Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.041.519
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...
sudy_freak kaže...

Mali upgrade od mene.
Plan je još LED-ice staviti za bolji ambilight, al to je nešto bez čega se može 

 

 

svidja mi se jako stol, posebno ovi mali stalci za zvucnike  ja bi mozda jedino veci monitor 

Hvala 
Stol je custom made.

 

Za zainteresirane, prilažem model po kojem je napravljen.

Nije pretjerano kvalitetan, ali je poslužio kao demo po kojem sam pravio stol.

I ja bi veći monitor 

Batllelog: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 14:06 (sudy_freak).
11 godina
offline
Vaš Desk

.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 10:46 (GSP).
 
20 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
GSP kaže...

  ništ posebno, imao stari PC koji je torrent mašina i sve je stajalo gore na stolu(nakaradno) tako da sam napravio dolje policu i sve komponente stavio dolje...meni ovako izgleda puno bolje pošto imam averziju prema PC kučištima(uopce ih nevolim vidjeti da je neznam kako dobro, all in one PC mi je super). uskoro cu i uzet novi pc i ovog izbacit van pošto mi više netreba(skinio cijeli net) tako da će mi ovaj kutak i stol biti glavna baza...ljubitelj sam jednostavnosti i što manje stvari oko mene

 prejaka mi je ova druga fotka !

8 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
GSP kaže...

  ništ posebno, imao stari PC koji je torrent mašina i sve je stajalo gore na stolu(nakaradno) tako da sam napravio dolje policu i sve komponente stavio dolje...meni ovako izgleda puno bolje pošto imam averziju prema PC kučištima(uopce ih nevolim vidjeti da je neznam kako dobro, all in one PC mi je super). uskoro cu i uzet novi pc i ovog izbacit van pošto mi više netreba(skinio cijeli net) tako da će mi ovaj kutak i stol biti glavna baza...ljubitelj sam jednostavnosti i što manje stvari oko mene

 Vrhunski, jebeno!!!

Cijenite više pitku vodu.
13 godina
online
Vaš Desk

al bi meni koljena nastradala kad bi sjedio za ovim stolom :D ovi inox profili uffffff

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Vaš Desk

jedino ako si preko 1.95m

 

ja sam 1.80 i kad normalno sjednem nisam ni blizu toga

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Bilo mi je malo dosadno danas.

Moj PC  
12 2 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

kad zauzmes cijeli blagovaonski stol...

Moj PC  
28 0 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Evo malo jutarnjeg fotošutinga, slike su na linku samo skrolajte prema dolje klik

Moj PC  
10 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Evo malo jutarnjeg fotošutinga, slike su na linku samo skrolajte prema dolje klik

 Iako sam fan estetike koju fura Fractal Design s svojom Define serijom moram priznat da ti kućište svejedeno izgleda brutalno. Samo ne mogu nikako progurati ovaj maleni stol

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Pa koja je tocno razlika u izgledu naspram Fractala osim kaj moje ima kaljeno staklo na sebi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Pa koja je tocno razlika u izgledu naspram Fractala osim kaj moje ima kaljeno staklo na sebi?

 Prednja strana koja sakriva ventove.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

1. Moje costum računalo, Maximux VI Formula sa G3258, 4x4 16 GB 2400 mhz HyperBeast, Evga GTX970SC, RM650x, te Coolermaster MasterLiquid 240 PRO i Costum bech desktop :D (sam ga napravio) benq 27" FullHD

 

2. Računalo koje sam poklonio curi da ga koristi za faks :D HAHAHAH O DA!, ja ga koristim ponekad jer je na njemu GTA IV, i7 3770, Maximus IV Gene-Z/Gen3, 1600 Mhz G-Skill 2x8 GB, Saphhire Nitro R9 380x, SSD 480 GB Kingstone i KeepCool 750W napajanje, totalno modificirano CM 690 II Advanced i Noctua D15 na njemu... Philips 24" FHD

 

3. Obiteljsko računalo, i7 4770k, Gigabyte GA-Z87X-OC, 2x8 GB Kingston HyperX Black 1866mhz, KeepCool 700w, Zalman Z3 plus White, 120 GB SSD + 2TB Segate HDD te Corsair H55 vodeno, Philips 23" FullHD

 

Znam, spaljen sam 100 gradi, većinu sam ovoga prodavao na njušci, pa ste ih možda vidili, ali sam odustao i poklonio ljudima :D

Tako sam i bankrotirao pa nisam imao novca da zamjenim i7 4790k pa sada lagano G3258 vrtim. i7 iz obiteljskog nesmijem dirati zbog rata sa roditeljima jer su rekli da će ga razbiti ako ga budem ošarafio, tako da nesmijem da ga diram :D

Moja konfa ide u prodaju i nastojim je zamjeniti sa X99 chipsetom i i7 6800k :D

 

Nadam se da vam barem nešto sviđa :D

TheSkodilac
Moj PC  
12 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Nisu losi,ali jesi siguran da ce ti taj pentium moci izgurat 970?

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Je botleneck, ali ono.. steka mi u GTA V, Zula Europe radi super, Batlefield isto dobro (60fps), ... strpit cu se jos mjesec dana pa cu nabaviti i7 6800k za 3500 kn (ili manje ako nađem polovan) sa X99 matičnom nekom pa ne bude botleneck ;D 

TheSkodilac
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2017 16:09 (TheSkodilac).
13 godina
online
Re: Vaš Desk
TheSkodilac kaže...
roditeljima jer su rekli da će ga razbiti ako ga budem ošarafio, tako da nesmijem da ga diram :D

Ja bih baš rado probao da sam na tvome mjestu, baš me zanima bi li ga razbili.

Stavi taj i7 sebi, a njima uvali Pentiuma jer ovo što vi imate je glupost žešća jer oni neće vidjeti razliku.

Imaš super računalo i čemu ulagati novce u i7 model s kojim nećeš u tvom slučaju dobiti ništa.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 18:21 (Valentin17).
11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

U gradnji sam kuće, već ide polako kraju, a moj kutak je skoro pa završen; fali klima i još koji komad namještaja. Visoko potkrovlje đir. Kablove još nisam dovoljno skrio, ali polako... doći će i oni na red.

 

I evo novi headset stigao; asus rog strix wireless.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 20:41 (eywa33).
Moj PC  
26 0 hvala 6
10 godina
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...

U gradnji sam kuće, već ide polako kraju, a moj kutak je skoro pa završen; fali klima i još koji komad namještaja. Visoko potkrovlje đir. Kablove još nisam dovoljno skrio, ali polako... doći će i oni na red.

 

I evo novi headset stigao; asus rog strix wireless.

 koliko papirnatih rucnika. puno prasinu brises?! :)

BF4 - dobra_sprava88
11 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Hehe. I see what you did there. Pa da, prašine je bilo na tone, kako rekoh - u gradnji sam još :) ... ali ide kraju polako. Bitno je da je moj kutak spreman 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Ja sam mislio da ti je to od žene kutak kad sam vidio ovu Barbi boju 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 21:41 (Lucidius).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Ja sam mislio da ti je to od žene kutak kad sam vidio ovu Barbi boju 

 

 

... kad volim jubičasto

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...

U gradnji sam kuće, već ide polako kraju, a moj kutak je skoro pa završen; fali klima i još koji komad namještaja. Visoko potkrovlje đir. Kablove još nisam dovoljno skrio, ali polako... doći će i oni na red.

 

I evo novi headset stigao; asus rog strix wireless.

  Molim te javi dojmove jel dobar strix,imam ih i ja u planu kupiti.
Sto se tice deska stavio bih 2. monitor na visinu sa prvim,nekako mi izgleda nezgodno ovak.

mac
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
eywa33 kaže...

U gradnji sam kuće, već ide polako kraju, a moj kutak je skoro pa završen; fali klima i još koji komad namještaja. Visoko potkrovlje đir. Kablove još nisam dovoljno skrio, ali polako... doći će i oni na red.

 

I evo novi headset stigao; asus rog strix wireless.

 cool setup... bit će da si polomio kotače na stolici ;) .... poznato mi to...hhahaha

ASUS ROG G750JX // Samsung Galaxy S6 32gb GoldPlatinum
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
predator198 kaže...

  Molim te javi dojmove jel dobar strix,imam ih i ja u planu kupiti.
Sto se tice deska stavio bih 2. monitor na visinu sa prvim,nekako mi izgleda nezgodno ovak.

Strix mi se zasad sviđa. Zvuk je prilično dobar za "gejmerske" sluške. Jako su čvrste, veza je odlična, software jejednostavan i ima dosta mogućnosti. Mislim da za ove novce ne možeš naći ništa bolje, a da je bežično.

 

Da, ovaj AOCov prastari 1080p je nezgodan sa ovako niskim stalkom, evo gledam uzet neki stand da ga podignem na visinu predatora.

BOGDO kaže...

 cool setup... bit će da si polomio kotače na stolici ;) .... poznato mi to...hhahaha

 Iako imam 100+kg, nisu pukli, diga sam ih sam da se spustim još više da mogu noge pružit na ovaj tabureić ispod stola :) ... sve radi komforta. Sljedeće mislim uzet ovo ili slično.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 14:12 (eywa33).
12 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Dobio od frenda nosac za monitor, pa reko da to isprobamo:

 
 
 
 
ja zadovoljan, jos samo ove godine uzeti novi stol, gpu, cpu itd itd!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
12 0 hvala 3
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Stjepanj kaže...

Dobio od frenda nosac za monitor, pa reko da to isprobamo:

     ja zadovoljan, jos samo ove godine uzeti novi stol, gpu, cpu itd itd!lp

 Koliko je monitor iznad stola? Meni se čini da je malo previsoko. Meni bi sigurno bio. Ako sjediš malo više, onda ti je vjerojatno ok.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

imam 2m, tako da mi je ok fali mi jos volan nisam ga spojio, prije dok bi vozio cijeli monitor mi se tresao islo mi to na zivce! sad je superlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

vecer ekipa, 

 

evo par slika malo urednijeg kutka. 

krecio sam sobu, izbacio par stvari iz nje te dodao nove 4 slike ... 

 

PS. nadam se da ce kvalitet slike biti okej. 

nove fotke nove fotke
out of focus out of focus
focus focus
light on light on
back side back side
Moj PC  
33 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Sa čim ljepite led traku, na stol, na monitor, na ovo na ono? Jer, moja traka se neda zalijepit na monitor? Ili ja imam neku lošu lol?

 

EDIT: 

Inače, prva mi je traka opčenito. Nisam lajkao nešto to.. al s vremenom mi se svidjela pa sam uzeo 1m za monitor, izgleda zapravo kul, ali ne drži govno.. nekih 20ak min i padne. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 21:19 (Dudu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Dudu kaže...

Sa čim ljepite led traku, na stol, na monitor, na ovo na ono? Jer, moja traka se neda zalijepit na monitor? Ili ja imam neku lošu lol?

 pa led traka samo po sebi kad se odljepi moze se zaljepiti ? xD

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice