Nestale slike sa sd kartice

poruka: 12
|
čitano: 37.032
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Nestale slike sa sd kartice

Stavio sam mobitel na punjenje,i nakon sto sam ga uzeo kasnije ,slike i aplikacije sa sd kartice su bile nestale..gasio sam mobitel par puta i vadio sd karticu i aplikacije su se pojavile ,ali slika i dalje nema (veoma su mi bitne).Kada spojim mobitel sa laptopom ,niti on ne prepoznaje odnosno ne vidi te slike ,stoji samo prazan folder gdje su one bile.
Trazio sam po forumima i dobio sam neke programe za vracanje nestalih datoteka ali niti jedan od njih mi ne prepoznaje memorijsku karticu ,kao npr C:/ particiju tako da ne mogu odabrat skeniranje po sd kartici ..
Jel imao netko slican slucaj i mogu li nekako drukcije spojit sd karticu,a da to nije preko mobitela ,pa da bi je mogao skenirat .HVALA

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nestale slike sa sd kartice

Postoje oni USB stick/adapteri u koje se ubaci kartica, ali to bi trebalo u principu biti isto kao u mobitel. Jedino ako je neki problem s mobitelom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice
rudnik0 kaže...

Stavio sam mobitel na punjenje,i nakon sto sam ga uzeo kasnije ,slike i aplikacije sa sd kartice su bile nestale..gasio sam mobitel par puta i vadio sd karticu i aplikacije su se pojavile ,ali slika i dalje nema (veoma su mi bitne).Kada spojim mobitel sa laptopom ,niti on ne prepoznaje odnosno ne vidi te slike ,stoji samo prazan folder gdje su one bile.
Trazio sam po forumima i dobio sam neke programe za vracanje nestalih datoteka ali niti jedan od njih mi ne prepoznaje memorijsku karticu ,kao npr C:/ particiju tako da ne mogu odabrat skeniranje po sd kartici ..
Jel imao netko slican slucaj i mogu li nekako drukcije spojit sd karticu,a da to nije preko mobitela ,pa da bi je mogao skenirat .HVALA

Vjerojatno je krepala elektronika na memorijskoj kartici, i zato doma sam ništa nečeš moč napravi to sigurno.No nema panike kaj drugo, kontaktiraj Infolab i oni če bez frke skinut te bitne fotke sa pokvarene memorijske kartice.

 

http://www.infolab.hr/spasavanje-podataka/spasavanje-podataka-sa-memo-kartica/

 

Za ubuduče moraš imat backup bitnih podataka, i to na najmanje dva odvojena fizička medija kaj drugo.Onda neče bit problema, uštedit češ dosta novaca i bit če manje živciranja kaj drugo.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice

Preko USB kabela normalno ucitam sve datoteke osim tih slika koje su mi nestale,njih nema..dok preko programa za vracanje datoteka,ne prikazuje mi nikako mobitel koji je spojen..e sad,nisam jos probao preko usb adaptera,al ne znam isplati li mi se kupovat ako je ista stvar..

15 godina
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice
rudnik0 kaže...

Preko USB kabela normalno ucitam sve datoteke osim tih slika koje su mi nestale,njih nema..dok preko programa za vracanje datoteka,ne prikazuje mi nikako mobitel koji je spojen..e sad,nisam jos probao preko usb adaptera,al ne znam isplati li mi se kupovat ako je ista stvar..

 -odluči se dali ti je bitno, tad je cijena sporedna.. možeš sam, može servis koji se time bavi .. traži soft za recovery/SD. S druge strane, početnik nebi trebao spašavati jer to često završi suprotno. Što manje petljanja po kartici! Čak ju ne stavljati u uređaj kao mob/fotić.. dok ne znaš kako se te stvari rade.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Nestale slike iz gaerije

Imam sony xperia j, imam problem sa nestajanjem slika iz galerije. Kada prebacim DCIM folder sa slikama na drugu lokaciju na memorijskoj kartici opet ucita slike u galeriju ali nakon nekog vremena opet nestanu. zna i itko rijesiti problem. Molim vas pomozite!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice
ihush kaže...
rudnik0 kaže...

Preko USB kabela normalno ucitam sve datoteke osim tih slika koje su mi nestale,njih nema..dok preko programa za vracanje datoteka,ne prikazuje mi nikako mobitel koji je spojen..e sad,nisam jos probao preko usb adaptera,al ne znam isplati li mi se kupovat ako je ista stvar..

 -odluči se dali ti je bitno, tad je cijena sporedna.. možeš sam, može servis koji se time bavi .. traži soft za recovery/SD. S druge strane, početnik nebi trebao spašavati jer to često završi suprotno. Što manje petljanja po kartici! Čak ju ne stavljati u uređaj kao mob/fotić.. dok ne znaš kako se te stvari rade.

 Ovo je dobar način da se vrati fotografija podataka iz SD Card.Now možete koristiti fotografije alat za oporavak podataka za rješavanje loss.Just možete vidjeti više:

http://www.samsung-recovery.net/

http://www.how-to-print-text-messages.com/android-message-recovery.html

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2015 4:54 (Monica33).
15 godina
offline
Nestale slike sa sd kartice

ubaci karticu (s prilagodnikim) u čitač na PC i instaliraj ovo za početak: https://www.piriform.com/recuva/download 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nestale slike sa sd kartice

Da se izbrisani ili izgubili slike nazad, je potrebna stručna Android softver oporavak. To bi trebalo raditi ako se ne prepisani podaci. Sretno.

how to recover deleted photos on android

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 8:53 (Kolpoiu).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nestale slike sa sd kartice

Još uvijek možete oporaviti od android telefon na računalo prije nego što su izbrisani podaci ispisani novi podaci, android data recovery može oporaviti se izgubljen podaci s telefona, bez ikakve datoteke sigurnosne kopije, pokušajte Coolmuster Android Data Recovery, to bi moglo oporaviti se izgubljen SMS poruke, kontakte, fotografije itd

7 godina
neaktivan
offline
Nestale slike sa sd kartice
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 9:51 (wsem86291).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice