Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.918
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dalmata40 kaže...

Mobitel je toliko popularan da je prekjučer došla nova pošiljka u tehnomarketa u Splitu (10 bijelih i 10 crnih) ja sam došao predvečer i uzeo zadnjeg bijelog što bi značilo da valja i da se ne može falit ako se kupi {#}

 

Prekjucer doslo i sve rasprodano? {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 15:24 (trolljegeren).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...
dalmata40 kaže...

Mobitel je toliko popularan da je prekjučer došla nova pošiljka u tehnomarketa u Splitu (10 bijelih i 10 crnih) ja sam došao predvečer i uzeo zadnjeg bijelog što bi značilo da valja i da se ne može falit ako se kupi {#}

 

Prekjucer doslo i sve rasprodano? {#}

Da nemoš vjerovat {#}, sad bi kroz mjesec dana trebao doći Prestigio Pap 4500 i 5000 Duo.Pa čekam da dođu na naše tržište i da ih isprobamo {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 15:29 (dalmata40).
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Velika je navala na ove mobitele :) Ja sam svoj trebal rezervirat u Linksu, dolazi mi za 2-4 dana, jedva čekam :D

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dalmata40 kaže...
trolljegeren kaže...
dalmata40 kaže...

Mobitel je toliko popularan da je prekjučer došla nova pošiljka u tehnomarketa u Splitu (10 bijelih i 10 crnih) ja sam došao predvečer i uzeo zadnjeg bijelog što bi značilo da valja i da se ne može falit ako se kupi {#}

 

Prekjucer doslo i sve rasprodano? {#}

Da nemoš vjerovat {#}, sad bi kroz mjesec dana trebao doći Prestigio Pap 4500 i 5000 Duo.Pa čekam da dođu na naše tržište i da ih isprobamo {#}

 

A koja je razlika izmedu Prestigio 4300 i Prestigio 4040? hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dalmata40 kaže...

Da nemoš vjerovat {#}, sad bi kroz mjesec dana trebao doći Prestigio Pap 4500 i 5000 Duo.Pa čekam da dođu na naše tržište i da ih isprobamo {#}

Mislim da ti modeli tek izlaze na proljeće.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...
(...) A koja je razlika izmedu Prestigio 4300 i Prestigio 4040? hvala

Ekran - 4300 ima 4.3" IPS matricu, dok 4040 4.0" TN matricu. Razlika u ekranima povlači i razliku u trajanju baterije - 4300 ima oko 35% kraće vrijeme autonomije - IPS traži jače pozadinsko osvjetljenje. Nadalje, 4040 ima stock Android 4.0.4, dok 4300 blago modificirani 4.0.3. Kamera kod oba modela je 5 megapikselna, 8 MP koji se može odabrati u sučelju se dobiva interpolacijom.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
hrx kaže...
trolljegeren kaže...
(...) A koja je razlika izmedu Prestigio 4300 i Prestigio 4040? hvala

Ekran - 4300 ima 4.3" IPS matricu, dok 4040 4.0" TN matricu. Razlika u ekranima povlači i razliku u trajanju baterije - 4300 ima oko 35% kraće vrijeme autonomije - IPS traži jače pozadinsko osvjetljenje. Nadalje, 4040 ima stock Android 4.0.4, dok 4300 blago modificirani 4.0.3. Kamera kod oba modela je 5 megapikselna, 8 MP koji se može odabrati u sučelju se dobiva interpolacijom.

A da li je na 4040 puno losiji ekran?hvala

14 godina
offline
Prestigio 4300

evo ako nekoga zanima konačno se pojavila i zaštitna folija za 4300 na ebayu http://www.ebay.com/itm/350665896695?_trksid=p5197.c0.m619

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Baterija je totalna nula skroz san razocaran s njom nemozes nista igrat igru ili tako nesto, odmah je mrtva, osito je ovaj mobitel samo za pricanje{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Pa niti jedan mobitel nije za igranje. Ako si ocekivao da ce baterija izdrzat igranje gta3 cijeli dan onda si lud. Te zahtjevne 3d igre na iphonu sa punom baterijom izdrzi mozda 2 sata, 2 i pol. I tako manje vise na svim.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

@trolljegeren

 

Klasični TN ekran - dobar odziv, loši vidljivi kutovi. IPS ekran je svakako kvalitetniji (bolji prikaz boja, širi kut gledanja), ali to se plaća nešto višom cijenom uređaja i dosta kraćim vremenom autonomije.

 

Uzeo sam 4040 umjesto 4300 prvenstveno zato što baterija traje dulje (ni 200 kn manja cijena nije za baciti), a ekran uglavnom ne gledam pod većim kutem - mobitel mi je najprije komunikacijski uređaj (pozivi, poruke, Google Talk, brza provjera nečeg na netu), a koristim ga i za čitanje knjiga kada negdje čekam, tako da prikaz boja i vidljivi kutovi nisu presudni. Promjena kvalitete prikaza ovisno o kutu me malo smetala u početku, ali sam se naviknuo. Dodatno, 4040 bolje leži u ruci zbog teksturirane pozadine.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
offline
Prestigio 4300

Je li netko probao rootat 4300Duo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio 4300
dastefan kaže...

Je li netko probao rootat 4300Duo?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Mene je strah ikakav rom na njega stavljat zbog ovog DUAL SIM, jer ce se vjerujem sve poremetit ako se stavi išta drugo na njega, osim posebno modificiranog roma bas za njega.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio 4300

da, znam za to, ali pitao sam da li je netko probao rootat a ne gdje mogu nać upute za root

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 23:41 (dastefan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio 4300

Većina ljudi su uspješno rootali 4040 i 4300 baš sa tim. Također bilo koji ICS tablet se može s tim rootati, dakle nema problema.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
offline
Prestigio 4300

znaci to je best buy u tom cjenovnom rangu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Pa niti jedan mobitel nije za igranje. Ako si ocekivao da ce baterija izdrzat igranje gta3 cijeli dan onda si lud. Te zahtjevne 3d igre na iphonu sa punom baterijom izdrzi mozda 2 sata, 2 i pol. I tako manje vise na svim.

Evo i danas sam razgovarao 1h i otisao na face 6-7 puta i dopisivao se 5-6 minuta svaki put i baterija mrtva.Nisam lud ne brini.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dalmata40 kaže...
Volvox kaže...
Pa niti jedan mobitel nije za igranje. Ako si ocekivao da ce baterija izdrzat igranje gta3 cijeli dan onda si lud. Te zahtjevne 3d igre na iphonu sa punom baterijom izdrzi mozda 2 sata, 2 i pol. I tako manje vise na svim.

Evo i danas sam razgovarao 1h i otisao na face 6-7 puta i dopisivao se 5-6 minuta svaki put i baterija mrtva.Nisam lud ne brini.

To je neka greška, meni nije baš tolko slaba.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dalmata40 kaže...
Volvox kaže...
Pa niti jedan mobitel nije za igranje. Ako si ocekivao da ce baterija izdrzat igranje gta3 cijeli dan onda si lud. Te zahtjevne 3d igre na iphonu sa punom baterijom izdrzi mozda 2 sata, 2 i pol. I tako manje vise na svim.

Evo i danas sam razgovarao 1h i otisao na face 6-7 puta i dopisivao se 5-6 minuta svaki put i baterija mrtva.Nisam lud ne brini.

mozda ti je baterija u k***** {#}

kolko znam, drugima izdrži cijeli dan...

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
dalmata40 kaže...
Volvox kaže...
Pa niti jedan mobitel nije za igranje. Ako si ocekivao da ce baterija izdrzat igranje gta3 cijeli dan onda si lud. Te zahtjevne 3d igre na iphonu sa punom baterijom izdrzi mozda 2 sata, 2 i pol. I tako manje vise na svim.

Evo i danas sam razgovarao 1h i otisao na face 6-7 puta i dopisivao se 5-6 minuta svaki put i baterija mrtva.Nisam lud ne brini.

To je neka greška, meni nije baš tolko slaba.

Ne bih znao stvarno, gledam ima li di za kupiti jaču bateriju.

 

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

ja sutra idem po mobitel :D can't wait

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...

ja sutra idem po mobitel :D can't wait

di si ga uzeo? ja svojeg još čekam {#}

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
15 godina
offline
Prestigio 4300

Evo, da se pridružim klubu vlasnika ovog mobitela. Imam ga danas drugi dan i sasvim sam zadovoljan. Jedino  me interesira, ako mi netko tko ima Tele2 karticu, može prepisati APN postavke za MMS, jer meni ne radi. Sada sam bio sa Službom za korisnike Tele2 na telefonu, podesili APNove kako treba i ne radi. Ako netko ima, a da mu radi, neka mi napiše točno što gdje ide, jer se osjećam blesavo... nije mi prvi puta da radim ručno slaganje postavki na Androidu, ali neće ga pa neće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

izgleda da nije ni za pricanje jer mu stalno puca signal i nisi dostupan. reboot ide po nekoliko puta dnevno.....

15 godina
offline
Re: Prestigio 4300
S razgovorom nemam ni najmanje problema(ok,imam,slusalicu ne stavljati na maximum,jer ces oglusiti koliko je glasna :-P )Mobitel je,bar ova dva dana kod mene'sasvim zadovoljavajuc za tu cijenu.Ne mozes ocekivati Galaxy S3 za tu cijenu.
16 godina
offline
Prestigio 4300

Osobno nemam nikakvih problema s mobom nakon nadogradnje na 1.009 sve radi kako treba, spaja se na net super brzo kao i na Wi-Fi-ju sve radi probao i navigaciju odmah pronašao signal i toćnu lokaciju skoro pa u prozor zgrade
Od kada sam napunio bateriju izdržala 2.5 dana otprilike naravno nisam se igrao na mobu dakle samo pozivi i SMS-ovi i poneki izlet na net, nisam gledao filmove i sve u svemu je OK s obzirom na cijenu, koristim samo jednu SIM karticu i neznam koliko bi to povećalo potrošnju ali nije ni bitno.
Uspjeo naći zaštitu za ekran koju sam nalijepio ne baš previše strućno ali poslužit će da se neošteti ekran.Ekran radi bez greške i štekanja i neprimjetim neko zatrzavanje ili lagg.

 

 

Sve skupa kad sumiram mob super za te novce s tim što me izašo glanc novi 1.200KN{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 23:40 (Smille).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Evo i ja sam ponosni vlasnik navedenog uredaja :D

Zanima me koliko vam je trebalo da istrosite ono pola baterije sto ste dobili s uredajem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

I koliko ste ga prvi put punili? :D hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prestigio 4300

Nisam ga uopće koristio prije nego sam ga napunio dakle ćim sam otpakiro prvo na punjać dakle naveće oko 23.30 i punio 10h u komadu naravno odpojio oko 10.00 pošto sam dosta prćko taj prvi dan i dok sam sve poštelovo i malo vidio

što i kako skoro sam ga ispraznio i ostala baterija na 15% te sam ga naveće opet stavio i 10h na punjenje.Na poćetku je bitno isformatirati bateriju dakle par puta puniti 10h+ ako je moguće.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 10:45 (Smille).
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice