Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.176.889
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sudy_freak kaže...
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

digitall kaže...
maxy0 kaže...

U zadnje vrijeme mi cesto kod wifi znaka onog gore se pojavi usklicnik i veza je skroz spora ili cak ni ne radi, to mi se desava na kucnoj vezi inace a danas mi se desilo i u teretanu na njihovom wifiju, jel to do toga da je slab internet ili?

 to mi se inace dogodi kad google photos radi upload nekog videa ili vise fotki odjednom.. i to ne samo na ovom mobu

ali ne bas uvijek.. ne mogu skuzit razlog

bik kaže...
također primjetio wifi s uskličnikom u zadnje vrijeme. s7.

 

Cura na S7 Edge i ja S7 smo isto primijetili.. Vrlo često mi i poruke na Whatsappu kasne

ja sam primjetio da mi se to dogodi samo kad google photos radi neki upload, i to ne svaki puta, i to ne samo na ovom uredaju, tako da ne mogu uredaj okriviti. (trazeci problem po internetu vidim da to nije rijetkost)

kad pustim upload preko 4g onda odradi sve bez najmenjeg problema.. jedan od problema bi mogao biti "super brzi" upload rvackog adsl-a... iako nebi bas trebao zagusiti komplet konekciju routera.. sto se opet ne cudim jer mi je to isto radio google drive na pc-u

 

a whatsapp mi radi normalno, koristim ga non stop, primjetio bi da postoji neki problem

edit: vjerojatno ti poruke kasne jer ti ne radi internet u tom trenutku kad ti se pojavi usklicnik na wifi

nekad se sam oporavi, a nekad moram resetirati router

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 9:32 (digitall).
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Danas je pušten October patch, al očito niš. 2 put kad se spojim na wifi mob kaže da ima novi sw update, al prevari, tak je i prije znao prevarit. Al bude kroz par dana nadam se, makar je nedavno bio update.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I ti updatei od desetak mb su mi bitni ko cedevita srednjoškolcima na maturalcu u Pragu..

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

kako ste zaštitili ekran? koje staklo je dobro?

 

može link gdje da se kupi?

 

stavio 2-3 razna iz kina, sve koma.. a počele se crtice nakupljat na njemu

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
rapajic_st kaže...

kako ste zaštitili ekran? koje staklo je dobro?

 

može link gdje da se kupi?

 

stavio 2-3 razna iz kina, sve koma.. a počele se crtice nakupljat na njemu

 nikako...svaka varijanta stakla za s7 edge je govno, a i za s7 također... i on je blago zakrivljen,

nosio sam flip covertj clear view... to ti dobro zaštiti staklo i sve... sad sam ga skinuo jer mi se je previše ogulio, i baš doda extra "bulk"...

nosim ga golog, pa ako prasne nek prasne, kupit ću nokiu 3310 i živili

12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jedno padobransko pitanjce...

Dali može doći do bootloopa zbog nekog iznenadnog hardwareskog kvara?

Koliko iskustva a Androidom imam do sada, bootloop mi je uvijek uzrokovao neki kurcšlus sa softwareske strane

Ima možda nekih čestih kvarova na S7 koji uzrokuju bootloop?

Tnx

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
speedy56 kaže...

 

Dali može doći do bootloopa zbog nekog iznenadnog hardwareskog kvara?

Koliko iskustva a Androidom imam do sada, bootloop mi je uvijek uzrokovao neki kurcšlus sa softwareske strane

 

ne da moze doci nego je hardverski kvar i jedini krivac bootloopa, ako se gleda zadnjih par godina.. od losih sd kartica do maticnih ploca..

osim ako flashas neki rom ili neku drugu pizdariju, i ako ne znas tocno sto radis, onda lako upadnes u bootloop

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže... 

ne da moze doci nego je hardverski kvar i jedini krivac bootloopa, ako se gleda zadnjih par godina.. od losih sd kartica do maticnih ploca..

osim ako flashas neki rom ili neku drugu pizdariju, i ako ne znas tocno sto radis, onda lako upadnes u bootloop

 Tnx, dap, pitam jer kod ovih uređaja kaj sam do sad imao nije bilo po netu nekih takvih češćih razloga/iskustava

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Vidim na sammobile da svi hrvatski provideri imaju pusten novi security patch osim tele2? Je li uobicajena praksa tele2 da tako kasni?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
speedy56 kaže...

 Tnx, dap, pitam jer kod ovih uređaja kaj sam do sad imao nije bilo po netu nekih takvih češćih razloga/iskustava

 ako koristis sve stock, znaci bez nekih flashanja i kemijanja, rootanja, nemas brige oko bootloopa, ako se dogodi onda je 99% hardver.. ne govorim samo za samsung, nego opcenito

Grom kaže...
Vidim na sammobile da svi hrvatski provideri imaju pusten novi security patch osim tele2? Je li uobicajena praksa tele2 da tako kasni?

 manje vise da. mislim da je vip jos gori po tom pitanju.

tmobile me pozitivno iznenadio po tom pitanju, updatei su dolazili cak prije slobodnih uredaja.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Molim savjet.. dali se isplati kupovati jeftinije wireless punjače sa ebaya poput:

Link1

Link2

 

Sumnjam da su originali, iako imaju Samsung oznake.. ima li tko iskustva sa tim? Da li radi fast chargeing?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja kupio jednog iz londona, cca 200kn me izašao i cini mi se ok... Imam ga par tjedana...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Ja kupio jednog iz londona, cca 200kn me izašao i cini mi se ok... Imam ga par tjedana...

 

Imaš neki link?

11 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja imam bezicni punjac i mogu ti rec da je banana! Platio sam ga oko 250kn, po meni je to bacanje para! To je moje misljenje...

Punjenje mobitela traje cijelu vijecnost... jako je sporo. 

 

Preko tog beznicog punim mob eventualno preko vikenda kad sam doma, pa nema potrebe za zurbom, al ovak preko tjedna, samo zicno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Bigaje... Nemam više u purchase history... Ja ga na poslu drzim cijeli dan na wirelessu (inače ima i fast charge, ali ja imam spojen preko USB na kompu pa puni polako) i puštam muziku s telefona, odem doma sa cca 80-90% baterije i to mi je dosta do drugog jutra dok ne dodem na posao... Tako da ga preko tjedna samo punim na poslu preko wirelessa.
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U potpunosti se slažem, wireless charger je duplo sporiji, šminka!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja imam dva Nokijina bezicna punjaca, mislim da su DT-903.
U uredu jedan koji ponekad koristim i jedan doma na nocnom ormaricu na koji ga skoro svaku noc stavim puniti. Lakse nego traziti kabel i ciljati a i nije me briga tada za brzinu punjenja.
Steta jedino sto ne rade one extra funkcije koje taj punjac ima a radile su sa nokijama.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jeli ima ovaj mob negdje da se upali mogućnost call recordinga ili jedino ako je rootan modifikacijom build.prop filea?

Jeli uopće ima root metoda bez okidanja knoxa? Do neki dan sam bio na S5 rootanom pa nisam upućen u S7edge finte.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Imaš hrpu aplikacija na play store za tako nešto.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Znam ja to ali to nije ono što sam pitao. Svaki Samsung S ima nativno tu mogućnost koja je integrirana u Phone aplikaciju. Treba samo uključiti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Chome kaže...

Znam ja to ali to nije ono što sam pitao. Svaki Samsung S ima nativno tu mogućnost koja je integrirana u Phone aplikaciju. Treba samo uključiti.

 Koliko je meni poznato, Samsung S serije nemaju mogućnost snimanja poziva bez dodatnih third party aplikacija.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

U krivu si kao što možeš vidjeti ovdje:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/general/quick-guide-enabling-hidden-features-t3087506

 

 Uostalom koristio sam na S5 i S3 pa znam što govorim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 13:12 (Chome).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja koristim ACR aplikaciju, kupio sam i onu pro verziju i nemam nikakvih problema sa njom, cak nudi i mmogucnost snimanja u oblak, a nije me jednom spasila u zivotu 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Danas mi je s7 umro u džepu. Izvadio sam mob iz džepa jer sam cekao bitan poziv, pritisnem power tipku ne dešava se ništa kao ni na home tipku. Hard reset nula bodova, na punjacu je mrtav te ne kaže ništa. Komp ga ne prepoznaje. 

Odnio ga danas u t-centar i rekli mi da je vjerojatno zgorela matična...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Chome kaže...

U krivu si kao što možeš vidjeti ovdje:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/general/quick-guide-enabling-hidden-features-t3087506

 

 Uostalom koristio sam na S5 i S3 pa znam što govorim.

 Root kod novijih serija nije isplativ. Gubi se više nego što se dobije. Bolje izabrati neku aplikaciju koja provjereno radi i još ima backup na cloud recimo.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pa po pričanju nekih korisnika na servisima rijetko obraćaju pažnju na root pa se nužno ne gubi garancija a osim toga ne vidim što bi se još gubilo rootanjem.

Dodatne aplikacije su ok ali meni koji vrlo rijetko imam potrebu snimiti razgovor i što mi se desi da odlučim usred razgovora stisnuti snimanje, najbolje mi je u ovoj metodi što je tipka RECORD u samoj phone aplikaciji. Dakle usred razgovora maknem telefon s uha i tipku za snimanje odma imam.

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Meni se neki dan S7 smrznuo u ruci iz čista mira dok sam bio na home screenu. Cca 30sec je tak bio, probo sam ugasit i neće, vidim restart, al svjetlo je ostalo smanjeno ko kak je bio na 25% i vratio se ponovo i ponovo sam restartao i onda se bootao normalnom svjetlinom default. Znači kod mene je pol godine, prvi put da se tak dogodilo, al očito ga dugo nisam restartao il pustio da se isprazni. Inače je sve ok.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 23:38 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Sil kaže...
Chome kaže...

U krivu si kao što možeš vidjeti ovdje:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/general/quick-guide-enabling-hidden-features-t3087506

 

 Uostalom koristio sam na S5 i S3 pa znam što govorim.

 Root kod novijih serija nije isplativ. Gubi se više nego što se dobije. Bolje izabrati neku aplikaciju koja provjereno radi i još ima backup na cloud recimo.

 A sta to tacno gubis sa root-om?

 

Ja ne vidim nikakav gubitak, jedino mozda samsung pay koji svakako nije dostupan u Bosni, tako da ni to nije gubitak. Ako mislis na garanciju, ja mobitel sa custom rom-om nosio na servis i to istekao garantni rok na bateriju i opet mi zamijenili pod garancijom.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jeli priznaju pod garanciju burnin na ekranu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Chome kaže...

Jeli priznaju pod garanciju burnin na ekranu?

 Da

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice