Početci u Photoshopu - trebam pomoć

poruka: 12
|
čitano: 5.382
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Početci u Photoshopu - trebam pomoć

dakle, ja bi želio da mi netko objasni one osnovne stvari u Photoshopu cs3.

pa eto prva: kako se na jednu sliku umeće druga (kao kad su u bugu na sliku zgužvanog papira umetnuli logotip od buga)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć
sovac_ri kaže...

dakle, ja bi želio da mi netko objasni one osnovne stvari u Photoshopu cs3.

pa eto prva: kako se na jednu sliku umeće druga (kao kad su u bugu na sliku zgužvanog papira umetnuli logotip od buga)

misliš da će ti netko na forumu davati tutorijale, pogledaj malo ovdje.

16 godina
online
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć
robisierra92 kaže...
sovac_ri kaže...

dakle, ja bi želio da mi netko objasni one osnovne stvari u Photoshopu cs3.

pa eto prva: kako se na jednu sliku umeće druga (kao kad su u bugu na sliku zgužvanog papira umetnuli logotip od buga)

misliš da će ti netko na forumu davati tutorijale, pogledaj malo ovdje.

Sto da ne? Pa forum sluzi za to. jbt sta ce nam forum kad mozemo sve naci na google?

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
Početci u Photoshopu - trebam pomoć

Pa kupi lipo knjgu na temu photoshopa cs3, moze ih se naci za malo vise od stotinjak kuna i stranicu po stranicu do znanja o skoro svim funkcijama photoshopa.

 

Nemas novaca za knjigu?

 

Ne znam jesi li kad cuo, ali cak i u ovoj drzavi postoje javne ustanove koje se nazivaju KNJIZNICE, vjerovao ili ne u njima mozes naci puno knjiga na temu photoshopa.

 

Nemas za godisnju clanarinu za knjiznicu?

 

U krajnju ruku na puno razlicitih torrent stranica mozes naci na desetke knjiga na temu photoshopa i skinuti ih, a ne nas na forumu zatrpavati sa pitanjima na koje mozes sam odgovoriti ako upotrijebis 1% mozga!

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Početci u Photoshopu - trebam pomoć

Ma fuckas i knjigu i forum kad imas brdo mjesta di mozes skinut Lyndinu skolu za Photoshop kao i ostalih brdo profi programa....

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Početci u Photoshopu - trebam pomoć

mislim ja da cu ipak kupit knjigu. hvala svima. al di se ta knjiga može kupit?

Welcome to Liberty City
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć

ako znaš engleski, preko torrenta se može skinuti jako dobrih knjiga o photoshopu.

 

evo pogledaj ovdje i ovdje se mogu kupiti knige.

14 godina
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć

moze mi tko reci dali mogu u photoshopu izostriti sliku?ako ne dali ima koji program za to?

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć
rocker55555 kaže...

moze mi tko reci dali mogu u photoshopu izostriti sliku?ako ne dali ima koji program za to?

  ovisi na koji način želiš izoštriti fotku, postoji mogućnost s unsharp maskama, ovdje je jedan

na hrvatskom pa si pogledaj. a možeš tu fotku uploadati ovdje da vidimo da li se može nešto napraviti s njom.

14 godina
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć

mislim na pixele

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 18:16 (rocker55555).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Početci u Photoshopu - trebam pomoć

mislim da ti tu photoshop ne može pomoći, jer je slika sama po sebi mutna. a trenutačno mi niti jedan drugi program ne pada na pamet, jer ja 99 posto radim s photoshopom (doduše ne ovakve stvari)..možda se netko drugi sjeti, ali sumnjam..

 

obožavam one scene u američkim serijama i filmovima kada mutnu zumiranu fotku s nekim "čudotovrnim softwareom" izoštre do svakog piksela. ako si pogledao onaj tutorijal onda vidiš da photoshop izoštrava piksele, a ne fotografiju kao fotografiju, a ako negdje ne postoje pikseli nema se što izoštriti.

14 godina
neaktivan
offline
Početci u Photoshopu - trebam pomoć

Moze  i ovo da posluzi....cak ima i add-on za firefox...da prikazuje zajedno sa Bing i Google rezultatima rank sajtova,,,,

 

http://www.xmarks.com/topic/photoshop%20tutorials?sid=ga8llxa3&product=xmarks&featured=10307566&xplat=SearchBoost001:C&cid=serp.shmear.rating&mid=g9o616sq

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice