Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.838
|
čitano: 4.466.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Electroroll kaže...

Evo treba mi savjet za kupnju monitora, naime u ovom rangu trenutno je na akciji u H18 megastoreu ovaj Samsung za 1540 kn...može li mi netko reći koliko je isplativa ova kupnja, te da li možda bolje ići na ovaj AOC od kolege na prošloj stranici koji sada u malla košta 1450 kn?

 

https://megastore.hr/proizvod/monitor-23-5-samsung-lc24fg73fquxen-va-fhd-144hz-curved-1ms-2xhdmidp-flickerfree-freesync-gaming-pivot/

 

Do sada sam imao očajne i prastare monitore, tako da vjerojatno koji god kupim osjetit ću veliku razliku 

 

2.000kn za 24" monitor  taj H18 je sprdancija, ugl imas ga jeftinije ovdje a on jeb as konkurenciaj spomenutom aoc-u klik 

 

za 2k kuna vec ima 27" verzije klikklik

14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ma gle, znam da nije realna cijena, 

 

ali usporedno gledajući na amazonu, ebayu i desetak hrvatskih stranica, vrti se oko 1800-2000 kn. U megastorea je sada akcija 30 posto pa ispadne 1540...meni se ne čini loše  Ovu stranicu koju si mi poslao, prvi put čujem za ovu trgovinu? 

11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ma uzmi AOC C24G1 za 1.400kn i GG, prakticki isti monitor a kosta manje

11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Kupio sam jučer Dell S2719DGF ali imam problem na DP mi se dešava stalni ON/OFF; monitor se stalno pali gasi nebitno što radio. Na HDMI kad spojim na GPU radi normalno windows, browsing itd, ali čim krenem igrati svakih 15 20 sekundi monitor se ugasi na sekund , dva onda sve bude normalno. Help??

(Komp pod Moj PC)

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 3:35 (true_blue).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Uzet DELL S2719DGF prek hangarove akcijske ponude , za sad najjeftinija ponuda. Cekao pola godine za takvu akciju , napokon se isplatilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
matecro007 kaže...

Uzet DELL S2719DGF prek hangarove akcijske ponude , za sad najjeftinija ponuda. Cekao pola godine za takvu akciju , napokon se isplatilo.

 https://www.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-dell-s2719dgf-1440p-155hz/268804.aspx?page=0&jumpto=5953544&sort=asc&view=flat

ako imas koga u splitu usparaj si jos vise.

9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
matecro007 kaže...

Uzet DELL S2719DGF prek hangarove akcijske ponude , za sad najjeftinija ponuda. Cekao pola godine za takvu akciju , napokon se isplatilo.

 Daj link da vidim tu akciju. Gledam hangar to je megastore 2.899,00 Kn... To nije akcija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 16:52 (BeLLicus).
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

2600kn ga ja platio prije cca pola godine mall hr 😂😂

11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

ja ga platio 1819kuna jucer, 30% popusta ima hangar u Splitu

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Meni 2800kn prikazuje sto, i dalje nije 30% od tog iznosa al ok :)

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
ibme74 kaže...

Ako ti 32" nije puno BB monitor klik

 Hvala, izgleda dosta povoljno.

Možda još neka 24" verzija?

11 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Da ne bude da lagim, iako nezz od kud tih dodatnih -200kn, ali neću se žaliti

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji monitor kupiti

Je da sad vidim upise se kod 30uhladu kad stavis u košaricu i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ma idi vrati ljudima tih 200kn :p

9 godina
offline
Koji monitor kupiti

Sad bih si ga uzeo za te pare, no studenski amex ide samo do 2000kn a ovo je 2029kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ako imaš koji njihov dućan u blizi i otiđi kod njih, a ne preko weba, možda bude ovih -200kn. :D
BTW problem koji sam naveo par postova prije sa on/off je bio do DP kabela danas sam kupio novi dp kabel 1.2 i podržava 155hz refresh rate. Razlika nebo i zemlja u odnosu na LG 27MP59G, još je bio 75hz

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
8 godina
offline
Koji monitor kupiti

Jedno glupo pitanje, ako bude trebalo, objasnim....

 

Dakle, ako stoji da je monitoru max rez. 1920x1080 (full hd), dali se rezolucija moze podesiti na vecu, u igrama - tipa 1440p? ili je maskimum ovo sto pise?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
Damir22 kaže...

Jedno glupo pitanje, ako bude trebalo, objasnim....

 

Dakle, ako stoji da je monitoru max rez. 1920x1080 (full hd), dali se rezolucija moze podesiti na vecu, u igrama - tipa 1440p? ili je maskimum ovo sto pise?

 Može pomoću virtualne rezolucije na AMD ili Nvidija grafičkoj. I dalje će monitor raditi na istoj rezoluciji, jer nema više piksela, ali će mu grafička slati više piksela. To je kao neki nabrijani AA, ali upitne iskoristivosti.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

To sam i mislio, tnx...

 

Znaci, bolje je ici na pravi 1440p monitor.... Tnx!

Children Shouldnt Play with Dead Things
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
Damir22 kaže...

To sam i mislio, tnx...

 

Znaci, bolje je ici na pravi 1440p monitor.... Tnx!

 Tako je :) Ja sam prešao sa 27 1080p, na 32 1440p, definitivno se osjeti razlika. Oboje 144 hz.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
IvanBrekalo kaže...
matecro007 kaže...

Uzet DELL S2719DGF prek hangarove akcijske ponude , za sad najjeftinija ponuda. Cekao pola godine za takvu akciju , napokon se isplatilo.

 https://www.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-dell-s2719dgf-1440p-155hz/268804.aspx?page=0&jumpto=5953544&sort=asc&view=flat

ako imas koga u splitu usparaj si jos vise.

 U hangaru je s popustom 2000 i sica. Nemam nikog u splitu a i nebi se zajebavo za 100 kn.
 S tim da ja placam bez pdva i ispadne oko 1600kn.

10 godina
offline
Koji monitor kupiti

Ne vrijedi vise ovaj 30uhladu kupon u hangaru za della ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti
hahhaajaads kaže...

Ne vrijedi vise ovaj 30uhladu kupon u hangaru za della ?

 

Trebalo bi raditi, akcija traje do ponoci... jedino ako je rasprodan...

EDIT: upravo probao ubaciti u kosaricu i dodati kod, meni hoce

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 16:07 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
ibme74 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ne vrijedi vise ovaj 30uhladu kupon u hangaru za della ?

 

Trebalo bi raditi, akciaj traje do ponoci... jedino ako je rasprodan...

Vrijedi ustvari, tipkao sam 30uhladu ali nisam vidio da mi je gore izbacio da je za krivi "payment"...

9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
hahhaajaads kaže...
ibme74 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ne vrijedi vise ovaj 30uhladu kupon u hangaru za della ?

 

Trebalo bi raditi, akciaj traje do ponoci... jedino ako je rasprodan...

Vrijedi ustvari, tipkao sam 30uhladu ali nisam vidio da mi je gore izbacio da je za krivi "payment"...

 Ma ja cu vratiti ovaj AOC sto sam uzeo neki dan i naruciti ovaj DELL jbg, ko bi rekao da će baš toliki popust biti, do 3000kn DELL S2719DGF je daleko najbolji monitor koji se može kupiti, a ova cijena od 2000kn je preisplativa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 20:53 (BeLLicus).
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ima tu konkurencije, npr. Samsung JG50 isto 2K reza, 144Hz i VA panel od 2250kn. Dell koji si spomenuo prodaje kolega Augi80 na forumu za 1900kn, makar on svasta prodaje pa nikako da proda.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
BeLLicus kaže...
hahhaajaads kaže...
ibme74 kaže...
hahhaajaads kaže...

Ne vrijedi vise ovaj 30uhladu kupon u hangaru za della ?

 

Trebalo bi raditi, akciaj traje do ponoci... jedino ako je rasprodan...

Vrijedi ustvari, tipkao sam 30uhladu ali nisam vidio da mi je gore izbacio da je za krivi "payment"...

 Ma ja cu vratiti ovaj AOC sto sam uzeo neki dan i naruciti ovaj DELL jbg, ko bi rekao da će baš toliki popust biti, do 3000kn DELL S2719DGF je daleko najbolji monitor koji se može kupiti, a ova cijena od 2000kn je preisplativo.

 

Mislim da tu titulu ipak drži AOC CQ32G1. Osim ako nekome baš nije prevelik, iako ne vidim zašto bi bio.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Meh, 31.5"je nesto izmedju TV-a i monitora vec. Za 3000kn ja bih pokusao nabavit ovo iz Njemacke: https://www.otto.de/p/msi-led-monitor-3440x1440-uwqhd-8-ms-reaktionszeit-100hz-optix-mag341cq-792206664/#variationId=792206665 Ultrawide je ipak korisniji kao monitor, naspram ogromnih 16:9 monitora, kome ne treba samo za igre. Doduse, specs AOC CQ32G1 su za pohvalu za HR trziste.

5 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti

Osobno imam jedcan msi iz mag serije i mogu samo reci hvale za produkt..odlican va panel 110 ili115 rgb pokrivenost,svi su zakrivljeni,odlicne rekcije,freesync...za te pare doslovno poklonjeno.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
The_Fichek kaže...

Meh, 31.5"je nesto izmedju TV-a i monitora vec. Za 3000kn ja bih pokusao nabavit ovo iz Njemacke: https://www.otto.de/p/msi-led-monitor-3440x1440-uwqhd-8-ms-reaktionszeit-100hz-optix-mag341cq-792206664/#variationId=792206665 Ultrawide je ipak korisniji kao monitor, naspram ogromnih 16:9 monitora, kome ne treba samo za igre. Doduse, specs AOC CQ32G1 su za pohvalu za HR trziste.

 A ono, 100 hz je ipak osjetno manje, a ovaj 32" je dovoljno velik da ne mora biti ultrawide. Imam taj monitor i sad mi 27" monitori izgledaju premaleno.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice