Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.301
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Novi sam na forumu i novi sam sto koristi Nokiu kao telefon, do sada samo Sony Ericsson je bilo. Pre mesec dana uzeo sam Lumiu 610 i evo zadnjih 4 dana, kad hocu da pokrenem kameru on me samo izbaci i stalno tako, pokusao sam hard reset da uradim ali nije pomoglo. Imali neko iskustva sa tim? Hvalaa

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
cicko98 kaže...

Novi sam na forumu i novi sam sto koristi Nokiu kao telefon, do sada samo Sony Ericsson je bilo. Pre mesec dana uzeo sam Lumiu 610 i evo zadnjih 4 dana, kad hocu da pokrenem kameru on me samo izbaci i stalno tako, pokusao sam hard reset da uradim ali nije pomoglo. Imali neko iskustva sa tim? Hvalaa

koliko je stara Lumia 610? Kupio si novu? mozda je neki hardverski kvar


Vi koji imate wp 7.8, kasne li vam obavijesti za update aplikacije.. meni se cesto dogodi kad otvorim market, pise mi dole da ima neki upade a na onoj plocici nema nista.. 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
cicko98 kaže...

Novi sam na forumu i novi sam sto koristi Nokiu kao telefon, do sada samo Sony Ericsson je bilo. Pre mesec dana uzeo sam Lumiu 610 i evo zadnjih 4 dana, kad hocu da pokrenem kameru on me samo izbaci i stalno tako, pokusao sam hard reset da uradim ali nije pomoglo. Imali neko iskustva sa tim? Hvalaa

koliko je stara Lumia 610? Kupio si novu? mozda je neki hardverski kvar


Vi koji imate wp 7.8, kasne li vam obavijesti za update aplikacije.. meni se cesto dogodi kad otvorim market, pise mi dole da ima neki upade a na onoj plocici nema nista.. 

To je i meni bilo,čak je nekad bilo 4-5 na ikonici a unutra upadnem(u market) kad ono ni jedno ažuriranje.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Jel vama sat tocan kad stavite na automatsko vrijeme.. Ono da se ravna po internetu ili cemu vec. Meni uvik pokazuje po 5 min vise. Bio sam stavio na rucno namjestanje vremena i nakon odredjenog perioda razlika od 3 minute.. WTF?!
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
Jel vama sat tocan kad stavite na automatsko vrijeme.. Ono da se ravna po internetu ili cemu vec. Meni uvik pokazuje po 5 min vise. Bio sam stavio na rucno namjestanje vremena i nakon odredjenog perioda razlika od 3 minute.. WTF?!

 meni je točan. Ako staviš automatski to ti onda ovisi o mreži operatera ... jel imaš možda t-mobile?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
bonbon je u mene..
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
bonbon je u mene..

 to ti je isto ... mislim da oni nemaju tu uslugu bar meni ne radi na drugom bonbon broju i telefonu kad staviš automatsko ažuriranje .... dok na tele2 i vipu to uredno radi .... to ti je do mreže

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2013 23:30 (Memphis).
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Jel netko koristi endomondo sports tracker aplikaciju? Pokusavao sam ubaciti rutu na karte ali ne vidim nacina kad neman pristupa storage-u.. ima li neko rijesenje? 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Moze li se napravit downgrade sa 7.8 na 7.5? Koristite li mob kao hotspot? Ja sam pokusao koristit, ali brzina je umobolna, kao da koristim modem. A i svako malo prekida, bez obzira sta je na 3g i na mobitelu mogu normalno surfati.

 

E, da, lumia 610. Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
DrFriks kaže...

Moze li se napravit downgrade sa 7.8 na 7.5? Koristite li mob kao hotspot? Ja sam pokusao koristit, ali brzina je umobolna, kao da koristim modem. A i svako malo prekida, bez obzira sta je na 3g i na mobitelu mogu normalno surfati.

 

E, da, lumia 610. Hvala!

Ako imaš backup na zune onda možeš 

http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp7/basics/restore-a-backup-to-my-phone

 

Ili mijenjati sam OS onda možeš staviti 7.5 verziju koja misliš da ti je najbolja. Ima ih dosta na XDA

Đuro#2155
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

E nazalost nisam ja radio update tako da nista od toga. A i nsam znao da se mogu mijenjati romovi na 610. Nisam u toku, ljeto je, posao, a nemoguce mi je surfati preko ovog mobitela. Hvala!

12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
ima li netko da koristi lumiu na tele2 mrezi?
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ljudi, kako pronaci local scout i onaj vision alat? Nikako ne mogu to pronaci
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Search tipka i imas na "taskbaru".

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

da, kad to napravim otvori mi se desktop verzija bing-a iako je stavljeno da se ucitava mobilna.. ako prebacim na mobilnu opet neman to

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...

da, kad to napravim otvori mi se desktop verzija bing-a iako je stavljeno da se ucitava mobilna.. ako prebacim na mobilnu opet neman to

 Promjeni regiju i one ostale lokacije u UK ili US

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

uspio sam tek kada sam sve stavio na UK i engleski.. hvala 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

dali je natim lumijama odnosno winsima moguče gledanje filmova npr. filmoviziji?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
mravojed1 kaže...

dali je natim lumijama odnosno winsima moguče gledanje filmova npr. filmoviziji?

 

upravo bio na filmoviziji i pokrenuo jedan film preko mobitela, inače nisam prije nikad ovo probao. 

 

uglavnom radi

Đuro#2155
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

pozz dal bi mi mogli pomoč ako neko zna kako da spojim lumija 610 na wifi sub sticka preko pc-a...znači na pc imam net a imam i usb wirlless i dal bi se mogo spojiti sa mobom na taj wifi probo sam nes napraviti ad hoc alaptop ga nađe al mob ne a na google nisam bas ništa korisno našao...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Vi koji imate L800, ovaj poklopac od punjaca kod mene izgleda kao da je naciknuo i bojim se da ne puke.. Kad otvaram i pogledam malo onako na svejtlost vidim da ima crtu na kojoj se savija o.O bas bi bilo lose da pukne.. Ima li kod vas nesto slicno i jel nekome puklo
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Lijep pozdrav! mozete li mi reći kako su vam namještene postavke na Lumiji 800 za 3G internet?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ja koliko znam imaju postavke za internet.., samo prebacis sa E na 3G
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ma sve mi je podešeno kako treba, zvala sam službu za korisnike i rekli su mi da unesem apn web.htgprs, ali internet i dalje ne radi... vidjela sam ovdje da su mnogi imali problema s tim pa me zanima kako su to sredili...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Otovori onaj popis gdje su svi programi, nadji network setup, odaberi svog operatera i dodaj novi apn. Mozda proradi
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Piše da za moj uređaj ne postoji network setup, uopće ga ne mogu skinuti....
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Odes u Settings pa Mobile pa na add apn.

Sta ste lijeni kopat... 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
dodan je apn i svejedno ne radi... i nisam lijena :)
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Sad, ima par nacina.

Prvo, odi u Network Selection te odabeti manual i kada skenira, odaberi HT HR.

Ako ne radi, izvadi SIM i ostavi mobitel preko noci bez SIMa i dok ti ne bude trebao, ali iskluci i WiFi.

Znaci, dvanaestak sati.

Onda vrati SIM i probaj.

 

Ispricavam se na krivoj optuzbi! :)

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2013 22:49 (chutac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
hvala, probat ću :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice