(PROJECT) Corsair 600T White Angel

poruka: 108
|
čitano: 21.162
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Ono za napajanje...{#}

Ne svidja mi se ako je to taj link Sam je na pocetku rekao da ga mrzi to da radi pa je zbrzao.

Classified eto vidite da je prvi pominjete video bi vas da imate skoro 500e u steku za kartu a sada da mi rikne ova ne bi imao kompijuter.

Ja sam takav, kada kazem nesto tako bude. Tako su svi mislili da cu se i oladiti posle mesec dana kada me je ROG iznervirao ali sam pre GTX580 DCII rekao ovo je zadnja sansa za ASUS, zadnja.

Posle toga eVGA...tako sam rekao. I ne moze ispravno jbt. A trosio sam brdo para na HW... Sada nema vise. Mislite da je meni super da gledam kako neko ima SB i GTX580.

A ja mogu isto, ali je inat jaci od zelje da imam. I kazem nedaj boze da mi 5870 rikne jer drugi Charlie se ne bi kupio.

 

 

http://www.evga.com/articles/00645/
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 21:45 (Vlada011).
13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Našao sam vremena pa sam si odradio web stranicu i facebook stranicu za projekt.Dobio sam par dijelova od sponzora i krećem dalje sa radom.

PROJECT WEB SITE: http://whiteangel.in-7.com/

PROJECT facebook Site: https://www.facebook.com/projectWhiteAngel

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
B_O_J_A kaže...

Našao sam vremena pa sam si odradio web stranicu i facebook stranicu za projekt.Dobio sam par dijelova od sponzora i krećem dalje sa radom.

PROJECT WEB SITE: http://whiteangel.in-7.com/

PROJECT facebook Site: https://www.facebook.com/projectWhiteAngel

računalo i što si ti napravio s njim mi se sviđa, ali ako već radiš stranicu na engleskom onda ne možeš samo ubacit tekst u google prevoditelj i to objaviti. Imaš dobar izgled i slike su lijepe, ali ako sam ne možeš, zamoli nekog da ti pregleda jer ovo je kriminalno. Ovo kao da ja vlada pisao :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 9:47 (miki13).
13 godina
neaktivan
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
miki13 kaže...
B_O_J_A kaže...

Našao sam vremena pa sam si odradio web stranicu i facebook stranicu za projekt.Dobio sam par dijelova od sponzora i krećem dalje sa radom.

PROJECT WEB SITE: http://whiteangel.in-7.com/

PROJECT facebook Site: https://www.facebook.com/projectWhiteAngel

računalo i što si ti napravio s njim mi se sviđa, ali ako već radiš stranicu na engleskom onda ne možeš samo ubacit tekst u google prevoditelj i to objaviti. Imaš dobar izgled i slike su lijepe, ali ako sam ne možeš, zamoli nekog da ti pregleda jer ovo je kriminalno. Ovo kao da ja vlada pisao :)

"And I was more dedicated, and their selection komponetni of regulation."

 

Strasno...lol

I oprosti ali moram pitat...Sta je tu modano na ovom kucistu osim sleeva za kablove i led dioda? Malo iskrivljen pojam "moddinga".
Modding je

, a stavljanje sleeva i ledica u kuciste nije nista vise nego estetsko uredivanje... 

Battlelog ~ UrbanFsk
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 10:13 (Sale_ds).
15 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Tekst je poslan jednom momku da prevede. Ovo je samo za prvu ruku. A danas sam nabavio drugi fotoaparat pa cu ponovo sve po slikavati.

13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Evo i ja predlazem ako vec ides na to da je modovano kuciste uradi onda bar sleeve napajanja.

Da ne bi pokvario nesto jel je HX medju tezima za sleevovanje predlazem to da uzmes kablove sleevone od Corsair i da preradis u mdpc-beli.

To bi bio vec pravi mod ako bi svi kablovi bili od lepog belog mdpc-x sleeva. Ovako mozes da udjes u radnju pokupujes stvaricice i stavis i kazes ja sam modovao kuciste.

Iako je pravo modovanje secenje, menjanje kompletnog izgleda kucista, HW unutra, pravljenje drugacijih kulera, preradjivanje ventilatora nema moda bez full sleeve kablova.

Inace bi svako mogao da sedi kuci naruci delove sklopi kao lego kocke i kaze ja sam modovao kuciste. Ne samo su zamenjeni neki delovi lepsim fabricki gotovoim i promenjeni ventilatori i to.

Izgleda prelepo ali to nije pravo modovanje. Nema modovanja dok kuciste ne rastavis skroz, seces, farbas, dodajes inovacije koje mislis da je proizvodjac propustio.

Onda bi i ja bio jos veci moder ako uradim sleeve mdpc-x kablova a nisam nikakav jer samo namestam komp da izgleda lepo, ne modujem nista.

Za to treba poznavanje elektronike, lemljenja, rada sa busilicama, secenje, poznavanje farbanja i imati ideje, para i hrabrosti uraditi tako nesto.

Ja se najezim kada vidim da neko sece Corsair kuciste pa tacno 10 da mi je u sobi.

Hocemo EVGA GK110 STO PRE
15 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Sale_ds kaže...


I oprosti ali moram pitat...Sta je tu modano na ovom kucistu osim sleeva za kablove i led dioda? Malo iskrivljen pojam "moddinga".
Modding je

, a stavljanje sleeva i ledica u kuciste nije nista vise nego estetsko uredivanje... 

To i mene zanima, mislim dns ako ljudi samo ako promjene ventove, odmah to nazivaju "moddingom" {#}

 

Mislim, ja bi ovo nazvao tek "spec verzijom" ništa više od toga...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 11:56 (rooswelt1991).
12 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Svaka čast autoru teme, lijepo izgleda! {#}


{#} {#}, dali se MOJE može nazvati modom? {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

Imamo i mi takve Lightening Mod. 

Onaj koji moduje mora da zna, ne sme da ima problem oko HW da ne zna sta se desava i sta je problem.

Nesme da pita Joj kako ovo da uradim, sta sada. Moze mozda za neku malu ideju ali treba vec da ima u glavi bolje nego drugi.

Sta ja da imam komponente sve dostupne Online ja mogu da se kladim da cu napraviti 2 tipa kompa, jedan za mene jedan za drugaciji ukus da ce biti bolje nego 99% ljudi.

Ali to je prosto uredjenje kompa. Dok ne iseces sve spojeve ne rastavis kuciste na 30 komada nema nista od moda. Neki ljudi idu toliko daleko da se heatsink sa memorija skida, maska na grafikama, leme sami, preuredjuju kada ce sta kako da radi. Ubacuju led diode na mesta gde ih nije bilo za to moras da si kazem i elektricar i da znas rad sa limom i metalom i farbom ili da nosis na farbanje, da znas svaki deo da rastavis, sastavis i ne pokvaris, Na kraju krajeva to treba da radi. Nije to torta od gipsa samo za izgled.

Ne zelim nikoga da omalovazavam ali ako bi ja bio moder a mogu sigurno ovakav sta su onda oni ljudi. Treba iz postovanja prema takvima ne stavljati sebe u tu grupu ljudi.

Mnogo lakse je nauciti klokovanje i napone nego tako biti pravi moder. Jel on mora da zna sve, 2-3 zanata a od svega je najvaznija ideja.

 

Pogledaj covek sta je napravio 

 

http://i.imgur.com/pwDCj.jpg

 

Daleko od toga da mi se svidja i da zelim ovo, ne svidja mi se ukus ali pogledaj sta je on napravio.

To je modovanje, naprave ljudi visi HW na zidu, jbt. Meni je glupo pored njih da ja kazem da ja modujem sto uradim sleeve, namestim fanove,

skinem etikete da bude crno a iako ce ova tvoja masina i moja da mi se svidjaju vise od 80% modova. Ali to nije to.

Dajem primer za sebe da Corsair ili EVGA mi da daju delove da modujem ja bi rekao Neka hvala ne zelim taj rizik na sebe da nekoga razocaram ako nisam vest sa nekim alatom i radio pre toga sa time.

Rekao bi zao mi je ja mogu da rasporedim i izaberem da izgleda bolje nego drugi sto ce da urade i da osvetlim da bude primamljivo i mnogi ce pozeleti da kupe ali to nije modovanje, ne hvala dajte drugome.

Stim da bi EVGU prevario. Trazio GTX580 Classified i posle bi neko od ortaka poslao da im plati tacnu cenu  za kartu i rekao da sam se razboleo i da necu moci da prihvatim posao, ostali HW vratio a onaj sto mi treba platio. Ne bi ih prevario kao dzukac nego bi to uradio da bi dosao u posed grafike koju mogu samo da tugujem za njom.

 

I ja kazem izgleda odlicno ko voli belu boju, takvo je lepse od polovine bezveznioh modova pravih.

 

Hocemo EVGA GK110 STO PRE
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 12:19 (Vlada011).
15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Za neke si stvari u pravu a neke nisi.

-Meni je glupo da rasklapam napajanje koje nije cijelo modularno da bih sleevao kablove.I da tako izgubih 6 godina garancije koje imam za napajanje.

-Isto tako nemam potrebe da potpuno rasklapam kućište jer mi je ovako dobro(Na kućištu još moram samo logo izgravirati)

 

I da te napomenem projekt jos nije gotov.

-Ventilatori ( od sponzora etec.at ) CM turbine mi trebaju doci iduci iduci tjedan. Njih moram ofarbati u bijelo. i oni idu na H80 i na vrh kućišta.

-Također je kupljen Sleeving KIT koji bih trebao doci krajem mjeseca. Sa njim cu odraditi SATA kablove i kablove od kućišta. 

 

Slažem se ima ljudi koji uzivaju da prave cudesa rasklapaju sve zivo i da skinu naljepnice da izgleda drugacije i da mogu reći da je to njihovo djelo. 

Meni je ovo hobi radim kad stignem od drugih obaveza i radim ovaj Projekt iz zabave ali i i da ga koristim za sve poslove koje radim. I ne radim ga kao većina da bih ga napravio poslikao i prodao pa ponovo sa novim projektom. Da ne mislis da nebih to radobih to i ja urado ali za sve to treba jako puno slobodnog vremena kojeg nazalost nemam :(

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel

odg. rooswelt1991

Ovo je moj PROJECT koji radim sebi za gust. i neznam zasto bih trebao da sijecem i pravim nesto na kućištu drugačije kad mi je ovo odlično za moje potrebe. Ja ga sebi radim da lijepo izgleda i da mi traje.

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 21:46 (B_O_J_A).
12 godina
odjavljen
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Boja,sry,ali moram se složiti sa dečkima jer ni ja tu ne vidim nikakav mod.

 

Nitko ne kaže da sad moraš iskasapit kejs,ali barem napravi PSU shroud ako ništa drugo.

 

Kao moder,ja tu ne vidim nikakav projekt,već samo uredno složenu konfu.

 

 

SK crew
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Boja ne slusaj ih, oni su samo ljubomorni na tvoj predivni kejs. Teraj to sve u kur** i radi onak kak ti srce zeli.
13 godina
neaktivan
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Čovjek se potrudio što je bitno, a to što nije neki veliki mod nema veze za par mjeseci možda i napravi nešto.

Štoviše slažem se da je kom dosta ljep, ali to je samo uređenje unutrašnjosti a ne modding.

I ja mislim da Pranja nema biti što ljubomoran jer ako pogledaš njegovo kučište vidjeti ćeš što je moddig.

Ima nas par na forumu kao što smo Pranja, timmy_zg i ja koji bi se mogli osjećati uvrjeđeno nazivajući ovo moddingom, a ne uređenjem ili ljepio složenim kompom.

Prodajem MDPC-X Sleevse ----http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-mdpc-x-sleevsi/142080.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

I ja se stobom slazem modovi od Pranja i timmya su pre .ebeni. Ali za njih treba imati vremena i to dosta. Ovo sto radim radim sa ljubavlju i voljom kad sto stignem uradit cu. Valjda ce biti gotovo za koju godinu sve sto sam zamislio. A sad ovo sto je sada mozete nazvati kako god hocete projektom,modom obicnim pc meni je svedno od toga ne bolujem, radim ono sto volim kad stignem i to je to. :D

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

sutra mi 600t white dolazi, ak vec boja nece moddat, javaljam se {#}

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
mislavgray kaže...

sutra mi 600t white dolazi, ak vec boja nece moddat, javaljam se {#}

 

I ja sam se uhvatio bojanja nekog no name kucista...(1. mod, ako dobro ispadne onda idem CM elite neznam tocno koji broj)

:D
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 19:11 (CroNk3r).
12 godina
odjavljen
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
The Man kaže...
Boja ne slusaj ih, oni su samo ljubomorni na tvoj predivni kejs. Teraj to sve u kur** i radi onak kak ti srce zeli.

 Meni se čini da si tu jedino ti ljubomoran i živčan.

B_O_J_A kaže...

I ja se stobom slazem modovi od Pranja i timmya su pre .ebeni. Ali za njih treba imati vremena i to dosta. Ovo sto radim radim sa ljubavlju i voljom kad sto stignem uradit cu. Valjda ce biti gotovo za koju godinu sve sto sam zamislio. A sad ovo sto je sada mozete nazvati kako god hocete projektom,modom obicnim pc meni je svedno od toga ne bolujem, radim ono sto volim kad stignem i to je to. :D

 Gle,ne napada tebe nitko,dapače,ja ću ti rado pomoći oko ideja,planiranja te alata i dijelova.

 

Meni i je u cilju da ima što više modova na forumu da mogu tražiti da se više otvori modding podforum te da dobijemo dopuštenje da stavljamo sponzore.

 

Pogledaj ovaj mod,po meni,najbrutalniji 600T ikad: http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=214629

Uzmeš plexi i napraviš pokrov za napajanje(PSU shroud) kao taj tip. To ti je tjedan dana posla ako se ne žuriš.

SK crew
14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Pranja kaže...
The Man kaže...
Boja ne slusaj ih, oni su samo ljubomorni na tvoj predivni kejs. Teraj to sve u kur** i radi onak kak ti srce zeli.

 Meni se čini da si tu jedino ti ljubomoran i živčan.

B_O_J_A kaže...

I ja se stobom slazem modovi od Pranja i timmya su pre .ebeni. Ali za njih treba imati vremena i to dosta. Ovo sto radim radim sa ljubavlju i voljom kad sto stignem uradit cu. Valjda ce biti gotovo za koju godinu sve sto sam zamislio. A sad ovo sto je sada mozete nazvati kako god hocete projektom,modom obicnim pc meni je svedno od toga ne bolujem, radim ono sto volim kad stignem i to je to. :D

 Gle,ne napada tebe nitko,dapače,ja ću ti rado pomoći oko ideja,planiranja te alata i dijelova.

 

Meni i je u cilju da ima što više modova na forumu da mogu tražiti da se više otvori modding podforum te da dobijemo dopuštenje da stavljamo sponzore.

 

Pogledaj ovaj mod,po meni,najbrutalniji 600T ikad: http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=214629

Uzmeš plexi i napraviš pokrov za napajanje(PSU shroud) kao taj tip. To ti je tjedan dana posla ako se ne žuriš.

Kad smo vec kod pomaganja dal mozde znas di ima za kupit ovakvih mrezica kak su na ovom coolermasteru?http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2599

:D
15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Taj mi je mod pre dobar kod njega sam i vidio ove ventilatore turbine master koji mi dolaze krajem tjedna. Samo kod nas ovakvi modovi nazalost nemaju smisla jer ih je nemoguce napraviti jer nemam gdje nabaviti dijelove za kompletno hlađenje. A ovo za napajanje mi se sviđa samo bih meni bilo puno boljle da to odradim u bijelo crnoj varijanti. Meni osobno je najbolji mod 600t od kolege JBL-a sa PCAXE foruma. http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=7571 nazalost jos nije gotov.

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...
Pranja kaže...
The Man kaže...
Boja ne slusaj ih, oni su samo ljubomorni na tvoj predivni kejs. Teraj to sve u kur** i radi onak kak ti srce zeli.

 Meni se čini da si tu jedino ti ljubomoran i živčan.

B_O_J_A kaže...

I ja se stobom slazem modovi od Pranja i timmya su pre .ebeni. Ali za njih treba imati vremena i to dosta. Ovo sto radim radim sa ljubavlju i voljom kad sto stignem uradit cu. Valjda ce biti gotovo za koju godinu sve sto sam zamislio. A sad ovo sto je sada mozete nazvati kako god hocete projektom,modom obicnim pc meni je svedno od toga ne bolujem, radim ono sto volim kad stignem i to je to. :D

 Gle,ne napada tebe nitko,dapače,ja ću ti rado pomoći oko ideja,planiranja te alata i dijelova.

 

Meni i je u cilju da ima što više modova na forumu da mogu tražiti da se više otvori modding podforum te da dobijemo dopuštenje da stavljamo sponzore.

 

Pogledaj ovaj mod,po meni,najbrutalniji 600T ikad: http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=214629

Uzmeš plexi i napraviš pokrov za napajanje(PSU shroud) kao taj tip. To ti je tjedan dana posla ako se ne žuriš.

Kad smo vec kod pomaganja dal mozde znas di ima za kupit ovakvih mrezica kak su na ovom coolermasteru?http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2599

Njih mozes naci u svakoj zeljezari trazi mrezice protiv glodavaca ili metalne mrezice protiv insekata.

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
12 godina
protjeran
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Tesko da ce se modding populacija prosiriti ako se vecina tema vezanih uz samo modificiranje racunala svodi na pokoju temu u kojoj ljudi prate tudji projekt.

Ljudima treba dati upute i savjete, a to je malo teze kad nemas pod-forum posvecen toj temi.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...

Kad smo vec kod pomaganja dal mozde znas di ima za kupit ovakvih mrezica kak su na ovom coolermasteru?http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2599

 Kod nas nema,ali možeš kontaktirati Coolermaster-mislim da će ti čak besplatno poslati.

B_O_J_A kaže...

Taj mi je mod pre dobar kod njega sam i vidio ove ventilatore turbine master koji mi dolaze krajem tjedna. Samo kod nas ovakvi modovi nazalost nemaju smisla jer ih je nemoguce napraviti jer nemam gdje nabaviti dijelove za kompletno hlađenje. A ovo za napajanje mi se sviđa samo bih meni bilo puno boljle da to odradim u bijelo crnoj varijanti. Meni osobno je najbolji mod 600t od kolege JBL-a sa PCAXE foruma. http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=7571 nazalost jos nije gotov.

 Pa i mislio sam da napraviš u bijeloj boji. Imaš bijelog plexija u Uradi sam.

 

JBL-a znam otprije po ovome modu: http://www.million-dollar-pc.com/systems-2010/twentynine/twentynine.htm

Neznanje nije opravdanje za glupost.
14 godina
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Tyberius_Prime kaže...

Tesko da ce se modding populacija prosiriti ako se vecina tema vezanih uz samo modificiranje racunala svodi na pokoju temu u kojoj ljudi prate tudji projekt.

Ljudima treba dati upute i savjete, a to je malo teze kad nemas pod-forum posvecen toj temi.

 

 

Al opet zta otvaranje podforuma trebas imati razlog, nemozes otvarati podforum koji ce imati 2-3 teme

:D
12 godina
protjeran
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
CroNk3r kaže...
Tyberius_Prime kaže...

Tesko da ce se modding populacija prosiriti ako se vecina tema vezanih uz samo modificiranje racunala svodi na pokoju temu u kojoj ljudi prate tudji projekt.

Ljudima treba dati upute i savjete, a to je malo teze kad nemas pod-forum posvecen toj temi.

 

 

Al opet zta otvaranje podforuma trebas imati razlog, nemozes otvarati podforum koji ce imati 2-3 teme

E pa zato se treba naci nekoliko zainteresiranih clanova koji znaju modiranje i spremni su zapoceti teme u kojim ce objasnti kako nesto napraviti.

I onda odgovarati ljudima na pitanja. Jako brzo bi taj pod-forum krenuo i napunio se materijalom. Samo treba par, iskusnih, strpljivih i ustrajnih.

 

15 godina
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Da i ovaj njegov projekt je za MDPC ali negdje je zapeo nema nista novo par mjesec vjerovatno je i sam u guzvi u rl. 

 

Mozda ce biti par na pocetku ali drugacije i ne moze tesko je od jednom da svi modaju racunala. Ali ja drugacije gledam na mod. Meni je najvaznije da znas sto hoces i nemoras napraviti nesto da ti se svi dive radi da ti budes zadovoljan.

PC PROJECT WHITE ANGEL www.whiteangel.in-7.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Pa svaki se mod mora detaljno isplanirati. Ja Reapera planiram već skoro 2 godine. Jedino mi je žao što se u HR teško dolazi do potrebnog materijala pa su mi neke ideje ostale neralizirane.

 

Ali zato će mi slijedeći projekt biti laganica jer ga mogu u potpunosti napraviti bez sponzora.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
(PROJECT) Corsair 600T White Angel

Meni se ovo tvoje svidja. Nije kicasto, nije pretjerano, dobro izgleda i svatko to moze napraviti. I usput nemas straha da ces kuciste pretvorit u hrpu smeca.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: (PROJECT) Corsair 600T White Angel
Tyberius_Prime kaže...

Meni se ovo tvoje svidja. Nije kicasto, nije pretjerano, dobro izgleda i svatko to moze napraviti. I usput nemas straha da ces kuciste pretvorit u hrpu smeca.

 

 Pa ako znaš što radiš i imaš sve unaprijed isplanirano,izmjereno i pripremljeno,ne možeš fulati što god da radiš. Doduše,ja nikad ne bih radio scratch build.

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice