Kvar sd card utora xiaomi redmi note 3 pro

poruka: 4
|
čitano: 1.509
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Kvar sd card utora xiaomi redmi note 3 pro

Mijenjao sam port za punjenje i sve je prošlo dobro no kada sam zatvorio masku vidio sam da mi tipke za volumen i zaključavanje nisu na mjestu.
Ako ste otvarali ovaj mob samo sa noktima onda znate da nije baš lako i tako me to iziritiralo da sam skroz zaboravio da trebam izvaditi onaj mali slot na kojem stoje sim kartica i sd kartica.
Otvorio sam ga nekih 10 stupnjeva.
Čim sam primjetio stavio sam masku nazad i izvukao van taj slot,složio mob i ponovno stavio unutra.
Upalim mob sim kartica radi,nova sd kartica ne.
Probao sam staviti staru i ni ona ne reagira.
Spajanjem preko kabla isto na kompu ništa.

Jel ima nekakvo rješenje ili moram zamijeniti cijelu matičnu?
Stvarno koji ja peh imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Kvar sd card utora xiaomi redmi note 3 pro

Ne znam kak to iznutra izgleda... No, zar micro SD utor nije zalemljen na matičnu ploču? Da možda nisu ti lemovi popucali? Pa da ih probaš piknuti lemilicom...

10 godina
offline
Re: Kvar sd card utora xiaomi redmi note 3 pro
mbaksa kaže...

Ne znam kak to iznutra izgleda... No, zar micro SD utor nije zalemljen na matičnu ploču? Da možda nisu ti lemovi popucali? Pa da ih probaš piknuti lemilicom...

Nezz dal bih se u to upuštao jer za to trebam izvaditi matičnu van.
No i da su puknuli lemovi,zar nebi svejedno trebalo raditi?(sim 1 radi,ne mogu probati dal bi radio sim2 jer nemam nano sim a tu je memorijska)
Ovaj mob ti ima dual sim slot gdje jedan dio umjesto sim kartice možeš staviti sd karticu 
Ako ga otvorim javim se tu opet pa da vidim što dalje.

16 godina
moderator
online
Re: Kvar sd card utora xiaomi redmi note 3 pro
blackdragonstory kaže...
No i da su puknuli lemovi,zar nebi svejedno trebalo raditi?

Ciljao sam na lemove kontakata SD utora. Ako su oni puknuti - ne, ne bi trebalo raditi, osim ako dvije strane koje su lemovi spajali nisu dovoljno jako pritisnute jedna na drugu pa da ostvaruju odgovarajući kontakt.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice