Vip USB stick ( internet )

poruka: 74
|
čitano: 50.251
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Vip USB stick ( internet )
Kupio bih si vipov usb stici za internet s kuponom iz buga pa me zanima par stvari:
1. znam da je taj paket bez ugovorne obaveze pa me zanima da li se uz to dobije i posebna sim kartica za to ili uopće nije potrebna ?
2. da li je moguće uhvatiti signal na bilo kojem mjestu ( kakva im je pokrivenost )
3. znam da se račun na tome nadoplaćuje bonovima pa me zanima koliko mogu surfati s 50kn ?
4. da li je to isplativo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
perkoxcar kaže...
Kupio bih si vipov usb stici za internet s kuponom iz buga pa me zanima par stvari:
1. znam da je taj paket bez ugovorne obaveze pa me zanima da li se uz to dobije i posebna sim kartica za to ili uopće nije potrebna ?
2. da li je moguće uhvatiti signal na bilo kojem mjestu ( kakva im je pokrivenost )
3. znam da se račun na tome nadoplaćuje bonovima pa me zanima koliko mogu surfati s 50kn ?
4. da li je to isplativo

Pozdrav,prvo, uz kuponom iz Buga  kupuješ Usb sticka od Vipa dobiješ sa sim karticom dobijes garancijom na 2g, a Usb stick radi kao mobitel jer je ta kartica radi kao podatkovna i nije moguć govorne linije već samo za surfanje interneta i slanje SMS poruke. Drugo, ovisi kakve signale hvataš na mjestu gdje živiš, pa ako imaš vipov mobitel koji uz gornje ekrana za signale a ima oznake GPRS,  E je Edge , U je UMTS i H je HSDPA, ako živiš na selu onda signala hvata  GPRS ili EDGE i dok za grad HDSPA/UMTS i čak obrnuto. Za surfanje bonom od 50kn a za njega je tarifa 75mb   i sada je 25kn=50mb. 91kn=300mb i 1GB= 191kn. Ovisi kako se potroši dakle više-manje. Najbolja samo za slanje i primanje maila i čitanje neki stranice.  Bilo bi dobro da prije kupnje posudiš od nekog  prijatelja ako imaš i koji ima Vipov usb sticka i da isprobaš dali ti se odgovara pa onda kupiš na sigurno.  Ja sam na pretplati od 1 gb i živim na selu a signal je EDGE i signal je jak na pet crtice dok UMTS/HDSPA jedva lovi na samo  jednu crticu signala i zadovoljan sam za surfanje, čitam na ovome i pokoji šaljem i primam maila. A  moju tarifu od 1gb jedva stignem za mjesec dana. Osmijeh

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 17:31 (Nello).
15 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

Pozdrav!

 

ja kupio VipMe Broadband Vodafone mobile Connect USB Stick.

 

Software instalirao (cak najnoviji sa vodafoneovih stranica verzija 10, uz stick dolazi verzija 9.3), on se uspio spojit (UMTS), medjutim, internet explorer mi ne prepoznaje ovu konekciju, tako da ne mogu surfat netom, na samom sticku svitli zelena lampica sto znaci da je stalno spojen.

Help!

 

MSI GX630
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
pa probaj drugi preglednik, preporuka chrome.
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
monkeymoon kaže...

Pozdrav!

 

ja kupio VipMe Broadband Vodafone mobile Connect USB Stick.

 

Software instalirao (cak najnoviji sa vodafoneovih stranica verzija 10, uz stick dolazi verzija 9.3), on se uspio spojit (UMTS), medjutim, internet explorer mi ne prepoznaje ovu konekciju, tako da ne mogu surfat netom, na samom sticku svitli zelena lampica sto znaci da je stalno spojen.

Help!

 

Pozdrav i tebi. Najbolje da staviš hrvatski Mozila Firefox jer se odma otvara i najbrža stranica ikad i ne troši resurse i podržava download ( spremanje razne softvera).  Ja koristim već dugo. A IE ti treba tako dugo učitavaCool i puno guta promet.

Nenad
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
Nisam znao da osim jezika postoji i razlika u brzini izmedju hr i eng verzije firefoxa. Nego, sto se tice zamene za IE, ja bih ti preporucio operu, ne samo zbog brzine nego i zbog jedne potencijalno korisnije sitnice. Naime Opera ima opciju zvanu Opera Turbo koja radi na istom principu kao na opera mini i mobile za mobilne telefone. Ta opcija salje zahtev operinim serverima koji preuzmu stranicu, kompresuju je i salju na tvoj komp stedeci ti pritom kolicinu podataka. Jedina mana joj je sto su slike dosta manje kvalitete ali za mail. Forume, vesti to uglavnom nije ni bitno :-)
At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
14 godina
offline
Vip USB stick ( internet )
50 kn - 75mb, pa to je pljačka
Kakav je tele2 s obzirom na cijene ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vip USB stick ( internet )

Koliko ja znam kod Tele2 je 1gb 85 KN mjesečno

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
perkoxcar kaže...
50 kn - 75mb, pa to je pljačka
Kakav je tele2 s obzirom na cijene ?

Ispričavam se nas pogrešku ta tarifa je stara a danas novija i imaš ga u linku: http://www.vipnet.hr/vipme-broadband i evo sve lijepo piše.

Još jednom ispričavam se na pogreški. Osmijeh

Nenad
14 godina
offline
Vip USB stick ( internet )
Vidim da je u tele2 0,25 kn / mb.

Znači za 50kn = 200mb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

zadovoljstvo mi je sa vama podijeliti nagradu koju sam dobio od vipa,nakon obnove racuna sa 50kn.

 

ovaj stick ponekad koristim kada nisam doma.

teško vrijeme za matore
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip USB stick ( internet )

Glavu gore, neki dan dobio 12kn na mogu, ali to ista stvar.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

molim pomoc imam usb vip stik na bonove od pocetka je dobro radio ali je gubio signal dad sam kasnije nesto zbrisao i sad ga treba ponovo instalirati ali kaze da je greska MY PICTURES ne kuzim kaj to znaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

a jesi nam pomogao sa tim infom my picture...kakve to veze ima sa stickom?

skini free revo unistaller i pronadji vodafon, te ga temeljito deinstaliraj...ponovo ubodi stick i krece novi install sa sticka.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )

e kad ovo skinem kamo onda sa tim?

16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

imam tu mapu otvorenu i kad kliknem gore su tri broja i nista se ne desava na vodafone

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

kakva tri broja?

izgasi dolje u traju sa exit vodafon aplikaciju (dolje kraj sata)

istekaj stick.

nadji vodafon u revo uninstaleru, desnim misem klik po ikoni i otvorit ce se crnim masnim slovima opcija, uninstall.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )

Torrente molim te baci settings od Vipa. Ja sam bio spojen na Carnet acc od sestre u suradnji sa Vipom ali ona je sad u srednjoj od ljeta i ukinuo joj se Carnet acc, a otkad sam dobio taj stick(početkom ove godine) nisu radile tvorničke postavke, a nisam se zamarao da ih aktiviram jer sam odmah koristio carnet postavke.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

pricekat ces dok upalim laptop i pogledam,sada sam na dsktopu.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

radnik evo tebi prva slika, nema tu nejasnoca.

 

alian, sada samo saltas, hocu koristit carnet, hocu koristit vipnet.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )

Hvala na trudu, ali znam ja sve to. Meni trebaju obične vip postavke, ne carnet, carnet znam naštelati, ali otkad sam dobio taj stick nije htio raditi sa običnim postavkama već samo carnetovima pa mi trebaju nečije postavke od "Vip" profila da usporedim. ;)

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
14 godina
moderator
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
AlienWare1 kaže...

Hvala na trudu, ali znam ja sve to. Meni trebaju obične vip postavke, ne carnet, carnet znam naštelati, ali otkad sam dobio taj stick nije htio raditi sa običnim postavkama već samo carnetovima pa mi trebaju nečije postavke od "Vip" profila da usporedim. ;)

to na pretplatu ili bonove? ako je na pretplatu moraš kod vipa deaktivirat carnet opciju da bi radilo samo preko vip-a

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

on bi morao raditi glatko sa cistim vipom, recimo cim dilitas sada carnet.

nema tu lozinki i passworda.

sam prepozna broj sim kartice i eventualno pita pin.

isto kao sto je svima radilo sa bug promocijom.

 

eh sada, ja cisto sumnjam da je to neki spesl sim koji je prvi dan dodijeljen carnet korisniku i nikako drugacije nece raditi.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
torrente kaže...

on bi morao raditi glatko sa cistim vipom, recimo cim dilitas sada carnet.

nema tu lozinki i passworda.

sam prepozna broj sim kartice i eventualno pita pin.

isto kao sto je svima radilo sa bug promocijom.

 

eh sada, ja cisto sumnjam da je to neki spesl sim koji je prvi dan dodijeljen carnet korisniku i nikako drugacije nece raditi.

ja koristim takav stick...ako je na pretplatu onda se mora kod njih aktivirat carnet tarifa i ne može se koristit vipova, kad se deaktivira koristi se vip, a ne može carnet...

 

ako je na bonove onda se koristi po želji...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
torrente kaže...

on bi morao raditi glatko sa cistim vipom, recimo cim dilitas sada carnet.

nema tu lozinki i passworda.

sam prepozna broj sim kartice i eventualno pita pin.

isto kao sto je svima radilo sa bug promocijom.

 

eh sada, ja cisto sumnjam da je to neki spesl sim koji je prvi dan dodijeljen carnet korisniku i nikako drugacije nece raditi.

Pretplata je, normalan je sim, i da, trebao bi raditi na običnim Vip postavkama, ali otkad ga imam nijednom mi se nije htio povezati na Vip postavke..

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
14 godina
moderator
offline
RE: Vip USB stick ( internet )
AlienWare1 kaže...

Pretplata je, normalan je sim, i da, trebao bi raditi na običnim Vip postavkama, ali otkad ga imam nijednom mi se nije htio povezati na Vip postavke..

pročitaj moj post iznad

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

eto rijeseno, nisam znao za taj info, jer nemam pretplatnicku opciju.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Vip USB stick ( internet )

kad ja idem na deinsteliraj  tamo kliknem nista se ne dogada cekam ko budala da prode boj 1 pa 2 a na 3 nista stoji

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 18:49 (RADNIK).
16 godina
neaktivan
offline
Vip USB stick ( internet )

znaci ti si onaj put nesto rucno zeznuo.

jesi isao pod windowse addremove program...isto ne trza?

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice