Gdje kupiti računalo u Splitu?

poruka: 21
|
čitano: 11.316
|
moderatori: naxeem, F1-IVO, Danny_HR, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan

Bok, kupujem si novo računalo( konfiguraciju sam saam sastavio), monitor te mobitel!! No muči me gdje to da kupim u Splitu!?

Koja trgovina je najpovoljnija i najbolja!?

Dali http://www.techware.hr/ ??

4 godine
protjeran

daj trgovina je dosta skupa naspram linksa

zvowea
5 godina

Naruči iz ADM-a.Oni ti dostave besplatno na kucni prag.

5 godina
RE: Gdje kupiti računalo u Splitu?
MaMa kaže...

Bok, kupujem si novo računalo( konfiguraciju sam saam sastavio), monitor te mobitel!! No muči me gdje to da kupim u Splitu!?

Gledaj da ta trgovina ima te koponente koje namjeravaš kupit pa malo pročačkaj po njihovim stranicama da vidiš šta imaju.

Ja sam prije nekih 5-6 godina kupio komp u Teachware-a i nisam imao nikakvih problema osim što sam malo duže čekao da mi isporuče komp, ali koliko sad vidim nemaju toliko veliki spektar komponenti, uglavnom imaju samo Asusove.

Moj trenutni komp sam uzeja u Procesora i što se tiče njih jako sam zadovoljan jer su mi sve sredili u 2 dana ali sada im gledam stranicu a kad tamo samo desetak komponenti tako da neznam šta im je, svrati pa vidi ako hoćeš.

Trenutno bih ti najrađe kupio u Linksa jer stvarno imaju svega i svačega (dobro su opreljeni) a usluga koliko sam imao iskustva s njima je jako dobra. Samo se mani HG Spota, a možeš pogledat u Vemila ako hoćeš, oni su isto neloši.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 14:59 (RePlaY).
4 godine

koliko ja znam imas:PROCESOR(kod dvorane gripe),VEMIL(prima3) I HGSPOT(blizu jokera)!

5 godina
AnNaL kaže...

koliko ja znam imas:PROCESOR(kod dvorane gripe),VEMIL(prima3) I HGSPOT(blizu jokera)!

Ima još Links u kineskom zidu te Filip Informatiku i Formel u nekoj zgradi s live strane odma iza onog semafora kad ideš od zapa prema solinskoj.

4 godine

e da imas filip computers(kastelanska cesta)

5 godina
protjeran
MaMa kaže...

pitaj keruma on sigurno zna koja je nai povoljnija trgovina u splitu

I Jadantisi
4 godine

U procesora ti je najbolje. Imaš kraj koteksa i u emmezete

Neznam šta da napišem?
4 godine

Ne preporučam kupovinu u procesora.

4 godine
neaktivan

PROCESOR- najgori lopovi ikad!

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
4 godine

u splitu - 1.Links

2.Filip Informatika

imas jos hgspot na brodaraci al je boze sacuvaj...vemila nezam ima li jos

procesora izbjegavaj

Znaci najbolji izbor ti je narucit iz ADM-a jer je dostava besplatna ili kupit u linksa koji su opet skuplji nego adm

5 godina

Imaš i Tehničar informatiku. Nalazi se iza one nove zgrade nasuprot ASK. Manji dučan i servis, više su orjentirani na poslovne korisnike, ali isto baci pogled na cjenik na njihovim stranicama: http://www.tehnicar-informatika.hr/index.php

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
4 godine

Links!

preporucam i Tron tamo kraj Maruliceve knjiznice.

5 godina

1. LINKS - Kineski zid, kad ides od Emanuela Vidovića do Poljuda na 3/4 puta skrenes lijevo, s desne strane je Babić pekara mislim

2. P.N.P. - na Blatinama, malo prije skole gledajući sa istoka, s desne strane, roza zgrada

3. Formel - Mažuranićevo šetališta, zgrada na kojoj je nacrtan zmaj

4. Tron - Preko puta knjižnice M. Marulić

5. Techware - do Slobodne Dalmacije na Bolu

6. Procesor - Gripe, Emmezetta

7. HgSpot - odmah preko puta

To je to ja mislim, preporuka ovako kako je poredano, znači ove zadnje 2 ne preporučam, a Links je najsigurniji, P.N.P. je dobar, moj kompjuter je od tamo.

4 godine

ADM - jeftino i besplatna dostava za iznad 2000 kn

4 godine

Ako si sam sastavljao kao sto kazes onda je odgovor nigdje. Gdje god dodjes u Split, pa cak i u links cekat ces da ti dodju komponente koje zelis. To je jad jada i govori i nest o Splitu kao gradu. Najbolje naruci iz Zagreba.

5 godina

cekaj cekaj sad vidim da je ova tema prastara. Komp je vjerojatno vec davno uzet

5 godina
neaktivan
Shody_1994 kaže...

PROCESOR- najgori lopovi ikad!

U u Procesora u Emezete su mi lopovi 3 (TRI)!! PUTA PRODALI POKVARENE ZVUČNIKE, ne neispravne, nego korištene sa servisa, lipo uzeli selotejp, uvalili u neku kutiju i zalipili, još je bila riječ o zvučnicima od 350 kn, tako 2 puta, 3. put su mi dali nove pa opet nisu radili, e onda mi je puka film, došlo mi je da im razbijem zvučnike o glavu. UGL nikad više u procesora ništa neću kupovat, jer je uz sve to i oprema za nijansu skuplja nego u ostalih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 12:00 (kero).
5 godina

Ne kupujte komp u trgovinama koje nemaju vlastiti servis. Ja sam kupio u Linksu i zbog prekidača za paljenje su mi ga slali u Zagreb i vratili mi ga nakon tjedan dana.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 21:54 (Bizarro).
4 godine
neaktivan

Najbolja kupnja tehnike je u internet megastoreu SALONA TECH www.salonatech.com

Sve imaju !

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice