Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.027
|
čitano: 10.948.292
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thechosenfreak kaže...

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

 Nord 3 390€ 16/256. Mislim da je bolji izbor od oba....

 

https://www.mobileshop.eu/hr/oneplus/mobiteli/nord-3-5g-dual-sim-256gb-16gb-ram-zeleni/

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thechosenfreak kaže...

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

 Nije ti lose pogledat pixel 7a

 

https://aloalo.hr/google-pixel-7a-5g-8-128-blue-proizvod-21527/

 

Nesto kompaktniji, s golim androidom i dobrom kamerom.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thechosenfreak kaže...

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

 Xiaomi 13T je 427 eura na ekupi. To bi bio moj pick jer ima vrhunsku glavnu kameru u toj cijeni.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
thechosenfreak kaže...

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

 Xiaomi 13T je 427 eura na ekupi. To bi bio moj pick jer ima vrhunsku glavnu kameru u toj cijeni.

 

 Gledao sam baš neku raspravu oko glavne kamere 13T svi kažu da je vrhunska dok se ne uspordi sa ostalima. I isto ima problem sa rošenjem leće kao 14tica.

9 mjeseci
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thechosenfreak kaže...

Preporuka za mob za oko 400 eura, manje vise nije striktno. Trazim solidnu kameru i bateriju, te dvje stvari su mi najbitnije. Igranje nebitno, bitno da je fluidan u surfanju itd...

Za oko si mi zapeli Note 13 Pro Plus i Honor 90. Jel to isplativo za uzeti ili ima boljih ili isplatijivih opcija?

 Xiaomi 13T

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BinHex kaže...
hardcoree kaže...
BinHex kaže...

G54 5G Power 12/256

G84 5G 12/256

 

Šta je od ova 2 uređaja bolja kupnja, G54 (12/256) za 190€ ili G84 (12/256) za 240€, nešto treće do 250€, može i s oglasnika, samo da je novo? I btw. imal itko iskustava s ovim webshopovima?


 Šta ti je najbitnije kod moba? Kamera, baterija, procesor, ekran?

 

Abrakadabra je ok provjereno.

 Ne igram igrica na mobu, koristim ga onako kao neki standardni korisnik, browser, Wapp, pozivi, slikanje/snimanje tu i tamo.
Dakle rekao bih da mi je najbitnije da može potrajatia što dulje (bez da krene štekati), jer ne volim mijenjati mob često, što bolja kamera je isto bonus, ali nije da mi je prioritet. Ekran mi nije bitan.

 G84 ti je sasvim ok. Možeš pogledati i Samsung A54 i A34 možda.  

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi redmi note 13 pro plus ili Xiaomi 13t?

Cijenom su tu negdje ( preko oglasa)

0 Xiaomi Redmi note 13 pro plus
7 Xiaomi 13t
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2024 23:02 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trenutno sam na Mi 9T i počela me jako zezati baterija pa tražim novi mob.

Xiaomi ima trenutno neke popuste pa su mi za oko zapela 3 modela.

Na žalost 14-tica mi je preskupa

1 Poco F5 Pro
4 Xiaomi 13T
8 Xiaomi 13T Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tintin kaže...

Trenutno sam na Mi 9T i počela me jako zezati baterija pa tražim novi mob.

Xiaomi ima trenutno neke popuste pa su mi za oko zapela 3 modela.

Na žalost 14-tica mi je preskupa

 Naravno da 13t pro, ako pare nisu bitne ...

13 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi preporuka mobitela za ujaka. Covjek od 75 godina.
On trenutno ima nesto u stilu ZTE smartfona. ali je uzasno spor, pukao ekran itd itd.
I htjeli bi mu za rodendan pokloniti novi.

on je doslovno basic user smartfona. Koristi za pozive, poneki whatsap poziv i fotkanje. Kvaliteta kamere takoder nije bitna.

 

nesto oko 150€

 

gledam neke redmije al mi na poslu imamo redmi 9 kao sluzbeni i koristi se samo za jednom tjedno 2FA i tako je spor i los a nema nikakvih posebnih appova instaliranih.

 

vidim da ima i nekakvih samsunga a14-a15 oko 150€

 

imate nekakve druge preporuke?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zeryx kaže...

Treba mi preporuka mobitela za ujaka. Covjek od 75 godina.
On trenutno ima nesto u stilu ZTE smartfona. ali je uzasno spor, pukao ekran itd itd.
I htjeli bi mu za rodendan pokloniti novi.

on je doslovno basic user smartfona. Koristi za pozive, poneki whatsap poziv i fotkanje. Kvaliteta kamere takoder nije bitna.

 

nesto oko 150€

 

gledam neke redmije al mi na poslu imamo redmi 9 kao sluzbeni i koristi se samo za jednom tjedno 2FA i tako je spor i los a nema nikakvih posebnih appova instaliranih.

 

vidim da ima i nekakvih samsunga a14-a15 oko 150€

 

imate nekakve druge preporuke?

 

 Motorola?

Ovako nešto?

https://www.links.hr/hr/smartphone-motorola-g54-5g-power-edition-6-5-12gb-256gb-android-13-plavi-010301736

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zeryx kaže...

Treba mi preporuka mobitela za ujaka. Covjek od 75 godina.
On trenutno ima nesto u stilu ZTE smartfona. ali je uzasno spor, pukao ekran itd itd.
I htjeli bi mu za rodendan pokloniti novi.

on je doslovno basic user smartfona. Koristi za pozive, poneki whatsap poziv i fotkanje. Kvaliteta kamere takoder nije bitna.

 

nesto oko 150€

 

gledam neke redmije al mi na poslu imamo redmi 9 kao sluzbeni i koristi se samo za jednom tjedno 2FA i tako je spor i los a nema nikakvih posebnih appova instaliranih.

 

vidim da ima i nekakvih samsunga a14-a15 oko 150€

 

imate nekakve druge preporuke?

 

 Pa onda gledaj Samsung, Relame ili tak nešto kaj ima simple mode za starije.

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam uzeti novi mob pa de dvoumim između Honor magic 6 lite i Xiaomi Redmi note 13 pro. Ili možda nešto drugo u tom rangu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zena se zaljubila u Samsung S23 zbog velicine i performansi.

 

Kak je to vec preko godinu dana star mob, imate li kakav bolji prijedlog za mobitel do tog cjenovnog ranga, cca. 500€?

Prednost je da bude manji ali nije glavni uvjet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
avantgard kaže...

Zena se zaljubila u Samsung S23 zbog velicine i performansi.

 

Kak je to vec preko godinu dana star mob, imate li kakav bolji prijedlog za mobitel do tog cjenovnog ranga, cca. 500€?

Prednost je da bude manji ali nije glavni uvjet.

 Nek promjeni wallpaper i maskicu, nema smisla mijenajt s23 jos 2 god.

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
adsdgd kaže...

Gledam uzeti novi mob pa de dvoumim između Honor magic 6 lite i Xiaomi Redmi note 13 pro. Ili možda nešto drugo u tom rangu.

 Uopce nije usporedba, gledaj note 13 pro 5g

Xiaomi ima bolji ekran, kamere, brze punjenje. A u kutiji se dobije i punjac i ok maskica, u honora dobiješ šipak. 

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dal se isplati uzeti A55 za 310€ odmah i 7€mj + tarifa od 11.9€?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Armor kaže...
Dal se isplati uzeti A55 za 310€ odmah i 7€mj + tarifa od 11.9€?

 

310 EUR-a odmah + 168 EUR-a u 24 mjeseca = 478 EUR-a, što je njegova puna i početna cijena na tržištu sada kada se A55 tek pojavio. Što znači da nemaš nikakav popust na cijenu mobitela. Ja to sebi ne bih uzeo.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Armor kaže...
Dal se isplati uzeti A55 za 310€ odmah i 7€mj + tarifa od 11.9€?

 na pretplatu se više ništa ne isplati

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Oprosti, malo sam zbunjujuce postavio pitanje. :)

 

Zena ima stariji mobitel kojem je otisao ekran, a ja imam S23, a kako je to mobitel koji je izasao prije godinu i pol, pitam se jel ima neki bolji best buy. 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
adsdgd kaže...

Gledam uzeti novi mob pa de dvoumim između Honor magic 6 lite i Xiaomi Redmi note 13 pro. Ili možda nešto drugo u tom rangu.

 Ja ne bi taj Redmi jer ima virtual proximity. Kolega kupio i povremeno zeza....

16 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li tko na forumu Vivo x100 pro možda, da javi dojmove kratke, sutra mi stiže pa da me se uputi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Obavezno javi dojmove :)

Ja se vec par tjedana premisljam zaletit do Medimarkta u Graz pa da si ga uzmem.

 

Cekam dojmove :D

16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Javim kroz par dana, ako tko ga ima neka neku napiše 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...

Ima li tko na forumu Vivo x100 pro možda, da javi dojmove kratke, sutra mi stiže pa da me se uputi :)

 Nemam al kamera je navodno brutala

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...

Ima li tko na forumu Vivo x100 pro možda, da javi dojmove kratke, sutra mi stiže pa da me se uputi :)

 Gdje si ga kupio? 

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Čovjek kupi premium mobitel i nakon godine dana traži novi? Čovječe, a ja kupim 200 Eura mobitel i imam ga 4 godine bez problema.

 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja npr vec 5+ godina si nisam kupio laptop/pc, jer mi ne treba. Koristim.sluzbeni. Kolega s posla ima doma PC od 2k eura, a mobitel od 200 eura. 

 

Svatko ima svoje veselje.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Korny1603987 kaže...

Čovjek kupi premium mobitel i nakon godine dana traži novi? Čovječe, a ja kupim 200 Eura mobitel i imam ga 4 godine bez problema.

 Jebiga stari, netko radi za 1000€ netko za 4000€.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ovisi šta je kome važno u životu, neko na jedno putovanje potroši 1000 e koje završi za tjedan dana, tako da ima smisla ako voliš novi telefon dati isto 1000 e.
Stroj za kućno cijepanje drva košta 700e a sjekira 30 e. oboje rade isti posao...
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
3 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice