Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.266
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Evo ti slika:

 

13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Fora, nismo skroz zapostavljeni.

Steta sta nece bit IE 10

I sta znaci TBC?

I Update OTA?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn, procitaj cijeli oglas. Mozda ti mogu i lcd nabaviti ;)

 

Citat:"Pogledajte naše ostale oglase. Ukoliko ne nadete ono što Vam treba slobodno nas kontaktirajte na navedene brojeve. Hvala"

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Talijan
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 3:50 (Karlovac_047).
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Taj sam i ja našao,piše kao ekran 330kn digitizer 300kn,kontaktirao sam ga pa ćemo vidjeti što je na kraju,zanima me koja bih bila cijena u t-mobileu jer je tamo i kupljena.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Taj sam i ja našao,piše kao ekran 330kn digitizer 300kn,kontaktirao sam ga pa ćemo vidjeti što je na kraju,zanima me koja bih bila cijena u t-mobileu jer je tamo i kupljena.

Hmm.. Siguran sam da je ako ne i duplo skuplje...Ako imas facebook, dodaj HT i postavi im to pitanje, odgovoriti ce ti u roku pola sata... ;)

Talijan
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Taj sam i ja našao,piše kao ekran 330kn digitizer 300kn,kontaktirao sam ga pa ćemo vidjeti što je na kraju,zanima me koja bih bila cijena u t-mobileu jer je tamo i kupljena.

Hmm.. Siguran sam da je ako ne i duplo skuplje...Ako imas facebook, dodaj HT i postavi im to pitanje, odgovoriti ce ti u roku pola sata... ;)

Poslao sam im poruku,ma baš me briga frend to plača,nasekiro se cura stoji pored mene i gleda šta radim ja se naživciro skoro ga istuko žao mi moje bebice od moba :D Cura mi rekla da je ljubomorna na taj mob.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Taj sam i ja našao,piše kao ekran 330kn digitizer 300kn,kontaktirao sam ga pa ćemo vidjeti što je na kraju,zanima me koja bih bila cijena u t-mobileu jer je tamo i kupljena.

Hmm.. Siguran sam da je ako ne i duplo skuplje...Ako imas facebook, dodaj HT i postavi im to pitanje, odgovoriti ce ti u roku pola sata... ;)

Poslao sam im poruku,ma baš me briga frend to plača,nasekiro se cura stoji pored mene i gleda šta radim ja se naživciro skoro ga istuko žao mi moje bebice od moba :D Cura mi rekla da je ljubomorna na taj mob.

 

A usporedi cijene za T-mobile i prodavateljom sa njuskala, mada sam 99.9% siguran da ce tvoga frenda ispasti jeftinije preko njuske ;)  

 

A vjerujem ti, znam kakav je to osjecaj {#}

 

 

Talijan
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...
Karlovac_047 kaže...
kruskar kaže...

Ljudi podhitno vas molim!

Koliko košta digitizer i ekran za 610? Frendu danas dao da obavi poziv i ispadne mu i pukne mi i digitizer i ekran,za koliko novca se može kupiti?

Evo ti link od digitizera...300 kn

http://www.njuskalo.hr/nokia-dijelovi/touch-screen-digitizer-nokia-lumia-610-original-oglas-5725031

Taj sam i ja našao,piše kao ekran 330kn digitizer 300kn,kontaktirao sam ga pa ćemo vidjeti što je na kraju,zanima me koja bih bila cijena u t-mobileu jer je tamo i kupljena.

Hmm.. Siguran sam da je ako ne i duplo skuplje...Ako imas facebook, dodaj HT i postavi im to pitanje, odgovoriti ce ti u roku pola sata... ;)

Poslao sam im poruku,ma baš me briga frend to plača,nasekiro se cura stoji pored mene i gleda šta radim ja se naživciro skoro ga istuko žao mi moje bebice od moba :D Cura mi rekla da je ljubomorna na taj mob.

 

A usporedi cijene za T-mobile i prodavateljom sa njuskala, mada sam 99.9% siguran da ce tvoga frenda ispasti jeftinije preko njuske ;)  

 

A vjerujem ti, znam kakav je to osjecaj {#}

 

 

Ma ko mu hebe mater nebitno kolko će platit hoću da valja i da ima svoju garanciju.

Evo slika di se vidi kako je oštečena :(

 

edit

Najjeftinije što mogu proći je ekran s digitizerom 530kn no ja ugrađujem i normalno gubim garanciju.

 

edit

Ljudi pazite na te mobove,sad sam zvao mobis 650kn s izmjenom me izađe,sad neznam dali je to uopče isplativo mjenjat?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 17:34 (kruskar).
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Kad vec pricate o tome, sto mislite, koliko bi doslo poliranje gorilla glassa, ako se moze? Nije jako osteceno, dvije crtice sirine dlake, a duljine milimetra, lomi se boja, pa mi smeta.
Da li se to uopce moze polirat ili treba mijenjat?
I kruskaru, pa normalno da se isplati, on je razbio on placa. Ja bi na tvom mjestu promijenio makar kostalo tisucu kuna.
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
chutac kaže...
Kad vec pricate o tome, sto mislite, koliko bi doslo poliranje gorilla glassa, ako se moze? Nije jako osteceno, dvije crtice sirine dlake, a duljine milimetra, lomi se boja, pa mi smeta.
Da li se to uopce moze polirat ili treba mijenjat?
I kruskaru, pa normalno da se isplati, on je razbio on placa. Ja bi na tvom mjestu promijenio makar kostalo tisucu kuna.

Naravno da ću mjenjati,crtice su ti na digitizeru ili ekranu?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Poklopac, ono sto dodirujem.
I jel njemu moze nastetit ako stoji sat vremena u autu na suncu?
Spremio sam ga u pretinac u naslonu za ruku, ali je svejedno bio vruc.
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Imam problem

Poslije reinstalacije Windowsa instalirao sam i zune ali mi uopce ne prepoznaje datoteke.

Npr. prebacio sam par pjesama na mob i pise da imam 17MB pjesama, a u biti imam gigabajt i pol. Za slike kaze da imam 0 MB, a imam oko 40 MB.

Zasto i kako to rijesiti?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
chutac kaže...

Imam problem

Poslije reinstalacije Windowsa instalirao sam i zune ali mi uopce ne prepoznaje datoteke.

Npr. prebacio sam par pjesama na mob i pise da imam 17MB pjesama, a u biti imam gigabajt i pol. Za slike kaze da imam 0 MB, a imam oko 40 MB.

Zasto i kako to rijesiti?

Kako si prebacivao, drag iz galerije i drop na onu ikonicu telefona?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
royalhero kaže...
chutac kaže...

Imam problem

Poslije reinstalacije Windowsa instalirao sam i zune ali mi uopce ne prepoznaje datoteke.

Npr. prebacio sam par pjesama na mob i pise da imam 17MB pjesama, a u biti imam gigabajt i pol. Za slike kaze da imam 0 MB, a imam oko 40 MB.

Zasto i kako to rijesiti?

Kako si prebacivao, drag iz galerije i drop na onu ikonicu telefona?

  Dap, tako sam radio i prije reinstalla i lijepo je pisalo, 1.5 GB music i to.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...


1.Postoji li način da se ona jailbreaka? Jer su dosta skupe neke aplikacije i igre(40-60kn).

5.Meni je konstantno zelena točkica(online) a ja želim umjesto te točkice imati mobitel, na iPhoneu tako imam no na lumiji nemam.

6.Zašto mi se konstantno FB Chat disconecta? I kasne mi dosta poruke koje primim na facebooku.(uključio sam u postavkama Facebook Chat).

7.Imam karticu na pretplatu s FLAT internetom i sada me zanima kako da dobijem brzine HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps,točnije kako da HSDPA ili HSUPA upalim?

 

Dakle imaš iPhone i Lumiu, flat pretplatu, a skupo ti je platiti jeb aplikaciju na kojoj je netko proveo tjedne / mjesece pišajući krv da bi ti rekao da ti je to skupo? Aplikacije rade ljudi kako bi ili a) zaradili za kruh, ili b) zaradili dodatno sa strane. Ne rade ih klinci iz srednje škole koji žive sa starcima. Ak nećeš platiti nemoj niti gledati aplikacije. I usput kupi malo obzirnosti prema drugima.

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
berofx kaže...

Dakle imaš iPhone i Lumiu, flat pretplatu, a skupo ti je platiti jeb aplikaciju na kojoj je netko proveo tjedne / mjesece pišajući krv da bi ti rekao da ti je to skupo? Aplikacije rade ljudi kako bi ili a) zaradili za kruh, ili b) zaradili dodatno sa strane. Ne rade ih klinci iz srednje škole koji žive sa starcima. Ak nećeš platiti nemoj niti gledati aplikacije. I usput kupi malo obzirnosti prema drugima.

Neke su pre skupe za ono sto nude. Da stave 0.99$ po aplikaciji do par dollara ako je nesto vece u pitanju to bi bilo dobro. No razliku izmedu free i full version da bude neki zgodan feature i to bi ljudi kupovali. A ovak par gluposti + ad remover je sranje i naravno da necu dat lipe za neke aplikacije, da ne kazem kako nije sad pre bogat store sa dobrim aplikacijama.

13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Jel moze tko pomoc s problemom s ocitanjem memorije?
Hvala :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
chutac kaže...

Jel moze tko pomoc s problemom s ocitanjem memorije?
Hvala :)

Jel to problem sa Zuneom ili mobitelom?

Ako nisi - probaj resetirat mobitel ( ne restart )

I probaj zune uninstalirat + CCleaner ( pocisti ) + Revo uninstaller ( za uninstall ) + glary ( pocisti )

Pa nazad install i javi. Ne vidim drugo rjesenje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Fake_Alert kaže...
chutac kaže...

Jel moze tko pomoc s problemom s ocitanjem memorije?
Hvala :)

Jel to problem sa Zuneom ili mobitelom?

Ako nisi - probaj resetirat mobitel ( ne restart )

I probaj zune uninstalirat + CCleaner ( pocisti ) + Revo uninstaller ( za uninstall ) + glary ( pocisti )

Pa nazad install i javi. Ne vidim drugo rjesenje.

Sa Zuneom. Sve je bilo normalno dok nisam reinstalirao Windowse. Od onda ne prikazuje koliko memorije zauzima ono sto je bilo prije reinstalacije, samo ono sto sam prebacio poslije.

Budem to probao kad budem doma, sad nisam na tom kompjuteru.

Hvala

Ako se jos cega sjetite, pisite :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Koliko ovdje na forumu ima korisnika lumie?

Da vidimo.

4 Imam 610
11 Imam 710
4 Imam 800
3 Imam 900
evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Koliko je ovo kvalitetno? i dali se može u HRV u crnoj boji nabaviti?

Kožna maska/futrola.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Mozda znate, mozda i ne.

 

You will get this below mentioned features in windows 7.8 :

Top 7.8 Reasons Why Your Lumia Smartphone Will Get Even Better

1. Nokia is delivering new features like Wi-Fi tethering and flip-to-silence now.

2. 100,000 apps are available in Marketplace and more than 200 are added every day.

3. Nokia will continue to deliver exclusive new apps like Camera Extras and more.

4. Ditto for exclusive new games, including a new, partnership with Zynga.

5. Updates to signature experiences like Nokia Music, Nokia Drive and Nokia Transport.

6. Microsoft services like Xbox Live, Office Mobile, Bing and SkyDrive will continue to evolve and get better.

7. Nokia’s commitment to provide long-term experiences for everyone who purchases its products.

8. Windows 7.8 You’ll get a UI refresh with the new Windows Phone start screen.

 


I would like to inform you that Nokia is giving a very promising future to its lumia users you will be getting a 7.8 OS update very soon on you lumia smartphone.

 

Nokia Care Chat..

 

Jedva cekam update, mada me UI ne zanima.

Jeste primjetili BUG, kad zakljucate telefon ili otkljucate i zvuk onaj ( ako imate ukljuceno ) se cuje dok glazba svira, iritantno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

bok. vidim da neki spominju moje ime što se tiče baterije. e ovako, imam lumiu 610 i prezadovoljan sam pogotovo što se tiče baterije. sad da pojasnim koliko mi baterija drži i kako. skinuo sam aplikaciju "connectivity shortcuts" tj. skraćenicu za upaliti 3g,wifi,bluetooth,airplane i jednostavno si upalim 3g ili wifi kad poželim ići na internet a sve ostalo vrijeme mi je ugašeno. na dan upalim možda 2-3 puta i baterija mi traje puna 3 dana uz nekoliko poziva,par poruka na dan... Meni nije problem upaliti 3g ili wifi kad mi treba a onome kome je to stalno upaljeno vjerovatno baterija nemože dugo izdržati.

 

Imam jedno pitanje i molim pomoć.

 

Problem mi je s pisanjem poruka. pošto ima samo querty tipkovnica zanima me zašto mi kad napišem neku riječ i stisnem razmak mobitel nju sam izmjeni. jel netko upoznat s tim?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Tomo001 kaže...

bok. vidim da neki spominju moje ime što se tiče baterije. e ovako, imam lumiu 610 i prezadovoljan sam pogotovo što se tiče baterije. sad da pojasnim koliko mi baterija drži i kako. skinuo sam aplikaciju "connectivity shortcuts" tj. skraćenicu za upaliti 3g,wifi,bluetooth,airplane i jednostavno si upalim 3g ili wifi kad poželim ići na internet a sve ostalo vrijeme mi je ugašeno. na dan upalim možda 2-3 puta i baterija mi traje puna 3 dana uz nekoliko poziva,par poruka na dan... Meni nije problem upaliti 3g ili wifi kad mi treba a onome kome je to stalno upaljeno vjerovatno baterija nemože dugo izdržati.

 

Imam jedno pitanje i molim pomoć.

 

Problem mi je s pisanjem poruka. pošto ima samo querty tipkovnica zanima me zašto mi kad napišem neku riječ i stisnem razmak mobitel nju sam izmjeni. jel netko upoznat s tim?

 

Hvala!

Sta izmjeni?

Postoji qwertz, stavi na ceski i eto ti

12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Čini mi se da Tomo misli na autocorect, tj. ispravlja mu svaku riječ koju napiše... riješenje je negdje u opcijama, zaboravio gdje {#}

 

Fake_Alert, kako to da te novi UI baš ne zanima, pa zar ti ne bude bolje kada u jedan red budeš mogao staviti npr. četiri počicie??

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Trazi po keyboard stavci u Settingsima.

12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Imaš pravo. jezik mi je bio engleski i miješao mi je rijeći kao da mi je t9 uključen. sada sam stavio češki i sve je ok. zanima me jel ima kakva aplikacija za skinuti da imam normalnu tipkovnicu za pisanje poruka. ona klasična 123456789

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Gasttozz kaže...

Čini mi se da Tomo misli na autocorect, tj. ispravlja mu svaku riječ koju napiše... riješenje je negdje u opcijama, zaboravio gdje {#}

 

Fake_Alert, kako to da te novi UI baš ne zanima, pa zar ti ne bude bolje kada u jedan red budeš mogao staviti npr. četiri počicie??

Pa bolje je, ali ja vise volim minimalizam, stavim one aplikacije koje dosta koristim kao plocice a ostale su sastrane. Mene bi vise veselilo kada bi neke bugove popravili, dodali hrv keyboard ( npr stavim ceski radi QWERTZ tipkovnice i dole mi umjesto spacebar pise nesto na ceskom ). Pa kada bi dodali razne opcije tipa : Mass storage ( Zune je tako user un friendly ), Blutooth file transfer ( ne zeli mi slat pjesme preko BT-a, ili ima aplikacija neka? ), Nemogu brisat pjesme sa playliste niti sa mobitela, kamoli prebacivat pjesme u drugu playlistu, nemogu uzet SS zaslona,  volume je za sve ( tako glupo ), nemogu stavit profile za ringone, ili nemogu stavit profil za airplane mode ( kada ide u taj mode, kada izlazi )... Ima jos nekih sitnica ali ove me iritiraju.

 

12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pa vrlo izgledno je da će to sve i omogućiti sada, jer 8-ica praktički sve to otvara pa nema razloga da ne stave na 7.8... Čak su nekoliko puta rekli da su odustali od standardne politike u vezi bluetootha, pa da kao Njoka radi na aplikaciji... A budemo vidjeli, još pet dana je do Eventa :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice