OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 259.938
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
zooman kaže...

Očito tvornička greška, ili i neko drugi ima taj problem? Poslao sam supportu mail sa slikama pa ćemo vidjet 

 Javi kako je prošao razgovor s supportom, da budemo upoznati kakav im je odnos prema klijentima sada kad su malo eksplodirali u popularnosti 

9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Ako se netko zeli igrati pa da OP6 dobije stereo zvucnike moze!

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Jutros narucio OP6 Red...evo link ako nekome zatreba onaj popust od 20 eura.

 

 

https://www.oneplus.com/invite#IGNQV9VR1PSUJBI

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 6

Evo i moj link za popust 

 

https://www.oneplus.com/hr/invite#H5AKA9IARG9PJD9

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
No2Lb9dm kaže...
zooman kaže...

Očito tvornička greška, ili i neko drugi ima taj problem? Poslao sam supportu mail sa slikama pa ćemo vidjet 

 Javi kako je prošao razgovor s supportom, da budemo upoznati kakav im je odnos prema klijentima sada kad su malo eksplodirali u popularnosti 

 Ja sam nedavno slao 3T na popravak i dobio ga nazad za 3 dana "popravljeno" sa gratis promjenjenim ekranom (bio puknut malo u ćošku). Onda ga poslao za isti kvar opet na popravak i vratio se opet "popravljen". Nakon što sam im rekao da je opet sve isto i nije popravljeno poslali mi novi OP5 8/128. Ja zadovoljan sa supportom.

12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Pa lijepo... A šta je bila greška?

 

Meni se sad nakon dan i pol ne javljaju, a trebali bi pokupit mob na popravak 

5 godina
offline
Re: OnePlus 6
zooman kaže...

Pa lijepo... A šta je bila greška?

 

Meni se sad nakon dan i pol ne javljaju, a trebali bi pokupit mob na popravak 

 Baš mi je žao što si imao pegulu s svojim OP6. Javi kako ti je prošao razgovor s supportom, što je bilo s mobom i kako su ti to riješili

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
zooman kaže...

Pa lijepo... A šta je bila greška?

 

Meni se sad nakon dan i pol ne javljaju, a trebali bi pokupit mob na popravak 

 Dešavalo mi se da se javim na poziv i mikrofon i slušalica mi ne rade a ako prebacim na zvučnik ja čujem ali mene ne čuju. Nekada se to znalo desiti i u pola poziva. NAkon restarta bi se popravilo na neko vrijeme (par minuta do par sati).

 

12 godina
offline
OnePlus 6

Vidi sad ovo .. Mora da sam budala na kvadrat .. Sa ekranom je sve uredu.. Od kaljenog stakla bila reflekcija, uzeo sam kaljeno dolje da provjerim i eto sa ekranom sve ok. Sada za kaznu imam desetak mjehurića.

Poslao sam mail da storniraju request  ali sam naveo da sam dobio kaljeno staklo sa greškom, hehe

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Koristim OP6 već mjesec dana.
Verzija 8GB/128GB.

Stvarno je dobar za tu lovu, ali ima neke nedostatke koji smetaju malo više:
1. Brza potrošnja baterije
2. Slabija maksimalna svjetlina ekrana i spori auto brightness (imaš poziv, a ne vidiš tko zove prvih par sekundi se svjetlina ne pojača).
3. Loš vanjski zvučnik.

Što se tiče brzine i OxOS super je, leti.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
croatianchemist kaže...
Koristim OP6 već mjesec dana.
Verzija 8GB/128GB.

Stvarno je dobar za tu lovu, ali ima neke nedostatke koji smetaju malo više:
1. Brza potrošnja baterije
2. Slabija maksimalna svjetlina ekrana i spori auto brightness (imaš poziv, a ne vidiš tko zove prvih par sekundi se svjetlina ne pojača).
3. Loš vanjski zvučnik.

Što se tiče brzine i OxOS super je, leti.

1. kako mislis brza potrosnja baterije?

 

2. ovo ne vidim na svom uredaju

 

3. zvucnik je smece, to se slazem, i pozicija mi se isto ne svida, non stop ga prekrivam prstom, pa moram okrenut mob naopacke kada nesto gledam :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Meni brate i vibracija slaba,da slabija ne može biti.Ostalo ono čisto ok, a i prebrz je.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
1. Osobno mi se čini da se baterija prebrzo prazni. Pogotovo sa 2 SIM. Nešto slično kako sam imao na Galaxy S6.

2. Koliko vidim na XDA forumu, ima problema sa time. Recimo S7 i iPhone 6s su imali puno brže podešavanje auto brightnessa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
croatianchemist kaže...
1. Osobno mi se čini da se baterija prebrzo prazni. Pogotovo sa 2 SIM. Nešto slično kako sam imao na Galaxy S6.

2. Koliko vidim na XDA forumu, ima problema sa time. Recimo S7 i iPhone 6s su imali puno brže podešavanje auto brightnessa.

 ok, koliko je to brzo praznjenje?

 

takoder imam 2 sima, 4G, WiFi, Bluetooth i High Location ukljucen non stop, telefon koristim kao poslovni alat, 2 mail accounta itd. itd

 

od 6 ujutro kada je na 100% do ponoci dode do 28%, sa 4 do 6 SoT zavisi sta sam taj dan radio

 

Nije u rangu M10P ali je sigurno iznad prosjecno, i miljama bolje nego Samsung (imao sam N8)

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Pa evo primjer od danas:

Od zadnjeg punjenja do 100%, palo je na 91% u roku možda 3h, a s time da sam gledao YouTube oko 25 min i 15 min surfao, nekih 46min screen tume ukupno. Trenutno je unutra samo 1 SIM, upaljen WiFi i mobilni podaci. 

Meni se to čini malo prebrzo.

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
croatianchemist kaže...

Pa evo primjer od danas:

Od zadnjeg punjenja do 100%, palo je na 91% u roku možda 3h, a s time da sam gledao YouTube oko 25 min i 15 min surfao, nekih 46min screen tume ukupno. Trenutno je unutra samo 1 SIM, upaljen WiFi i mobilni podaci. 

Meni se to čini malo prebrzo.

   znači skoro sat vremena SOT-a  9% baterije i ti to nazivaš velikom potrošnjom?  Jel zajebavaš ili

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
croatianchemist kaže...

Pa evo primjer od danas:

Od zadnjeg punjenja do 100%, palo je na 91% u roku možda 3h, a s time da sam gledao YouTube oko 25 min i 15 min surfao, nekih 46min screen tume ukupno. Trenutno je unutra samo 1 SIM, upaljen WiFi i mobilni podaci. 

Meni se to čini malo prebrzo.

 Kad bi Samsung S5 i S7 sta sam ih imao mogli tako radit, jos bi ih koristio. Nerealna su tvoja "ocekivanja", Oneplus 6 doslovno ima odlicnu autonomiju, svaka im cast kako su napravili ovaj mobitel

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Onda super, hvala na informacijama, educirali ste me :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Koje maskice (engl. Case) koristite i preporucate? Da li Vam je dosad ispadao Oneplus 6 i da li je bilo ikakvih ostecenja? Jeste zadovoljni s prilozenom maskicom uz mobitel?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
OnePlus 6

Kako ste zadovoljni s zvukom na op6? Znam da je mono, ali da li ima snage, da li je glasan?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Ja sam uzeo onu crvenu originalnu i ta je bas kvalitetna i dobro mu stoji.
5 godina
offline
OnePlus 6

Ima li op6 u sebi upravljac telefona da ima antivirusnu zastitu, optimizaciju telefona i sl.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
btomaso8 kaže...

Kako ste zadovoljni s zvukom na op6? Znam da je mono, ali da li ima snage, da li je glasan?

 Meni je glasnoća normalna, čak bi rekao da je dosta glasno, nije stereo ali je za normalne potrebe ok  nisam primijetio problem oko toga

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

pozz..

odlucio sam se i ja napokon za ovaj (kolko cujem i vidim po yt) stroj od mobitela za male pare :D
kao prvo hvala ekipi koja stavlja linkove jer sam tako dobio "besplatni" screen protector :D
prilikom kupnje odabrao sam onu preporucenu (il kakva vec) dostavu.. dao 9 € za to.. jel zna ko kad bi mogao biti mob kod mene? platio sam danas oko podneva..
na stranici je pisalo da 19. (srijeda) ali nekako mi to djeluje malo prebrzo da bi bilo istinito.. iz poljske do hrv u 2 dana :O

i da, uzeo sam midnight black verziju sa 8gb ram i 128gb mem...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Vjeruj da ces se iznenaditi kako brzo dodje :)

 

Ja sam crveni narucio ono jutro kad je izasao, sa obicnom posiljkom i na adresi je bio za 2 dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 22:05 (dani2).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
OnePlus 6

Htio sam naručiti OP6 sa njihove stranice za 519€ međutim vidim da ima na geekbuyingu sa poljskog skladišta za 464€ sa dostavom, pa me zanima da li imam isti support u slučaju kvara kao da sam naručio preko OP shopa (cijena je ipak manja za 55€). Isto tako da li netko može potvrditi da roba sa geekbuying poljskog (ili eventualno njemačkog) skladišta dolazi bez "nameta" (znam da sa  talijanskog sve prolazi ok).

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 11:25 (renchy666).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
renchy666 kaže...

Htio sam naručiti OP6 sa njihove stranice za 519€ međutim vidim da ima na geekbuyingu sa poljskog skladišta za 464€ sa dostavom, pa me zanima da li imam isti support u slučaju kvara kao da sam naručio preko OP shopa (cijena je ipak manja za 55€). Isto tako da li netko može potvrditi da roba sa geekbuying poljskog (ili eventualno njemačkog) skladišta dolazi bez "nameta" (znam da sa  talijanskog sve prolazi ok).

Ljudi moji pa to su osnove osnova.Od kad smo u EU na svu robu više ne plaćaš Carinu i PDV jer je to plaćeni u državi iz koje dolazi.

Došao mob iz Italije,Poljske,Češke isti k...

13 godina
offline
Re: OnePlus 6

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

6 godina
offline
Re: OnePlus 6

Možda u nekoj utopiji,al ne u HR. 

Ne znam kakva je situacija sada međutim do prije par mjeseci  masa tih kineza sa tzv. EU warehausima (tipa Gearbest, Geek .....) je imalo problema sa slanjem iz tih tzv. EU skladišta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 13:22 (renchy666).
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
renchy666 kaže...

Možda u nekoj utopiji,al ne u HR. 

Ne znam kakva je situacija sada međutim do prije par mjeseci  masa tih kineza sa tzv. EU warehausima (tipa Gearbest, Geek .....) je imalo problema sa slanjem iz tih tzv. EU skladišta.

 Sorry kolega a to nije ni do EU ni do HR...nego do Kineza koji očito muljaju.Uvezu mobitele na skladište ali ih ne carine, a kupcima kenjaju da je ocarinjeno i da je sve plaćeno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice