Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.916
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

zna li netko možda zašto ja svoj uređaj ne mogu nikako niti putem wifi (automatski), a niti manulano kada snimim nadogradnju na sdcard nadogradit sa 1.0.7 verzije softvera?? Pa bih sada molio ako netko ima neku ideju ili još bolje riješenje na ovaj problem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Jel neko probo "Next launcher" na ovom mobu malo je skup launcher ali je super  (16$) ali ima piratiše verzioniše negdje pa ako bi neko mogao probati bio bih mu zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio 4300
jozovk kaže...

zna li netko možda zašto ja svoj uređaj ne mogu nikako niti putem wifi (automatski), a niti manulano kada snimim nadogradnju na sdcard nadogradit sa 1.0.7 verzije softvera?? Pa bih sada molio ako netko ima neku ideju ili još bolje riješenje na ovaj problem.

Viđao sam taj problem, doduše na uređajima koji su imali predinstaliranu verziju 1.0.08...

 

Jedina mogućnost u ovom slučaju je bila flashanje na 1.0.06 pa nakon toga update verziju po verziju sve do konačne 1.0.09

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...

zasto gangstar rio ne zeli na ovaj mob?javi da nije podrzan :S

pa nije podrzan ako javi da nije podrzan lol, ista stvar kao i s google talkom

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...
trolljegeren kaže...

zasto gangstar rio ne zeli na ovaj mob?javi da nije podrzan :S

pa nije podrzan ako javi da nije podrzan lol, ista stvar kao i s google talkom

 

Razumijem ja to,ali vidio sam da npr netko igra na LG nekom koji nije podrzan

14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
cro_blue kaže...
jozovk kaže...

zna li netko možda zašto ja svoj uređaj ne mogu nikako niti putem wifi (automatski), a niti manulano kada snimim nadogradnju na sdcard nadogradit sa 1.0.7 verzije softvera?? Pa bih sada molio ako netko ima neku ideju ili još bolje riješenje na ovaj problem.

Viđao sam taj problem, doduše na uređajima koji su imali predinstaliranu verziju 1.0.08...

 

Jedina mogućnost u ovom slučaju je bila flashanje na 1.0.06 pa nakon toga update verziju po verziju sve do konačne 1.0.09

da, i meni je imao verziju 1.0.07 i nisam mogao nadograditi nikako, čak ni ručno. Jedina opcija je u tom slučaju flashanje al nemoraš ići skroz na verziju 1.0.06, možeš krenuti sa 1.0.08 sa ovog linka http://yf2.value4it.com/Service_Files/Smartphones/PAP4300/PAP4300DUO_20121102_V1.0.08.zip (upute unutar zipa) Ali prije svega napraviti backup svih podataka jer će flashanje sve pobrisati. Nakon flashanja na 1.0.08 radi ručna nadogradnja na 1.0.09

11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

hvala uspio sam:)

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 22:54 (jozovk).
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Imam problem,vidite ovbdje gdje je sim kartia umetnuta? http://mob.hr/blog/wp-content/uploads/noviupload/IMG_1451.jpg

moja je propala,mobitel radi normalno ali ne mogu do kartice sto da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Pozdrav,evo nakon sto sam rijesio problem evo drugog..prvi put sam stavio karticu i sve radi znaci primam poruke i mogu ih slati i signal je puzn ali kada ukljucim data connection preko vip mreze ne mogu se spojiti na internet nikako..ne zeli otvoriti stranicu a ima signala,mozda znate rijesenje jer ne mogu nikako rijesiti to?I kako da znam da li je 3G ukljucen?da li se moze posebno ukljuciti?Molim vas pomagajte,hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300

3G ti je podržan samo za sim1 utor tako da ako pokušavaš preko sim2 utora neće ići

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
dastefan kaže...

3G ti je podržan samo za sim1 utor tako da ako pokušavaš preko sim2 utora neće ići

 

Kartica je u sim utoru 1 i internet sam uspio rijesiti ali imam osjecaj da je to jako sporo..

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

pozz!dns kupljen,i nikako ne mogu preko wifi na net??akiviram ga i nista.moze pomoc??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

evo ljudi da javim radi na njemu modern combat 4 treba se skinuti apk i fajlovi preko neta(preporuka torrent) grafika je odlična malo nekad laga ali laga i na samsungu s3,radi i modern combat 3 jedna verzija,gangstar rio,backstab i nova 1 rade ali se ugase tjekom igre tako da nerade,nova 3 radi,samo treba skinuti podatke s neta,sve igre od ea rade.Meni je brightness na 0 ali kad igram igre malo mi se brze trosi sve u svemu ja zadovoljan s mobom kad isprobam asphalt 7 javit cu dal radi.Naravno se igre od gamelofta koje pise da nisu kompatibilne treba prvo instalirat apk pa onda skinut fajlove s neta pa ih stavit u android/data nadam se da ovo pomaže. :DDD 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 20:23 (MrGallant210).
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

jos jedna stvar mozete uslikat svoj ekran ako pritisnete power i volume down tipku te home tipku u isto vrijeme

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
MrGallant210 kaže...

jos jedna stvar mozete uslikat svoj ekran ako pritisnete power i volume down tipku te home tipku u isto vrijeme

a gdje se spremi slika?

15 godina
offline
Re: Prestigio 4300

Slika se sprema u galeriju, imati ćeš album Screenshots. Putanja u file systemu ti je: sdcard/Pictures/Screenshots.

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Imam problema sa what's appom..nikako ne zeli contacte mi ubaciti u chat..ne znam,i jos stavim ono show invisible contacts i opet nece??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Kako da stavim neku pjesmu kao ringtone ja odem na nju u opcijama ima deltete i ostale funkc ali nema set as ringtone

i ako moze kako se softver nadogradjuje odes na opcije na mob i sam povuce ili ima neki drugi fazon caooo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Pozdrav,rijesio sam sve probleme i sve super,mobitel je za svaku pohvalu no imam jos jedno pitanje..

Koliko vama traje baterija?Uz koristenje npr interneta,poruke vecinom dana,malo wifi i par poziva..hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

baterija mi traje dan i pol - 2

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

a nitko nije spomenuo model 4020? da li je velika razlika u  odnosu na 4040? cini mi se da je to definitivno best buy do 1000kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

ja na tvom mjestu nebi uzeo 4020 rađe 4040 ili 4300 samo su par storina kuna skuplji.Btw svi koji žele google talk ima na xda developers za download s mediafirea radi savrseno!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

U odnosu na 4040 ima sporiji procesor i GPU (Qualcomm MSM7227A (Cortex-A5 i unaprijeđeni Adreno 200) - umjesto Mediatekovog MTK6575 (Cortex-A9 i PowerVR SGX531)), kameru s 3,2Mpix umjesto 5 Mpix, 512 MB flash memorije umjesto 4 GB i Android 2.3 umjesto Androida 4.0.4.

 

Do 1000 kuna imaš ZTE Blade III u Tele2 (odnosno VIP Racer III u Vipnetu) koji nudi sve iz 4040 osim SoC-a, dual-SIM-a i Bluetootha 4.0 - Blade III koristi MSM7227A (kao 4020) i podržava BT 2.1. Doduše, vrlo vjerojatno je zaključan na mrežu operatera kod kojeg ga kupiš, dok su Prestigiovi otključani.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
hrx kaže...

U odnosu na 4040 ima sporiji procesor i GPU (Qualcomm MSM7227A (Cortex-A5 i unaprijeđeni Adreno 200) - umjesto Mediatekovog MTK6575 (Cortex-A9 i PowerVR SGX531)), kameru s 3,2Mpix umjesto 5 Mpix, 512 MB flash memorije umjesto 4 GB i Android 2.3 umjesto Androida 4.0.4.

 

Do 1000 kuna imaš ZTE Blade III u Tele2 (odnosno VIP Racer III u Vipnetu) koji nudi sve iz 4040 osim SoC-a, dual-SIM-a i Bluetootha 4.0 - Blade III koristi MSM7227A (kao 4020) i podržava BT 2.1. Doduše, vrlo vjerojatno je zaključan na mrežu operatera kod kojeg ga kupiš, dok su Prestigiovi otključani.

hvala na odgovoru, znas li mozda ako bi uzeo u vipu Blade,koliko bi me doslo otkljucavanje na sve mreze?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
MrGallant210 kaže...

ja na tvom mjestu nebi uzeo 4020 rađe 4040 ili 4300 samo su par storina kuna skuplji.Btw svi koji žele google talk ima na xda developers za download s mediafirea radi savrseno!

 

Da li bi mogao dati link za talk ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
luis kaže...
(...) hvala na odgovoru, znas li mozda ako bi uzeo u vipu Blade,koliko bi me doslo otkljucavanje na sve mreze?

Ne znam za smartphoneove, ali otključavanje mobitela košta cca 80-100 kn. Ako možeš izdržati godinu dana na mreži (pretpostavljam da bi uzeo mob kao prepaid korisnik), nakon isteka 12 mjeseci možeš zatražiti otključavanje Racera:

 

Usluga otključavanja uređaja moguća je ukoliko je ispunjen jedan od navedenih preduvjeta:
- korisnik je kupio uređaj na ovlaštenim prodajnim mjestima VIPnet d.o.o.
- korisnik posjeduje račun koji potvrđuje da je proteklo 24 mjeseca od datuma kupnje uređaja na ovlaštenom prodajnom mjestu VIPneta d.o.o ukoliko uređaj nije vezan uz vlastitu pretplatničku liniju odnosno da je da je proteklo najmanje 12 mjeseci od dana kupnje uređaja za korisnike unaprijed plaćene usluge
- usluga otključavanja uređaja biti će realizirana u najkraćem mogućem roku u okviru tehničkih mogućnosti na prodajnom mjestu  po podnošenju zahtjeva, a najkasnije u roku 14 dana

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Zna li netko zašto nema nadogradnja na 1.0.09 na njihovoj stranii , a ne nudi mi ni telefon?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prestigio 4300

Maknuli su je zbog nekog nepoznatog razloga. Inače, 1.0.09 update je u sebi imao neke manji stability update i update Instalacijskog programa Prestigio (gledao sam log kada sam radio update na svom mobitelu). Najbitniji update na 4300 je bio 1.0.08 jer je rješavao problem s gubljenjem signala. Pokušaj kontaktirati servis na info@mojservis.hr ili na 01 / 6625 - 939 da ti pošalju update file (koliko se sjećam bio je oko 5 MB). Par puta sam kontaktirao s njima i stvarno su susretljivi i žele pomoći ljudima, tako da će ti izaći u susret.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
MrGallant210 kaže...

ja na tvom mjestu nebi uzeo 4020 rađe 4040 ili 4300 samo su par storina kuna skuplji.Btw svi koji žele google talk ima na xda developers za download s mediafirea radi savrseno!

 

jel mobitel mora biti rootan?

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
14 godina
offline
Re: Prestigio 4300
tuvok kaže...

Zna li netko zašto nema nadogradnja na 1.0.09 na njihovoj stranii , a ne nudi mi ni telefon?

evo imaš ovdje: http://yf2.value4it.com/Service_Files/Smartphones/PAP4300/

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice