Pomoć oko Photoshopa

poruka: 6
|
čitano: 1.157
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko Photoshopa

Pozdrav,

 

možda nije dobar naziv teme ali boljeg se nisam mogao sjetiti. Dakle, imam savez u Ikariamu i radim trenutno na stranici saveza. Treba mi pomoć oko jedne slike koja bi trebala biti na stranici. Savez se zove ArchersFromHell što bi značilo da mi treba jedna dobra slika na kojoj je jedan strijelac koji se nalazi u vatri (ili paklu). Nadam se da ste me shvatili. Nisam našao niti jedan tutorijal u vezi toga. Pokušavao sam i sam u PS CS5 ali se ne kužim pa to na ništa ne liči Belji se

 

Nadam se da ća te mi pomoći... Hvala

AMD PII 945 3.0 GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite |
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko Photoshopa

jesi već počeo nešto raditi ili treba sve od nule?

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko Photoshopa

Probao sam i sam međutim kao što sam rekao to na ništa ne liči.

 

Volio bih da bude ovaj strijelac i ova vatra.

 

Sada bi trebalo nekako selektirati strijelca da stoji u vatri i onda ispolirat da se dobro uklapa i bilo bi dobro da mi sliku stavite u boji i crno-bijelo pa da se odlučim

AMD PII 945 3.0 GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite |
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko Photoshopa

Itko???

AMD PII 945 3.0 GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite |
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko Photoshopa

ja ću ti pomoći, samo da uhvatim malo vremena Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko Photoshopa

evo, nešto sam napravio, hoće moći tako?  

 

mogu ti mailom poslati .psd file pa da možeš još dotjerati, i promijeniti neke stvari ako hoćeš.

archers from hell archers from hell
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 16:37 (robisierra92).
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice