Novi monitor - upgrade sa Samsunga 713N

poruka: 3
|
čitano: 1.052
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Novi monitor - upgrade sa Samsunga 713N

Vec duze vreme se zagrevam da kupim novi monitor, posto mi ovaj 713N postaje tesan :) Medjutim, nemam bas puno para, pa imam neka pitanja, mozda je neko bio u istoj situaciji kao ja...

 

Enivej,  zamimaju  me  ovi  jeftiniji  22"  modeli  bez  DVI-ja.  To  mi  je  i  glavno  pitanje,  da  li  se  na  22"  LCD-ovima  oseti  razlika  izmedju  VGA  i  DVI  prikaza  slike?

 

Konkretan  model  koji  me  zanima  je  Asus VW222S,  mada  bih  kupio  i  Viewsonica  za  otprilike  iste  pare.  I da li neko mozda zna kakvi su Belinea monitori, posto su i oni tu negde po ceni? Hteo bih da napomenem da sam jako zadovoljan sa kvalitetom slike ovog Samsunga sto trenutno imam, jedini razlog zbog kog zelim novi je veca slika, tj. veci radni prostor. S' tim na umu, bitno mi je samo da taj novi monitor bude veci (22" wide), a kvalitet slike (boje i odziv, pre svega) da budu isti ili bolji od 713N.

 

Ne  znam  sad  kako  ide  kurs,  recimo  da  bih  mogao  nekako  da  skupim  200-250  evra  :)


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi monitor - upgrade sa Samsunga 713N

SVi monitori te dijagonale osim novog Lenova, dolaze s TN matricom. Svi su možemorec slicni, razlika je najprisutnija u dizajnu. DVI pod obavezu, jer slika je bolja oko 10%...a razlika u cijeni je minimalna.

 

LG 22" L226WTQ b bio idealan izbor - oko 2000kn

 

Ako ti je preskupo, PHILIPS 220VW8FB/LG L222WS ili nešto od BenQ-a i to je to. Znaci, ništa od S-View/Proview/PRESTIGIO/CIBOX itd. ;)

 

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2008 23:50 (Gilbert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi monitor - upgrade sa Samsunga 713N

Ok, hvala na savetima :) Taj prvi LG kod nas kosta preko 300 evra, tako da mislim da od toga nece biti nista ;)

 

Bleh,  dosadilo  mi  je  da  kupujem  best-buy,  hocu  i  ja  editor's  choice Belji se


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice