HTC Wildfire s android 4.0

poruka: 9
|
čitano: 3.951
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
HTC Wildfire s android 4.0

Gledao sam po internetu i našao sam si ROM za HTC wildifre s ice Cream i ti se instalira i sve normalno radi i tema i aplikacije i sve je odlično samo što mi stalo svakih 30 sekundi dolazi ova poruka "Unfortunately,the process com.android.phone has stopped." i ja stisnem ok i opet sve normalno radi.Kako da to popravim ili di da isključim da mi se to ne pojavljuje ili nikakve druge objave(notifikacions).

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Wildfire s android 4.0

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Wildfire s android 4.0

daj link od tog roma ako je sve ok s njim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

13 godina
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0
Red Devill kaže...
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

A da instaliraš isponova i napraviš full wipe svega??

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0
Daj mi molim te pojasni šta sve da napravim plz???Bio bih ti jako zahvalan :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0
jurica_m kaže...
Red Devill kaže...
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

A da instaliraš isponova i napraviš full wipe svega??

Ma tooo kraljino,care jedan sve rade perfektno :))))))

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0

Pozdrav gdje si skino android 4.0,imal ikakvih posljedica,štekal,Bio bih zahvalan. {#}

 

jerooqq
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Wildfire s android 4.0

Gdje si skinuo room i android i kako si rutao mob,moze nekakva stranica,tutorial ili nesto...btw kakve su posljedice,jel se ubrzao ili usporio,i jel utjecalo na bateriju...

Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice