HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 351.572
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Crni35 kaže...

Kupio sam rabljeni htc 10 sa oreom i koliko vidim brzo troši bateriju i poprilično se brzo zagrije.za nekih pola sata upaljenog wi-fi prilikom kojih sam vise bio na cpu-z aplikaciji i pratio podizanje temperature baterije i malo na boost+ aplikaciji i webu baterija se zagrijala sa 26 na 38,7 celzija a baterija je pala za 13 %. Piše u postavkama da je za 1 sat i 13 minuta korištenja zaslona od zadnjeg potpunog punjenja sa 100% pao na 67%. Zadnji SOT je bio 3 sata i 48 minuta bez igranja igrica i samo malo weba i multimedije. Da li je to sve normalno ili? I da li je normalno da na brzom punjacu temperatura ide do 50 celzija a vecinu vremena je samo malo ispod 40?

Sve što si nabrojao je u granicama normale. Dalje, možeš uraditi još samo wipe cache partition i još poneke sitne tweaks da doprineseš uštedi baterije (isključi skeniranje wifi i bluetooth, lokaciju postavi na save mode...) Svu proceduru kako to učiniti lako možeš naći online.

6 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Osim navedenog u mobu još nemam sim karticu tako da netroši bateriju internet od operatera kao niti mrezni signal.evo sad je baterija na 54% a mob nije nista posebno opterecen.samo wi-fi i tri četiri aplikacije u pozadini.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Sad sam gledao nakon paljenja wi-fi za jednu minutu temperatura skoči sa 27 na 34 celzija a za pet minuta na 38,5. Na drugom smartphonu do te temperature dođe nakon 10 minuta igranja igrice.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Zašto se uopće toliko zamaraš temperaturom baterije? Pogotovo što si rekao da je mob rabljeni i znači da baterija nije potpuno nova
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
gdje nađete taj famozni sot
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

u postavkama pod baterija piše korištenje zaslona od zadnjeg potpunog punjenja

6 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Zato što grije prste pa nemožeš ne misliti na nju
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
nemam ja to
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
evo kako je kod mene pod battery
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
evo kako je kod mene pod battery

 pa kliknes history i screen

7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
pokaže se grafikon
jel to što pise ispod History
3h 58m
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Ne znam za vas ljudi ali meni se oreo ni malo nije svidio.

Aj prvo dobre stvari. Ovo kako moze meni na swipe i opadajuci onaj meni isto na swipe bilo gdje na ekranu to je stv top stvar. I podesavanja su bolje organizovana.

Ali npr google play aplikacija mi dosta puta pukne kao i jos neke aplikacije bez ikakvog raloga. Baterija je prelosa, svasta sam pokusava kako bi je produzio ali ne ide. I u boost+ aplikaviji nema vise opcije da stavis rezoluciju na 1080p sto je takodje razlog za slabiju bateriju. Ako ko imam kakv predlog da se produzi baterija nek mi kaze.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

deinstaliaj bost+ aplikaciju

iPhone is a smartphone for dumb people
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
meni je baterija ista
ali mi se uopšte ne sviđa glavni meni
a pogotovo bijela podloga toggle menija
ikonice totalno bezveze, srećom koristim Nova launcher pa sebi podesim druge
uglavnom izbacivanje nivih verzija androida i iOSa je postalo čisto preseravanje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
djogo kaže...

Ne znam za vas ljudi ali meni se oreo ni malo nije svidio.

Aj prvo dobre stvari. Ovo kako moze meni na swipe i opadajuci onaj meni isto na swipe bilo gdje na ekranu to je stv top stvar. I podesavanja su bolje organizovana.

Ali npr google play aplikacija mi dosta puta pukne kao i jos neke aplikacije bez ikakvog raloga. Baterija je prelosa, svasta sam pokusava kako bi je produzio ali ne ide. I u boost+ aplikaviji nema vise opcije da stavis rezoluciju na 1080p sto je takodje razlog za slabiju bateriju. Ako ko imam kakv predlog da se produzi baterija nek mi kaze.

 meni je sve ok ali isto tako play store se rusi kod svakog otvaranja..isto tako i pokoja aplikacija tu i tamo.. pa bug sa zvukovima itd. trebat ce tu jos neka zakrpa ocito.

karlanal kaže...

deinstaliaj bost+ aplikaciju

 kako? to je nemoguce bilo prije, a nemoguce je i sad, barem kod mene.

12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Ovak baterija je definitivno losija na OREO.

 

Spomenuo je netko deinstalirati aplikaciju BOOST+ pa pitam kako ?

 

Jos nesto...sad mi se desava npr netko mi poslaje poruku u messenger a ja ju tek dobijem dok dirnem telefon ili otkljucam ga...jel zna ko zasto je to tako (prije nije bilo tak)

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
na bh online shopu PIK (nešto slično HR njuškalo) naletih na čudan komentar
prodaje frajer htc 10 ali kaže resetuje mu se sam od sebe
kaže dalje da je mjenjao bateriju ali nije displej, kao to se mora odradit u kompletu, pa mu se zato javlja taj problem

zvuči nevjerovatno, da se mora promjenit i displej ako se mijenja baterija pa me interesuje da li je ovo tačno ili je ovaj tip jeo bunike
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
na bh online shopu PIK (nešto slično HR njuškalo) naletih na čudan komentar
prodaje frajer htc 10 ali kaže resetuje mu se sam od sebe
kaže dalje da je mjenjao bateriju ali nije displej, kao to se mora odradit u kompletu, pa mu se zato javlja taj problem

zvuči nevjerovatno, da se mora promjenit i displej ako se mijenja baterija pa me interesuje da li je ovo tačno ili je ovaj tip jeo bunike

Ja znam da na S7e kad mijenjaju ekran mjenaju i bateriju. Kao to se mijenja u kompletu.Zasto?Ne znam, ali znam da su meni tako na S7e promjenili u ovlastenom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 21:57 (R36).
6 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Hteo bih da kupim HTC 10.Zamolio bih da mi neko odgovori da li na ovom telefonu radi NFC, i da li se desavaju neki problemi kada se koristi NFC.To mi je bitno zato sto imam racun u banci,i hteo bih da koristim Wave2Pay uslugu placanja telefonom.Ne bih hteo da kupim telefon ,a da se ustanovi da sa koriscenjem NFC postoje problemi,ili da uopste ne radi.Unapred hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
goran547 kaže...

Hteo bih da kupim HTC 10.Zamolio bih da mi neko odgovori da li na ovom telefonu radi NFC, i da li se desavaju neki problemi kada se koristi NFC.To mi je bitno zato sto imam racun u banci,i hteo bih da koristim Wave2Pay uslugu placanja telefonom.Ne bih hteo da kupim telefon ,a da se ustanovi da sa koriscenjem NFC postoje problemi,ili da uopste ne radi.Unapred hvala.

 Do prije par dana sam mislio da mi NFC ne radi uopce. Ne cita butru i 99 % kartica ali evo jednu hotelsku cita. Preslab je ili je eto jednostavno do materijala :)

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
na bh online shopu PIK (nešto slično HR njuškalo) naletih na čudan komentar
prodaje frajer htc 10 ali kaže resetuje mu se sam od sebe
kaže dalje da je mjenjao bateriju ali nije displej, kao to se mora odradit u kompletu, pa mu se zato javlja taj problem

zvuči nevjerovatno, da se mora promjenit i displej ako se mijenja baterija pa me interesuje da li je ovo tačno ili je ovaj tip jeo bunike

 definitivno neistina, ja sam mjenjao jedno pa drugo tako da gluposti

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
na bh online shopu PIK (nešto slično HR njuškalo) naletih na čudan komentar
prodaje frajer htc 10 ali kaže resetuje mu se sam od sebe
kaže dalje da je mjenjao bateriju ali nije displej, kao to se mora odradit u kompletu, pa mu se zato javlja taj problem

zvuči nevjerovatno, da se mora promjenit i displej ako se mijenja baterija pa me interesuje da li je ovo tačno ili je ovaj tip jeo bunike

 na piku valjaju razne gluposti, ako se telefon tek tako restartuje, ili je baterija ili maticna nije u redu, ako je baterija mijenjana onda je do ploce ( pod uslovom da je radjen i factory reset da ne  bi koja aplikacija zezala, ili eventualno software poblesavio)


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

 meni je sve ok ali isto tako play store se rusi kod svakog otvaranja..isto tako i pokoja aplikacija tu i tamo.. pa bug sa zvukovima itd. trebat ce tu jos neka zakrpa ocito.

Deinstaliraj update Play Store-a i pusti da se ponovo osvježi automatski.

goran547 kaže...

Hteo bih da kupim HTC 10.Zamolio bih da mi neko odgovori da li na ovom telefonu radi NFC, i da li se desavaju neki problemi kada se koristi NFC.To mi je bitno zato sto imam racun u banci,i hteo bih da koristim Wave2Pay uslugu placanja telefonom.Ne bih hteo da kupim telefon ,a da se ustanovi da sa koriscenjem NFC postoje problemi,ili da uopste ne radi.Unapred hvala.

NFC radi bez problema. Koristim ga za spajanje sa svojom Canon kamerom. NFC senzor je blizu kamere pa da te ne zbunjuje gdje je mjesto senzora.

12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Drago mi je da tebi radi dobro :)

Ali jednostavno nekim ljudima ne radi dobro(ili uopce)

 

Odnesem ga svakako na uvazavanje jamstvenog roka, kupio sam pixel2 pa sad mogu nositi slobodno

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ne mogu na glupom Oreu da nađem opciju da za dolazak sms postavim zasebnu zvučnu notifikaciju
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
ne mogu na glupom Oreu da nađem opciju da za dolazak sms postavim zasebnu zvučnu notifikaciju

 zato jer je to bug na htc-ovim mobitelima...mozes to podesavati u sound and notifications > Advanced > Notifications pa odaberes za koju aplikaciju hoces..ali to ne radi, ako promijenis zvuk u jednoj aplikaciji takav ce biti zvuk u svim aplikacijama.

 

ima kolegica s posla U11 i ista stvar nakon Oreo-a. A citam i drugi imaju isti problem.

16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

 zato jer je to bug na htc-ovim mobitelima...mozes to podesavati u sound and notifications > Advanced > Notifications pa odaberes za koju aplikaciju hoces..ali to ne radi, ako promijenis zvuk u jednoj aplikaciji takav ce biti zvuk u svim aplikacijama.

 

ima kolegica s posla U11 i ista stvar nakon Oreo-a. A citam i drugi imaju isti problem.

 Nisam primjetio na U11.. Različiti su tonovi za sms i pozive..

 

Naravno imam 8.0

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 13:18 (zvonac).
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zvonac kaže...
Igor666 kaže...

 zato jer je to bug na htc-ovim mobitelima...mozes to podesavati u sound and notifications > Advanced > Notifications pa odaberes za koju aplikaciju hoces..ali to ne radi, ako promijenis zvuk u jednoj aplikaciji takav ce biti zvuk u svim aplikacijama.

 

ima kolegica s posla U11 i ista stvar nakon Oreo-a. A citam i drugi imaju isti problem.

 Nisam primjetio na U11.. Različiti su tonovi za sms i pozive..

 

Naravno imam 8.0

 ne govorim za pozive, pozivi i sms nisu isti nikad. probaj za gmail i messages aplikaciju imati razlicite tonove.

 

i moguce je da nemaju svi taj bug, zato i je bug, nemaju ga svi. ja velim ono sto ja imam, ono sto ima osoba koja radi samnom i ono na sto se puno ljudi zali na forumima.

7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
@igor

tačno su glupani napravili da promjenom zvučne notifikacije na sms promjeni se automatski i difoltna
debili

ni na gmail na drugom emailu ne mogu da izaberem drugi zvuk notifikacije nego samo ona koju je sam po nekoj formuli odabrao
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
@igor

tačno su glupani napravili da promjenom zvučne notifikacije na sms promjeni se automatski i difoltna
debili

ni na gmail na drugom emailu ne mogu da izaberem drugi zvuk notifikacije nego samo ona koju je sam po nekoj formuli odabrao
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice