QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

poruka: 7
|
čitano: 1.384
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

mALO SAM GLEDA NASOVE PA SU MI UPALI U OKO QNAPOVI TRIBA MI ZA DIJELJENJE IZMEDU PAR PC PS3 I PO MOGUCNOSTI PSP OBA IMAJU SLICNE KARAKTERISTIKE ALI GLAVANA RAZLIKA JE STA 219 IMA 1.2 GHZ I 512 MB DDR2 A OVAJ 800MHZ I 256MB DDR2 .POSTO NE MISLIM KUPOVAT NAS SVAKE DVIJE GODINE VAZNO MI JE DA BUDDE BRZ DALJNIH PA REIMO 4 GOD JEL.SAD ME ZANIMA KOJI DA UZMEM.

 

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

3 si mjeseca na forumu, jesi li pročitao pravila?! Nema pisanja velikim slovima?!

 

U NAS-eva ti je veći problem propusnost mreže i brzina pisanja po diskovima, tako da potpuno pogrešno gledaš na cijelu situaciju.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

Sorry za velika slova nisam procita prvila znam ih ki za svaki drugi forum su kako mislis brzina diskova pa mos stavit koji god oces

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

Sve ti zavisi s koliko novca raspolažeš i dali želiš diskove kupovat odvojeno ili da već budu ugrađeni u NAS?

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

pare mi nisu bas neki uvijet kad vec kupujem kupujem sve mi se nekako ovaj ts219 cini bolji

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

Kupi onda Ts 219. Najvažnije ti je da zadovoljava tvoje potrebe za prostorom i konektorima.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
QNAO NAS TS 210 ILI Ts 219

mislim da hoce ma ima jednu malu manu to je sta 210 pdrzava i psp a 219 ne al risit cemo to

 

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice