Obrt za prodaju računalne i tehničke robe

poruka: 3
|
čitano: 2.527
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Obrt za prodaju računalne i tehničke robe
Hej ljudi,ovako. Imam jedno pitanje,naime htio bih otvoriti obrt sa računalnom i tehničkom opremom. Sada me zanima kako stupiti u vezu s dobavljačima,npr.jedan dućan iz zagreba na temelju uplate naručuje robu od asbis-a,i sve normalno ima i garanciju i sve je pravovaljano. Zanima me koliko je to u današnje vrijeme isplativo,trebam li imati neko dostavno vozilo,koliko bi me to sve ukupno koštalo?
Hvala svima
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Obrt za prodaju računalne i tehničke robe
Jako tesko i treba ti mnogo novca...ali imam nesto zanimljivo pa javi se na pp ako si zainteresiran
prodajem razne steam gift igre i cd kljuceve za CoD4 te Minecraft------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas------
16 godina
offline
Re: Obrt za prodaju računalne i tehničke robe
alen4430 kaže...
Hej ljudi,ovako. Imam jedno pitanje,naime htio bih otvoriti obrt sa računalnom i tehničkom opremom. Sada me zanima kako stupiti u vezu s dobavljačima,npr.jedan dućan iz zagreba na temelju uplate naručuje robu od asbis-a,i sve normalno ima i garanciju i sve je pravovaljano. Zanima me koliko je to u današnje vrijeme isplativo,trebam li imati neko dostavno vozilo,koliko bi me to sve ukupno koštalo?
Hvala svima

Isplativo gotovo nikako, vidi da li možeš davati kakve usluge.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice