Problem sa micro SD karticom

poruka: 88
|
čitano: 130.142
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Pao mi je mobitel i pala je micro sd kartica iz mobitela,tada sam shvatila da je ispao jedan od onih malih čipova koji očitavaju micro sd,tj. jedan od onih 9 na koje kartica ide..zanima me da li se to da popraviti..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Pomagajte,pao mi je Sony ericsson X8 i sad mi stalno piše da je uklonjena sd kartica,a nije.  Kad je sd kartica u mob.,mobitel se sam ugasi,a kad izvadim sd karticu van mobitel radi. Probala sam izvaditi karticu i ponovo je vratiti u mob. ali ništa .

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Ovako...ako je ikako moguće da mi netko odgovori.. Imam Nokiu C6 i nedavno jednostavno kao da je progutala sve podatke sa Micro SD..znači kartica kada ju očitabvam na kompu,sve radi i sve je tu..a kad je na mobu jednostavno ničeg nema..Što da radim? Formatirala sam je više puta,vratila tvorničke postavke na mobu i ništa..sve po starom!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom
HitecHDummie kaže...

Ovako...ako je ikako moguće da mi netko odgovori.. Imam Nokiu C6 i nedavno jednostavno kao da je progutala sve podatke sa Micro SD..znači kartica kada ju očitabvam na kompu,sve radi i sve je tu..a kad je na mobu jednostavno ničeg nema..Što da radim? Formatirala sam je više puta,vratila tvorničke postavke na mobu i ništa..sve po starom!!!!

 Kako si je formatirala, sa čime i u kojem formatu i koja velićina sd kartice je.

Poželjno je stisnuti HVALA
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom

na mobu je formatirala,probala na kompu,neće..kartica je 4gb

12 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Kaj si probala na kompu? Možda si prilikom prebacivanja sa kompa u svojstvima sd card oznaćila da sakrije sve na kartici.

Formatiraj je u fat32 preko kompa, ako neće ništa kupi drugu.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 17:21 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom

Probala je formatirati na kompu,neće da je očita..a mislila sam da je i u mobu problem,jel ikako moguće da mi je virus uletio na mob?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom
HitecHDummie kaže...

Probala je formatirati na kompu,neće da je očita..a mislila sam da je i u mobu problem,jel ikako moguće da mi je virus uletio na mob?

 Virus ne može ništa jer nije sistem isti, ali ne znam kakav je to mob android ili symbian telefon.

Poželjno je stisnuti HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Kupio sam micro SD karticu od 32 Gb Samsung (dakle nije neki šit)...a ni tablet ni mobitel je je prepoznaje ....

 

Kako dalje ????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa micro SD karticom

Si siguran da ti mobitel i tablet podrzavaju memorijske kartice od 32 gb ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

A nisam siguran...

Huawei media pad 7 tablet...Gigabyte Gsmart mobitel...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom
Neven77 kaže...

A nisam siguran...

Huawei media pad 7 tablet...Gigabyte Gsmart mobitel...

 Media Pad 7 Lite podržava do 32gb, a mobitel isto tako. Sad jedino da je možda ako nije ispravna probaj je u čitač staviti i na Pc spoji pa ćeš vidjeti.

Poželjno je stisnuti HVALA
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Pokušat ću sa trećim mobitelom...

Još sam uzeo ovu među boljim, Samsung..

Što ako je nađem na drugom uređaju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa micro SD karticom

A si dobio s njom kakav mali USB adapteric , pa da ju probas ukopcat u komp ?  Ili ako imas kakav citac kartica na kompu ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

kupio sam memorijsku karticu i stavio na mobitel --ALCATEL -uključim u kompjuter preko usb kabla i ne pokaže nikakav znak na kompjuteru odnosno na ekranu a htio bi skinuti neku pjesmu sa interneta ako možete da mi pomognete hvala franjom19

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom
franjom19 kaže...

kupio sam memorijsku karticu i stavio na mobitel --ALCATEL -uključim u kompjuter preko usb kabla i ne pokaže nikakav znak na kompjuteru odnosno na ekranu a htio bi skinuti neku pjesmu sa interneta ako možete da mi pomognete hvala franjom19

 A da upališ Usb debugging na mobitelu i koje winse imaš, trebaju se instalirati driveri za mobitel da ti ga komp prepozna, a to ćeš vidjeti u device manageru ili će ti pokazati kao da si stavio usb u komp.

Poželjno je stisnuti HVALA
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom

symbian...

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom

Nisam dobio...a nažalost nemam adapter nikakav..

Probao sam i sa trećim mobitelom - HTC sensation...ni tamo ne čita..

Zvao sam dućan, rekli su da je moguće da ne radi..

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

ovako ljudi formatirao sam karticu preko moba
i dogodila se izgleda neka greška i sad mi ju neće prepoznat ni mobitel in kompjuter
šta da radim

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Problem sa micro SD karticom
maherDP kaže...

ovako ljudi formatirao sam karticu preko moba
i dogodila se izgleda neka greška i sad mi ju neće prepoznat ni mobitel in kompjuter

Kako pristupaš kartici putem kompjutera? Preko USB čitača memorijskih kartica? Napravi low level formatiranje kartice: http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HDD-Low-Level-Format-Tool.shtml

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

da al kad ju priključim u komp uopće je nema
ko da je mrtva

na programu mi isto prikazuje samo hdd
nema sd card
inaće pristupam card readerom koji je ugrađen u laptopu
i usb mod preko mobitela mi ne prikazuje karticu

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2013 23:55 (maherDP).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Problem sa micro SD karticom
maherDP kaže...

da al kad ju priključim u komp uopće je nema
ko da je mrtva

na programu mi isto prikazuje samo hdd
nema sd card
inaće pristupam card readerom koji je ugrađen u laptopu
i usb mod preko mobitela mi ne prikazuje karticu

Bojim se da će onda završiti na tehničkom otpadu, a ti ćeš morati kupiti novu. Ako je ne možeš ni formatirati (program bi je trebao registrirati i ako je "krivo" formatirana), onda je to to.

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Nešto mi nije jasno pa bih hteo upitat, naime, imam tablet računar Gooclever R70 i memorijsku micro SD karticu od 8GB, kada ubacim karticu u kućište i prebacim neke aplikacije na nju, i dalje piše da na kartici nema ništa, a kada izvadim karticu i pokušam ući u prebačenu aplikaciju piše sledeće, ova aplikacija se nalazi na memorijskoj kartici, ne moguće pokrenuti, može li mi neko objasniti zašto u prozorčiću memorije piše da je kartica prazna a ustvari na njoj nešto ima, hvala unapred, pozdrav. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Problem sa micro SD karticom

Vrlo vjerojatno imaš dvije particije na memorijskoj kartici. Pogledaj s Disk Magamenentom ili nekim programom za (re)particioniranje.

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

imam LG-p710 nece da mi otvori nikako sd kartice samo pise da je izbrisem il da je modificiram dal ko moze pomoci sta da uradim.hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

evo znaci kupio sam mem karticu micro sd od 32gb class 10...prebacio sam oko 8gb pjesama i sve je radilo 10 min ...usao sam u adobe reader da vidim jedan dokument i izbacilo mi je "your card is damaged.Try reformatting it." sta da radim? formatiro sam ju preko mobitela al nista uopce je ne prepoznaje..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa micro SD karticom
reklamacija....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa micro SD karticom

uspio sam ju formatirat pfeko kompa u fat32 al sad od 32gb ima 11gb??

12 godina
protjeran
offline
Problem sa micro SD karticom

I ja sam preko adaptera za USB, na kompu, pokušavao nešto popraviti na SanDiskovoj 8 Gb kartici ali, jok.

Kartica je u vječnim lovištima.

 

Kad se jednom počne kvaritiu mobitelu, gotovo je.

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa micro SD karticom

Imam problema sa memory karticom od 4 gb trazi mi neku lozinku za formatiranje. pozzzz

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice