Thomson ST780i WL

poruka: 3
|
čitano: 2.800
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Thomson ST780i WL

Mene zanima dali mogu sa modemo Thomson ST780i WL koristiti ga za umreživanje računala i igranje igara ???

I jel mo može tko objasniti kako ako se može !

@error@
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Thomson ST780i WL

dali zna tko ???

@error@
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Thomson ST780i WL

Moze...imas dva nacina, da na svaki racunar koji ces spojiti na njega ukljucis DHCP pa da router odredjuje adrese i sl. ili da ih podesis kao staticke u startu. Npr. kod mene su dva podesena na staticke adrese, a treci mi je wireless-om s njim u vezi. E sad, ne znam koliko si upucen oko toga i koji ti je sistem, ali npr. ako ti je XP, onda stavi za prvi> IP 192.168.1.2, SM stavi 255.255.255.0 (ovo ti ide po automatizmu, samo klikni misem u polje, za ovaj tip mreza, tip C, to je to...) i u polje DG upisi 192.168.1.1, e sada za drugi, sve isto osim prve stavke, tj. u IP upisi 192.168.1.3 , za svaki slijedeci po istoj shemi...Da bi ga povezao wireless-om, moras malo cackati po routeru, udji u njega sa 192.168.1.254 i trazi na spisku postavke za wireless, tamo imas upisan kljuc za wpa enkripciju, zapisi ga negdje i kad pokusas da se wl-om konektujes na njega, taj key upisi i to je to...Meni je sa dinamickim adresama pravio nekih problema, ali samo zbog firewall-a...i sada su mi i dalje na statickim, sinoc klinci igrali FarCry-multi...

ako IF onda THEN...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice