Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

poruka: 173
|
čitano: 51.065
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Dobra stvar ako trošiš više od 100 kn mjesečno na mobitel (mislim da većina ipak troši znatno manje). Što se tiče ograničenja, jedini bedak ako ti je cura recimo na drugoj mreži, ostalo je ok..

 

EDIT: eh da, pametnjakovići su stavili reklamu preko čitavog sajta još jučer, i naravno, nigdje nema opcije "Nastavi dalje" ako trebaš bilo koju drugu informaciju. Zanima me jedan mobitel, i baš gledam, još uvijek stoji onako.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 12:43 (drexcya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

ma sve su to navlakuse...sms se sve manje koristi a mb su samo 500 dali..a to je ono sto vecini nas treba..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
drexcya kaže...

Dobra stvar ako trošiš više od 100 kn mjesečno na mobitel (mislim da većina ipak troši znatno manje). Što se tiče ograničenja, jedini bedak ako ti je cura recimo na drugoj mreži, ostalo je ok..

 

EDIT: eh da, pametnjakovići su stavili reklamu preko čitavog sajta još jučer, i naravno, nigdje nema opcije "Nastavi dalje" ako trebaš bilo koju drugu informaciju. Zanima me jedan mobitel, i baš gledam, još uvijek stoji onako.

Na facebooku su napisali da pripremaju posebnu ponudu koju će danas objavit pa je to razlog što sad ne možeš pristupit ostalim stranicama. Vjerojatno će mobiteli biti po posebnim cijenama uz revolucija tarifu

16 godina
odjavljen
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

prvo je bio wow efekt, al onda skuzis da je 150 kn/mj. previse. U bonbon-u prezivim s 45 kn mj. (1000 min. prema bonbonu, 80 min prema ostalima, 300 mb).

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Iggx kaže...
drexcya kaže...

Dobra stvar ako trošiš više od 100 kn mjesečno na mobitel (mislim da većina ipak troši znatno manje). Što se tiče ograničenja, jedini bedak ako ti je cura recimo na drugoj mreži, ostalo je ok..

 

EDIT: eh da, pametnjakovići su stavili reklamu preko čitavog sajta još jučer, i naravno, nigdje nema opcije "Nastavi dalje" ako trebaš bilo koju drugu informaciju. Zanima me jedan mobitel, i baš gledam, još uvijek stoji onako.

Na facebooku su napisali da pripremaju posebnu ponudu koju će danas objavit pa je to razlog što sad ne možeš pristupit ostalim stranicama. Vjerojatno će mobiteli biti po posebnim cijenama uz revolucija tarifu

"Posebna ponuda" je trebala davno biti spremna, a ne se pripremati NAKON puštanja čitave kampanje. Gdje u ovom trenutku John Doe može dobiti informaciju o tarifama, uslugama, uređajima i sl.? Nigdje, isto im dođe kao da je sajt down, a zna se šta znači kad je sat 24h+ down...

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Edge kaže...

prvo je bio wow efekt, al onda skuzis da je 150 kn/mj. previse. U bonbon-u prezivim s 45 kn mj. (1000 min. prema bonbonu, 80 min prema ostalima, 300 mb).

Je, previše je. Zapravo uz naknadu je minimalno 160 kn, a može biti i skuplje ako pređeš limit od 500 MB (doduše, to je malo vjerojatno). Što se tiče BonBona, baš je Usporedi.hr nedavno imao dobru analizu domaćih tarifa, gdje je BonBon brilijirao. 

 

Većina prepaid korisnika mjesečno troši (pretpostavljam, ne znam je li možda BUG imao kakvu anketu po ovom pitanju) nekih 50-100. 160 kn je ipak malo previše za običnog, prosječnog korisnika. S druge strane, ako si power user onda je povoljno, kao i Tomatova "Brutala" tarifa.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
14 godina
protjeran
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
drexcya kaže...

Je, previše je. Zapravo uz naknadu je minimalno 160 kn, a može biti i skuplje ako pređeš limit od 500 MB (doduše, to je malo vjerojatno). Što se tiče BonBona, baš je Usporedi.hr nedavno imao dobru analizu domaćih tarifa, gdje je BonBon brilijirao.

 

Većina prepaid korisnika mjesečno troši (pretpostavljam, ne znam je li možda BUG imao kakvu anketu po ovom pitanju) nekih 50-100. 160 kn je ipak malo previše za običnog, prosječnog korisnika. S druge strane, ako si power user onda je povoljno, kao i Tomatova "Brutala" tarifa.

  Pa ne znam. Ako si zaposlen, imaš više od 5 prijatelja, 160Kn za mobitel je možda i manje od prosjeka.

 

Moj susjed, samo preko puta ceste, ima fabrikicu (omanju) PVC stolarije, ima pretplatu od 350Kn. I to ja živim u malom gradiću.

 

Moj tata, koji je običnji inžinjer, potroši minimalno 300Kn u vrhuncu sezone.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
drexcya kaže...
Iggx kaže...
drexcya kaže...

Dobra stvar ako trošiš više od 100 kn mjesečno na mobitel (mislim da većina ipak troši znatno manje). Što se tiče ograničenja, jedini bedak ako ti je cura recimo na drugoj mreži, ostalo je ok..

 

EDIT: eh da, pametnjakovići su stavili reklamu preko čitavog sajta još jučer, i naravno, nigdje nema opcije "Nastavi dalje" ako trebaš bilo koju drugu informaciju. Zanima me jedan mobitel, i baš gledam, još uvijek stoji onako.

Na facebooku su napisali da pripremaju posebnu ponudu koju će danas objavit pa je to razlog što sad ne možeš pristupit ostalim stranicama. Vjerojatno će mobiteli biti po posebnim cijenama uz revolucija tarifu

"Posebna ponuda" je trebala davno biti spremna, a ne se pripremati NAKON puštanja čitave kampanje. Gdje u ovom trenutku John Doe može dobiti informaciju o tarifama, uslugama, uređajima i sl.? Nigdje, isto im dođe kao da je sajt down, a zna se šta znači kad je sat 24h+ down...

Radi sad. Posebna ponuad nema veze s revolucijom i kampanjom. Sve što je bilo vezano uz "revoluciju" se moglo vidjeti na tele2 stranici, a na taj način su onemogućili John Doe da dobije informaciju o bilo kojoj drugoj tarifi, usluzi, uređaju koji nema veze s novom tarifom. Šta ćeš, reklama. 

Slažem se da je glupo što nisam mogao pogledati recimo mobitele, ali da sam mogao vjerojatno bih samo izgasio stranicu gdje mi prezentiraju novu tarifu, a ovako sam ipak pogledao o čemu se radi. 

13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

ja sam svakako na pretplati 150..tako da mi se isplati

My way
14 godina
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

dali se meni ovo isplati, za sada sam na bonovima tele 2 , trosim mjesecno 250-300kn mobitela i dali se moram sa njima obavezati ugovorom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Soniccro kaže...

dali se meni ovo isplati, za sada sam na bonovima tele 2 , trosim mjesecno 250-300kn mobitela i dali se moram sa njima obavezati ugovorom?

ako ne uzimaš mob., ne moraš se obvezati.. i da, i te kako e isplati.. trošit ćeš 160 ovako

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 20:51 (nine).
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
nine kaže...
Soniccro kaže...

dali se meni ovo isplati, za sada sam na bonovima tele 2 , trosim mjesecno 250-300kn mobitela i dali se moram sa njima obavezati ugovorom?

ako ne uzimaš mob., ne moraš se obvezati.. i da, i te kako e isplati.. trošit ćeš 160 ovako

 

surfam preko 098 tu potrošim mjesečno 50kn tako da neznam ovi surf mb mi ne trebaju , jedino pozivi i poruke jeli to i dalje ok ?

12 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

A da nije ovo neka prvoaprilska šala?

Allianz osiguranje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

 Nije tarifa prvo aprilska šala sasvim sigurno.

12 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

bas sam maloprije zvao Tele2, kazu da je tarifa samo namijenjena za pretplatu, ali ako se uzme znaci samo tarifa bez kupnje moba, nisi ugovorno vezan.

U prijevodu, mozes otkazati kad god ti zelis,bez ikakvih naknada i zavrzlama. Cini mi se ok s obzirom koliko trosim. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Prije par dana sam uzea ovu tarifu i do sad je sve ok, zovem i šaljem poruke bez brige i drago mi je šta neću ćut više ono "vaš račun će biti uskoro potrošen nadoplatite ga bla bla...." jer kad to čujem najradije bi razbia mobitel u prvi zid. Prije sam bia na knockout tarifi (prepaid) i trošia bi oko 200 kn/mj, a ljeti još više jer nisam doma, znalo bi se to popet i na 300-400 kn. Sasvim mi je dovoljno 5000 min i 3000 poruka na mjesec, a 500 mb neću ni potrošit ako ne gledam gluposti na jubito. Ne razumijem ljude šta prigovaraju o "načelu pravednosti", tj. o ovom ograničenju, to nije izmislia tele2, to ima svugdje na svijetu....na kraju krajeva, 5000 min je oko 2,7 sati pričanja na dan šta je i više nego dovoljno, pa ni moj šef koji je pola dana na mobitelu ne priča više od 3 sata...a čovjek se ne skida s mobitela...eto toliko, preporučio bi svima, i još je najbolje šta nema ugovorne obveze pa mogu za dva mjeseca ili za 2 godine raskinit ugovor i vratit se na staro...

...borac za bolje danas, glasajte za nas!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

pozivam se na PIPA/ACTA/JOSIPOIVC/ZAMP zastitu avatarskih prava.  to ce te doci 2kn po postu na forumu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Uzeo sam danas pretplatu u Tele 2 sa tarifom revolucija. Nisam se ugovorno vezao.

 

Sto se tice ˝neogranicenog˝.. To su stavili tako da ljudi nebi iskoristavali one bonbon fore,da za svaku minutu imas 1 kn na racunu.

 

I to je rekao lik,da ce jako pazit na to.Za sve ostale ce bit ok.

 

Iako,jako tesko je to i iskoristit sve.

 

Ja sam do sada bio na Vipu i mjesecno sam imao racune izmedu 400 i 550kn. Znam,jako puno. Ubijale su me uspostave poziva.

 

Imao sam tarifu 200,neograniceno prema vipu i fiksnoj 1000min prema Tele 2. Tmobile se naplacivao. ali kao sto rekoh,ubijali su me kratki pozivi. Uspostava i onda poziv traje svega par sec.

 

U revoluciji nema uspostave i meni osobno ce to bit odlicna tarifa. Jos nisam stavio drugu kraticu jer imam na bonove dobar broj koji sam uzeo,ali vidjet cemo.Vjerujem da je bilo sta drugo bolje nego vip.

 

Javim  se bas ako se sjetim napisat sta se tice prvog racuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Kod mene je ista situacija, vip pretplata no limit 200, mjesečni račun nikad ispod 280 kn. Intenzivno razmišljam o revoluciji jer bi to bila fina ušteda, 500MB interneta bi mi bilo dovoljno jer sada forsiram youtube samo da iskoristim data plan u tarifi koju imam. Kakva je pokrivenost signalom van gradova, kako radi taj nacionalni roming sa t-mobile-om?

14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
kravboy kaže...

Kod mene je ista situacija, vip pretplata no limit 200, mjesečni račun nikad ispod 280 kn. Intenzivno razmišljam o revoluciji jer bi to bila fina ušteda, 500MB interneta bi mi bilo dovoljno jer sada forsiram youtube samo da iskoristim data plan u tarifi koju imam. Kakva je pokrivenost signalom van gradova, kako radi taj nacionalni roming sa t-mobile-om?

Nacionalni roaming sa T - Mobileom radi jako dobro, ja kada odem na selo kod djeda i bake Tele2 signal baš i nemam, ali je zato T - Mobile full i uredno radi. I data plan radi normalno na nacionalnom roamingu, znači, ne naplaćuju posebno dok god imaš MB u paketu.

Jedino što preporučam je da se u takvim situacijama ručno postavi odabir mreže, jer zna zaplesati kada ulovi malo Tele2 signala, pa dolazi do prekida poziva jer za tren oka izgubi Tele2 signal, pa čeka prijavu na T - Mobile, koja nije uvijek instanta, već se zna razvući na pola minute do minutu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Doxy_CRO kaže...
8ax kaže...
Fora je u tom da ni 10 posto ljudi nece iskoristit te pozive i poruke, a poslovnjaci koji toliko i trose SIGURNO nisu na tele2.
Puno bi bolje bilo da za 150kn/mj nude 200 min razgovora, 200 poruka i potpuno flat internet.

Ja imam tu tarifu, i račun nikad ispod 220kn.

Prevarantska gamad.

Plus još pređeš 500MB promet, iako imaš flat ograniče ti brzinu.

O kojoj ti to tarifi govoriš? O Revoluciji ili? Mislim, šta nije 160kn i vozi? Kakvih sada 220kn? Jeba ga vrag! :P

12 godina
protjeran
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
SilentDark kaže...
Doxy_CRO kaže...
8ax kaže...
Fora je u tom da ni 10 posto ljudi nece iskoristit te pozive i poruke, a poslovnjaci koji toliko i trose SIGURNO nisu na tele2.
Puno bi bolje bilo da za 150kn/mj nude 200 min razgovora, 200 poruka i potpuno flat internet.

Ja imam tu tarifu, i račun nikad ispod 220kn.

Prevarantska gamad.

Plus još pređeš 500MB promet, iako imaš flat ograniče ti brzinu.

O kojoj ti to tarifi govoriš? O Revoluciji ili? Mislim, šta nije 160kn i vozi? Kakvih sada 220kn? Jeba ga vrag! :P

Extra Total od T-Mobilea.

Allianz osiguranje
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

bok, ja iman samo jedno kratko pitanje- sta ako zelimo raskinut ugovor nakon odredjenog vremena, bez da smo se obvezali na ona 24 mjeseca ako kupis mobitel, jel onda moram platit sve sto sam do toga trenutka potrosila?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

  Pa naravno da moraš podmirit račun do datuma do kad si bio korisnik !! Mobitel bez ugovorne obveze na 24 mjeseca možeš kupit samo za keš.

12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Ustvari, da nema te naknade za uspostavu poziva...ne bi ni nama na VIP-u bilo lose :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/lg-optimus-2x-p990/d238/

npr. ako želim uzet ovaj mobitel uz tarifu revolucija na 24 mjeseca, ja im moram platit 295kn odmah i zatim 100kn sljedeća 24 mjeseca??? odnosno plaćao bih taj mobitel na rate pa bi me mjesečno račun onda došao 250 umjesto 150kn, jesam dobro shvatio?
12 godina
protjeran
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
jation kaže...
http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/lg-optimus-2x-p990/d238/

npr. ako želim uzet ovaj mobitel uz tarifu revolucija na 24 mjeseca, ja im moram platit 295kn odmah i zatim 100kn sljedeća 24 mjeseca??? odnosno plaćao bih taj mobitel na rate pa bi me mjesečno račun onda došao 250 umjesto 150kn, jesam dobro shvatio?

Točno tako.

13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Evo ovako imam jedno pitanje, pošto nikad nisam bio na Tele 2 mreži i sada planiram preč, zanima me jedna stvar. Naime uzeo bi si SE Neo koji kod njih u ponudi stoji 595kn + 50kn mjesečno u tarifi 150. E pa ja sam malo zbunjen time. Koliko na kraju ja plačam sve te usluge? Naravno u tarifi revolucija jer mi se čini nekako najbolja. Pa ako bi netko bio voljan objasniti veliko hvala :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

595 kn platiš u kešu za telefon. Ostalo otplatiš kroz rate u 2 godine po 50 kn skupa sa računom. Mjesečni račun ti je minimalno 150 kn + 10 kn radijske frekvencije i 50 kn od telefona, dakle 210 kn. Naravno, račun može i rast ( dodatne usluge tipa SMS parking, roaming pozivi, međunardoni pozivi, visokovrijedni pozivi i slično ), ali ako zoveš samo po Hrvatskoj ili TELE2 korisnika bilo gdje, te šalješ SMS poruke i nepotrošiš 500MB prometa, ostat ćeš na 210 kn. Nemaš bolje tarife kod nas ako puno telefoniraš i šalješ SMS poruke.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2012 22:38 (itomic009).
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Zahvaljujem :) sad mi je sve jasno :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice