Oled monitor

poruka: 6
|
čitano: 3.126
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Oled monitor

Malo čačkam po internetu monitore budučnosti i vidim OLED.Kontras 1 000 000 : 1,debljina ekrana par milimetara,brzina odaziva 0.01ms,piše izlazi na tržište 2010 a cijene padaju u normalu 2015 godine,ne mogu vjerovati da čemo tada imati tako dobar ekran,bolji nego što ih imaju u zvjezdanim stazama.Molim vas podjelite svoja mišljenja sa mnom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Oled monitor

Mislim da je Oled najbolji 2d ekran kojeg je moguče napravit.Kodak ga razvija od 1970 godine.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Oled monitor

Sta neče baš nitko raspravljat o OLEDU.

15 godina
neaktivan
offline
Oled monitor

Novi Samsung LCD (116cm, 46") televizor s OLED pozadinskim osvjetljenjem košta oko 16.000Kn.

Kolko če tek koštati OLED televizor. To je još prekupo za prosječnog čovjeka, a i predaleko, kad če te 2015. god.

biti prihvatljiva cijena.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2009 11:22 (Koja_pila).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Oled monitor

Ako sad imaš lcd televizor i lcd monitor isplati se čekat 2015 godinu,6 godina če brzo proletit,nabrojo sam ti neke stvari koje oled ima,ne mogu vjerovat da če biti tanak samo par milimetara,baš če futuristički izgledat.

12 godina
neaktivan
offline
Oled monitor

Evo, da ne pokrećem novu temu, počeo sam se zanimati malo za OLED.

 

Dakle, jel se može gdje u HR nabaviti neki OLED monitor?

 

U kakvom je stadiju tehnologija trenuto? Znam da je kvaliteta slike prilično dobra (barem kontrast i odaziv), iako su plave malo slabije izražene u odnosu na crvene i zelene; ali, da li je tehnologija spremna za masovnu upotrebu? Da li su paneli pouzdani?

 

Eto, nadam se nekoj zdravoj raspravi na temu OLED monitora =)

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice