Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 776.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Pa note 5 pro ima s636 i napredak u kameri. To što izgleda kao ipx odostraga je istina, ali opet, je li loše što mob od 200$ košta koliko i mob koji je 5 puta skuplji? Mene malo smeta jer je po meni ipX beta proizvod, ali da izgleda dobro, meni da

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 17:52 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_pro-8893.php

Sluzbeno je izasao!

 

 

 
 
 
 
  

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 11:16 (Deutsch).
 
1 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Deutsch kaže...

 Nije loše, koliko će da baterija da traje sa ovim procesorom te kakva je kamera me najviše zanima, koliko vidim antutu ke skoro kao sd 660 (mi note 3) 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Baterija bi trebala bit kao i kod notea 3 ili rn4, negdje između. Bolja od notea 3, a malo losija od rn4.

Kamera bi trebala bit puno bolja nego kod rn4, a losija od notea 3.

 

Jos ovaj procesor ima dobru obradu slike.

Qualcomm Spectra ISP

"The 14-bit Qualcomm Spectra 160 ISP is engineered to support capture of up to 24 megapixels with zero shutter lag, and offer smooth zoom, fast autofocus and true-to-life colors for improved image quality."

 

Note 3 ima ois pa to pomaze kod videa i kod nocnog fotografiranja te ima i vecu blendu note 3.

Samo ne znam koji senzor koristi rn5, dal isti kao a1/r5+ ili ovaj sony imx 486 koji je naveden na slici, a nigdje ga nisam pronasao.. 

A ova selfie camera je valjda jedna od najboljih na trzistu? I jos ima blic, naravno kome je to bitno :D

 

 

 

 

10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Edit : slucajno sam neku glupost napiso kao odgovor na neki prastari komentar
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Fotke su odlične :)
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Gnj... Taman se spremao za naruciti mi note 3 kad ovo.. sad treba pricekati koji dan za usporedbu note 3 i rn 5 pro (uz cijenu kao faktor).

Prve fotke ne izgledaju lose, cak jako pristojne za rn seriju!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Ma mi note 3 je i dalje klasa iznad imho. Na početku će rn5 pro koštati isto kao i mi note 3 što mu ne ide u korist baš :P

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Malo detaljniji review kamere, zanimljiva je elektronicka stabilizacija koja je odlicna.

Inace selfie kamera na ovom mobitelu se koristi kod 1+5t kao sekundarna kamera sa vecim otvorom blende.

 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Kolika ce mu cijena bit .?

Kamera izgleda vrh

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Cca 200€. Odlicnu stvar su napravili napokon

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Kad bi treba uu prodaju izaci. Caci narucujem mob. Njegov xiaomi-redmi-note-3pro je izdrza dosta

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

A pocetkom treceg, sumnjam da ce prije jer treba u kinu prvo doc, a oni imaju praznike sada

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 21:15 (Deutsch).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Suprotno navodima na internetu, čini se da ipak podržava quick charge 2.0, jedino je prava šteta što nema usb C
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Pa svi mobiteli u zadnjih 2 godine podrzavaju qc 2.0.Tu se trazi nekakav qc 3.0, dok procesor podrzava 4.0..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Da, vjerojatno će imati QC kao i Redmi 5+ (za kojeg se govorilo da nema QC). Razlog tomu je što Xiaomi ne isporučuje QC adaptere već ga morate kupiti. Mobitel dolazi s običnim punjačem.
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5
QC se plaća. Ako nisu platili licencu Qualcommu, neće ni imati
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Koja je na kraju ispala razlika između RN5 i R5+? 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Nema je. rn5 je za indijsko trziste, r+5 za kinesko :D

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5
Deutsch kaže...

Nema je. rn5 je za indijsko trziste, r+5 za kinesko :D

 Tako je, ali RN5 pro je s jacim procom, kamerom, itd...

10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5

Molim moda da promjeni naziv teme u Xiaomi Redmi Note 5 pro, jer su Note 5 i Redmi 5 isti modeli, a za to ima odvojena tema.

 

Također, antutu test RN5pro:

https://www.androidcentral.com/xiaomi-redmi-note-5-pro-benchmarks-snapdragon-636

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5

Malo slabije od sd660  ,tj mi notea 3. Ma za 215$ je ovo najbolji mobitel na trzistu.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Bio bi perfekcija da nema faking miui. Al i to se relativno lako rjesi
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Sva sreća što ne kupi Lenovo P2 kao što sam bio prvobitno zacrtao. Sasvim slučajno sam naletio na ovaj mob i već par dana gledam razne recenzije po Youtubu, tako da je odluka definitivno pala. Za ovaj novac, telefon je vrh! Sad se samo čeka da se pojavi na Aliexpressu...

 

Malo mi je jedino bad što je display 6 inča, valjda nije ogromno u rukama, s obzirom da sam do sad koristio 5.2

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Nije uopće ogroman, taman je 5.99
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

Sva sreća što ne kupi Lenovo P2 kao što sam bio prvobitno zacrtao. Sasvim slučajno sam naletio na ovaj mob i već par dana gledam razne recenzije po Youtubu, tako da je odluka definitivno pala. Za ovaj novac, telefon je vrh! Sad se samo čeka da se pojavi na Aliexpressu...

 

Malo mi je jedino bad što je display 6 inča, valjda nije ogromno u rukama, s obzirom da sam do sad koristio 5.2

 Veličina ovisi od korisnika do korisnika. Odi u T-com centar i tamo isprobavaj razne modele, 1 od nih bude 6 inč pa vidi jel preveliko. 

 

 

Meni je bilo preveliko 6" kada samimao 4.5inč smartphone, a sada mislim da nije tako strasno, već mi se i sviđa :) hoču veći ekran.

Razmisli čak kako je onima koji imaju Xiaomi Mi Max 2 

 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Meni je Mi Max 2 sasvim ok,dok uzmem drugi manje mob u ruku osjetim manjak prostora. Naviknes se jako brzo na veličinu moba
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Sad mi je nešto nejasno...

 

Mob je od danas krenuo u prodaju u Indiji, ali mene zanima kada će se pojaviti na drugim stranicama (Aliexpress, Gearbest...) odnosno kada će biti dostupan za naružbu nama iz drugih dijelova svijeta

 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Treba malo pričekat, jel će bit navala :)
 
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice