Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.124
|
čitano: 11.084.603
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mob za 1200kn,najbitnija je kamera i da podržava OTG

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lolich kaže...

Sta je ovo neki popust za oneplus one? ili?
koliko vidim, na mobileshopu se jos krece od 400 do 450 eura

trebala bi cijena ići još dolje, kada izađe Oneplus Two (krajem mjeseca)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lolich kaže...

Sta je ovo neki popust za oneplus one? ili?
koliko vidim, na mobileshopu se jos krece od 400 do 450 eura

 Zašto bi netko kupio na mobileshopu? Pa kupiš direktno sa njihove stranice...

Bene docet, qui bene distinguit.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
molnyi kaže...
lolich kaže...

Sta je ovo neki popust za oneplus one? ili?
koliko vidim, na mobileshopu se jos krece od 400 do 450 eura

 Zašto bi netko kupio na mobileshopu? Pa kupiš direktno sa njihove stranice...

 Ma daj... stvarno? vidis to mi nikad nebi palo na pamet :/ hvala sto si tako bitnu informaciju podijelio sa svima nama :D

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa ne kužim zašto spominjat neki nevažan mobitel shop u kojemu su cijene svih mobitela totalno nerealne...

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa gdje bi trebao gledat informativnu cijenu nekog mobitela? Znas i sam kad se odlucim uzet neki mobitel da cu sve zive ducane pogledat kakva mu je cijena pa odlucit jel se vise isplati uzet novog u najjeftinijem ducanu ili polovnog sa njuskala... mislim cemu ova nepotrebna diskusija?

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja samo hoću reći da si gledao u najgorem dućanu, ništa više :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Da li ce cijena za 1+1 sigurno pasti kada izade 1+2?

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

"At CES 2015, Carl Pei confirmed that once the OnePlus 2 launches, the OnePlus One will be sold at a discounted price until stocks run out. This price cut turned out to be a mere 50 USD,"

https://www.androidpit.com/oneplus-two-release-date-news-specs-features

 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dado314 kaže...

"At CES 2015, Carl Pei confirmed that once the OnePlus 2 launches, the OnePlus One will be sold at a discounted price until stocks run out. This price cut turned out to be a mere 50 USD,"

https://www.androidpit.com/oneplus-two-release-date-news-specs-features

 savršeno za kupovinu 1+1 po jeftinijoj cijeni - navali narode dok se ne rasproda .. 2 nema smisla kupovati - bolji proc (koji se pregrijava) i grafa

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Narucio bih asus zenfone 2, sa gearbest stranice. Cijena 200$ postarina besplatna iz kine. Pa me zanima dali ja na tu cijenu placam jos kakav porez? Tj dali ima jos nekih dodatnih troskova? Pa ako je tko narucivao bio bih zahvalan na odgovoru. Takodjer ako netko zna da ima negdje jeftinije slobodno bacite link. Ili ako imate iskustva sa gearbest stranicom bacite komentar. Hvala :)

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gearbest je provjeren, plaćaš PDV 25% na ukupnu cijenu, to je sve od tvojih dodatnih davanja. Ali koju verziju zenfone-a želiš?

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Planirao sam uzeti verziju ZE551ML Sa 2gb rama. Dodje 200€ a ne dolara. Gore sam krivo napisao. Cini mi se kao dobar izbor za te novce. Ako netko misli da ima bolji izbor za te novce citam prijedloge :)
De gustibus non est disputandum.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji bi vi uzeli?

 

11 HTC One M9
23 LG G4
http://myanimelist.net/profile/TheRunner
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Planiram uzeti LG G3 32GB. Kakvo je vaše mišljenje o ovom telefonu? Može preporuka za neki drugi, ali da je cijena blizu navedenog?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zombie kaže...

Planiram uzeti LG G3 32GB. Kakvo je vaše mišljenje o ovom telefonu? Može preporuka za neki drugi, ali da je cijena blizu navedenog?

 Po meni solidan mob ali koliko sam cuo izlazi one plus two tako da ti preporucam da pricekas

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...
zombie kaže...

Planiram uzeti LG G3 32GB. Kakvo je vaše mišljenje o ovom telefonu? Može preporuka za neki drugi, ali da je cijena blizu navedenog?

 Po meni solidan mob ali koliko sam cuo izlazi one plus two tako da ti preporucam da pricekas

 Pricekaj OnePlus Two i kupi OnePlus One kojemu će cijena dosta past... 

Bene docet, qui bene distinguit.
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Steta sto OnePLus ne izbaci neki OnePLus One (mini) ili (compact) istih performansi samo manji, za one korisnike koji vole manje uredaje... Nadam se da ce bit slucaj sa dvicom u skorijoj buducnosti :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lolich kaže...

Steta sto OnePLus ne izbaci neki OnePLus One (mini) ili (compact) istih performansi samo manji, za one korisnike koji vole manje uredaje... Nadam se da ce bit slucaj sa dvicom u skorijoj buducnosti :D

 Čemu kad imaš Xperiu Z3 Compact kao suverenog vladara u toj kategoriji 

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da, ali zasto nebi dobrio dostojnu i dosta jeftiniju konkurenciju? :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja isto planiram uzeti G3 i ne kužim koja je prednost OnePlus Onea, a dtealjno sam proučio oba. G3 je po meni ljepši, bolja kamera, mikrofon, ekran, itd...
Jedina prednost Onea je CM koji se ionako može staviti na G3, a još jedan minus je što ga se dobavlja iz vana (ima i kod nas al su preskupi) pa se triba i s garancijom mučiti ako bude trebalo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Baterija je puno bolja na o+o i fhd ekran je kvalitetniji te je bolji za chipset nego Qhd na g3. Hrvatska je i službeno podržana od oneplusonea i garancija je 2 god. U slučaju kvara daju novi mob. Sve ima svije pluseve i minuseve, do prije par mjeseci bi definitivno g3 zbog jamstva i manjka komplikacija oko toga, ali sad bi definitivno oneplus. Dulja podrška, bolji ekran, baterija i gaming prevažu

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
SHELBY_09 kaže...

Ja isto planiram uzeti G3 i ne kužim koja je prednost OnePlus Onea, a dtealjno sam proučio oba. G3 je po meni ljepši, bolja kamera, mikrofon, ekran, itd...
Jedina prednost Onea je CM koji se ionako može staviti na G3, a još jedan minus je što ga se dobavlja iz vana (ima i kod nas al su preskupi) pa se triba i s garancijom mučiti ako bude trebalo.

Ovo da je G3 ljepši je subjektivno... nekome je i fiat multipla ljepa no nečemo o tome..

FHD ekran je puno bolji za bateriju (kolega iznad naveo) te eto npr. meni vrh do kojeg mobitel treba ići sa ekranom jer sve iznad je pretjerivanje i skoro pa je nevidljivo. Mobitel i jedan i drugi rade jako fluidno te niti jedan nema prednost nad drugim što se toga tiče. A kamera - LINK, ne vidim da je ijedan lošiji od drugog... Mikrofon, di si samo to izvukao? Nitko se nikad nije žalio na kvalitetu zvuka na O+O...  Izvana je i izađe te 320€ sa dostavom + 2god garancije...

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 16:52 (molnyi).
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
molnyi kaže...

Ovo da je G3 ljepši je subjektivno... nekome je i fiat multipla ljepa no nečemo o tome..

FHD ekran je puno bolji za bateriju (kolega iznad naveo) te eto npr. meni vrh do kojeg mobitel treba ići sa ekranom jer sve iznad je pretjerivanje i skoro pa je nevidljivo. Mobitel i jedan i drugi rade jako fluidno te niti jedan nema prednost nad drugim što se toga tiče. A kamera - LINK, ne vidim da je ijedan lošiji od drugog... Mikrofon, di si samo to izvukao? Nitko se nikad nije žalio na kvalitetu zvuka na O+O...  Izvana je i izađe te 320€ sa dostavom + 2god garancije...

Da, meni je ljepši, a to sam i napisao.
Da za ekran se slažem al isto tako je One puno glomazniji za istu dimenziju ekrana. Gledao sam razne recenzije i meni je bolja kamera, ne puno, al je bolja.
pročitao sam na mob.hr da je mikrofon tih i da zna nestajati signala, al to je samo jedan primjer pa ne bi uzimao u obzir toliko.

Ne znam ni sam, kao što sam i rekao, kupujem uskoro mobitel, nisam ljubitelj nijedne marke, ali volio bi uzeti najbolji za tu svotu.

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne možeš pogriješiti niti sa jednim od ta dva :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 16:48 (molnyi).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako ne zelis rootati, a zelis imati brzi mob nemoj lg uopće gledati. Ni g4 ne radi kak spada, a kamoli g3. Nakon tjedan dana je lagfest, a oneplus je stock prakticki

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz bando jel zna mozda netko gdje bih mogao nabaviti one mobitele s kojima se mogu samo slat poruke i zvat nekoga? ako nemoram ne bih kupovao polovni :( hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
KikacMasni kaže...

pozz bando jel zna mozda netko gdje bih mogao nabaviti one mobitele s kojima se mogu samo slat poruke i zvat nekoga? ako nemoram ne bih kupovao polovni :( hvala

 U pošti (ozbiljno) imaju pakete "običnih" mobitela.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

moze neka preporuka stranih shopova s dostavom u hr?

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
cod2playahhh kaže...

moze neka preporuka stranih shopova s dostavom u hr?

Link izvoliš

Bene docet, qui bene distinguit.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice