sa Marketa može skinuti druga

- baterija mi došla do kraja a nikako da krepa - još gotovo dva sata je izdržao

- na htc-u se mogao bolje prilagoditi ekran - ikone

- funkcija call je bolje riješena na htc-u, kako se biraju brojevi odmah nudi iz imenika kontakte - nudi ih i samsung, ali je nekako nepreglednije - opet stvar navike

- ništ ne trza, juri kroz meni, otvara dosta brže od htc-a

- fali mi htc-ov imenik-widget, gdje se kontakti mogu listati - toga nema

- nema mogučnost postavljanja na ekran (niti u gornjoj traci) mogučnost paljenja/gašenja mobilnog interneta . treba skinuti aplikaciju sa Marketa

- ikonice u meniju - programe koje manje ili ne koristite je moguče strpat u posebnu mapu

 

Sve u svemu odličan telefon, samo se treba priviknut i uvjek je tu Market pa se može prilagodit

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mkm kaže...

stigao i meni danas popodne, dovezli ga iz T coma.

Prvi dojam:

- dosada sam imao htc desire i Sense mi nekako bolje leži, al je vjerojatno to stvar navike

- malo je prelagan za moj ukus, mislimda bi bilo bolje da je kučište od metala

- smeta mi što nema optički track-pad, kod surfanja na htc-u sam ga dosta koristio

- još nisam skužio kako se mjenja način otključavanja na ekranu (mislim da ga se nemože promjeniti, mičeš sliku udesno ili koristiš pin ili spajaš crtom loptice

- na tastaturi nema zareza, treba ući pod "brojeve", tamo je zarez - iritira me to, ali se sa Marketa može skinuti druga

- baterija mi došla do kraja a nikako da krepa - još gotovo dva sata je izdržao

- na htc-u se mogao bolje prilagoditi ekran - ikone

- funkcija call je bolje riješena na htc-u, kako se biraju brojevi odmah nudi iz imenika kontakte - nudi ih i samsung, ali je nekako nepreglednije - opet stvar navike

- ništ ne trza, juri kroz meni, otvara dosta brže od htc-a

- fali mi htc-ov imenik-widget, gdje se kontakti mogu listati - toga nema

- nema mogučnost postavljanja na ekran (niti u gornjoj traci) mogučnost paljenja/gašenja mobilnog interneta . treba skinuti aplikaciju sa Marketa

- ikonice u meniju - programe koje manje ili ne koristite je moguče strpat u posebnu mapu

 

Sve u svemu odličan telefon, samo se treba priviknut i uvjek je tu Market pa se može prilagodit

 

Mozes Enable / Disable 3G ali to moras ici na Settings > Mobile Networks > Packet Data

 

Tesko je za vjerovat posto je laganost kao adut ovog mobitela ali i meni je prelagan, posto je veci od ostalih i tanji, lagano se rasporedi tezina po đepu i ko da ga nemas... to je lose jer se onda preplasim

Ostalo se nemogu slaga jel sa presao sa Nokia 5800 XM pa mi je doslovno sve bolje.

 

Stvarno koji meni smetaju najvise je nema notification light i nema dedicate camera key. Ostalo su sve manji problemi...

 

d3stroy3r_cro kaže...

evo za one koji su ga koristili:

jeli se moze promjenit nacin otkljucavanja da umjesto povlacenja slike bude neki drugi nacin 

i jeli fluidan ili ima laganih trzavica priradu jer u tmobilea lagga ko *****

 

Fluidan je prekrasno. Mozda ovaj u T-mobileu ima tone applova ukljucenih ali cak i sa tonom ja nisam vidio nikakvih trzavica. Najvise trza barem meni kada u kameri odem u standby by treba mu dobrih desetak sekundi da se vrati nazad.

 

Koliko znam nema, ni ja nisam jos uspio pronac

 

agent_00klc kaže...

Daj stavi jos slika i malo opisi dojmove, dali touchwiz jako slici na UI na iPhone-u....

 

A gle odi na http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php i pogledaj. Isto je.

 

Sta ti rec, Wiz 4 manje slici na apple nema onako "applovske" iskonice vec su sada drugacije, i generalno je dobar improvment na 3 vecina problema na koje su se ljudi zalili je odklonjeno koliko sam gledao usporedbe sam nemogu rec jer nisam imao Galaxy S

 

 

 

 

 

 

E sada pink camera problem nisam imao, nisam niti yellow screen problem imao.

 

Ali primjetio sam da je slabiji Wifi signal kada koristim 5Ghz na ruteru naspram 2.4 Ghza.  Tj kada koristin N naspram G. Bolji mi bude signal na G na N bude dosta slab cak kada odem u dvoriste sto nije problem recimo mom starom mobitelu ili laptpu pa cak ni DSu.

 

Jucer kada sam bio vani sam prcko okolo sa 3G i stavio sam ga u džep i bio je bogami dosta vruc... bas sam imo puno applikacija i svega... ali nisam primjetio nikakav teski overheating ko sto neki javljaju.

 

 

Nakraju postoji jos ovaj Gingerbread 2.3.3 problem di android cisto u standbuy modu zdere bateriju... to mi je za sada najveci problem... sam po sebi kada radis netrosi puno ali evo ustao sam se ujutro i mislim da mi je oko 10~20% baterije nestalo preko noci!

Kazu da ce to biti udpejtano u 2.3.4.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2011 12:47 (Mew).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mew kaže...
Stvarno koji meni smetaju najvise je nema notification light

 

Ja sam stavio programic NoLED (galaxy S I) u tu svrhu i radi savrseno.

Ne znam da li ce raditi na S II, ali vrijedi probati

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
parizer kaže...
Mew kaže...
Stvarno koji meni smetaju najvise je nema notification light

 

Ja sam stavio programic NoLED (galaxy S I) u tu svrhu i radi savrseno.

Ne znam da li ce raditi na S II, ali vrijedi probati

 

 

Stavio sam to pa me zivciralo, pa sam rekao nije da cu ista propustit barem sada do je nov svejedno stalno procam snjim.

 

Sto se tice lock screena evo vam solucija

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1076032

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da li zna netko koliko mobitel dođe u Kini?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Dečki kave slušalice ima taj S2?

Jesi kao i kod S1 inEar? Dali kao i kog s1 ispadaju iz ušiju? Jesu šta jače?

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Blue_Fatal1ty kaže...

Dečki kave slušalice ima taj S2?

Jesi kao i kod S1 inEar? Dali kao i kog s1 ispadaju iz ušiju? Jesu šta jače?

 

Mislim da su identične. "inEar" su sigurno, sad da li su poboljšane u odnosu na one zadnje, ne bi rekao. A i to ti ne ovisi o sluškama baš toliko (imaš one 3 veličine čepića i staviš koje ti najviše odgovaraju), nego ponajviše o ušima i kako ih staviš rekao bi..

Ništa osobno nego nekim ljudima te sluške ispadaju, ma od kojeg god proizvođača bile.. osobno sam svjedočio, frend je probao 5 različitih sluški inear, različitih veličina i sve mu ispadaju, dok meni recimo nijedne, velike, manje čepiće...

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-review-597p2.php

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2011 4:49 (qube).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
qube kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

Dečki kave slušalice ima taj S2?

Jesi kao i kod S1 inEar? Dali kao i kog s1 ispadaju iz ušiju? Jesu šta jače?

 

Mislim da su identične. "inEar" su sigurno, sad da li su poboljšane u odnosu na one zadnje, ne bi rekao. A i to ti ne ovisi o sluškama baš toliko (imaš one 3 veličine čepića i staviš koje ti najviše odgovaraju), nego ponajviše o ušima i kako ih staviš rekao bi..

Ništa osobno nego nekim ljudima te sluške ispadaju, ma od kojeg god proizvođača bile.. osobno sam svjedočio, frend je probao 5 različitih sluški inear, različitih veličina i sve mu ispadaju, dok meni recimo nijedne, velike, manje čepiće...

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-review-597p2.php

 

meni jedino ove ispadaju i nisam dobio 3 čepića.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Blue_Fatal1ty kaže...

Dečki kave slušalice ima taj S2?

Jesi kao i kod S1 inEar? Dali kao i kog s1 ispadaju iz ušiju? Jesu šta jače?

 

Je dobijes in-ear sa 3 velicine cepica, iako naspram mojih starih in-ear kvaliteta je osjetno losija. Iako su mi najmanji premali , ovi zadnji su za slonovske usi tako da uvijek koristim ove srednje skoro. Ah ljepo je biti tocno po svijetskim specifikacijama prosjecne visine :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2011 22:45 (Mew).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pa sta je sad...

zar ga nitko nije uzeo u tmobileu? nikakvi dojmovi nikakve slike da nama ostalima cure sline??

pfffff ja ga cekam u vipu vec je spremno sve odbor za dobrodoslicu nestrpljivo trlja ruke :D ...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja sam ga uzeo u tmobile-u jučer.A šta da kažem mobitel je zvijer.Imao sam i iphone 4 i Galaxy S prve generacije i nijedan od tih uređaja se nemože uspoređivat sa Galaxy s2.Kao prvo mob je perfektno fluidan u menijima, u scrollanju među homescreen-ima sa brdom widgeta,aplikacije otvara momentalno čak dosta brže i od iphone-a 4 (s obzirom da je to jedan od najfuidnijih i najbržih telefona barem što sam ja imao).Nadalje neki se žale na kvalitetu, koliko ja vidim mob je super izrade,jest da je stražnja strana od plastike al barem ne ostavlja otiske prstiju(za razliku od ip4).Nema škripavih dijelova kao na galaxy s-u 1,čak i pod snažnim pritiskom.Mob je jako lagan za takav smartphone samo 117 grama,možda sad ne djeluje to tako lagano al trebate ga uzeti u ruke pa će te vidjeti o čemu pričam.Veličina: hmmmm na prvi pogled djeluje ogroman (valjda jer sam naviknut na ip4 :D) ali to brzo zaboravite kad se uključi 4.3 incha superamoled plus.Ekran je fenomenalan,iako ima istu rezoluciju kao stari galaxy i veći ekran,slika je mnogo čišća,primjerice sa starim galaxy s nisam mogao čitati web stranice bez zomiranja a na galaxy s2 je tekst čitljiv i bez zumiranja.Još jedna stvar šta se tiće brzine koja me najviše fascinirala.Prilikom surfanja mob je nevjerojatno fluidan čak i kad u flashu vrtite 1080p video i sve one flash reklame, možete zumirati, odzumirati scrollati mob nimalo ne zastajkuje.Ugl mob bi preporučio svakome tko želi (po mom mišljenju) trenutno najbolji smartphone na tržištu, te ko je spreman izdvojiti preko 4000 kuna za njega.(naravno ako ga ne uzimate na predplatu) Slike ću staviti malo kasnije ako koga zanimaju :D

Moj PC  
5 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
rbalic kaže...

Ja sam ga uzeo u tmobile-u jučer.A šta da kažem mobitel je zvijer.Imao sam i iphone 4 i Galaxy S prve generacije i nijedan od tih uređaja se nemože uspoređivat sa Galaxy s2.Kao prvo mob je perfektno fluidan u menijima, u scrollanju među homescreen-ima sa brdom widgeta,aplikacije otvara momentalno čak dosta brže i od iphone-a 4 (s obzirom da je to jedan od najfuidnijih i najbržih telefona barem što sam ja imao).Nadalje neki se žale na kvalitetu, koliko ja vidim mob je super izrade,jest da je stražnja strana od plastike al barem ne ostavlja otiske prstiju(za razliku od ip4).Nema škripavih dijelova kao na galaxy s-u 1,čak i pod snažnim pritiskom.Mob je jako lagan za takav smartphone samo 117 grama,možda sad ne djeluje to tako lagano al trebate ga uzeti u ruke pa će te vidjeti o čemu pričam.Veličina: hmmmm na prvi pogled djeluje ogroman (valjda jer sam naviknut na ip4 :D) ali to brzo zaboravite kad se uključi 4.3 incha superamoled plus.Ekran je fenomenalan,iako ima istu rezoluciju kao stari galaxy i veći ekran,slika je mnogo čišća,primjerice sa starim galaxy s nisam mogao čitati web stranice bez zomiranja a na galaxy s2 je tekst čitljiv i bez zumiranja.Još jedna stvar šta se tiće brzine koja me najviše fascinirala.Prilikom surfanja mob je nevjerojatno fluidan čak i kad u flashu vrtite 1080p video i sve one flash reklame, možete zumirati, odzumirati scrollati mob nimalo ne zastajkuje.Ugl mob bi preporučio svakome tko želi (po mom mišljenju) trenutno najbolji smartphone na tržištu, te ko je spreman izdvojiti preko 4000 kuna za njega.(naravno ako ga ne uzimate na predplatu) Slike ću staviti malo kasnije ako koga zanimaju :D

kad budes stavljao slike stavi i sliku kako citas neku pdf knjigu da vidim kako to izgleda :D

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Obzirom da mnogi od Vas traže više detalja o istom od onih koji su ga uspjeli nabaviti, u prilogu je link na fakat dobru i opsežnu recenziju istog, pa Vam stoga želim ugodno čitanje i maštanje o novom smartphone-u u Vašim rukama, a kao "ponositim" vlasnicima istog kojima nema ravnog, jer radi se o najboljem i najnaprednijem smartphone-u trenutno na planetu Zemlja, a kako to slušam svakog dana na nekim radio postajama. Evo Vam , pa uživajte

 

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

-- Kaj buš ti bum i ja --
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 17:17 (logan).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
logan kaže...

Obzirom da mnogi od Vas traže više detalja o istom od onih koji su ga uspjeli nabaviti, u prilogu je link na fakat dobru i opsežnu recenziju istog, pa Vam stoga želim ugodno čitanje i maštanje o novom smartphone-u u Vašim rukama, a kao "ponositim" vlasnicima istog kojima nema ravnog, jer radi se o najboljem i najnaprednijem smartphone-u trenutno na planetu Zemlja, a kako to slušam svakog dana na nekim radio postajama. Evo Vam , pa uživajte

 

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

tražim da stavi kako izgleda kad čitaš pdf-ove što u ovoj recenziji nema. 

http://www.zdravkomamic.com/

drugi stupac - drugi odozdo

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
morpheus10 kaže...
logan kaže...

Obzirom da mnogi od Vas traže više detalja o istom od onih koji su ga uspjeli nabaviti, u prilogu je link na fakat dobru i opsežnu recenziju istog, pa Vam stoga želim ugodno čitanje i maštanje o novom smartphone-u u Vašim rukama, a kao "ponositim" vlasnicima istog kojima nema ravnog, jer radi se o najboljem i najnaprednijem smartphone-u trenutno na planetu Zemlja, a kako to slušam svakog dana na nekim radio postajama. Evo Vam , pa uživajte

 

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

tražim da stavi kako izgleda kad čitaš pdf-ove što u ovoj recenziji nema. 

http://www.zdravkomamic.com/

drugi stupac - drugi odozdo

Ta stranica radi bez problema :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dkc kaže...
morpheus10 kaže...
logan kaže...

Obzirom da mnogi od Vas traže više detalja o istom od onih koji su ga uspjeli nabaviti, u prilogu je link na fakat dobru i opsežnu recenziju istog, pa Vam stoga želim ugodno čitanje i maštanje o novom smartphone-u u Vašim rukama, a kao "ponositim" vlasnicima istog kojima nema ravnog, jer radi se o najboljem i najnaprednijem smartphone-u trenutno na planetu Zemlja, a kako to slušam svakog dana na nekim radio postajama. Evo Vam , pa uživajte

 

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

tražim da stavi kako izgleda kad čitaš pdf-ove što u ovoj recenziji nema. 

http://www.zdravkomamic.com/

drugi stupac - drugi odozdo

Ta stranica radi bez problema :D

pročitaj bolje što sam napisao šošonu :D

DRUGI STUPAC DRUGI ODOZDO !! :P

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
morpheus10 kaže...
Dkc kaže...
morpheus10 kaže...
logan kaže...

Obzirom da mnogi od Vas traže više detalja o istom od onih koji su ga uspjeli nabaviti, u prilogu je link na fakat dobru i opsežnu recenziju istog, pa Vam stoga želim ugodno čitanje i maštanje o novom smartphone-u u Vašim rukama, a kao "ponositim" vlasnicima istog kojima nema ravnog, jer radi se o najboljem i najnaprednijem smartphone-u trenutno na planetu Zemlja, a kako to slušam svakog dana na nekim radio postajama. Evo Vam , pa uživajte

 

http://mob.hr/recenzija-samsung-galaxy-s-2/

tražim da stavi kako izgleda kad čitaš pdf-ove što u ovoj recenziji nema. 

http://www.zdravkomamic.com/

drugi stupac - drugi odozdo

Ta stranica radi bez problema :D

pročitaj bolje što sam napisao šošonu :D

DRUGI STUPAC DRUGI ODOZDO !! :P

Aj skrinšitaj pa označi šta ti triba jel stvarno ne vidim lol.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

moje čedo pobogu plavušo {#}

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice