Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.418
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
pokusaj bateriju ispraznit do kraja pa ju opet napunit

Budem pokusao preko vikenda...

Rvat katolik!
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ekipa zna tko način na koji mogu si sve kontakte s telefona na pc prebaciti? ili u sim karticu? hoću napraviti update,a kontakte će mi sve obrisati a ko će opet doći do svih tih silnih brojeva,pa ako netko zna način neka kaže.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ne sim karticu ne možeš kopirat kontakte nego su ti oni sinkronizirano sa windows live računom. Kakav update misliš radit? jer ti sve ostaje ako radiš update preko Zune-a.

13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
bik kaže...

Ne sim karticu ne možeš kopirat kontakte nego su ti oni sinkronizirano sa windows live računom. Kakav update misliš radit? jer ti sve ostaje ako radiš update preko Zune-a.

Ostalo je sve,ma izbacio mi novi update,no sad bi resetirao telefon,znači sve da se obriše a jedino od svega mi brojevi trebaju.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
15 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

ako ti je unesen windows live račun ili google onda bi kontakti trebali biti sinkronizirani, šta ti nikad nisi imao smartphone? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
bik kaže...

ako ti je unesen windows live račun ili google onda bi kontakti trebali biti sinkronizirani, šta ti nikad nisi imao smartphone? 

Pa unesen je,i već sam 1 napravio reset i nikad nije ništa ostalo,imao sam i iOS i Android i Symbian,ovo mi je prvi WP telefon.

 

 

EDIT
Još nije moguće narediti facebook da umjesto zelene točkice imam sliku telefona(čitaj moj prvi post),stvarno me više to nervira svi misle da sam na PCu a na telefonu sam.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 18:01 (kruskar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
mene ta zelena tockica isto iritira.
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
mene ta zelena tockica isto iritira.

A nikako nać rješenje,lega na nekom jadnom alcatelu koji nema wifi to ima sranje,a mi na prokletom smartphoneu s Winsima nemožemo imat agrh.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Wp7.8 se pojavio na Nokia serverima. KLIK

 

EDIT: Da nebi bilo zabune, to nije sluzbeni update, update je, ali morate flashat uredaj ( koliko sam shvatio ) i ne ide preko zune-a nego navifirm tool-a. Ja sam mislio to napravit, ali mi se ne isplati opet sve podatke gore vracati pa bolje pricekat sluzbeni update.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 18:10 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Fake_Alert kaže...

Wp7.8 se pojavio na Nokia serverima. KLIK

 

pa bolje pricekat sluzbeni update.

Koji je kad? 

Tu sam i kad misliš da nisam!!
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Fake_Alert kaže...

Wp7.8 se pojavio na Nokia serverima. KLIK

 

pa bolje pricekat sluzbeni update.

Koji je kad? 

Pocetkom iduceg mjeseca.

14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Fake_Alert kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Fake_Alert kaže...

Wp7.8 se pojavio na Nokia serverima. KLIK

 

pa bolje pricekat sluzbeni update.

Koji je kad? 

Pocetkom iduceg mjeseca.

I kaj bi sve trebalo doć u tom update-u ako se zna?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

I kaj bi sve trebalo doć u tom update-u ako se zna?

Evo popis nekih izmjena:

 

Od Microsofta dolazi:

  • Novi početni zaslon sa više prostora za postavljanje sada živih pločica koje će biti i promjenjive veličine
  • Postavljanje Bing fotografije dana na zaključani zaslon
  • Zaštitu od slučajnog otključavanja zaslona u đeđu kao i slučajnog petljanja djece po uređaju poznatije pod nazivom Dječji kutak
  • 20 novih tematskih boja

Od Nokije također stižu uzbudljive stvari:

  • Dijeljenje putem Bluetootha (za besplatne DRM datoteke)
  • Cinemagraph aplikacija
  • Nove lenses aplikacije unutar sučelja kamere poput SmartShoot.
  • Nadograđena aplikacija za prijenost kontakata
  • nadograđena aplikacija za dijeljenje kontakata
  • Nokia Ringtone Maker aplikacija

 

 

Vidim da nema mogučnost isključivanja i uključivanja WiFi-a dok je mob zaključan. Po meni jedna od bitniji stavki, jer želim da mi WiFi bude upaljen stalno,

tako da obavjesti o novim chat porukama, mailovima itd. budu instant i kad je mob zaključan.

12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Isto tako nema riječi o "Mass Storage" tako da ćemo izgleda biti osuđeni na Zune +  taj "problem" s wifi...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ja sam zadovoljan i sa 7.5, tako da ću i sa ovom nadogradnjom biti još zadovoljniji {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Imam problem s WiFi hotspotom.
Dakle, pise da je klijent spojen, ali nema internet konekcije. Kako to rijesiti?
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Kule_zg kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

I kaj bi sve trebalo doć u tom update-u ako se zna?

Evo popis nekih izmjena:

 

 

Od Microsofta dolazi:

  • Novi početni zaslon sa više prostora za postavljanje sada živih pločica koje će biti i promjenjive veličine
  • Postavljanje Bing fotografije dana na zaključani zaslon
  • Zaštitu od slučajnog otključavanja zaslona u đeđu kao i slučajnog petljanja djece po uređaju poznatije pod nazivom Dječji kutak
  • 20 novih tematskih boja

Od Nokije također stižu uzbudljive stvari:

  • Dijeljenje putem Bluetootha (za besplatne DRM datoteke)
  • Cinemagraph aplikacija
  • Nove lenses aplikacije unutar sučelja kamere poput SmartShoot.
  • Nadograđena aplikacija za prijenost kontakata
  • nadograđena aplikacija za dijeljenje kontakata
  • Nokia Ringtone Maker aplikacija

 

 

 

Vidim da nema mogučnost isključivanja i uključivanja WiFi-a dok je mob zaključan. Po meni jedna od bitniji stavki, jer želim da mi WiFi bude upaljen stalno,

tako da obavjesti o novim chat porukama, mailovima itd. budu instant i kad je mob zaključan.

Bluetooth... Dali budem mogao transferat datoteke(muziku, slike) sa moba na mob i kakve su to DRM datoteke?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2012 18:44 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Jel itko pokusao pristupiti preko wifia racunalu.. Nesto kao mrezno dijeljenje, ja sam pokusao ali mi izabaci gresku
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
Jel itko pokusao pristupiti preko wifia racunalu.. Nesto kao mrezno dijeljenje, ja sam pokusao ali mi izabaci gresku

Ja sam uspio,inače se spajam s laptopom dok nema struje(rijetko kad) i sve 5 radi brzina od 650 do 720 ide.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dal mogu spojit komp i mob preko WiFi-a i prebacivat podatke s jednog na drugo?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Dal mogu spojit komp i mob preko WiFi-a i prebacivat podatke s jednog na drugo?

Ne,da se to može nebi nitko kukao za BT.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...
majstorSZ kaže...
Jel itko pokusao pristupiti preko wifia racunalu.. Nesto kao mrezno dijeljenje, ja sam pokusao ali mi izabaci gresku

Ja sam uspio,inače se spajam s laptopom dok nema struje(rijetko kad) i sve 5 radi brzina od 650 do 720 ide.

pogresno si me razumio, znam da moze to sto si rekao.. to sam radio i sa nokiom 5800

mislio sam na ovo sto je clan Nisam ja nisi ti pitao, ali vidio sam u Zuneu kad je mob spojen da ima neka mogucnost mreznog dijeljenja (racunalo pristupis preko wifia). Meni nece da radi, neku gresku javlja 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dal datoteke pita .pdf i sl. mogu stavljat preko zune-a na mob?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
ja sam pokusao prije par dana i nisam nasao nacin..
Onda sam ih stavio na skydrive i downloadao na mob
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Još jedno pitanje. xD

 

Slućajno sam maknuo ikonu vremena i datuma sa početnog zaslona. Kako da ju vratim?

 

EDIT: sjetio sam se da moram 'calendar' pin to start xD

Tu sam i kad misliš da nisam!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 20:23 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Za one koji nemaju unlockane 610tke,želite aplikacije/igre koje se moraju kupiti besplatno? želite aplikacije/igre koje nemožete preko storea instalirati? Idite na The Pirate Bay upišite Windows Phone 7 i izbaciti će vam xapps,apps,games,izaberite nešto od toga i skinite,dobijete i program da možete instalirati te aplikacije u telefon,morate imati pokrenut zune,telefon mora biti otključan(stavite da nakon 15 minuta se zaključa) i stisnete u multiple xap installer v1.1 add xaps i dodate što želite instalirati i stisnete deploy i instalira vam izbaciti će dialog da je sve ok stisnete ok i zaključate i otključate telefon i aplikacije su vam vidljive.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...

Za one koji nemaju unlockane 610tke,želite aplikacije/igre koje se moraju kupiti besplatno? želite aplikacije/igre koje nemožete preko storea instalirati? Idite na The Pirate Bay upišite Windows Phone 7 i izbaciti će vam xapps,apps,games,izaberite nešto od toga i skinite,dobijete i program da možete instalirati te aplikacije u telefon,morate imati pokrenut zune,telefon mora biti otključan(stavite da nakon 15 minuta se zaključa) i stisnete u multiple xap installer v1.1 add xaps i dodate što želite instalirati i stisnete deploy i instalira vam izbaciti će dialog da je sve ok stisnete ok i zaključate i otključate telefon i aplikacije su vam vidljive.

Dal je moguće i na 710-tki?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
kruskar kaže...

Za one koji nemaju unlockane 610tke,želite aplikacije/igre koje se moraju kupiti besplatno? želite aplikacije/igre koje nemožete preko storea instalirati? Idite na The Pirate Bay upišite Windows Phone 7 i izbaciti će vam xapps,apps,games,izaberite nešto od toga i skinite,dobijete i program da možete instalirati te aplikacije u telefon,morate imati pokrenut zune,telefon mora biti otključan(stavite da nakon 15 minuta se zaključa) i stisnete u multiple xap installer v1.1 add xaps i dodate što želite instalirati i stisnete deploy i instalira vam izbaciti će dialog da je sve ok stisnete ok i zaključate i otključate telefon i aplikacije su vam vidljive.

Dal je moguće i na 710-tki?

Da radi na svim lumijama(isprobano na 610 i 900) A ako radi na te 2 onda radi i na ostale 2.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Idem probati instalirati WP7.8 na 610 preko NaviFirm Plus,zaželite mi sreču.

 

edit
Ništa od mjenjanja WPa,nemogu instalirati NCS.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 14:08 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
kruskar kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
kruskar kaže...

Za one koji nemaju unlockane 610tke,želite aplikacije/igre koje se moraju kupiti besplatno? želite aplikacije/igre koje nemožete preko storea instalirati? Idite na The Pirate Bay upišite Windows Phone 7 i izbaciti će vam xapps,apps,games,izaberite nešto od toga i skinite,dobijete i program da možete instalirati te aplikacije u telefon,morate imati pokrenut zune,telefon mora biti otključan(stavite da nakon 15 minuta se zaključa) i stisnete u multiple xap installer v1.1 add xaps i dodate što želite instalirati i stisnete deploy i instalira vam izbaciti će dialog da je sve ok stisnete ok i zaključate i otključate telefon i aplikacije su vam vidljive.

Dal je moguće i na 710-tki?

Da radi na svim lumijama(isprobano na 610 i 900) A ako radi na te 2 onda radi i na ostale 2.

 

... ne radi, nece otvoriti (odnosno pokrenuti) multiple xap installer v1.1 na racunalu...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice