Zyxel P-660 HW-D3

poruka: 34
|
čitano: 10.806
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva

Dakle stigla je ponuda za produljenje ugovora kod T-coma. Nažalost nemam nikakvu alternativu po pitanju adsl-a pa sam osuđen na t-konj. U ponudi su zvučnici Logitech-ovi X-530,tipkovnica i miš+web camera i wlan router Zyxel P-660 HW-D3. Treba mi router  (imam laptop i komp na različitim lokacijama a želim net) pa me zanima ima li tko taj router i kakva su mu iskusta s njim? Od onog kasdinog sranja sam oprezan pa nebi htio da mi daju smeće.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Vjerujem da ce se javit bar trojica koji ce reci da je taj router sranje, al oni nemaju pojma. Ja sam imao zyxel jedno vrijeme i radio je ok u 24/7 downloadu (uploadu). A sad kakav ce tebi biti, ovisi. Kao router je ok, posebice kad maknes IPTV firmware.


Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
Rain Man kaže...

Vjerujem da ce se javit bar trojica koji ce reci da je taj router sranje, al oni nemaju pojma. Ja sam imao zyxel jedno vrijeme i radio je ok u 24/7 downloadu (uploadu). A sad kakav ce tebi biti, ovisi. Kao router je ok, posebice kad maknes IPTV firmware.


 Ma ne želim ništa loše govoriti ako nije argumentirano,ali upravo prije tri dana ,susjeda je imala taj router i riknuo nakon godinu dana a imala je sreće da je pod garancijom i
upravo su joj sve zamijenili a sam serviser je rekao da nije kvalitetan,kod zmjene nije dobila nikakvu opremu(žnjore i slično) a trebala je,jer po ugovoru s t-com-om to i piše ali naravno ljudi ništa ne pitaju jer misle da to tako mora,i morala je stare koristiti .Nemam ništa od papira kao dokaz ali mogu je pitati ako detalji zanimaju nekoga.Do tog trenutka kad joj je riknuo je radio odlično.

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3

Router je odličan.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Meni je zyxel izgorio, tocnije puko grom i otisao router u vjecna lovista. Jos tocnije desilo se to kod susjeda no ista stvar. Do tad je radio kako treba. Susjed i sad ima zyxel, ima flat, ide maxtv preko routera i sve 5. Trenutno najbolje sto se moze od t-coma dobit je d-link 684t, al zyxel mu je uz bok. Router radi dobro kada je situacija takva u kojoj bi svaki router radio dobro. Ne radi dobro kada ljudi zaborave splitter prikopcat, kada imaju lose instalacije, lose parice, daleko su od centrale, imaju cesta padanja napona, prevelik broj konekcija otvoren, bezicne telefone uz router ili im je u sobama ko u sauni.

 

Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2008 20:50 (Rain Man).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
imam ga doma ali ga ne kristim, stoji odsarafljen kraj kompa. vise mi je za testiranje. jedino kaj za njega mogu trenutno reci je da ima grozan softvare. lepsi nego dlink ali los jako, dlink bar ima busybox ovo je koma.
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Router imam mjesec dana, za sada sve pet


E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

devil, ne mozes sudit router po tome koji ima ljepsi softwer. A jos k tome zyxel uopce nema los.


Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iskustva

Imam i ja ovaj router već solidnih godinu dana i ,moram priznati, dobro me služi tako da ga iskreno preporučam...Smijeh


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
Rain Man kaže...

devil, ne mozes sudit router po tome koji ima ljepsi softwer. A jos k tome zyxel uopce nema los.


 sused( :) ) vidis da ocito mogu:P
meni se ne svida to kej imaju neki cudno prepravjljenu sustav unutra. mislim kad se telnetiras na njega. dlink je tu super, a i stvar koja mi se ne svida kod ovih rutera je kaj nemogu forwardat vezu na net bezicno.
meni ht greskom dal 2 rutera pa eto imam tog zyxela za sprdanje iz njega:) dok izade garancija budem probal  nalemiti njagov wlan adapter na maxtv uredaj, ipak bude valjda neka korsit od njega

i nogom u guzicu je korak naprijed
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
Rain Man kaže...

Meni je zyxel izgorio, tocnije puko grom i otisao router u vjecna lovista. Jos tocnije desilo se to kod susjeda no ista stvar. Do tad je radio kako treba. Susjed i sad ima zyxel, ima flat, ide maxtv preko routera i sve 5. Trenutno najbolje sto se moze od t-coma dobit je d-link 684t, al zyxel mu je uz bok. Router radi dobro kada je situacija takva u kojoj bi svaki router radio dobro. Ne radi dobro kada ljudi zaborave splitter prikopcat, kada imaju lose instalacije, lose parice, daleko su od centrale, imaju cesta padanja napona, prevelik broj konekcija otvoren, bezicne telefone uz router ili im je u sobama ko u sauni.

 

1. Svaki router izgori kada ga kresne grom.
2. Ako ne spojiš splitter, neće ti niti jedan raditi.
3. Loše instalacije za svaki modem znače lošu vezu.
4. Svi WiFi rade na istoj frekvenciji jer je ona standard, pa svaki ima problem s drugim sličnim uređajima na istom kanalu.
5. Temperatura je jedino što se razlikuje uz naravno mogućnosti, koje su kod ovih SOHO routera uvijek iste.

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

"Nasi" bi ljudi htjeli vrhunski uredaj, a da ga ne moraju platit. Cinjenica da svaka nisa trzista ima svoje kupce. E sad ako se nadjes u krivoj ne mozes sudit nesto sto u biti nije predvidjeno da radi tako. U fak, moj yugo nejde 200km/h!

 

99% korisnika jedva slozi wifi zastitu na routeru, a ako radi ok s MAXtv-om i 24/7 downloadom njima je dovoljno. Ovih par sto se skupi po forumima i usporeduju firmin cisco s 200kn routerima za kucni wlan nije za uzet u obzir. :p


Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Hvala svima na pomoći! LOCK.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Evo uzeo sam taj modem i danas mi je stigao. Nisam koristio još WLAN. Ovaj modem sam spojio kao i ostale zicne rutere i radi. Ali ja jos uvjek nekontam sta ce mi ta antena. Kako se uopce spojit s njom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Uvezi ovog rutera imam pitanje kako se otvaraju portovi

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zyxel P-660 HW-D3

D3 za sada gdje god sam ga složio radi ok. T3 je imao nekih problema htio to netko priznati ili ne, i nije bio router koji bi preporučio.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Namještavo sam bratiću prošli tjedan taj router....osobno, meni je katastrofa.

Mislim radi to čudo OK, ali web sučelje se jedva vuuče, ne prihvaća više konekcija istodobno, port-forwarding je misterija, treba ga namještavati i u NAT-u i pod firewall, onda na loginu sučelju neki put prihvati nekada ne prihvati logiranje, pa zablokira, javlja da je netko spojen, a nije nitko...firmware je katastrofa. Kada sam namjestio, došao doma i krpicom očistio svoj Linksys+DD-WRT od sreće i zadovoljsta. :D

 


There's no place like 127.0.0.1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
DRM kaže...

Namještavo sam bratiću prošli tjedan taj router....osobno, meni je katastrofa.

Mislim radi to čudo OK, ali web sučelje se jedva vuuče, ne prihvaća više konekcija istodobno, port-forwarding je misterija, treba ga namještavati i u NAT-u i pod firewall, onda na loginu sučelju neki put prihvati nekada ne prihvati logiranje, pa zablokira, javlja da je netko spojen, a nije nitko...firmware je katastrofa. Kada sam namjestio, došao doma i krpicom očistio svoj Linksys+DD-WRT od sreće i zadovoljsta. :D

 


 Router je stigao jučer,danas sam sve podesio i radi ko sisa Smijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3

ŠTA SI SVE DOBIO UZ MODEM U KUTIJI JESI DOBIO MREŽNI WIRLESS ADAPTER

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 16:21 (vedrann).
16 godina
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Zyxel je odličan router. D-link je smeće (barem ovo što je T-com nudio, neznam dali još uvijek te routere nude) inače ti D-linkovi su smećad kod koje kad dođe do npr. nestanka struje "zaborave" postavke (port forwarding i sl.), a malo je frustrirajuće kad svaki put moraš postavljat portove nakon reseta routera.

King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
vedrann kaže...

ŠTA SI SVE DOBIO UZ MODEM U KUTIJI JESI DOBIO MREŽNI WIRLESS ADAPTER

 Ne.Dobio sam router,potrebne kablove (napajanje od routera i 2 mrežna) i cd. Šta ti vičeš?
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 16:38 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Jel netko mozda zna moze li se s ovog routera maknuti ona antena, tj staviti druga i kako ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Vidim da vas ima dost u sličnoj situaciji kao što je moja - uzeo sam kod t-coma zyxel-ov wlan ruter i sad imam problem. da napomenem da imam laptop sa wlanom i pc bez njega. naime, kad ga stavim u bridge način, onda se mogu normalno spajat na net, ono povezivanje, ali samo žično - i sa pca i sa laptopa. e al kad ga stavim u ruter način, onda ne mogu ni žično ni bežično se spojit, ni sa pca ni sa laptopa. driveri su instalirani, meni više paše da bude u bridge modu tak da se spajam kad želim pošto imam 1 gb prometa, al da mogu žično, to mi je bitno. pa ak netko zna da mi pomogne, please

 

edit:   zaboravih napomenit da sam podešavo sve živo, prebacivao između pppoe za bridge i to mi radi, a za ruter način sam slijedio uputstva i ne radi. i da, kad sam spojen s laptopom preko wlana i pc-em preko etherneta, ne pingaju se a ista je grupa

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2008 14:41 (Val).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
Val kaže...

Vidim da vas ima dost u sličnoj situaciji kao što je moja - uzeo sam kod t-coma zyxel-ov wlan ruter i sad imam problem. da napomenem da imam laptop sa wlanom i pc bez njega. naime, kad ga stavim u bridge način, onda se mogu normalno spajat na net, ono povezivanje, ali samo žično - i sa pca i sa laptopa. e al kad ga stavim u ruter način, onda ne mogu ni žično ni bežično se spojit, ni sa pca ni sa laptopa. driveri su instalirani, meni više paše da bude u bridge modu tak da se spajam kad želim pošto imam 1 gb prometa, al da mogu žično, to mi je bitno. pa ak netko zna da mi pomogne, please

 

edit:   zaboravih napomenit da sam podešavo sve živo, prebacivao između pppoe za bridge i to mi radi, a za ruter način sam slijedio uputstva i ne radi. i da, kad sam spojen s laptopom preko wlana i pc-em preko etherneta, ne pingaju se a ista je grupa

 

 pppoe (peer to peer over ethernet) ti treba ukoliko se spajaš sa običnog adsl modema. Kada sam stavio router uredno mi je prepoznao postojeću konekciju (instalacija preko cd-a.) Upravo sam pogledao kod brata na računalu (spojen je žicom,ja wireless-om preko laptopa) i pppoe protokol se ne koristi (router mod). Si instalirao preko cd-a? Stvarno mi nije jasno zašto ti ne radi jer ja praktički ni nisam morao klikati sve je router sam odradio.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2008 15:03 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Zyxel P-660 HW-D3

onda mora u tome bit problem - probao sam instalirat preko cd-a, al kod postavljanja veze mi javi grešku, sve napravi ok, ono kad treba ukopčat utp, PREPOZNA da je ukopčan, instalira modem i kad ide radit vezu, javi da NEMOŽE pronać modem. probao i na kompu i na laptopu i nigdje neće instalirat. onda sam ručno instalirao drivere i podešavao modem preko web browsera

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3

samo da napišem da sam uspio riješit problem, za vas koji se još mučite - isključio sam da windowsi konfiguriraju wlan i preko "originalnog" softvera (atheros u mom slučaju) sve fino podesio i ... radi

 

pozdrav

15 godina
protjeran
offline
Zyxel P-660 HW-D3

uopće nije istina

  joj sorry kriva tema

 

lol

Shady in the house
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2008 20:36 (Shady).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zyxel P-660 HW-D3

Nakon dugo vremena sam se sjetio da bih mogao malo prčkati po ZyXEL P-660HW-D3 wlan modemu. Ali problem je što na lijevo, gdje bi trebalo pisati ispod statusa: P-660HW-D3 pa onda ispod toga network, security, advanced i maintenance, piše samo P-660HW-D3, a ovog odispod nema. Kako to dobiti nazad?

Jel reset rješenje?

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 1:24 (denix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3
Bruno kaže...

Router imam mjesec dana, za sada sve pet


 Da, baš. Da ti sad ne počnem pričat roman u kojem je ovaj rooter negativac.
15 godina
offline
RE: Zyxel P-660 HW-D3

Ne,imas smanjenu listu mogucnosti ako udjes s krivom sifrom.

Kada ulazis s administratorskom sifrom onda imas cijelu listu opcija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice