LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 274.417
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Patrick_cro kaže...

Ako je i display otisao onda narucujes ovaj za 32 funte, ako je samo digitizer onda samo njega. 

 

Evo ti ovdje sa free shipingom Link 32.05 funte. 

 

Najjeftinije bi bilo vjerojatno sa aliexpressa, probaj se dogovoriti sa sellerom da mu uplatis sa paypalom, ali ako vec kupujes preko vize onda da je seller sa dobrim ratingom i puno prodanih predmeta.

 

Aliexpress

 

Otišao je i display i touch...tako da trebam komplet....Probati ću se dogovoriti sa sellerom s drugog linka ali nevjerujem da ću moći tako platiti...makar ni Visa nije loša opcija, jer seller ima dobar rating. Tnx za info ! 

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Večina ih ima i paypal account tak da bi bi se dalo dogovoriti, ja sam kupovao par puta sa aliexpressa sa visom i sve je proslo ok, steta šta alipay nikako da dođe kod nas. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Budem poslao par upita sellerima pa ćemo vidjeti. Ispadne dosta jeftinije nego da ga dam ovdje popraviti, čak i u lokalnim servisima je pre skupo. Prevelike cijene zamjenskih djelova ! 

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
10 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Pozdrav

Namjeravam kupit 2 nexusa 4 sa mobicity stranice za mene i brata i nije mi jasno kad odaberem 1 onda mi izbaci shipping 5.83£, a za 2 shipping 14.99£. Logika?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Penzija kaže...

Pozdrav

Namjeravam kupit 2 nexusa 4 sa mobicity stranice za mene i brata i nije mi jasno kad odaberem 1 onda mi izbaci shipping 5.83£, a za 2 shipping 14.99£. Logika?

 

veći paket.

naruči odvojeno mobitele i eto rješenja

16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Sam mali info ..

 

Jucer dosel 5.0.1 na moj Nexus 4 ...

 

Veliki je 16 i nekaj sitno megi i trebal bi biti samo bug fix ...

 

Posto je meni sve radilo normalno na 5.0 ne vidim neku razliku.

 

Ali eto poceli seedati 5.0.1 izgleda istovremeno na Nexus 5 i Nexus 4 sto je fakat zakon :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Jel netko skoro naručivao nexus s mobicitya. Šalju li brzo ili se opet čeka danima?

 

Pozzz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mkovnet kaže...

Jel netko skoro naručivao nexus s mobicitya. Šalju li brzo ili se opet čeka danima?

 

Pozzz

Ja sam naručio u ponedjeljak, pa i mene zanima :)

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

@mkovnet: kontam da bi ti stiglo do božića ako im nije neka super gužva zbog istog

 

@jocker'86: kad dobiješ mail da je poslano - ako je dhl, oko 24h treba da dođe (bar je meni do osijeka toliko putovao)

ako nije dhl onda ne znam :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gazz kaže...

@mkovnet: kontam da bi ti stiglo do božića ako im nije neka super gužva zbog istog

 

@jocker'86: kad dobiješ mail da je poslano - ako je dhl, oko 24h treba da dođe (bar je meni do osijeka toliko putovao)

ako nije dhl onda ne znam :)

Evo dobio mail prije 2 sata da je shipano, dhl :)

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 22:12 (jocker'86).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
jocker'86 kaže...
gazz kaže...

@mkovnet: kontam da bi ti stiglo do božića ako im nije neka super gužva zbog istog

 

@jocker'86: kad dobiješ mail da je poslano - ako je dhl, oko 24h treba da dođe (bar je meni do osijeka toliko putovao)

ako nije dhl onda ne znam :)

Evo dobio mail prije 2 sada da je shipano, dhl :)

sutra je tvoj ;)

14 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Pokusavam naruciti jos jednog nexusa s MC, ali mi stalno racuna VAT na checkout, kad sam narucivao ovog prvog nije mi racunao VAT. Upisao sam za adresu podatke . Imao tko slicnu situaciju ?

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
matej9o kaže...

Pokusavam naruciti jos jednog nexusa s MC, ali mi stalno racuna VAT na checkout, kad sam narucivao ovog prvog nije mi racunao VAT. Upisao sam za adresu podatke . Imao tko slicnu situaciju ?

Prošla baba s kolacima. Skuzili su oni da smo mi u EU pa od sad placamo VAT {#}

12 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
matej9o kaže...

Pokusavam naruciti jos jednog nexusa s MC, ali mi stalno racuna VAT na checkout, kad sam narucivao ovog prvog nije mi racunao VAT. Upisao sam za adresu podatke . Imao tko slicnu situaciju ?

Imaju svi koji će nadalje naručivati, uveli su plaćanje VAT-a za HR.

 

Nažalost za sve nas, što se tiče mobicityja, "prošla baba s kolačima".

13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Meni evo baš sad poslali. Čak je dobro i izdržala ta caka sa PDV-om {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
gazz kaže...
jocker'86 kaže...
gazz kaže...

@mkovnet: kontam da bi ti stiglo do božića ako im nije neka super gužva zbog istog

 

@jocker'86: kad dobiješ mail da je poslano - ako je dhl, oko 24h treba da dođe (bar je meni do osijeka toliko putovao)

ako nije dhl onda ne znam :)

Evo dobio mail prije 2 sada da je shipano, dhl :)

sutra je tvoj ;)

Tako je i bilo, oko 15:00 došao na kućna vrata :)

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
9 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Pozdrav, imam jedan novi nexus 4 s mobicity viška jer je bilo iznenađenja za božić, pa ako nekoga zanima neka je javi preko poruke, inače sam iz Osijeka... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Gdje bi mogao kupiti kvalitetan flip case za N4? I da ima veći izbor boja. Hvala

Tražio na ebayu ali osim crne je slabi izbor. Jedna koju sam uzeo za par dolara je loša.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

ovdje trenutno ima najvise mobitela kupljenih,pa me zanima,dali DHL dostavlja subotom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
Pozz,nakon onog problema sa pokvarenim zvučnikom,mobitel sam poslao u Agram i morali su cijeli matičnu ploču promijeniti. Sada imam novih problema,mobitel se često sam od sebe gasi,normalno se sve napuni i ono ugasi se nasumično,može biti na 40 ili 75% baterije... Kada se izgasi,ja ga upalim i vidim da baterije nije prazna nego ima barem 50% i odmah se ugasi pa ga moram punit. Moram li opet slat u Agram ili ? Updejtao sam sve applikacije i android ali opet isto...
Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Jel si rootao mob?? stavlao novi rom?probaj skinui battery calibration pa kalibriraj bateriju.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Patrick_cro kaže...
Jel si rootao mob?? stavlao novi rom?probaj skinui battery calibration pa kalibriraj bateriju.

 Ništa od navedenog nisam napravio. Moze malo vise detalja?

 

 

Nothing is true,everything is permitted.
16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Po meni je najbolje odfurati u srevis s prijavom problema ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mene jos samo zanima, servis nisi platio?
Respect the Raise...!
11 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
definho kaže...
mene jos samo zanima, servis nisi platio?

 Ne.

Nothing is true,everything is permitted.
9 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Furaj na servis. Ovako to može biti bilo šta....

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

hi!

 

nisam se dosad ovdje javljao,

naime nadogradio sam N4 na lollipop, i mogu reć da je software pun bugova, ekran je preosjetljiv, ako mi telefon ostane na zadnjim pozivima sam će nekoga nazvat, a bome zna i zablokirat....

imam najnoviji update..... 5.0.1

dali itko drugi ima slična iskustva.... (btw kolega je isto nadogradio LG G3 i kaže mi da je katastrofa spram Kit kata)

još jedno pitanje..... imam jedan iritantan problem 

naime ako pritisnem tipku zaključavanje primjetio sam da ona na Androidu neprekida poziv, već isključivo zaključava telefon. isto i na WP...

 

dali se to ikako može promijenit?!?

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
10 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

settings -> accessibility -> power button ends call

13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

hvala!

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
15 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Evo da i ja podijelim iskustvo sa Mobicity.co.uk i LG Nexus 4. Uzeo sam LG Nexus 4 refurbished 27.12.2014 i dobio ga 2.1.2015 - 6 dana sam čekao s time da je bila Nova godina između i da su ga u utorak poslali. Zadovoljan.

U paketu je bio mob ali punjač je američki/britanski, ne znam, pa ga neću korisiti. Ali nije problem, imam ih dosta. Ukupno me mob ispao oko 1250 kn, što mislim da je ok za taj mob, ali realno - ne znam bih li dao više od toga. Prije sam imao Motorolu Moto G (isto naručena sa mobicity.co.uk, u pre-VAT doba) te uspoređujući ta dva moba, mogu reći da se na Nexusu osjeti brzina i činjenica da ima 2 GB RAM-a, što je Motoroli u zadnje vrijeme bilo premalo. Ipak, ekran na Nexusu je osjetno lošiji od Motorole - boje su blijede i isprane, što me bode u oči dok se ne naviknem. Je li to normalno?

Za tu cijenu je ok, ali za više ne bih uzimao, makar uzeo nekog kineza (imam i Xiaomi Redmi 1s). Prevagnulo je to da ću dobiti Android 5, što se još nije dogodilo. E se kome Nexus naručen sa mobicity-a updateao?

Generalno mi je LG bolji, sa napomenom da je ekran dosta lošiji.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice