Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.177.614
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

U zadnjih dan dva mi je poceo bas stekat na trenutke s7, kad npr palim mob i idem na whstapp freeza se slika na par sekundi, tako se jos par puta desilo. Neznam od cega mu je to

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zamrzne tipa kad dobijes obavjest pa je odes procitat na whatsup? Meni se to dogada i dogadalo mi se na oneplus 3. Pa mislim da je nešto do whatsupa....
Zakljucas ekran i ponovno udes, tako bi ja to rjesio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U fazi sam kupovine dual sim s7e.. zanima me koje je najbolje rjesenje za dvostruko (dual sim) koristenje vibera i whatsupa?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
autoban01 kaže...
U fazi sam kupovine dual sim s7e.. zanima me koje je najbolje rjesenje za dvostruko (dual sim) koristenje vibera i whatsupa?

 Nema rijesenja. Koristio sam godinu dana s7e i alphu. Odlucio sam ih se rijesiti i uzeti s8 duos i viber koristiti hrvatskim a whatsapp tal brojem.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Neznam jesmo li se razumjeli.. ja uzimam s7e dual sim.. i na tom dual uređaju bi koristio dva vibera i dva whatsupa..
Znam za aplikaciju Parallel space, al sam cuo da ne radi bas dobro..
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav, znate li gdje ima za kupiti dodatnu bateriju za Galaxy S7 Edge ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
autoban01 kaže...
Neznam jesmo li se razumjeli.. ja uzimam s7e dual sim.. i na tom dual uređaju bi koristio dva vibera i dva whatsupa..
Znam za aplikaciju Parallel space, al sam cuo da ne radi bas dobro..

 https://www.google.hr/amp/s/www.gizbot.com/amphtml/apps/news/samsung-galaxy-j7-2017-dual-messenger-two-accounts-social-networking-apps-042830.html

 

vjerojatno ce doci i na ostale galaxy uredaje

 

edit: navodno radi i na drugim uredajima preko secure folder, nisam probao tako da nisam siguran

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 15:49 (digitall).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

da ne kopam po temi, trebam par preporuka za case za s7 edge.

EDIT: hvala svima na mišljenjima i pomoći 

malo sam kopao i naručio sam si VRS Design High Pro Shield..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 22:56 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
PiXeLsss kaže...
Zamrzne tipa kad dobijes obavjest pa je odes procitat na whatsup? Meni se to dogada i dogadalo mi se na oneplus 3. Pa mislim da je nešto do whatsupa....
Zakljucas ekran i ponovno udes, tako bi ja to rjesio.

 Opcenito kad otkljucavam mobitel, a posebno na whstappu.. skuzio sam da je navjerojatnije do disconnect pro aplikacija za blokiranje reklama... Sad ne znam sta bi, ostavio ju pa da ti tako steka ili ju makno jer sam se bas naviknuo da mi ne iskacu reklame na igricama, deezeru itd 🤔

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Bog, imam S6 Edge već pola godine, original, radio je normalno sve do danas kada se jednostavno ugasio i ne mogu ga više upaliti, ne reagira ni na punjač. Probao sam držati 7s power botton i volume botton ali ne pomaže. Molim pomoć, hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo uspio sam pomraviti gledajući ovaj video 

15 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Imate li i vi "problem" da vam u isto vrijeme radi WiFi i 4G?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Odi u postave pa opcije razvoja i lisraj dolje dok ne naides na ostavi mobilne podatke ukljucene pa ugasi to
Ako nemas opcije razvoja ukljucene odi u postavke pa o uredaju pa podaci o softwareu pa nekoliko puta stisni broj verzije i pojavit ce ti se
Nadam se da ce biti od pomoci :)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ivan M. kaže...

Imate li i vi "problem" da vam u isto vrijeme radi WiFi i 4G?

 Da ti nije upaljeno "ubrzivač skidanja" Opcije---Veze----Više postavki veze----Ubrzivač skidanja

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
nex987 kaže...
Ivan M. kaže...

Imate li i vi "problem" da vam u isto vrijeme radi WiFi i 4G?

 Da ti nije upaljeno "ubrzivač skidanja" Opcije---Veze----Više postavki veze----Ubrzivač skidanja

Isključen je...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ivan M. kaže...

Imate li i vi "problem" da vam u isto vrijeme radi WiFi i 4G?

 

Kada je los WIFI signal mobitel automatski prebaci na mobilne podatke. Ako su ti istovremeno ikone od WIFI-a i 4G vjerojatno je to. Mislim da uz WIFI tada bude mali usklicnik ili slicno tome.

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
fkb kaže...
Ivan M. kaže...

Imate li i vi "problem" da vam u isto vrijeme radi WiFi i 4G?

 

Kada je los WIFI signal mobitel automatski prebaci na mobilne podatke. Ako su ti istovremeno ikone od WIFI-a i 4G vjerojatno je to. Mislim da uz WIFI tada bude mali usklicnik ili slicno tome.

Ma za to mi je jasno, kod mene je drugi problem. Rade mi WiFi i 4G istovremeno od zadnjeg update-a koji je bio prije par dana.

Prije se normalno gasio 4G kad bi se spojio na WiFi ili kad bi WiFi bio slab sam bi se prebacio na 4G.

Promet mi se povećao otkad mi ovo ovako radi, a i baterija se isprazni brže nego prije.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da ti nije ukljucen smart switch
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

pozdrav. planiram kupit s7 edge u santa domenici po smijesnoj akcijskoj cijeni. preporuka bi dobrodosla, neckam se izmedu njega ili s8 plus ali je brtalno skuplji...camera,baterija - jel velika razlika izmedu s8 plus i s7 edge?

 

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pa u rangu te smiješne akcijske cijene nađeš S8 na njuškalu. Al valjda imaš neki dobar razlog zakaj kupuješ u trgovini
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

kartica na rate je u pitanju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Jel moguće zamijemiti samo staklo da se ne mijenja cijeli display?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
tony89 kaže...
Jel moguće zamijemiti samo staklo da se ne mijenja cijeli display?

kod ovlastenih servisa ne, mjenjaju ti sve, zato ljudi i prodaju potpuno funkcionalne mobitele, jer je zamjena tog stakla sa ekranom od 1100 do 1800 kn kako u kojem servisu, a vec za 2000kn+ kupis mobitel

 

mozes zamjeniti samo staklo kod vecine servisera mobitela, cijene ne znam to se moras raspitati

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Odi u postave pa opcije razvoja i lisraj dolje dok ne naides na ostavi mobilne podatke ukljucene pa ugasi to
Ako nemas opcije razvoja ukljucene odi u postavke pa o uredaju pa podaci o softwareu pa nekoliko puta stisni broj verzije i pojavit ce ti se

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Znaci galaxy s7 star 2 tjedna - skuzim u zadnja 2 dana ful sporo puni, pr. Gledala sam film bio je na punjacu i u 2 sata pomaknuo se za cca 3%. Kontam ajde mozda je tako na samsungu.. maloprije 12% krenem ga stavit na brzo punjenje - ne radi! Ukljucila u postavkama ali ne, pise mi kabelsko punjenje i vremena potrebno da se napuni - 5ipo sati??? A punila sam ga jednom na brzom radilo je sve ok. Dakle za napunit mob 5ipo sati?!? Je li imao neko slican problem, rjesenje??
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Probaj neku drugu utičnicu. Ao ne radi kako treba onda na servis.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

koliko mi se to puta dogodilo.... na kraju je uvijek bio kriv kabel

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

probaj prvo drugi kabel, pa drugi punjac (za brzo punjenje mora bit originalni), pa provjeri da li ti nesto u pozadini radi i guta bateriju previse..

ako nista ne pomaze vrati na tvornicke postavke, ako je i nakon toga isto tek onda salji u servis

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Hvala svima na savjetima, probala drugi kabel, puni normalno.

Bio mi se ugasio i stavila na samsung originalni ne trza samo svjetli ali nista, i promijenila sada kabel pa se sad pokrenulo punjenje.

Isplati li mi se kupovat sad novi punjac radi brzog punjenja jer je novi mobitel i trebat ce nekad, i znate li prodavaju li se u tmobileu i tim trgovinama originalni samsungovi punjaci i imaju li garanciju.
I postoji li kakva mogućnost da dobijem novi punjač žalbom na mobileshop(tamo je kupljen) jer pretpostavljam da je ovo greška samog punjača ili mi se ne isplati ni trudit?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Garancija na punjac ti je 6mj.tako da imas pravo na novi

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice